Skocz do zawartości

Ranking


Popularna zawartość

Zawartość, która uzyskała najwyższe oceny od 23.08.2020 uwzględniając wszystkie działy

 1. 14 punktów
  Cześć, Wraz z @Adi zauważyliśmy, że więcej niż my razem wzięci robi jedna osoba, i to w wolnych chwilach. Zdecydowaliśmy, że ani to głupi jak się wydaje, ani leniwy jak sam mówi, ale dość rozgarnięty i doświadczony chłop - @Merxy., otrzyma rangę @ Administrator. Wiele decyzji, które padły ostatnimi czasy były kierowane jego pomysłami, poprawkami. Jest samodzielny i to nam podoba się najbardziej. Dziękujemy za dotychczasowe starania i liczymy na owocną współpracę Gratulacje!
 2. 10 punktów
  Witajcie! Po wielu pracach nad serwerem z dniem dzisiejszym ogłaszam, że serwer "Only Mirage" wystartuje 28 sierpnia (piątek) o godzinie 15:00! Jestem bardzo pozytywnie nastawiony do serwera i mam nadzieję, że ten bardziej deafultowy serwer i Wam się spodoba. Co zobaczymy na serwerze? 128 tickrate MenuVipa Duży Sklep Ciekawe Resy Rangę zależną od Top Skiny/Kosy/Rękawiczki Administracje otwartą na pomysły I wiele, wiele więcej! Z okazji otwarcia serwera będzie można zdobyć różne itemki z shopa, kredyty, a może nawet przedmioty dla vipa Mam wielkie nadzieję, że widzimy się w piątek! Do zobaczenia! IP: 51.75.37.4:27055
 3. 8 punktów
  Siemka ! Jak pewnie większość z was zauważyła wczoraj otrzymałem rangę Redaktora :D. Mam nadzieję że będę potrafił sprostać temu zadaniu. Pare rzeczy o mnie : Jak pisałem w podaniu nazywam się Szymon i mam 15 lat. Aktualnie jestem w pierwszej klasie liceum. Czasem potrafię zrobić lub napisać coś bez zastanowienia, ale pracuję nad tym i staram się to likwidować. Postaram się prowadzić dział redaktorski w sposób czytelny jak i ciekawy. Nie mam zamiaru pisać "głębokich" artykułów, które są copy pasta z wikipedi, jak na innych forach. Dział redaktorski nie polega na na tym, żeby spamować rzeczami nudnymi których nikt nie będzie czytał. Oczywiście niektóre artykuły są ciekawe, pod warunkiem że autor wysnuł pewne refleksję, lub skłonił czytelnika do przemyśleń. Dział ten można zinterpretować na wiele różnych sposobów, zależy od punktu widzenia. Ja traktuję to jako ciekawe, pomocnicze informacje i ciekawostki które zainteresują czytelników forum oraz w pewnym sensie rozrywkę. Do przyszłych kandydatów na Redaktora : Nie wymagamy żadnych nadzwyczajnych umiejętności w tej dziedzinie ! Mam nadzieję że to zachęci parę osób do napisania podania. Jeśli jednak nie chcesz zostać redaktorem a masz pare ciekawych pomysłów co do redakcji, napisz to pod odpowiednim postem lub do mnie na pv. Na forum jestem codziennie więc bez obawy że coś pominę lub skrytykuję. Co do kolorów staram się używać przyjaznych dla oczu, które pozwalają rozróżnić lub uwypuklić ważne sprawy.
 4. 8 punktów
  1. Twój nick i steamID: APAP 2. Nick i steamID osoby, na którą piszesz skargę: Super timor 3. Data i godzina zdarzenia: 2 grudnia 2k17 4. Mapa: to jest chyba obama ale nie wiem 5. Skopiowane punkty z regulaminu, które zostały złamane: nie wiem który to pkt ale nadużył admina 6. Opis sytuacji: timor prowokował wojtasa po czym gdy ten odpowiedział dał mu tydzien bana 7. Proponowana kara: Sciągnięcie admina 8. Dowód potwierdzający słuszność Twojej skargi (screenshot, film na yt lub vimeo; bez dowodu skarga zostanie natychmiast zamknięta bez rozpatrzenia):
 5. 7 punktów
  Proponuję aby zmienić czasy gry na profilu. Serwery, których nie ma aktualnie na sieci dać do zakładki "pozostałe" a serwery, które są aktywne dać w pełnej formie. Ułatwi to sprawdzanie ile kto ma godzin na poszczególnych serwerach.
