Skocz do zawartości

Kirsonek

Admin FiveM
 • Liczba zawartości

  17
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  2
 • Time Online

  6h 29m 17s

Ostatnia wygrana Kirsonek w dniu 9 Czerwiec

Użytkownicy przyznają Kirsonek punkty reputacji!

Reputacja

28 Przeciętna

1 obserwujący

O Kirsonek

 • Inne grupy: Użytkownik Steam
 • Tytuł
  Amator

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Historia IC: Pięknego wieczoru, dwóch znajomych Thomas Miller i Paul Vandyk stwierdzili, że przejdą się po mieście w poszukiwaniu lokali nadających się na inwestycję. Po długim spacerze i intensywnym myśleniu o dobrym biznesie postanowili udać się do strip clubu dla odstresowania się. Na miejscu zastali puste lodówki, pułki bez alkoholi oraz brak pięknych Pań które mogły umilić im ten wieczór który początkowo zapowiadał się porażką ze względu na nie skuteczne poszukiwania. Ostatecznie popatrzyli na siebie, stojąc w tym pustym strip clubie i powiedzieli w tym samym czasie "to jest to czego szukaliśmy". Postanowili ożywić ten strip club, zaczęli od propozycji dla jednego znajomego aby otworzył swoją firmę transportową i przywoził dla nich alkohole i inne napoje ponieważ żadna inna firma się tym nie zajmowała w mieście a mieli dojścia do alkoholi. Po tym jak znajomy się zgodził zaczęli myśleć nad pięknymi kobietami które będą w stanie przyciągnąć oko facetów którzy będą w stanie wydać fortune dla nich. Postawili na piękne Ukrainki które udało się wykupić od Alfonsa. Opis biznesu, zakres usług. [IC]: Strip club będzie miejscem na organizowanie imprez takich jak np: Urodziny, sylwester, wieczory kawalerskie i inne. Poza ofertą wynajęcia strip clubu na wyłączność na swoją imprezę będą organizowane też imprezy co weekend otwarte dla wszystkich za drobną opłatą. Poza imprezami które będą organizowane będą też dostępne trunki ze wszystkich stron świata z czego liczni mieszkańcy bardzo się ucieszą ponieważ w sklepach już od dawna alkohole są niedostępne i nie dowożone. Opis i propozycje [OOC]: Strip club będzie jedynym miejscem w którym będzie możliwość zakupienia alkoholi jak i bardzo dobrym miejscem na integrację graczy poprzez imprezy i umawianie się w ramach interesów. Cennik: Alkohole Piwo -30$, czysta -80$, whisky - 150$ Imprezy Wynajęcie strip clubu na własną imprezę - koszt indywidualny zależny od czasu i osób które wezmą udział w wydarzeniu. Weekendowe imprezy - koszt ustalany co weekend i zależny od obrotów firmy która musimy utrzymać. Wszystkie pieniądze oczywiście będą trafiały na konto firmowe dzięki czemu będziemy mieli szanse na rozwijanie się i kupno kolejnych lokali takich jak puby i inne cluby. Lista członków: Kirsonek , https://steamcommunity.com/id/baquzeq/ , Thomas Miller Dzodzo , https://steamcommunity.com/id/dzodzo007/ , Paul Vandyk Potrzebne skrypty: Dodanie alkoholi tylko do clubu / clubów wykupionych przez nas, kierowanie pieniędzy z kupna na konto firmowe oraz wgranie jednej drobnej rzeczy która została przesłana w wiadomości priv i blip dla firmy transportowej która będzie uzupełniała zapasy @Admin FiveM
