Skocz do zawartości

Ranking


Popularna zawartość

Zawartość, która uzyskała najwyższe oceny od 19.01.2020 uwzględniając wszystkie działy

 1. 6 punktów
  Rivero Brothers Limited liability company powstało na początku stycznia 2020 roku, utworzone zostało przez Michaela Rivero, Davida Rivero oraz Michaela Gegula. Spółka składa się aktualnie z dwóch firm, Rivero Brothers Original motor works oraz Rivero Brothers Second hand cars. Aktualna siedziba główna spółki znajduje się na dzielnicy Strawberry w południowym Los Santos, a dokładniej w budynku firmy Rivero Brothers Second hand cars który został zakupiony wraz z terenem oraz systemem informatycznym za kwotę 1.500.000$. Spółka od początku istnienia ukierunkowana była w kierunku mechanicznym, bracia wraz z Michaelem Gegula poznali się na warsztacie i tam zaczęli planować oraz zbierać pieniądze na otwarcie własnego biznesu jakim był komis aut. Aktualnym celem spółki jest ustabilizowanie się na rynku oraz dokończenie prywatyzacji warsztatu, który znajduje się w byłej siedzibie Benny's Cars. Wspólnicy po dopięciu wszystkiego na ostatni guzik i dokończeniu prywatyzacji warsztatu, chcą zainwestować pieniądze na wybudowanie siedziby spółki oraz złomowiska dla aut, następnie będą inwestowali w coraz to nowsze biznesy. Dzięki temu, stworzą silną spółkę, która da im dużą możliwość rozwoju osobistego i nie tylko. Na dzień dzisiejszy spółka zajmuje się sprzedażą używanych aut, naprawą pojazdów oraz tuningiem mechanicznym i kosmetycznym, właściciele spółki w przyszłych planach mają otwarcie złomowiska które pomogłoby w zdobywaniu części do pojazdów które naprawiają, jak również otwarcie Coffee Shopu dla zalegalizowania sprzedaży oraz produkcji materiałów konopnych. OOC Siemano, zakładamy biznes ponieważ chcemy rozwinąć rynek biznesów na wyspie, aby ludzie zauważyli, że można wydać kasę na coś ciekawszego niż tylko auta. W planach mamy wykupić całą dzielnicę Strawberry i Davis, ogólnie całe południowe Los Santos. Na dzień dzisiejszy biznes będzie polegał na prowadzeniu komisu aut oraz prywatnego warsztatu, chociaż nie ukrywamy, że chcemy się rozwijać i dodawać coraz to nowsze działalności do naszego biznesu. Maran to kozak. Listę członków @Maciairek - https://steamcommunity.com/id/SmallPoppaGruby/ - Michael Rivero @MariacziMarianoItaliano - https://steamcommunity.com/profiles/76561198171914234/ - David Rivero @sinseymordk0 - https://steamcommunity.com/profiles/76561199015974719/ - Michael Gegula Potrzebne skrypty Naprawa pojazdów Czyszczenie pojazdów Tuning mechaniczny i kosmetyczny pojazdów Możliwość sprawdzania nieopłaconych faktur Magazyn (Szafka) Garaż firmowy Laweta Subforum Reszta wyjdzie w czasie (Złomowisko/Coffee Shop itd.)
 2. 6 punktów
  Szczęść boze W dniu dzisiejszym (01.02.2020r.) chciałbym wyróznić wspanialego gracza jakim jest nasz bóg dajmax. Ten wyborny gracz zarówno w lige jak i csgo (nie piszac o jego pvp z mc) podtrzymywał wspaniały serwer JAIL dzieki swojemu nadzwyczajnemu prowadzeniu zarówno biorąc komendy z olda jak i z gangów. Oczywiscie ten gracz w swojej skromności nie udzielał sie na forach wytykając tylko niewielkie błedy graczy nie psujac tym rozgrywki: https://cs-placzabaw.pl/topic/13794-zaakceptowane-skarga-na-jadministratora-qwerty/ https://cs-placzabaw.pl/topic/13794-zaakceptowane-skarga-na-jadministratora-qwerty/ https://cs-placzabaw.pl/topic/13807-odrzucone-skarga-na-madministratora-shizera/ https://cs-placzabaw.pl/topic/13811-zaakceptowane-skarga-pieczony-roman-gali-maluje-ściany-śnieżka-demn-gra-na-info-😮/ https://cs-placzabaw.pl/topic/13833-zaakceptowane-skarga-jadministrator-mlodyg-i-parę-innych-osób/ https://cs-placzabaw.pl/topic/13846-zaakceptowane-skarga-raagi-i-pryncypalek/ https://cs-placzabaw.pl/topic/13942-zaakceptowane-skarga-na-jadministratorów/ Jak można zauważyć nawet kiedy sam popełniał błedy rownież sie do nich przyznawał https://cs-placzabaw.pl/topic/13899-zaakceptowane-skarga-na-dajmaxa-brosuka-miahaua-i-cela-z-bronią/ Nigdy nie faworyzował innych graczy (co moglo by zepsuc gre innym) oraz nigdy nie stosował formy tak zwanej ^gry na info^ Podczas swoich niesamowicie trudnych prowadzeniach (przy których nigdy się sam nie gubił co dowodzi jego wielkiemu umysłowi oraz jego niewyobrażalnej pamięci) stosował sztuczki które nawet najstarszym graczom olda sprawiało trudności dzieki czemu gra była bardziej emocjonująca. Sprawia się także jako prawy oraz sprawiedliwy (nie tak jak niektórzy) admin ts3 którego jednak nie moge podac ze względów regulaminowych (jesli ktos chce pisac priv na steam ) Ten niesamowicie charyzmatyczny prowadzacy jak i życzliwy kolega niestety nie zdarzył zrealizować swojego największego marzenia jakim byłby admin na najlepszej sieci serwerów (każdy wie czemu). Chciałbym podziekować mu za te chwile kiedy moglem słuchać jego glosu kiedy życzliwie wbijał na serwer albo na ts. Dziekuje ci Damian. @Dajmax
