Proszę czekać ...

Aktualności z cs-placzabaw.pl

Tabula rasa, czyli biała karta dla każdego
Zostało postanowione, że dnia 15.08.2019 około godziny 14:00 zostaną wyczyszczone wszystkie bany, muty, gagi oraz infobany!

Wszystkie występki wszystkim graczom zostają odpuszczone - te ujawnione, i te nieujawnione. Od 15.08 wszyscy gracze zaczynają od nowa, z czystymi kartami. 

Decyzja została podjęta ze względu na zniżoną aktywność na naszych serwerach. Zostaną wprowadzone również poprawki w taryfikatorach kar.

Pozdrawiamy, administracja cs-placzabaw.pl

 


Nowa edycja na serwerze JB Gangi!

Z wielką przyjemnością chcemy ogłosić, że już 19.06.2019 startuje NOWA EDYCJA na naszym serwerze Jail Break.

Wszystko zaczynamy od początku, każdy ma równe szanse i bawimy się razem z usprawnieniami, które zostaną dodane wraz z nowym sezonem.

Jeżeli chcecie się dowiedzieć co się zmieni, kliknijcie tutaj: KLIK

Wszystkich zapraszamy do wspólnej gry!

IP: 51.75.37.4

 


Szybka rekrutacja!

Otwieramy szybką rekrutację. Każdy gracz spełniający wymagania może kandydować na stanowiska Administratora na naszych serwerach.

Więcej Informacji: KILK

 


Nowy ranking!

Drodzy Placowicze, z wielką radością informujemy was, że powstał nowy autorski RANKING na Jailu!

 


informacja dla graczy z kontem [F2P]

Jak wszyscy dobrze wiemy od niedawna CS:GO jest darmowy, w związku z dużym przyrostem cziterów spowodowanym tą zmianą zdecydowaliśmy się wprowadzić na naszą sieć kilka ulepszeń.

Gracze F2P mają ograniczone sloty online w tym samym momencie na danym serwerze, mogą zostać zbanowani przez innych użytkowników i mają oznaczenia przed nickiem.

Jest jednak prosty sposób aby tego wszystkiego uniknąć mianowicie wystarczy założyć konto na forum i połączyć je ze steamem lub zakupić vipa.

Od tej zmiany liczebność oszustów na naszej serwerowni znacznie się zmniejszyła co poprawia jakość rozgrywek.

 


Nowa Funkcja - Zgłoszenia graczy

Od tej pory każdy może zgłaszać graczy, którzy łamią regulamin za pomocą komendy !report lub !zglos, jeśli jakiś administrator będzie akurat na forum i będzie mieć czas, to wejdzie i postara się zaradzić występującym niedogodnościom. Nadużywanie tej komendy może wiązać się z konsekwencjami, dlatego apelujemy do graczy, aby zgłaszali tylko poważne przewinienia, które uniemożliwiają grę - cziterów i graczy stale łamiących regulamin. W przypadku pojedynczych wykroczeń - FK, przekleństw, itp. należy napisać skargę. Jeśli żaden administrator nie będzie mógł akurat wejść i przywołać zgłoszonych graczy do porządku, także można pisać skargę - bardzo ułatwi to pracę administratorom, a graczom uprzyjemni rozgrywkę na serwerze.