Skocz do zawartości

Maciairek

Admin FiveM
 • Liczba zawartości

  23
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  2
 • Time Online

  6h 46s

Ostatnia wygrana Maciairek w dniu 13 Luty

Użytkownicy przyznają Maciairek punkty reputacji!

Reputacja

28 Przeciętna

2 obserwujących

O Maciairek

 • Inne grupy: Użytkownik Steam
 • Tytuł
  Amator
 • Urodziny 08.06.1998

Czas Gry

 • Jail
  0
 • Old JB
  0
 • Only Knife
  0
 • AWP
  0
 • Areny 1v1
  0
 • Base Builder
  1
 • Surf+RPG
  0
 • Pozostałe
  0
 • Surf+Klasy
  0

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Podanie zostało akceptowane, zostaniesz poinformowany kiedy dane Twojej postaci zostaną zmienione w bazie danych, zamykam.
 2. Bardzo mi przykro, ale musisz jeszcze przegrać 15 godzin na serwerze, po tym jak wyrobisz te dodatkowe 15 godzin edytuj temat i woje podanie zostanie rozpatrzone.
 3. 13.02.2020 Dodano 176 aut lokalnych Zmieniono ceny niektórych aut z salonu Podziękowania dla @MariacziMarianoItaliano @DrK0K0S @lukson02 Aktualny spis pojazdów oraz ich ceny:
 4. Tak jak napisał @SUPER TIMOR, firmy w realnym życiu mają opcję sprawdzania czy dany klient opłacił wystawione faktury. Dałoby nam to możliwość sprawdzania naszych klientów, czy na pewno opłacają nasze faktury. Jeżeli by tego nie robili to wysyłane do nich będą przypomnienia aby opłacili zaległe faktury, bądź po prostu dostaną informacje, że podjęte zostały odpowiednie środki do zachęcenia ich do uregulowania nieopłaconych faktur (Wezwanie do sądu, zgłoszenie na policję). Oczywiście dużo może zmienić dodanie skryptu który, załóżmy po 3 dniach, automatycznie reguluje nieopłacone faktury z dodatkową opłatą za spóźnienie. Chociaż dalej miło by było mieć opcję sprawdzenia klienta czy już opłacił ostatnią fakturę.
 5. Rivero Brothers Limited liability company powstało na początku stycznia 2020 roku, utworzone zostało przez Michaela Rivero, Davida Rivero oraz Michaela Gegula. Spółka składa się aktualnie z dwóch firm, Rivero Brothers Original motor works oraz Rivero Brothers Second hand cars. Aktualna siedziba główna spółki znajduje się na dzielnicy Strawberry w południowym Los Santos, a dokładniej w budynku firmy Rivero Brothers Second hand cars który został zakupiony wraz z terenem oraz systemem informatycznym za kwotę 1.500.000$. Spółka od początku istnienia ukierunkowana była w kierunku mechanicznym, bracia wraz z Michaelem Gegula poznali się na warsztacie i tam zaczęli planować oraz zbierać pieniądze na otwarcie własnego biznesu jakim był komis aut. Aktualnym celem spółki jest ustabilizowanie się na rynku oraz dokończenie prywatyzacji warsztatu, który znajduje się w byłej siedzibie Benny's Cars. Wspólnicy po dopięciu wszystkiego na ostatni guzik i dokończeniu prywatyzacji warsztatu, chcą zainwestować pieniądze na wybudowanie siedziby spółki oraz złomowiska dla aut, następnie będą inwestowali w coraz to nowsze biznesy. Dzięki temu, stworzą silną spółkę, która da im dużą możliwość rozwoju osobistego i nie tylko. Na dzień dzisiejszy spółka zajmuje się sprzedażą używanych aut, naprawą pojazdów oraz tuningiem mechanicznym i kosmetycznym, właściciele spółki w przyszłych planach mają otwarcie złomowiska które pomogłoby w zdobywaniu części do pojazdów które naprawiają, jak również otwarcie Coffee Shopu dla zalegalizowania sprzedaży oraz produkcji materiałów konopnych. OOC Siemano, zakładamy biznes ponieważ chcemy rozwinąć rynek biznesów na wyspie, aby ludzie zauważyli, że można wydać kasę na coś ciekawszego niż tylko auta. W planach mamy wykupić całą dzielnicę Strawberry i Davis, ogólnie całe południowe Los Santos. Na dzień dzisiejszy biznes będzie polegał na prowadzeniu komisu aut oraz prywatnego warsztatu, chociaż nie ukrywamy, że chcemy się rozwijać i dodawać coraz to nowsze działalności do naszego biznesu. Maran to kozak. Listę członków @Maciairek - https://steamcommunity.com/id/SmallPoppaGruby/ - Michael Rivero @MariacziMarianoItaliano - https://steamcommunity.com/profiles/76561198171914234/ - David Rivero @sinseymordk0 - https://steamcommunity.com/profiles/76561199015974719/ - Michael Gegula Potrzebne skrypty Naprawa pojazdów Czyszczenie pojazdów Tuning mechaniczny i kosmetyczny pojazdów Możliwość sprawdzania nieopłaconych faktur Magazyn (Szafka) Garaż firmowy Laweta Subforum Reszta wyjdzie w czasie (Złomowisko/Coffee Shop itd.)