 3. 5 punktów
  Wszystko jest i będzie obgadane z Mudzynem na aplikacji głosowej co do transportu w miejsce produkcji banknotów. Nie chcemy kopiować Loyales tylko poprawić trochę ekonomię w mieście. Przy tym będzie w końcu dużo RP do odegrania ponieważ po rozwinięciu się biznesu kiedy już zaczniemy zarabiać pieniądze w planach są również konwoje w których fizycznie będzie przewożone np 300 tysięcy $, można w to zaangażować policję, jak i grupy przestępcze do próby przejęcia tych pieniędzy powiedzmy jedziemy aż do banku na Paleto Bay z tymi pieniędzmi konwojowani przez służby i pracowników do tego wyznaczonych. Również osoby przychodzące coś zarobić mogłyby jeździć w ,,konwojach" bez fizycznej gotówki tylko jeździć od punktu do punktu (było by to losowe które banki na mapie do kilku miejsc) po wszystkim wracają pod Maze Bank kończą pracę dostają za to wynagrodzenie. Opcji rozwoju było by wiele dla każdego jak i dla służb publicznych, możliwość odegrania dotacji na szpital/komendę w oddalonej części miasta (Paleto Bay, Sandy Shores)
 4. 5 punktów
  13.02.2020 Dodano 176 aut lokalnych Zmieniono ceny niektórych aut z salonu Podziękowania dla @MariacziMarianoItaliano @DrK0K0S @lukson02 Aktualny spis pojazdów oraz ich ceny:
 5. 5 punktów
  No i zaakceptowane. Nie no ogólnie pomysł super. Pokazujecie, że można wydać na coś innego niż auta i rozwijać postać idąc do przodu.
 6. 5 punktów
  1.Imię, Nick, Steam ID. Mateusz DrKokos STEAM_0: 1:237521284 2.Wiek i coś o sobie. Mam lat 20 Jestem osobą pracującą mam sporo czasu wolnego wiec Gram w Five M 3.Jakim dysponujesz czasem? Na Dzień Dzisiejszy poświęcam na gre na wyspie 5~12H 4.Doświadczenie w administracji serwerem. Byłem Administratorem na 3 serverach Rust oraz na 2 HurtWorld 5.Czy posiadasz mikrofon? Oczywiście 6.Ilość godzin przegranych na serwerach RP oraz ilość godzin w FiveM. Łączna ilość godzin 2000h+ na aktualnym Koncie Steam ~ 1400 7.Czy miałeś jakieś bany na serwerze fivem? Jeśli tak, za co? Nie 8.Potrafisz programować, dodawać skrypty na serwer i konfigurować je? Średnio mogę się wypowiedzieć ale dla chcącego nic trudnego 9.,Dlaczego ty? Jestem osobą która lubi pomagać innym i pokazywać często jakie robią błędy i tłumaczyć jak mogli by zrobić coś tak by ich nie popełniać Też z 2 strony widzę że nie zawsze admin może być w stanie opanować cały server wiec chciałbym pomóc oraz wnieść coś ciekawego do dalszego rozwoju Naszego Placu Zabawa 10.Jak oceniasz swój poziom RP? Mój poziom RP oceniam dobrze
 7. 5 punktów
  21.01.2019 Dzięki @grzanass mamy OneSynca, czyli 64 sloty (można dalej je zwiększać ), możliwość wgrywania ubrań, fryzur itp. Wgrano nowy interior salonu samochodowego.
 8. 4 punkty
  Na moje lepiej by było gdyby organizacja była zamknięta i przeprowadzała rekrutacje niż żeby każdy pachoł z ulicy mógł w niej pracować. Konwoje z kasą jak najbardziej spoko, już kiedyś wspominaliśmy o ciężarówkach opancerzonych, które przewoziły by kasę i które można by było okradać. Co do historii, lepiej by było napisać, że wykupiliście udziały w firmie Maze Bank i dzięki temu uzyskaliście dostęp do drukarni pieniędzy itp. Pomysł jak najbardziej spoko i tak jak wspomnieliście do obgadania. Według mnie taki biznes może wnieść dość sporo do rozgrywki.
 9. 4 punkty
  SUPER TIMOR jak ty chlopie sam masz zazdro robisz organizacje pod siebie . Z dupy macie wpizdu kasy w organizacji a sam masz organizacje z poza historii gta 5 . Moim zdaniem masz ból dupy że ktoś ma zajebisty pomysł a ty pustka w bani. Ja tam Ci życze JustJoke by ci wypaliła organizacja bo wiem że dobrze odgrywasz RP i masz KURWA DO TEGO JEBANE DOŚWIADCZENIE a twoj pomysł jest dojebany bo to w chuj wymusza ZAJEBISTE RP.