 6. 6 punktów
  1. Jak się nazywasz? Mam na imię Jakub. 2. Ile masz lat? Mam 18 lat. 3. Czy masz jakieś doświadczenie z grafiką komputerową? Zajmuję się grafiką już od prawie 3 lat, chodzę do szkoły na profil technik grafiki i poligrafii cyfrowej. W tamtym roku szkolnym zdałem egzamin zawodowy z kwalifikacji AU.54 - Przygotowywanie oraz wykonywanie prac graficznych i publikacji cyfrowych. 4. Link do swojego tematu: @bassew - zostajesz przyjęty ~ @Merxy.
 7. 6 punktów
  Prowadzimy szybką rekrutację na paru serwerach ? BHOP : https://cs-placzabaw.pl/topic/14536-bhop-szybka-rekrutacja/?tab=comments#comment-115011 ONLY AWP : https://cs-placzabaw.pl/topic/14517-only-awp-szybka-rekrutacja/ ONLY KNIFE : https://cs-placzabaw.pl/topic/14520-knife-szybka-rekrutacja/ RETAKES : https://cs-placzabaw.pl/topic/14516-retakes-szybka-rekrutacja/ Jeżeli grasz na którymś z wymienionych serwerów, spełniasz wymagania i chcesz spróbować swoich sił w Administracji, serdecznie zapraszamy do składania podań !
 8. 6 punktów
  Wymagania: Wzór: Zapraszam do składania podań.
 9. 6 punktów
  1. Jak się nazywasz? Szymon 2. Ile masz lat? 15 3. Czy masz jakieś doświadczenie z publikowaniem materiałów(np. gazetka szkolna, profil fb, artykuły w internecie itd.)? : Gazetki szkolne. (no co XD ) 4. Dlaczego chcesz zostać redaktorem? Lubie pisać, wypowiadać się na tle większej ilości odbiorców. 5. Czy masz jakieś tematy, które chcesz poruszać? Coś co ktokolwiek będzie czytać, postaram się wymyślić coś kreatywnego. spoko. @ŁABĄŃĆ zostałeś przyjęty ~ @Merxy.
 10. 6 punktów
 11. 6 punktów
  Jako iż aktualnie dysponuje sporymi środkami na koncie PayPal, to też się dorzucę. //Nawet dam dowód wpłaty
 12. 5 punktów
  Jako iż gdyż na forum znajduje się taka ranga jak "Girls" która jest przeznaczona dla mniejszości tzw. słabej płci przez niektórych uważaną jest również za płeć piękną czyt. kobieta. W tym temacie chciałbym się spytać naszej cudownej administracji forum cs-placzabaw.pl dlaczego są tutaj dyskryminowane inne płcie takie jak: Dyskryminacja jak każdy wie od setek lat była powszechna jak nie niewolnictwo naszych czarnych braci to prześladowanie, masowe morderstwa żydów przez Niemców. Nie możemy pozwolić na to samo na tak wspaniałym forum. Po rozmowie z jednym z użytkowników forum cs-placzabaw.pl stwierdziłem że pora coś zmienić dlatego przyszedłem na forum z propozycją usunięcia rangi "Girls" ponieważ nie dość że jest zbędna to również pokazuje mniejszości płci że są gorsze ponieważ one nie mogą czuć się wyróżnione jak ranga "Girls" Podsumowując wszystko co napisałem dlaczego nie ma rangi autysta dla osoby takiej jak ja? 😞
 13. 5 punktów
  Uwaga! Nowe zasady! Aby uzyskać darmowego VIPa dla dziewczyn należy: 1. Być dziewczyną. 2. Grać na którymś z naszych serwerów i używać na nim mikrofonu, 3. Zarejestrować się na forum. 4. Minimum 10h na którymś z naszych serwerów. 5. Założyć temat na forum w dziale przywitaj się i przywitać się z nami:) Nie zapomnij podać imienia i serwera, na którym najczęściej grasz. 6. Dodać @Adi i @SUPER TIMOR do znajomych na steam (i mieć ich cały czas w znajomych). 7. Mieć cały czas połączone konto na forum z kontem Steam, na którym ma być VIP. 8. Posiadać konto na własność - tzn. nie można dzielić konta inną osobą (brat, kolega, kuzyn, partner, itp.). 9. Odbyć rozmowę weryfikacyjną na TS3 lub Discordzie(możliwa dodatkowa weryfikacja w grze) Jeśli spełniasz wszystkie powyższe wymagania, to napisz temat w dziale podań zgodnie ze wzorem: Tytuł Tematu: [Dziewczyna] Twoja nazwa 1. Link do Twojego przywitania na forum 2. Link do Twoich statystyk serwera na którym grasz 3. Twój nick na steam 4. Twoje steamid Jeśli masz z tym problem, to poproś jakiegoś admina o pomoc.
