Skocz do zawartości

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie     

 1. Dzisiaj
 2. Imię i nazwisko postaci: Martin Garcia Link do profilu steam: https://steamcommunity.com/id/kocuhereDlaczego chcesz wykonać CK?: Ponieważ miałem na tej postaci wszystko i granie na tej postaci nie przynosiło mi żadnej frajdyCzy odegrałeś akcje uśmiercenia swojej postaci?: Tak, wraz z pogrzebem ( Dziękuje chłopaki)
 3. @[email protected]!FERS, masz dużego minusa. Od kiedy banujemy ludzi, bo ktoś tak powie? Zawsze weryfikuj, bo każdy może sobie pierdolnąć, że jakiś gracz jest odpalony. Nie wolno Ci tego robić.
 4. J1N

  [ZAAKCEPTOWANE] Odwolanie

  Osoba nie posiadająca żadnych wspomagań,ban niesłuszny,był to przypadkowy ban ze strony whr'a ponieważ gracz o nicku; Volverin wmawiał,że osoba zbanowana ma cheaty.
 5. Imię, wiek, Steam ID: Franek, 21 - oczko -, STEAM_0:1:533832302Coś o sobie: Napiszę wszystko co wiecie i 1 rzecz co nie wiecie. Jestem Franek, byłem przez długi czas J-ADMINem na JB GANGI, później przez również długi czas byłem ADMINem na JB GANGI, a później przez krótszy, ale też nie bardzo krótki byłem MULTI-ADMINem na serwerowni CS-PLACZABAW. Zdałem szkółkę średnią (ten kto jest na 1 lub drugim roku technikum informatycznego, pozdrawiam i życzę powodzonka z programowankiem ^^) Aktualnie jestem na pierwszym roku studiów o profilu "dziennikarstwo". Ilość godzin spędzonych na serwerach RP: 39HDoświadczenie w organizacji LSPD: Nie miałem jeszcze przyjemności bycia w organizacji LSPD. Ale sam zamysł i podstawy raczej rozumiem Co wniesiesz do kręgów organizacji?: Wniosę do organizacji OBECNOŚĆ, a jako że 3/4 osób piszących podanka chce wnosić "miłą atmosferę i dobry humor" to ja też to wniosę, bo tego nigdy za wiele. Podanie zaakceptowane~ Mushroom Skontaktuj się że mną na ts mój nick ,,xXx". ip ts ts3.cs-placzabaw.pl
 6. hajp