 10. 4 punkty
  1. Michał nick na steam Magnetyczna Cipa steam ID-[U:1:224658407] 2. mam 18 lat interesuje się nowinkami technologicznymi 3. czas na serwerze to ok 65 godzin wyświetlane na czacie w cs to ponad 3600 godzin 4. byłęm administratorem na serwerze dh na innej domenie serweró 5. posiadam sprawy mikrofon 6. aktywnego VIPa? bez problemu dam rade utrzymać aktywnego vipa 7. moja ranga w cs to kałach 8. zero banów ze strony siurcebans 9.. https://www.cs-placzabaw.pl/bans/index.php?p=banlist&advSearch=[U:1:224658407]&advType=steamid 10. w cs mam około 3600 godzin 11. sourcemod znam na takie mocne 3 12. myślę że jestem dobrym typem na administratora ponieważ umiem dogadać sie z innymi z każdym potrawie się dogadać i wytłumaczyć nie ma czegoś takiego jak bariera wiekowa więc trzeba umieć zapanować nad młodszymi członkami serwera a ja to potrafię 13. : https://cs-placzabaw.pl/panel/?serwer=surfklasy&strona=rank&id=224658407 14. angielski w skali 1/10 to tak mocne 7
 11. 4 punkty
  Moim zdaniem ban jest słuszny, widziałem nagranie na którym widać wszystkie twoje wybryki. Jedynie tak jak @DrK0K0S , że faktycznie nie było tam wyjścia z postaci. Jestem za tym aby skrócić Tobie bana, ale na pewno nie ściągnąć całkowicie. Pozdrawiam
 12. 4 punkty
  Proponuję zreaktywować jaila po raz drugi. Nowy sezon już na weekend by się przydał. Może by było znowu przez kilkanaście dni te +-15 osob.
 13. 4 punkty
  Chciałbym zaprosić wszystkich obywateli Los Santos na 4 najbliższe integracyjne spotkania i eventy w których można zgarnąć pare groszy ! 1. Sobota 25.01.2020 r. o 22.30 Wyścigi monster truck: Wpisowe 5 tyś, pojazdy są zapewnione przez organizatora. Do wygrania cała kwota zebrana z pieniędzy wpisowych + 50 tyś od organizatora. 1 Miejsce 50% całej kwoty 2 Miejsce 30% całej kwoty 3 Miejsce 20% całej kwoty 2 Niedziela 26.01.2020 r. o 22.30 Wyścigi motocross: Wpisowe 5 tyś, mile widziane własne motocykle ale będzie też możliwość wynajmu takowego za 1 tyś który też będzie dołożony do puli dla pierwszych 3 miejsc. Do wygrania cała kwota zebrana z pieniędzy wpisowych + 50 tyś od organizatora. 1 Miejsce 50% całej kwoty 2 Miejsce 30% całej kwoty 3 Miejsce 20% całej kwoty 3 Sobota 01.02.2020 r. Spot dla fanów motoryzacji. Spot otwarty dla wszystkich i liczę na miłą atmosferę. Miejsce zbiórki: Parking obok kasyna skąd udamy się na miasto aby wozić się pomału a następnie udamy się na lotnisko gdzie będzie można się sprawdzić z innymi. 4 niedziela 02.02.2020 r. Klasyczna niedziela. Spot skupiający się na samochodach typu lowrider czy też po prostu klasyków. Jeżeli posiada ktoś motocykl tego typu, również jest mile widziany. Miejsce zbiórki: Parking obok kasyna ze względu na wielkość. Więcej informacji pod numer 125-7784 i proszę też pisać na ten numer kto na co się zapisuje jeżeli chodzi o pierwsze 2 spotkania. Pozdrawiam serdecznie Landryna.