 14. 5 punktów
  🔪 Chciałbym zaprosić was wszystkich na ciąg cotygodniowych eventów na serwerze Only Knife !! 🔪 Na czym polega ten event ? O godzinie 20:00 w każdą sobotę (godzina lub dzień może uleć zmianie ) na serwerze only knife rozgrywać będą odpalane 3 wybrane przez administrację mapy na których gracz będzie mógł zaprezentować swojego niesamowitego skilla w zabijaniu nożem !!! Co moge dostać za wygraną w evencie? (miejsca zależą od KD gracza ) 1 miejsce : 15 tys credytów, 2 miejce : 8 tys credytów, 3 miejsce : 5 tys credytów Co zrobić żeby wziąć udział w evencie? Po prostu wbij na serwerek podczas trwania wydarzenia ;D (jeśli gracza nie będzie od 1 rundy, nic nie szkodzi. Dalej masz szansę na wygraną !) Event Trwa Przez 3 Mapy ! Regulamin eventu : Turniej odbędzie się na serwerze Only Knife w każdą sobotę (jeśli nie otrzymacie informację pod tym postem, lub jeśli godzina by się zmieniła) o wstępnej godzinie 20:00 Zakaz przebywania na spect podczas prowadzonego turnieju! Wyjątkiem są organizatorzy Turnieju. Zakaz jakiegokolwiek oszukiwania. Wszelkie próby oszustwa będą surowo karane! Bezwzględny zakaz podpuszczania, pomagania czy oddawania wygranej w jakikolwiek sposób. Przekazanie nagród może nastąpić do Tygodnia od Zakończenia Eventu. Organizacja zastrzega sobie prawo do zmiany regulaminu w dowolnym momencie przed rozpoczęciem turnieju. ¸„.-•~¹°”ˆ˜¨ IP:51.75.37.4:27050 ˆ”°¹~•-.„¸ Zapraszamy !
 15. 5 punktów
  W związku z nadzwyczajnym zainteresowaniem, przekładam event na za tydzień. (26.09.2020r.)