  Pare prac do ocenki

  Napisalem i nie odpisales XD
 7. 1. Nick, steamID: hajp STEAM_1:0:5485912 2. Data i godzina otrzymania bana: 18:02:2020 18:05 3. Serwer: Only knife 4. Długość Bana: tydzien 5. Typ bana (mute / ban na ct / ban / inny - napisz jaki): ban 5. Powód bana: cheaty 6. Admin banujący: whr 7. Na jakiej podstawie chcesz UB (pomyłka admina / przyznanie się do błędu i obiecanie poprawy, przeprosiny / inne - napisz jakie): pomylka 8. Opis sytuacji: gram sobie robie duzo killi po czym gracz ,,Volverin'' mowi ze mam auto knife i mowi ze pisze do admina na co ja okej i no nagle ban (admina nawet na serwie nie bylo, wszedl na 2 sekundy i mnie zbanowal :D) 9. Link do bana na stronie http://www.cs-placzabaw.pl/bans: https://cs-placzabaw.pl/bans/index.php?p=banlist&advSearch=hajp&advType=name 10. Dowód*: Sory za jakosc druiego filmiku (jesli trzeba moge jeszcza raz wyrenderowac w lepszej jakosci)
 8. @JustJoke czyli jeszcze raz, co Wy w końcu chcecie robić? Przejmujecie Maze Bank i zajmujecie się bankowością, czy otwieracie mennicę, czy czy czy?
 9. Myślę że zdecydowanie chcemy ruszyć z tą myślą IC i dogadamy to wszystko pomysł jest i będzie rozwojowy tak samo jak wymaga dobrego RP.
 10. Sam pomysł jest całkowicie dobry ale trzeba go trochę przerobić aby miał ręce i nogi. My możemy wam jedynie coś podpowiedzieć ale i tak pomysł i działanie tego musicie sami już skleić do kupy. APELUJE O KULTURĘ I PORZĄDEK NA CAŁYM FORUM. Jesteśmy ludźmi i niech każdy odnosi się do siebie z szacunkiem mimo poróżnionych poglądów.
 11. Rozumiem, że było odgórnie ustalone, że 50h jest minimum do utworzenia drugiej postaci na naszym serwerze RP, żeby dobrze się nauczyć zasad RP itd. Ale aktualnie tak jak napisałem w pod punkcie 5 podania o drugą postać, jest problem z odgrywaniem RP, przez to że często nie ma do tego sposobności. O wiele szybciej mógłbym szlifować swoje zdolności w odgrywaniu RP, kiedy bym faktycznie uczestniczył w tym, niż poprzez nabijanie 15h po prostu stojąc i w tym czasie faktycznego RP byłoby +/- myślę przy dobrych wiatrach 2/3H. Nie tylko ja na tym zyskam, ale i wszyscy, którzy odczuwają ciągły brak ludzi z LSPD na serwerze, przez co są problemy z tym co i w jakich ilościach można korzystać z tego, co nam serwer oferuje. Ostatnio ponad 15 osób było na serwerze, przy czym nie było nikogo, albo była 1 osoba z LSPD. Oczywiście to jest jedynie moja prośba (Wyżej argumenty, oczywiście mógłbym więcej ich podać ) i liczę na to, że zostanie ona rozpatrzona pozytywnie.
 12. Od samego początku też myślałem o konwojach z bronią przy tworzeniu skryptu na loyales, jednak skupiłem się na czym innym i zabrakło mi weny. Myślę, że przy dodawaniu tej funkcji zmienię strukturę skryptu i zrobię, aby był przyjaźniejszy przy przerabianiu na inną organizację. Wtedy będzie można z tymi konwijami pomyśleć, żeby to miało ręce i nogi.
 13. Aha czyli z tego co rozumiem nie można tego naprawić tylko ktoś znalazł sposób ze trzeba spamowac xd
 14. @SUPER TIMOR Timorku NIE CHODZI tutaj o skopiowanie twojego skryptu i wykorzystanie twojego 2 tygodniowego wartościowego czasu na nasz użytek chcieliśmy zrobić to na podobnej zasadzie masz racje ale produkcja banknotów tylko na początku miała by nam pozwolić na dalszy rozwój. Praca konwojenta mogła by być dostępna u nas jako ,,misja" coś jak kurier tylko punkty przeniesione pod banki czy sklepy ludzie sobie jadą od punktu do punktu wracają pod naszą siedzibę do punktu i dostają % z wypłaty a reszta ląduje w naszej kasetce. Konwoje wykonywane przez pracowników zatrudnionych oraz z pomocą policji z realną kasą ( które już można by było odbijać) wykonywane by były po rozwinięciu się. A z tą pracą przy produkcji banknotów miało to być tylko na początku abyśmy mieli pieniądze na realizowanie dalszych planów. Myślę że pomysł jest bardzo rozwojowy i dogadamy się co do tego bo to naprawdę dużo wniesie do RP. Rzeczywiście wtedy przynajmniej gracze zatrudnieni mogliby robić to wszystko a nie każdy przy tym również ludzie zarabiający w tym momencie na produkcji broni będąc NP: medykiem, policjantem nie mogli by pracować u nas. Poprostu u nas w firmie nie pracował by każdy tylko osoby przez nas zatrudnione dzięki temu cała wyspa nie siedziała by w jednym miejscu i życie by się toczyło.bbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbb
 15. Bardzo mi przykro, ale musisz jeszcze przegrać 15 godzin na serwerze, po tym jak wyrobisz te dodatkowe 15 godzin edytuj temat i woje podanie zostanie rozpatrzone.
 16. Wczoraj