 14. 3 punkty
  Historia [IC] Luciano Pavarotti oraz Christian Anderson poznali się dawno we Włoszech. Christian pochodzi z Wielkiej Brytanii, jego rodzina była zamożna, lecz po śmierci rodziców musiał wyjechać z kraju przez problemy jakie uśmierciły jego rodzinę. Luciano jest Włochem, pochodzi z korzennej rodziny mafijnej, w wieku 14 lat przez zatargi stracił rodzinę. Oboje poznali się we Włoszech na studiach ekonomicznych, po ukończeniu studiów wylecieli do Los Santos. Przez długi czas błąkali się po mieście i oczekiwali na dobry moment uruchomienia własnego interesu, przejęli drukarnie banknotów, dzięki której w pełni legalnie osoby mieszkające w mieście mogły wytwarzać banknoty dzięki którym przydzielony był im procent za robociznę. Opis biznesu, zakres usług [IC] Maze Bank na ten moment będzie składał się z produkcji fizycznego pieniądza, jakie są banknoty (dolary) o takich nominałach jak: $1; $2; $5; $10; $20; $50; $100 oraz obiegowe monety: 1¢; 5¢; 10¢; 20¢; 50¢ oraz okazjonalnie $1. W tego typu pracy, czyli produkcji pieniądza będzie mógł pracować każdy obywatel, nie będzie to miało znaczenia czy jest zatrudniony w innej organizacji, biznesie czy nie - po prostu chce trochę dorobić, przychodzi do nas tworzyć pieniądz i zarobić. Umożliwiać to będzie specjalna drukarnia, na którą każda osoba chcąca pójść zarobić będzie musiała wejść do helikoptera, który będzie przelatywał w specjalne miejsce. Również w późniejszym czasie planujemy poszerzyć swoje usługi i działania głównie o udzielanie lokat długoterminowych, być może opłaty za prowadzenie kont, udzielanie pożyczek, które będą udokumentowane fakturami, umowami. Opis i propozycje [OOC] Jak wiadomo jest to główny bank w GTA V, który i tutaj będzie centralnym bankiem produkującym i emitującym banknoty, monety. Do tego byłaby potrzebna drukarnia (z GTA Online), jakaś siedziba (ciekawie byłoby mieć wieżowiec Maze Bank'u w centrum miasta Los Santos. Również myślimy o robieniu konwojach w przewozem pieniędzy z Maze Bank'u do np. banku Flecca, z możliwością obrabowania ciężarówki z pieniędzmi. Jeśli to nie byłby problem, tak samo chcielibyśmy aby gracze dostarczali te banknoty do różnych bankomatów, innych banków czy nawet sklepów. Tak samo gdy już zarobimy odpowiednią sumę, to chcielibyśmy zakupić własną, prywatną siedzibę (jakaś villa, dom, z interiorem czy bez - później to obgadania), która stanowiłaby poboczną działalność. Przebieg całej produkcji będzie dokładniej wyjaśniany z administracją i Mudzynem. Pomysł można rozwijać i rozwiązać na wiele sposobów, także różne spostrzeżenia mile widziane. Lista członków Szef: JoKeR - Luciano Pavarotti - Steam JoKeR'a Szef: Cat. - Christian Anderson - Steam Cat'a Potrzebne skrypty Oczywiście wypłaty co kilka minut, rangi, siedziba i osobno fabryka, możliwość pracy - więc oskryptowanie przebiegu produkcji. Zdjęcia: Google oraz strona.
 15. 3 punkty
  Jestem na NIE WIEM To podanie mnie odrzuca, zwróciłeś uwagę na złe aspekty kiedy je pisałeś. Lejesz wodę w każdej odpowiedzi zamiast krótko i treściwie się odnieść i nie ma kolorów przez co się nie wygodnie czyta. W niektórych pytaniach tak lałeś wodę że nawet nie dałeś odpowiedzi np. Jeżeli nie ma na to pytanie pojedynczej odpowiedzi to włóż wysiłek w zamaist lanie wody to wymyślenie sensownej odpowiedzi. Piszesz "nie wiadomo co komu przypadnie do gustu" piszesz to za co uważasz się na godnego na tę pozycję nawet klasyczne i przereklamowane odpowiedzi są dobre jeżeli są prawdziwe w twoim wypadku. Chyba że standardy się zmieniły i teraz piszę się takie gówniane podania. Naprawdę powinieneś zwrócić uwage na 1. Treściwość, 2. Czytelność, 3. Sens, a nie na to żeby było długie czy co tam chcesz. Mógłbym jeszczę dużo widocznych zbędnych rzeczy wymienić ale czasu nie mam. A z plusów to angielski, reszta taki przeciętniak
 16. 3 punkty
  Ewidentnie nie jesteś bezwinny, jestem w stanie skrócić ci bana. Unban w poniedziałek w godzinach popołudniowo-wieczornych. @ Moderator proszę o zamknięcie
 17. 3 punkty
  Szanowny Graczu " BartQ24 " Dla mnie jak właśnie skłamałeś pod względem " jedyne co sie zgadzam to FD i kopiowanie a z resztą się nie zgadzam. z tymi 2 rzeczami obiecuje poprawe " ponieważ skopiowałeś łącznie 3 neony w czasie 10 min przez dobre 25 / 35 min poruszałeś się neonem którym uderzałeś w ściany robiłeś , robiłeś skoki kaskaderskie , wyskoczyłeś z mostu i uderzyłeś w zbrojoną konstrukcję mostu obok komendy Policji , nie wspomniałem też o RDM Fakt faktem zabijanie z broni palnej lokalnych obok głównego Jedyne z czym nie jestem pewien tak do końca to wyjścia z postaci lecz twoje słowa podczas Bw były niepokojące i nie gustowne i podjęciu decyzji o banie (czasowo terminowym) uzgodniłem to z drugim Administratorem @Maran Więc też chciałbym by w najbliższym czasie również wyraził swoją opinie z zaistniałą sytuacją
 18. 3 punkty
  Jestem na tak najmilsza osoba jaką znam :3
 19. 3 punkty
  przez conajmniej 10minut napierdalałes o tym jaki to White nie jest zły i żeby mu dawać na nie a sobie na tak
 20. 3 punkty
 21. 3 punkty
  Dnia 08.02.2020 o godz. 20:00 odbędzie się zebranie najwyższych członków organizacji przestępczych. Poruszony zostanie temat odgrywania danych organizacji. Proszę o 100% frekwencję. Jeśli jakaś osoba nie może stawić się na spotkaniu proszę o informację priv. . Jeśli osoby nie będzie oraz nie zostaniemy poinformowani uznamy, że dana organizacja jest nieaktywna i zostanie usunięta. *oczywiscie spotkanie odbędzie się na TeamSpeak3
 22. 3 punkty
  O co chodzi z tym punktem odbioru broni? Zamierzacie kupować hurtowo broń? Znów wygląda to tandetnie. Poza tym : 4. Jeśli podanie zostanie odrzucone, to kolejne można złożyć dopiero po 2 tygodniach od czasu odrzucenia podania.