 16. 5 punktów
  Szybka rekrutacja Serwery na których jest obecnie szybka rekrutacja: BHOP - @Merxy. - LINK Only AWP - @Merxy. - LINK Only Knife - @ŁABĄŃĆ - LINK Retakes - @Merxy. - LINK Jeśli nie ma tutaj informacji o serwerze, na których chcesz napisać podanie, to szybka rekrutacja nie jest na nim aktualnie prowadzona, więc musisz napisać na niego podanie w formie tradycyjnej w dziale "Podania". Jeśli otwarta jest szybka rekrutacja, której nie ma na liście, to poinformuj o tym moderację forum. Ostatnia aktualizacja: 10.09.2020 13:24
 17. 5 punktów
  W tym temacie będę umieszczać wszystkie zmiany jakie zaszły na serwerze. 29.08.2020 -dodanie pluginu na instant defuse -podmienienie pluginu na ws i knife
 18. 5 punktów
  Dychę dam chociaż uważam że zbiórka na ts3 to taki dość średni pomysł. Co następne na serwery będziemy się składać bo sieć nie przynosi zysków? Kiedy to jb wystartuje ludzie tego chcą admini też by się znaleźli ten serwer przynosił zyski zawsze Co w sytuacji jak nie uzbieramy całości? Myślę że skoro z jb mamy czekać być może do grudnia i to też nie jest pewne bo info jest tyle co kot napłakał to zysków jeszcze długo nie będzie. No ale są plany trzymam kciuki że wypala... // tak właściwie to kto chce niech wpłaca spoko ale zróbmy jakąś możliwość zarabiania wgl bo jak tak dalej pójdzie to na wszystko będzie robić zbiórki
 19. 4 punkty
  Od jakiegoś czasu zastanawia mnie, dlaczego nazwa grupy dla dziewczyn brzmi "Girls". Wiem, że jest to tak interesujący temat, że zapewne interesuje wszystkich , ale warto się - moim zdaniem - nad tym zagadnieniem pochylić. Obecnie wszystkie grupy są w liczbie pierwszej, np. admin, redaktor, grafik. A w przypadku "Girls" mamy nieuzasadniony wyjątek. Co autor miał na myśli? Czy chciał zaznaczyć ich zmienność charakteru, kiedy to w ciągu jednej rozmowy możesz mieć wrażenie, że rozmawiasz z co najmniej trzema? A może stało za tym coś innego? Tak, czy inaczej. Chciałbym postawić pytanie - Czy powinniśmy zmienić nazwę "Girls" na coś innego? (wtedy stworzy się osobne głosowanie i wybierze najlepszą opcję). Niech głos ludu przemówi! (chyba, że jest niezgodny z linią administracji )
 20. 4 punkty
  Też uważam, że moglibyśmy zmienić nazwę tej rangi na Dziewczyna, Kobieta albo
 21. 4 punkty
  Witam wszystkich w moim kąciku graficznym! Czas wykonania prac może być różny, robię to w wolnych chwilach, więc proszę o wyrozumiałość Postaram się sprostać waszym oczekiwaniom a jak nie to przepraszam Zapraszam do składania zleceń Wzór: Jak będziecie chcieli coś zmienić w danej pracy: Nie bójcie się napisać o tym w prywatnej wiadomości forum / na steamie lub discordzie -------> Bassew#3158 Jeśli nie macie mnie na steamie radzę pisać na discordzie lub forum, ponieważ rzadko sprawdzam zaproszenia. Postarajcie się wytłumaczyć w miarę dobrze co wam nie pasuję lub co chcecie zmienić. Proszę nie spamować, zwłaszcza w tym temacie, ponieważ moderacja patrzy niczym FBI. No i nie chcę, żeby się zrobił śmietnik z tego tematu Przemyślcie dokładnie co chcecie, używajcie wzoru i zastosujcie się do powyższych punktów a nam wszystkim będzie się żyło lepiej
 22. 4 punkty
  -----------------------> dropbox
 23. 4 punkty
  @Karus_ coś takiego zmąciłem dropbox
 24. 4 punkty
  Chcesz zostać redaktorem? Wypełnij formularz, czekaj na decyzję i spełniaj marzenia! Wymagania: Wzór: Jeśli chcesz mieć nowe możliwości, realizować pasję, rozwijać się i robić rzeczy zabronione przeciętnemu zjadaczowi chleba, to odpowiedz na pytania umieszczone we wzorze już dziś!
 25. 4 punkty
  wybłagałem antyperspiranta bassewa o nowy montage es fajna nuta btw
 26. 4 punkty
  Nazwa Drużyny: ez Nick i Steam ID Lidera: Ervvvv, STEAM_0:1:158279843 Nicki i Steam ID pozostałych graczy: Lex - STEAM_1:1:564697570, Mlody G - STEAM_0:1:146942749 ale es
 27. 4 punkty
  @ŁABĄŃĆ Bądź jak merxy - bądź perfekcjonistą. Proszę się trzymać wzoru:
 28. 4 punkty
 29. 4 punkty
  Super, gratuluję 🙂
 30. 4 punkty
 31. 4 punkty
  Nowa wersja pz_filtr na chmurze w paczce dla opiekunów. Za wklejenie IP, najpierw 2 razy ostrzega, potem dwa razy silencuje i na końcu dopiero banuje. Zostały z niej skasowane także przekleństwa.