 6. Imię, Nick, Steam ID: Maciek, Maciairek, STEAM_0:0:196806389 Wiek i coś o sobie: Mam 21 lat, aktualnie mieszkam w Anglii i studiuję tam tworzenie stron internetowych oraz aplikacji mobilnych, większość czasu spędzam przed komputerem grając z moimi znajomymi oraz przyjaciółmi, gram na gitarze i oglądam ryżowe opowieści.Ilość godzin spędzonych na serwerach RP: FiveM 304h / Samp 1472hDoświadczenie w organizacji LSPD: Brak, na Sampie gralem FBI.Co wniesiesz do kręgów organizacji?: Na pewno dużo humoru i dość ciekawe podejście do grania RP, do tego nowe pomysły do interakcji z innymi graczami. Podanie zaakceptowane~ Mushroom Skontaktuj się że @malysz bo mnie nie będzie do czwartku jego nick na ts ,,grzanassek". ip ts ts3.cs-placzabaw.pl
 7. 1. Imię, Nick, Steam ID. Maciek, Maciairek, STEAM_0:1:77803948 2. Wiek i coś o sobie. Mam 21 lat, aktualnie mieszkam w Anglii i studiuję tam tworzenie stron internetowych oraz aplikacji mobilnych, większość czasu spędzam przed komputerem grając z moimi znajomymi oraz przyjaciółmi, gram na gitarze i oglądam ryżowe opowieści. 3. Jakim dysponujesz czasem? Wszystko zależy od rozkładu zajęć i tego czy na nie pójdę, przeważnie na serwerze spędzam powyżej 8-10 godzin w godzinach około 13 do 2 w nocy. 4. Doświadczenie w administracji serwerem. Nigdy nie byłem administratorem serwera FiveM, kiedyś byłem administratorem serwera CS:GO jak również posiadam własny serwer ts3. 5. Czy posiadasz mikrofon? Tak. 6. Ilość godzin przegranych na serwerach RP oraz ilość godzin w FiveM. Na innych serwerach spędziłem 24 godziny, na tym serwerze 278, co daje łączną ilość godzin na FiveM 304h. 7. Czy miałeś jakieś bany na serwerze fivem? Jeśli tak, za co? Nie. 8. Potrafisz programować, dodawać skrypty na serwer i konfigurować je? Nie, dopiero się tego uczę abym mógł pomóc ze skryptami na serwerze. 9. Dlaczego ty? Do serwerowni dołączyłem kiedy tylko dowiedziałem się o starcie serwera FiveM, od tamtego czasu jestem na serwerze codziennie i staram udzielać się jak najczęściej na forum aby poprawić rozgrywkę na serwerze i umilić innym czas. Myślę, że jestem bardzo aktywną oraz bezkonfliktową osobą na serwerze i mógłbym przydać się przy nadzorowaniu rozgrywki innych graczy. 10. Jak oceniasz swój poziom RP? Bardzo dobrze.
 8. 1. Link do profilu steam pierwszej postaci: https://steamcommunity.com/id/SmallPoppaGruby/2. Link do profilu steam drugiej postaci: https://steamcommunity.com/id/gadocwel/ (110000117760dea)3. Ilość godzin przegranych na wyspie: 278h4. Historia postaci: Miroslav Markov - 30 letni Rosjanin, urodzony w Petersburgu, wywodzi się z normalnej rodziny w której ma trzech braci oraz jedną siostrę. Jest osobą opanowaną jak i stanowczą, lecz jak wiadomo każdy ma swoje limity, dąży do polepszenia swojego życia, jego najbliższych oraz innych ludzi z którymi ma do czynienia. Posiada specyficzne poczucie humoru oraz własny kodeks moralny, który jest dla niego rzeczą świętą. Miroslav przybył na wyspę w pogoni za "Amerykańskim Snem", lecz szybko zmienił swoje zdanie widząc aktualny poziom życia w stanie San Andreas, a dokładniej mieście Los Santos oraz bliższych miejscowościach. Chce wesprzeć miasto jak tylko może, dlatego po przylocie do miasta oraz zarobieniu kilku groszy i zobaczeniu wcześniej wspomnianych standardów życia w stanie San Andreas, zdecydował się na zaaplikowanie do służb medycznych lub policyjnych, aby móc pomagać tym którzy potrzebują pomocy.5. Dlaczego chcesz dostać drugą postać?: Chcę dostać drugą postać ponieważ chcę wspierać serwer w "ciężkich" chwilach, dokładniej mówiąc chciałbym uzupełnić braki w policji oraz medykach, ponieważ nie widzę ich za dużo na serwerze. Kolejnym powodem jest oderwanie się od mojej aktualnej postaci mechanika i spróbowanie grania nowej postaci.