 23. 3 punkty
  Imię, wiek, Steam ID: Mati, 23l, STEAM_0: 1: 158669225Coś o sobie: szczerze? xD jestem chujem, lubie biegać, gram na gitarce czasami (hobby), lubie bradzo podróże ale nie mam na nie czasu :C, Ilość godzin spędzonych na serwerach RP: ło panieee kto by to zliczył, mysle ze z 1400+Doświadczenie w organizacji LSPD: od rekruta do sierżanta, z 500-600h na LSPD, głównie aresztowania itd. Co wniesiesz do kręgów organizacji?: wniose ze sobą kamizelke i broń w lewej ręce, na pewno bedzie śmiesznie a czasami strasznie, zależy jak kto podchodzi do człowieka i do siebie w RP dużo grałem i znam się na tym, aecz miałem dużą przerwe i powracam do tego myśle że w szeregach LSPD znajdzie sie jeszcze jedno miejsce Podanie zaakceptowane~ malysz Skontaktuj się że @malysz nick na ts ,,grzanassek". ip ts ts3.cs-placzabaw.pl
 24. 3 punkty
  @pipcia_98 złap mnie(Maran) kiedyś na TeamSpeaku obgadamy i wtedy zdecydujemy co dalej. ts3.cs-placzabaw.pl
 25. 3 punkty
 26. 3 punkty
  No rzeczywiście, trzeba by jakieś kroki znów wykonać, bo adminów jak kot napłakał
 27. 3 punkty
  1.Imię, Nick, Steam ID. Paweł, Pajacuwa, 11000010ecd60cd 2.Wiek i coś o sobie. Mam na imię Paweł 18 lat, Chodze do technikum trenuje koszykówkę od 9lat poza koszykówką, systematycznie uczęszczam na siłownię, oraz w wolnym czasie gram w gry typu LOL,CSGO,R6,FiveM 3.Jakim dysponujesz czasem? Aktualnie dysponuje czasem od 8 do nawet 15godzin 4.Doświadczenie w administracji serwerem. W administracji zwiazanej z FiveM nie ale z csgo jakies juz tam mam. 5.Czy posiadasz mikrofon? Oczywiście 6.Ilość godzin przegranych na serwerach RP oraz ilość godzin w FiveM. 750h 7.Czy miałeś jakieś bany na serwerze fivem? Jeśli tak, za co? Nie 8.Potrafisz programować, dodawać skrypty na serwer i konfigurować je? Coś tam umiem ale mogę się nauczyć więcej 9.,Dlaczego ty? Jestem osobą która wydaje mi się że ogarnia zasady RolePlay'a i każda sytuacje bało by się rozwiązać 10.Jak oceniasz swój poziom RP? Oceniam na dobry lecz parę rzeczy można by było zmienić
 28. 2 punkty
  Jestem na nie, głównie z powodu, że ilekroć cię widzę na serwerze i mam odpalonego voice'a to się z kimś wyzywasz. Ludzie, którzy wchodzą na serwer nie wiedzą czy ty jesteś jego kolegą czy nie. Postaw się w sytuacji w której wchodzi nowy gracz na serwer a ty mając admina wyzywasz kogoś, no nie wygląda to najlepiej oraz wpływa to również na reputację serwerowni i innych administratorów. Jeśli masz ochotę się z kimś powyzywać czy bardziej zaciekle porozmawiać, idźcie na discorda czy teamspeaka jak to robi większość graczy. Ja na przykład regularnie wyzywam @Łowca Mrówkówna discordzie, żeby się nie odzwyczaił, ale wtedy nikt inny nie musi tego słuchać.
 29. 2 punkty
  Chyba nie doczytałeś, do następnego zdania, gdzie uszanowałbym decyzję Administracji. Nie rzecz w tym by on dostał admina, ale zróbcie porządek we własnych szeregach, gdyż są przypadki gdzie wbije admin tylko po to by zmienić mapę na dusta, zagrać ją i pożegnać się na kolejne kilka dni.