 32. 4 punkty
  1. Imię, wiek, nick w grze : Wiktor, 18, ASzaz 2. Coś o sobie : Chodzę do 3 klasy technikum profil teleinformatyk, gram w cs od 6-7 lat z przerwami. 3. Czy posiadasz konto PRIME? : tak 4. Dlaczego Ty? : Ponieważ mam już doświadczenie a na retakes przyda się dodatkowa administracja. 5. Link do statystyk z serwera, na który piszesz podanie: LINK 6. Doświadczenie jako administrator (ogólnie) : ~~2 lata na 4fun i bh, chwilę na COD'ach i only mirage ( albo ffa xD) od yugiego + teraz Only AWP 7. Ranga turniejowa lub z innych rozgrywek(np. Faceit) : Supreme/Faceit ~~3/4lvl
 33. 4 punkty
  1. Imię, Nick, Steam ID oraz link do profilu steam. Kacper, GMG0rbi, STEAM_0:0:552328737, https://steamcommunity.com/id/GMG0rbi/ 2. Wiek, coś o sobie i co chcesz wnieść na serwer. 17, Mam na imię Kacper, mieszkam na śląsku nie opodal katowic, interesuje sie komputerami, grami oraz motoryzacją. Chcę wnieść na serwer porządek ponieważ puki co jest tylko i wyłącznie opiekun więcej osób nie ma w administracji chce pomóc w rozwojowi serwera. 3. Opisz swoje doświadczenie z CS:GO i modem serwera, na który piszesz podanie. Doświadczenie według mnie mam dobre byłem opiekunem na serwerze only mirage, adminem byłem 3 ktrotnie na serwerach : FeelTheGame (Opiekun/Admin) Venatuss (Admin) Alkoskill: (Admin). Na serwerach typu ffa czy to 3 maps only mirage itd, mam sporą ilość godzin ale niestety nie na moim aktualnym głównym koncie. 4. Doświadczenie w administracji serwerem. Byłem adminem 3 krotnie oraz opiekunem jak pisałem wyżej. 5. Czy posiadasz mikrofon? Tak 6. Ilość banów ze strony sourcebans.* Ani jednego. 7. Link do banów ze strony sourcebans.* Nie posiadam banów. ^ 8. Znajomość Sourcemoda w/g skali - link 7 ale bez cvarów 9. Znajomość języków obcych. Znam 2 językie obce Angielski Dobry, Niemiecki Podstawa. 10. Link do Twoich statystyk z serwera, na który piszesz podanie (kliknij interesujący cię serwer): Niestety nie działa aktualnie statystyki więc załączam link z ss gdzie jest widoczne gdzie mam wbite 10h https://imgur.com/a/0j1MYSV 11. Czy posiadasz VIP? Nie
 34. 4 punkty
  1. Imię, Nick, Steam ID oraz link do profilu steam. Szymon , ♫Łabąńć , STEAM_1:1:187169711 2. Wiek, coś o sobie i co chcesz wnieść na serwer. Mam 15 lat, interesuję się siatkówką oraz graniem na kompie. Na serwer chcę wnieść dobrą atmosferę, oraz pomagać innym graczom (wilkowi wsm pewnie też XD). 3. Opisz swoje doświadczenie z CS:GO i modem serwera, na który piszesz podanie. Na aktualnym koncie mam ponad 2500h in csgo. Podanie pisze na serwer only mirage, ponieważ to jeden z moich ulubionych trybów. 4. Doświadczenie w administracji serwerem. Jestem aktualnym adminem knife oraz bylem adminem i współzałożycielem innego serwera only mirage. 5. Czy posiadasz mikrofon? Yup 6. Ilość banów ze strony sourcebans.* 3 7. Link do banów ze strony sourcebans.* https://cs-placzabaw.pl/bans/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_1:1:187169711&advType=steamid 8. Znajomość Sourcemoda w/g skali - link 4 9. Znajomość języków obcych. Angielski bardzo dobrze, Niemiecki na poziomie podstawowym 10. Link do Twoich statystyk z serwera, na który piszesz podanie (kliknij interesujący cię serwer): https://cs-placzabaw.pl/panel/?serwer=mirage&strona=rank&id=374339423 11. Czy posiadasz VIP? Nie, kupie jak się dostane. Ewentualne dodatkowe informacje zamieść na samym dole swojego podania. Es
