Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie   

 1. Ostatniej godziny
 2. propozycje 

  Próbowałem dać sobie " może się udało a może nie sprawdź www" Bana nie otrzymalem.
 3. Dziś
 4. jail 

  Może jednak warto dać mu szanse większość osób lubi misia Więc proszę jak macie się wypowiadać o znajomości regulaminy to przypomnijcie sobie jak wy czegoś zapomnieliście.
 5. jail 

  NIE WIEM
 6. bb 

  Jestem na TAK
 7. Ten uczuć kiedy ziomek ma tag ,,TOBIASZ SSIE" dostaje 10 upomnień wkońcu wyrywa bana na 10 minut a ty dostajesz taki komentarz pod profilem: 
  "ZJEB I TYLE NIE POLECAM SERWERÓW PLAC ZABAW SĄ SPOKA ALE admini nie zbanował mnie ponieważ miałem nazwe teamu nieby niedozwolonom" XD

 8. zaakceptowane 

  Skarga została zaakceptowana i kara została nałożona. Temat został zamknięty przez moderatora, jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post, a administracja rozpatrzy to ponownie. Z pozdrowieniami Administracja cs-placzabaw.pl
 9. zaakceptowane 

  Mute dodane // do zamknięcia
 10. zaakceptowane 

  To ich mutuj jesli ktos tez bedzie chcial pogadac to tez zmutuje delikwenta z bindami
 11. jail 

  Co do udowadniania multikonta, to admin może sprawdzić IP zbanowanego (tylko jeśli dana osoba została zablokowana przez serwer).
 12. zaakceptowane 

  Nie rozumiem dlaczego ludzie nie mogą sobie sami posluchać muzyki a nie chwalą się czego słuchają, ja np. jak chce posluchać to cs wyciszam i odpalam. Jak ktoś coś puszcza to nie da się porozmawiać z innymi graczami a ja jestem osobą która lubi z kimś porozmawiać.
 13. propozycje 

  Nawet gdyby nie było limitu to w czym problem Te ikonki w niczym nie przeszkadzają
 14. zaakceptowane 

  @up Na knife często puszczają bindy i rzadko komukolwiek to przeszkadza
 15. jail 

  @SUPER TIMOR Nie wiem czy ty masz coś z głową ale dobra nie mi to oceniać . http://steamcommunity.com/id/kyamme/ <---- Moje konto http://steamcommunity.com/id/Dajmax <----- Konto Dajmaxa Logicznie myśląc dałeś bana za Multikonto Dajmaxowi więc nie mógł wbić ze wcześniej zbanowanego konta które należy do mnie i Dajmax nigdy na nim nie był zalogowany. Więc nie wiem o chuj ci chodzi by udowodnić jakąś tożsamość konta.
 16. zaakceptowane 

  Z tego co widze ludzie sie o to nie spinali więc nie widze tutaj sensu mutowania. @down jeżeli nie są obraźliwe to czemu nie? A jak przeszkadzają większości ludzi to niech piszą skargi. A pojedyncze osoby mogą mutować w tabeli
 17. 1. FunKy , STEAM_0:1:160966843 2. DJ DuszeQ # ∂єνιℓ ♥ # , STEAM_0:1:167007811 3. Koło 21.30 4. 35hp_iceworld_rp 5. 7. Zakaz puszczania muzyki oraz dźwięków bez zgody Administracji. 6. Ktoś puscił muzykę. 7. 60/120 min Gag/Mute 8.
 18. jail 

  nie?winna piszemy razem nie zgadzam się na ub - wstawcie dowód udowadniający waszą niewinność - 2 różne konta? majkelele napisał, że to ty wyzywałeś mnie z jego konta, ty piszesz, że nic nie wiesz - oboje byliście na ts'ie "cicho, idzie, idzie".
 19. Jedna na forum druga na steam Dzięki bardzo
 20. propozycje 

  Troche tego nie rozumiem... Chyba nikomu nie przeszkadza duża ilość ikonek co?
 21. Przedmiot wątku został zrealizowany. Temat został zamknięty przez moderatora. Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj post, a administracja rozpatrzy to ponownie. Z pozdrowieniami Administracja cs-placzabaw.pl
 22. Tak, jest już dobrze.
 23. jail 

  A gdzie demko do tej całej sytuacji?
 24. jail 

  DOBRA DOBRA DOBRA SŁUCHAJ ADI KIEDY WCHODZI MAJKI TO JEST BANIA BO DAMIAN NIE WINNA PAŁA DAJ MU UB DOBRA WKRĘTA BO ON NIEWINNY PŁACZE Z RANA ŻE MA BANA. [email protected], gdzie ten Caps, gdzie ta "pała"? ~Happy.
 25. Jak bylem gdzies okolo 19:30 to caly czas byl ten blad
 26. jail 

  1. Nick, steam id: Dajmax STEAM_1:1:122698175 2. Data i godzina otrzymania bana: 27.05.2221:24 3. Serwer: Jail 4. Długość Bana: Perm i silence na 5dni 5. Typ bana: (mute / ban na ct / ban / inny - napisz jaki) ban/mute 5. Powód bana: multikonto 6. Admin banujący: Timor 7. Na jakiej podstawie chcesz UB: pomyłka admina / przyznanie się do błędu i obiecanie poprawy, przeprosiny / inne - napisz jakie Nic nie zrobiłem nie mam za co przepraszać 8. Opis sytuacji: NEEXER wszedł na JB wyzywał timora na /g z SWOJEGO KONTA miał moj nick i moje profilowe parę minut po tym wchodzę na JB dostaję silenca i po tym perma 9. Link do bana na stronie https://cs-placzabaw.pl/bans/index.php?p=banlist&searchText=Dajmax&Submit=Search 10. Dowód* .
 27. Czy już jest ok?
 1. Pokaż więcej aktywności