 30. 2 punkty
  "289 | 2020-02-06 17:35:13 | kur wa jestes" "290 | 2020-02-06 17:33:30 | NECHU CH UJU NIKT NIE NIE LUBI PI ZDO JEB ANA" "291 | 2020-02-06 17:33:10 | NIKT CIE PIZO JEBANA NIE LUBI CHUJU PIERDOLONY" Dodatkowo wysylanie tego samego linka 10 razy, do bardzo "smiesznego" filmiku na yt. Wycinki mowia same za siebie. @Panda ❤️ ʲᵉᶻᵘˢ "Jeżeli nie chcecie mu dać adma to sami ogarnijcie własne szyki bo serwer podupada porównując go do profesjonalnej gry jaką mogłem obserwować kilka miesięcy wcześniej." Nie sadze, ze jest on jakims bogiem i nagle zacznie grac przez niego 500 graczy na serwerze i kazdy bedzie przestrzegal regulaminu. :3
 31. 2 punkty
  Podanie ciezko sie czyta. "... nie ma prawie żadnego admina oprócz łowcy i czasem NeQ'a" To co wymieniles to 66% administracji klas, wiec jednak wbijaja jacys admini. Po komentarzach widac, ze nie zmieniles sie od ostatniego podania. To, ze CS ma pegi 16, nie jest powodem, aby byc toksycznym w stosunku do graczy. Nie ma zasady o mikrze po mutacji/od 16-tki. Jezeli ktos naduzywa to report/votemute/skarga. Odpowiedzi sa po czesci bez sensu, kolega napisal o mlodszych graczach, a ty odpisales ze jak jest nowy to pomagasz. Wynika z tego, ze jak nie jest nowy to go wyzywasz? Hmmm.. Plus: Podanie napisane lepiej, niz ostatnio. Jestem na Nie.
 32. 2 punkty
  1. Nick, steamID: https://steamcommunity.com/id/Cypek27pl/ 2. Data i godzina otrzymania bana: 2020-02-10 17:34:10 3. Serwer: ██ ★ cs-PlacZabaw.pl ★ ONLY KNIFE FIGHT... 4. Długość Bana: (Expired) 5. Typ bana (mute / ban na ct / ban / inny - napisz jaki): Ban 5. Powód bana: [SourceSleuth] Duplicate account 6. Admin banujący: Modraseq 7. Na jakiej podstawie chcesz UB (pomyłka admina / przyznanie się do błędu i obiecanie poprawy, przeprosiny / inne - napisz jakie): pomyłka admina @Admin KNIFE 8. Opis sytuacji: Nie grałem już bardzo dawno na serwerze, i dzisiaj gdy chciałem włączyć (już w sumie ostatnio) napotkałem komunikat: You have been banned by this serwer, check http://www.cs-placzabaw.pl/bany/ for more info . (Więc Wszedłem tu i piszę odwołanie do bana. 9. Link do bana na stronie http://www.cs-placzabaw.pl/bans: https://cs-placzabaw.pl/bans/index.php?p=banlist&advSearch=♰ѕρя!ит♰&advType=name 10. Dowód*: Zależy czy dowód admina czy mój.
 33. 2 punkty
  Pragnę tylko dodać, że pięknie wycinasz, i pięknie pierdolisz. Masz ból istnienia, ale wylewaj go sobie na łeb, a nie faflunisz kocopoły To byłby 2 raz gdy było Ci odpuszczone, no ale nie 😜
 34. 2 punkty
  @Pajacuwa_ moim zdaniem to ogólnie powinno być ogarnięte dla wszystkich biznesów, bo tak jak np policja nie ma wglądu w mandaty i mieć nie powinna (to rozliczają urzędy), tak właściciel firmy może przecież sprawdzać takie rzeczy. Skoro odgrywamy realne życie, to powinno to być. Przynajmniej będzie można wysyłać powiadomienia SMS o niezapłaconej fakturze
 35. 2 punkty
  Pomysł bardzo bardzo interesujący jestem zdecydowanie na tak! Tylko jeden drobny szczegół mnie interesuje, po co wam możliwość sprawdzania faktur?
 36. 2 punkty
  Komenda została dodana, jest już dostępna. Po jej wpisaniu nad nami będzie widać tekst, aż do momentu reloga lub użycia samej komendy /opis (bez żadnych argumentów). @ Moderator Proszę o zamknięcie.
 37. 2 punkty
  Opis organizacji, zakres działań [IC] Kartel Madrazo zajmuje się dystrybucją narkotyków i broni, jednakże szef kartelu Martin został zamordowany z rąk płatnego zabójcy. Od razu po tym incydencie został o tym poinformowany bliski przyjaciel Martina - Jonatan Grend, który przyleciawszy na wyspę musiał przejąć wszystkie interesy po Martinie. Te interesy były z zakresu dystrybucji broni, których cotygodniową dostawę musieli dostarczyć do swojej siedziby i rozprowadzić je po mieście wśród gangów ulicznych. Jednocześnie cały gang szukał zabójcy byłego szefa organizacji, chcąc poznać prawdę zadomowił się w mieście i wykupił jedną z posiadłości, aby mógł rozwijać w niej swój interes związany z bronią. Grupa ta jest bardzo elegancka, ubiera się w czarne garnitury (przemieszane z białym). Jej samochody również są koloru czarnego lub białego. Chronią swojego honoru, szacunku i żyją z zasadą "z policją nie rozmawiam". Jako gang również prowadzimy różne zlecenia, m.in.: - zastraszania; - porwania; - zabójstwa; - napady, rabunki; - dewastacja aut; - kradzież aut; - ochrona/wsparcie zbrojne dla sojuszników w konfliktach. Opis i propozycje [OOC] Nasza organizacja głównie będzie pilnowała swoje tereny (siedzibę i punkt odbioru broni) i przemieszczała się na nich. Naszym pobocznym zadaniem będzie również rozprowadzanie różnych narkotyków graczom jak i NPC. Lista członków: JoKeR - Jonatan Grend - Steam JoKeR'a Stefalski - Rafael Petro - Steam Stefalskiego Cat. - Christian Anderson - Steam Cat'a [KWT–C] LuksonPL - Lukson Kwt - Steam Lukson'a Potrzebne skrypty: - wypłata co 7 minut dla szefa jak i członków organizacji; - możliwość podpisywania umów i rozwiązywania ich z członkami; - szafa/sejf na broń; - dostęp do magazynków w siedzibie; - jeśli byłoby to wykonalne to zrobienie parkingu bliżej siedziby lub w siedzibie (powodem jest to, że wszystkie inne parkingi są daleko od tego miejsca) - lokalizacja siedziby będzie przekazana osoby odpowiedzialnej skryptowo na TeamSpeak'u.