 35. 4 punkty
  1. Nick, steamID: Matuch STEAM_0:0:530863583 2. Data i godzina otrzymania bana: 29.08 ok. 00:40 3. Serwer: Only Mirage 4. Długość Bana: 7 dni 5. Typ bana (mute / ban na ct / ban / inny - napisz jaki): ban 5. Powód bana: reklamowanie innych serwerow 6. Admin banujący: serwer 7. Na jakiej podstawie chcesz UB (pomyłka admina / przyznanie się do błędu i obiecanie poprawy, przeprosiny / inne - napisz jakie): zostalem zbaitowany 8. Opis sytuacji: mowia mi bym wpisal 1.2.3.4.5 i tak dostaje bana 9. Link do bana na stronie https://cs-placzabaw.pl/bans/index.php?p=banlist&searchText=MatuCh&Submit=Szukaj&fbclid=IwAR28VRO21rBHhq8a-a9uT-fRgBNam8QmSnQtqSTgU_lFBvpjfJq8-tAPV0Y 10. Dowód*: Ban
 36. 4 punkty
  Cześć Z dwoma kolegami szukamy ekipy do gierki Among Us Śmieszna tania i ciekawa na steam. Wymagań żadnych jedynie ts3 i mikro! Jak ktoś chciałby razem pograć to piszcie tutaj albo steam siema!
 37. 4 punkty
  No ale zaproponowałem @Adi wystartujmy serwer który przez bardzo długi czas generował zysk dla sieci. Co nam szkodzi przecież spora część osób tego chce. Czasu na to poświęcisz mało bo przecież praktycznie wszystko co z jb przez lata uzbierane wystarczy odpalić tak jak zwykle jedynie mała dyskusja co dodajemy co zostawiamy z czego rezygnujemy. Jasne to oczywiste że dokładasz do interesu bo tak jak napisałem w poprzedniej wiadomości aktualnie nie ma możliwości zarabiania. No nie ma się co oszukiwać który serwer zawsze przynosił zyski? Odpowiedź generuje się sama wiadomo że JB. Zero ryzyka bo najwyżej serwer nie wypali zakładając czarny scenariusz a zyskać można np jakąś kasę na utrzymanie sieci + niech wbije taki drugi aimer a historia placu zna już takich kilku i nawet na tym zarobisz. Dodajmy s-vipy jeżeli nie ma możliwości się utrzymać bez tego. Lepsze to niż nic. Jak zostaną 32 to trochę słabo bo już teraz jest spory problem z wbiciem się na serwer a na discorda spora część osób nie przejdzie bo uważają go za słaby komunikator. Ale to w sumie nie ma się czym martwić na zapas jak nie uzbieramy to będziemy myśleć. Mam nadzieje że tylko to co ludzie wpłacą zostanie im zwrócone w przypadku nie zwiększenia slotów na ts3 ( i nie chodzi mi tutaj o mnie bo ja pracuje i 10 zł to nie jest duży wydatek bardziej chodzi mi o młodszych którzy nie mają za dużo kaski ) // Też lubię naszą społeczność jak i duża część osób ale aktualnie nie ma tutaj na czym pograć a na tym to wszystko się opiera. W związku z tym jak ludzie zaczną przechodzić w inne miejsca w których mają taką możliwość to być może już do nas nie wrócą. Moim zdaniem czas działa na naszą niekorzyść niestety i trochę nie wiem po co czekać. Gracze którzy są zajarani cs'em i serwerami np do takiego jb nie będą czekać kilku miesięcy aż my to odpalimy tylko wypróbują konkurencje. Mnie do placu przyciągnęło kilka osób może z 2/3 tyle wystarczyło żebym tutaj został. Każda sieć ma swoją społeczność w tej chwili dajemy ludziom czas na zmiany bo co im zostało. Dalej tłumaczyć chyba nie muszę... // @Adi wyśle z początkiem miesiąca
 38. 3 punkty
  Z jakieś 3-4 dni xd
 39. 3 punkty
 40. 3 punkty
  Dzisiaj mam do was pytanie : Co chcecie zobaczyć w dziale redakcja ? (Jeżeli masz własny pomysł, podziel się nim pod tym postem.)