 17. 1. Link do profilu steam pierwszej postaci: https://steamcommunity.com/id/9877x2. Link do profilu steam drugiej postaci: https://steamcommunity.com/id/W9877x/3. Ilość godzin przegranych na wyspie: 35H 4. Historia postaci: Max LeBlant urodzony we Francji, przyjechał z rodziną w wieku 8 lat do Los Santos, gdzie jego ojciec w pogoni za Amerykańskim snem zadłużył się chcąc otworzyć stoisko z bagietkami, a po tym jak zbankrutował, popadł w nałóg alkoholowy, a niedługo potem w narkotyki. Przez zwiększające się długi, ojciec Max'a zaczął mieć kłopoty, a wraz z nim cała jego rodzina. Już kilka lat po przeprowadzeniu się do Los Santos, Max musiał być wychowywany tylko przez jego matkę i jednocześnie od najmłodszych lat pracował fizycznie, żeby pomóc utrzymać dom. Krótko po tym, jak zdał sobie sprawę z tego dlaczego nie ma już jego ojca przy nim, postanowił, że jego życie poświęci temu, żeby nikt inny nie musiał cierpieć tak jak on i sam wymierzy sprawiedliwość gangsterom, którzy są tak okrutni w stosunku do innych ludzi. Jednakże szybko został ściągnięty na ziemię, kiedy dołączył do akademii policyjnej, na którą ciężko pracował latami. Tam nie było jak sobie wyobrażał, nie mógł powstrzymywać złych ludzi, ale on sam był powstrzymywany od czynienia dobra, przez ludzi, których cały czas uważał jako swój autorytet. Wykonywał jeszcze podlejsze prace niż przed kilkoma laty, w czasie kiedy powinien się uczyć jak zapobiegać cierpieniu ludzi. Po skończeniu kilkuletniej akademii Max był jednym z 3 wyróżnionych absolwentów, którzy zdali wszystkie testy sprawnościowe, oraz strzeleckie na najwyższą możliwą notę, przez co zostanie przyjęty z otwartymi ramionami do LSPD, w której ostatnimi czasy ilość policjantów na służbie jest bardzo niska. 5. Dlaczego chcesz dostać drugą postać?: Drugą postać chcę dostać, żeby móc wspomóc LSPD, aktualnie na serwerze jest bardzo mało policji, przez co ciężko cokolwiek robić. Produkcja mety - nie ma policji, uprowadzenia?, kradzieże? - nie ma policji, napady? - nie ma policji. Oczywiście regulamin przestudiowany, zasady co gdzie i jak również, tylko jeszcze zostaje małe wprowadzenie IC, żebym wiedział dokładnie co i z czym to się je .
 18. Pustkę w głowie? We dwójkę z @JERY zaprojektowaliśmy i napisaliśmy od zera cały skrypt. Od A, do Z. Całość działa w elegancki sposób, więc "pustka w bani" jest kompletnie wyssana z dupy. Nie jestem zazdrosny o to, że ktoś ma jakiś pomysł, tylko o to, że gość chce skopiować mój skrypt nad którym pracowałem 2 tygodnie i w dzień, i w noc, po czym zmienić nazwy i koordynaty i odgrywać super rp. Nie pozwolę na to, niech wymyśli coś swojego. Bank != mennica, pożyczki, lokaty, albo mennica. Niech sobie wybierze. Jeśli miałyby być jakieś konwoje z kasą tak jak pisał, no to rzeczywiście mogłoby to być w formie mennicy i po prostu transport kasy do banku. Odniosę się jeszcze do "Z dupy macie wpizdu kasy w organizacji a sam masz organizacje z poza historii gta 5" : XD "wpizdu kasy"? Człowieku, nie wiem czy zdajesz sobie z tego sprawę, ale dziennie ludzie u nas na produkcji spędzają kupę godzin i stąd są te pieniądze. Nie biorą się z niczego. Owszem, planujemy wprowadzić zmiany, a po WIPE będą również dotyczyć zarobków i cen, bo i tak ekonomia jest zesrana na maksa, ale nie lekceważ tego, że multum ludzi spędza tam kupę czasu odwalając robotę. Historia IC pomysłu powinna być rozpisana tutaj, a nie na aplikacji Mudżynowi, bo nie tylko Mudżyn decyduje o tym, co się dzieje na serwerze. Po to mamy kilku adminów i forum dyskusyjne, żeby o tym mówić. I zastanów się nad swoją kulturą @C4L3L, bo faflunisz niesamowicie. Każdemu zdarza się rzucać chujami i kurwami na lewo i prawo, ale między czterema kropkami użyłeś 7 wulgaryzmów.. xd /Edit Trochę na spokojnie pomyślałem, i w sumie sharing is caring, więc jeśli się zdecydujecie na mennicę, to (bo pewnie i tak ja to będę pisał..) na podstawie mojego skryptu możemy pomyśleć. Loyales i produkcja broni i tak się zmieni niebawem, nie to będzie polegało tylko na staniu przy maszynach, więc w sumie czemu nie.
 19. Ogólnie jeżeli będziesz cały czas spamował spacje to wkońcu zacznie działać autobh
 20. > prywatna, autonomiczna, legalna drukarka do pieniędzy > poprawa ekonomii Tego jeszcze świat nie widział.
 21. Na moje lepiej by było gdyby organizacja była zamknięta i przeprowadzała rekrutacje niż żeby każdy pachoł z ulicy mógł w niej pracować. Konwoje z kasą jak najbardziej spoko, już kiedyś wspominaliśmy o ciężarówkach opancerzonych, które przewoziły by kasę i które można by było okradać. Co do historii, lepiej by było napisać, że wykupiliście udziały w firmie Maze Bank i dzięki temu uzyskaliście dostęp do drukarni pieniędzy itp. Pomysł jak najbardziej spoko i tak jak wspomnieliście do obgadania. Według mnie taki biznes może wnieść dość sporo do rozgrywki.
 22. SUPER TIMOR jak ty chlopie sam masz zazdro robisz organizacje pod siebie . Z dupy macie wpizdu kasy w organizacji a sam masz organizacje z poza historii gta 5 . Moim zdaniem masz ból dupy że ktoś ma zajebisty pomysł a ty pustka w bani. Ja tam Ci życze JustJoke by ci wypaliła organizacja bo wiem że dobrze odgrywasz RP i masz KURWA DO TEGO JEBANE DOŚWIADCZENIE a twoj pomysł jest dojebany bo to w chuj wymusza ZAJEBISTE RP.
 1. Pokaż więcej elementów aktywności
×

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.