 38. 2 punkty
  Podanie Zaakceptowane
 39. 2 punkty
  Dobra może pare osób nie bierze na poważnie wyzwisk z jego strony ale pomimo tego nie powinien niekulturalnie się odnosić do graczy. I nawet jeśli doświadczeni gracze nie zwracają na to uwagi to jednak jak ktoś nowy przyjdzie i zobaczy że admin wyzywa graczy to chyba nie będzie chciał zostać na serwerze czyż nie?
 40. 2 punkty
  No imo pomysł na organizację altruistow jest trochę bez sensu, będziecie latać goli po mapie XD? Opis IC przekopiowany, Trevor ma was zaraz zabić, do tego meta jest pośrednio zajęta. //Podanie odrzucone!
 41. 2 punkty
  Aktualizacja Administratorów sprzed miesiąca (01.grudzień.2019 - 31.grudzień.2019) 2 grudnia 2019 - Gruuby stracił rangę Junior-Administratora na serwerze BaseBuilder z powodu braku Vip 2 grudnia 2019 - Mlody G dostał Junior-Administratora na serwerze OLDJAIL+GANGI 9 grudnia 2019 - xCyberShot dostał Administratora na serwerze SURF+RPG 9 grudnia 2019 - Yukii dostał Junior-Administratora na serwerze OLDJAIL+GANGI 9 grudnia 2019 - Czakuś dostał Junior-Administratora na serwerze OLDJAIL+GANGI 22 grudnia 2019 - MuDzYn. postawił serwer Fivem 23 grudnia 2019 - [email protected]!FES dostał rangę Junior-Administratora na serwerze KNIFE 23 grudnia 2019 - Mirai dostał Junior-Administratora na serwerze OLDJAIL+GANGI 23 grudnia 2019 - MiSzCzU dostał rangę Junior-Administratora na serwerze Retakes 23 grudnia 2019 - Jery dostał Junior-Administratora na serwerze OLDJAIL+GANGI 23 grudnia 2019 - ShamiYami rezygnuje z rangi Administratora na serwerze SURF+KLASY 31 grudnia 2019 - GeNys rezygnuje z rangi Administratora na serwerze SURF+KLASY Straciło Administratora: 1 Adminów Zrezygnowało z posady: 2 Adminów Zdegradowano: 0 Adminów Dostało Admina po raz pierwszy: 7 Adminów Dostał awans: 0 Adminów Dostało rangę na kolejnym serwerze: 0 Adminów powróciło na posadę: 2 Adminów
 42. 2 punkty
  Twoje podanie o drugą postać zostało zaakceptowane. Życzymy miłej gry ! * Proszę pamiętać o nie myleniu zdarzeń między postaciami.
 43. 2 punkty
  @Tajemniczy jesli juz chcesz komus wypisywac ile gral to moze bys to sprawdzil dokladnie? Te twoje 47 Sekund to 47 minut... Kazdemu mozna dac szanse, nikt nie jest swiety. Jestem na tak
 44. 2 punkty
  Po co JB teraz jak administracji się nawet nie chce wchodzić na serwer?
 45. 2 punkty
  Historia powstania [IC] - Marabunta Grande inaczej Cyrk, gang pochodzący z Salwadoru. Zajmują się handlem narkotyków ich główną cechą jest posiadanie wiedzy na temat tworzenia "Kryształu". Zaczęło się od eksperymentów, które Joker przeprowadzał w Szpitalu. W wolnych chwilach, kiedy poszkodowani nie spamili mu na telefon "POMOCY" Joker siedział w laboratorium i bawił się składnikiem metamfetaminy. Udało mu się stworzyć coś lepszego niż Metamfetamina, bo sam Kryształ, był to wyjątkowy narkotyk przez to, że był on lepszy, czysty i bardziej prestiżowy. Zrezygnował wtedy z pracy Medyka i postanowił wrócić do korzeniu swojej rodziny Marabunta Grande. Opis organizacji, zakres działań [IC] - Grupa która jest bardzo elegancka, schludnie ubrana w kolory fioletowo-zielone, (to samo tyczy się pojazdów). Profesjonalnie podchodzą do działań i usług jakie świadczą, a są to: - Zastraszania - Porwania - Zabójstwa na zlecenie - Napady i Rabunki - Dewastacja aut - Kradzież aut - Ochrona obiektu jak i osoby. Opis i propozycje [OOC] - Będziemy jeździć po swoich terenach i ich pilnować, jak i sprzedawać narkotyki NPC i graczom. Możliwość ściągania abonamentu miesięcznego za możliwość korzystania z przepisu który też zostanie u nas zakupiony. Zostanie stworzona specjalna grupa z członkami organizacji na celu pisania danych osób które taki przepis posiadają. Niezależnie kiedy kupimy abonament on jest zawsze aktywny do końca dnia miesiąca, wraz z nowym miesiącem abonament trzeba zakupić na nowo. W celu rozpoznania osób z abonamentem, będą pobierane od nich informacje takie jak: - Imię i Nazwisko - Nr Telefonu - Wygląd Maski - Pseudonim - jeszcze mogą przyjść pomysły na inne sposoby. Listę członków (Nick, Profil steam, Imię i nazwisko postaci) Jack Nabier (Joker) - https://steamcommunity.com/profiles/76561198090262011/ Sam Walker (Łysy) - https://steamcommunity.com/id/kacpej69/ Potrzebne skrypty - Garaz w miejscu siedziby, drzwi, szafka na przedmioty, przeróbka na kryształ, rangi. PS: Inforamcję dotyczące siedziby rang podam na PRIV po zaakceptowaniu.