 9. Ogólnie pomysł bardzo dobry, pamiętam jak na SAMPie było coś takiego. Nie trzeba było opisywać za każdym razem jak wygląda postać, chodziło się na przykład z opisem "30 Latek, ma na sobie pogniecione ciuchy, lekko podkrążone oczy i trzy dniowy zarost" lub tak jak opisałeś po prostu widać rany. Broń co najwyżej w torbie można trzymać nie ma co przesadzać z noszeniem jej na plecach bo trochę to nie pasuje do niektórych postaci.
 10. Możliwe że jest dużo więcej takich aut, z tego co wiem od @MariacziMarianoItaliano to jeszcze podobno nie działa w Audi S3 i innych pojazdach, poczekam aż będzie jakiś wolny admin na serwerze i postaram się sprawdzić każde importowane auto.
 11. 1. Opis błędu: Zaobserwowano, że pojazdy BMW M2 oraz Subaru BRZ nie posiadają innych ulepszeń mechanicznych niż poziom pierwszy. 2. Okoliczności i powtarzalność: Błąd występuje za każdym razem gdy osoba z permisjami do ulepszenia pojazdów (mechanik) ulepsza pojazdy niżej wspomniane, jedyne ulepszenia mechaniczne jakie może zamontować to ulepszenia pierwszego poziomu. Dotknięte ID: BMW M2 - m2 Subaru BRZ - brz Reprodukcja: 1. Zdobądź auto BMW M2/Subaru BRZ. 2. Dołącz do frakcji mechaników. 3. Wjedź w pole do ulepszania. 4. Sprawdź ulepszenia mechanicznie. Rezultat: Można zauważyć, że sprawdzanym pojazdom brakuje możliwości ulepszeń mechanicznych powyżej pierwszego poziomu. 3. Godzina: Błąd zauważono ostatnio o godzinie 23:00 dnia 24.01.2020. 4. Komunikaty i konsola Brak możliwości zauważenia błędów i komunikatów w konsoli.
 12. 1. Opis błędu: Zaobserwowano, że po ulepszeniu pojazdów BMW M2 (m2) oraz Subaru BRZ (brz) nie zachowują one zamontowanych ulepszeń mechanicznych. 2. Okoliczności i powtarzalność: Błąd występuje za każdym razem gdy osoba z permisjami do ulepszenia pojazdów (mechanik) ulepsza pojazdy niżej wspomniane, ulepszenia nie zapisują się w pojeździe, a pieniądze zostają odjęte z konta frakcji mechaników. Dotknięte ID: BMW M2 - m2 Subaru BRZ - brz Reprodukcja: 1. Zdobądź auto BMW M2/Subaru BRZ. 2. Dołącz do frakcji mechaników. 3. Wjedź w pole do ulepszania. 4. Ulepsz pojazd mechanicznie. 5. Sprawdź poziom ulepszenia mechanicznego pojazdu. 6. Sprawdź stan konta frakcji (wymagana ranga lidera) Rezultat: Można zauważyć, że ulepszenie mechaniczne nie zostało zamontowane, a pieniądze znikły z konta frakcji. 3. Godzina: Błąd zauważono ostatnio o godzinie 23:00 dnia 24.01.2020. 4. Komunikaty i konsola Brak możliwości zauważenia błędów i komunikatów w konsoli.
 13. Imię, wiek, Steam ID: Maciek, 21 lat, STEAM_0:1:77803948 Coś o sobie: Jestem na pierwszym roku studiów w Anglii(Tworzenie stron internetowych i aplikacji mobilnych), skończyłem technikum informatyczne, lubię grać z dużą ilością osób w różnorakie gry, a granie rp sprawia mi mega przyjemność. Jestem otwarty na nowe doświadczenia i poznawanie nowych osób. Ilość godzin spędzonych na serwerach RP: FiveM - 24h / SAMP - 1472h Organizacja publiczna, do której składasz podanie (LSPD/LSMC/LSCS): LSCS Doświadczenie w organizacji, do której piszesz podanie: Około 200-300 godzin na SAMPie, a na serwerach FiveM byłby to mój pierwszy raz. Na czym grasz (procesor, karta graficzna, RAM)?: i7, GTX-1060, 16GB RAM Kim będzie twoja postać?: Młody chłopaczek który dopiero uczy się prawdziwego życia, swoją przygodę zaczyna od zostania mechanikiem tak jak zrobił to jego starszy brat. Nie wie za dużo na ten temat ale stara się każdego dnia nauczyć czegoś nowego. Chce zarobić aby móc spełniać swoje dziecięce marzenia oraz wszystkie swoje zachcianki. Co wniesiesz do kręgów organizacji?: Na pewno dużo humoru i dość ciekawe podejście do grania RP. Podanie zaakceptowane, witam w ekipie 😊 ~ Sztachu
×

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.