 41. 3 punkty
  Najlepsza drużyna na Knife ! Event będzie odbywał się na prostych zasadach : 1 .Jest to event drużynowy, drużyny powinny liczyć maxymalnie 3 osoby (może być mniej, ale zmniejsza to szanse na wygraną). 2. Event odbędzie się na mapie 35hp Boxing Fix v2. 3. Drużyny wybierają po jednym z zawodników, który wchodzi do klatki. 4. Jeżeli gracz z drużyny "tt" wygra zostaje on na ringu, przegrana drużyna wybiera kolejnego zawodnika. 5. Pojedynek kończy się kiedy któraś z drużyn nie będzie miała żywych zawodników. 6. Podczas eventu obowiązuje regulamin serwera only knife. 7.Wszelkie próby oszustwa będą skutkować wykluczeniem drużyny z eventu. Wzór zgłoszenia drużyny: Nazwa Drużyny : Nick i Steam ID Lidera: Nicki i Steam ID pozostałych graczy : (drużynę można zgłosić maksymalnie do 18.09 godzina 15:00.) Nagrody : 1.Miejsce : 30 k credytów dla każdego członka drużyny 2.Miejsce : 20 k credytów dla każdego członka drużyny 3.Miejsce : 10 k credytów dla każdego członka drużyny Data eventu : 19.09.2020 (16:00) (Administracja zastrzega sobie prawo do zmiany daty w dowolnym momencie) Event odbędzie się na serwerze only knife, IP: 51.75.37.4:27050
 42. 3 punkty
  Nick : Dajmax STEAM_0:1:122698175 Ilość ostrzeżeń które chcesz opracować : 1 Linki: Kapsle z mojego konta Chciałem również przeprosić za swoje zachowanie @SUPER TIMORa który musiał poświęcić swój czas na danie mi ostrzeżenia 😔
 43. 3 punkty
  Płeć Piękna lub po prostu Kobieta. Po co wymyślać coś WOW jak można po prostu postawić na coś prostego, minimalizm ponad wszystko.
 44. 3 punkty
  Zmieniliśmy wymagania na range girl ? Po więcej informacji : https://cs-placzabaw.pl/topic/2317-darmowy-vip-dla-dziewczyn/?tab=comments#comment-115216
 45. 3 punkty
  super takiego kogos wlasnie nam bylo trzeba
 46. 3 punkty
  Chyba na tym polega strategia. Jeśli ktoś wygrywa większość 1v1, to szykujemy się na niego grupą, żeby móc wygrać. A rola tego jednego polega na tym, żeby nie dać się w tokońcu wciągnąć. Nie zawsze się uda, ale nie zawsze też można wygrywać. Dodanie takiej ochronki pozwoli na ślepą rzeźnię na casualowych graczach w wykonaniu tych, którzy są lepsi 1v1. A element ochrony tworzy konkurs wyczucia czasu i szybkości reakcji. Nie ma to nic wspólnego ze strategią, czy walką na noże. Z takim czymś gracz może jechać sam 15 osób bez większych problemów. To jest zasada dająca możliwość "superbohatera" w morzu przeciętniaków, zniechęci nowych graczy i tych, którzy grają rzadziej, żeby jeszcze bardziej ułatwić sytuację tym, którzy już sobie radzą ponadprzeciętnie.
 47. 3 punkty
  xD Gratuluje jutro jb? // Merxy @Thorek a jakże! @Merxy. Zostaw moje posty gnojku @Merxy. & @Thorek a co to za nadużywanie praw kurwa jego moderacyjnych mać
 48. 3 punkty
  @SUPER TIMOR wezmę go dzisiaj na rozmowę ok? // Sry spałem od 19:00 heh @bassew bądź dzisiaj wieczorkiem proszę to cię szybko udupię.
 49. 3 punkty
  Jestem na tak, dobrze robi taski w wentach.
 50. 3 punkty
  Wsm nie jest to zły pomysł. Przecież placozabawowski ts jest najlepszym miejscem do grania na info, dlatego od siebie też dorzucę 10 ziko.
Ten Ranking jest ustawiony na Warszawa/GMT+02:00
×

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.