 46. 2 punkty
  Pomysł bardzo dobry, ponieważ było by więcej wiadomo o postaci. Jednak przykładu z bronią nie pochwalam
 47. 2 punkty
  Opis organizacji, zakres działań [IC] Długo współpracujący ze sobą Kevin i Frank, egzekwując prawo doszli do wniosku, że to samo prawo mocno ich ogranicza. Marzenia o bogactwie, luksusie i własnym dużym biznesie, kończyły się na powrocie do domu z pracy, starganym jak wół. Panowie powiedzieli stanowczo dość, i stwierdzili, że znając prawo od podstaw, będą w stanie dobrze prosperować jako zorganizowana grupa przestępcza, która steruje swoimi pionkami jak na szachownicy. Oszczędności i kontakty pozwoliły tej dwójce na otwarcie w tajnym bunkrze poważnej fabryki broni, w której będą pracowali wszyscy, którzy nie są zainteresowani nudną pracą sadownika, czy morderstwami na zlecenie. Działalność zaopatruje większość sklepów z bronią na wyspie, jak i prywatnie osoby z licencją. Opis i propozycje [OOC] Stworzenie z istniejącego już bunkra z GTA V Online fabryki broni, do której będzie mógł przyjść każdy, kto zna drogę i kod do otwarcia drzwi. (raczej blip + wystukanie numeru na telefonie). Pracować będą oczywiście tam osoby, które są z jakiegokolwiek środowiska i jakimś cudem uda im się tam dostać. Będzie tam stał tir(albo szafka), do którego składowana będzie tworzona broń. Jeśli wcześniej ustalony limit broni zostanie osiągnięty, tir wystartuje i rozdzieli łupy pomiędzy pracowników i właścicieli z automatu. Oczywiście wszystko z czasem sam oskryptuję od zera Listę członków (Nick, Profil steam, Imię i nazwisko postaci) 1. SUPER TIMOR, https://steamcommunity.com/id/bonkwszlaufrocku, Kevin Lomax - Szef 2.JERY, https://steamcommunity.com/id/jerichojery/, Frank Yale - Szef 3. oooMACIEKooo, https://steamcommunity.com/id/oOoMACIEKoOo/, Rick Richards - Zastępca Potrzebne skrypty : ja już sobie panie ogarnę co tam trzeba, ofc konsultacja z czarnuchem będzie odnośnie wynagrodzeń itd (ino dodaj nam robotę jako właśnie organizacja) // aha, no i jak oskryptuję wszystko oczywiście przekażę kancelarię mojemu jedynemu pracownikowi i kompletnie się jej zrzeknę. /// Podanie musi obejmować organizację ze świata GTA (np. Ballasi, Vagosi), nie można wymyślać własnych organizacji. Jasne, było pogadane rzekomo z Jerym, daj znaka jak to wygląda jak coś Mudzyn
 48. 2 punkty
  - chcesz stworzyć organizację przestępczą, familię, czy jak tam chcesz to nazwać - chcesz prowadzić legalny biznes - nie chcesz nikogo zatrudniać, niech pracuje ten komu akurat się zachce Chyba coś tu nie gra, więc zamiast mówić, że nie chcesz pomocy i się kłócić z administracją serwera, to zaakceptowałbyś to, że twój pomysł jest dziurawy i go "kreatywnie" przerobił na coś, na co administracja serwera się zgodzi. Chyba, że robisz dymy tylko po to , żeby sobie posty na forum nabić, ale wtedy chyba się warnik należy, prawda @nazi_mods?
 49. 2 punkty
  Przy aktualnym stanie servera jest to dla mnie szok, że znalazł się jakiś chętny na pełnienie roli administratora więc jak najbardziej za. Jestem pewny, że jak sprawdzicie czyjekolwiek logi czatu to znajdziecie trochę wulgarniejsze określenia, które nie mają na celu nikogo obrażać.
 50. 2 punkty
  WITAMY W ZESPOLE LSMC! Twoje podanie do LSMC zostało zaakceptowane. Odezwij się do ordynatora Lukas'a Green'a nr.tel 694-3555.
Ten Ranking jest ustawiony na Warszawa/GMT+01:00
×

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.