 2. Imię, Nick, Steam ID. Piotr, Kirsonek, STEAM_0:0:67906301 Wiek i coś o sobie. Lat 25, ukończona szkoła policyjna, aktualne stanowisko pracy to kierownik magazynu i w weekendy dokształcam się w szkole policealnej na kierunku technik informatyk. Jakim dysponujesz czasem? Czas zależy od zmian w pracy i obowiązków związanych z nią ale patrząc na czas spędzony przy tej grze to potrafię pogodzić jedno z drugim. Doświadczenie w administracji serwerem. Drugi raz składam podanie na serwer FiveM. Czy posiadasz mikrofon? Tak posiadam mikrofon. Ilość godzin przegranych na serwerach RP oraz ilość godzin w FiveM. 1.237h Czy miałeś jakieś bany na serwerze fivem? Jeśli tak, za co? Banów brak. Potrafisz programować, dodawać skrypty na serwer i konfigurować je? Na dzień dzisiejszy jeżeli chodzi o serwery to robiłem handlingi ale szybko przyswajam wiedzę. Dlaczego ty Jestem osobą która lubi pomagać. Pojęcie o RP mam i chętnie pomogę przy porządkach z ludźmi na serwerze jak i ogólnie z serwerem tak jak tylko jestem w stanie. Jak oceniasz swój poziom RP? Nie mi to oceniać, aczkolwiek moim zdaniem jest na dobrym poziomie.
 3. Baza kurierska: https://imgur.com/a/hVcnd4Y Pojazdy: https://imgur.com/a/Jc8lkMW Tak wiem, że mam zapłacić.
 4. Historia [IC] Thomas Miller pewnego dnia po ciężkiej pracy na warsztacie siada z piwkiem przy telewizorze i myśli co zrobić aby przyśpieszyć pracę na warsztacie i rozwiązać problem z dostępnością części. Stwierdza, ze problem stoi po stronie dostawców części i kurierów którzy nie przyjeżdżają na czas dlatego też postanawia otworzyć własną firmę transportową która usprawni pracę na warsztatach sklepach i osobom prywatnym. Opis biznesu, zakres usług [IC] Kierowcy będą poruszali się furgonetkami z dużymi pakami dzięki którym będą mogli dostarczać nie tylko części na warsztaty ale też żywność, alkohole, papierosy i inne paczki dla sklepów, pubów i osób prywatnych. Kierowcy będą przyjeżdżać na bazę po kartę drogową z którą kierują się na odpowiednie magazyny po paczki do rozwiezienia i wyruszają w trasę. Opis i propozycje [OOC] Nowy zawód na wyspie który ma na celu zwiększenie kontaktów i interakcji na wyspie ze względu na odwiedzane punkty Warsztaty / komendy / sklepy / szpitale / puny / domy / stacje / car dealera / komisy i inne propozycja cennika: 350 - 550 za kurs z paczką 70 - 110 dla kierowcy 280 - 440 na konto firmy +40 dolarów wypłaty z konta firmowego dla kierowców co 7 minut Listę członków (Nick, Profil steam, Imię i nazwisko postaci) Właściciel: Kirsonek 76561198096078330 Thomas Miller Potrzebne skrypty Praca kuriera Rozmieszczenie magazynów (odbiory paczek) Rozmieszczenie dostaw (punkty dostawy paczek) Baza + garaż na busy.
 5. Imię i nazwisko postaci: Tony BlackLink do profilu steam: https://steamcommunity.com/id/baquzeq/Dlaczego chcesz wykonać CK?: Coś się kończy, coś się zaczyna.Czy odegrałeś akcje uśmiercenia swojej postaci?: Tak akcja była odegrana.
 6. 1. Link do profilu steam pierwszej postaci: https://steamcommunity.com/id/baquzeq/ 2. Link do profilu steam drugiej postaci: https://steamcommunity.com/id/hi_im_baqu/ 3. Ilość godzin przegranych na wyspie: 50h to było w pierwszym tygodniu 4. Historia postaci: Liam Jones pochodzi z Los Santos, od małego lubi majsterkować w domu a jego pasją są samochody. Zawsze chciał zajmować się mechaniką pojazdową którą uwielbia dlatego też poszedł do szkoły weekendowej aby uzyskać ważny papierek ukończenia kierunku mechaniki samochodowej po czym od razu udał się na poszukiwania pracy. Ambitny Johnny nie myśli tylko o mechanice ale też nad swoim biznesem który może mu zapewnić spokojne życie a mechaniką będzie mógł zajmować się po godzinach dla relaksu. 5. Dlaczego chcesz dostać drugą postać?: Chcę dostać drugą postać ze względu na odskocznię od gangestrkiego życia pierwszej postaci.
 7. Kirsonek

  Altruiści 

  https://gta.fandom.com/pl/wiki/Gangi_w_GTA_V Opis IC to ctrl+c, ctrl+v. To co napisałeś ooc nie łączy się z częścią IC
 8. Chciałbym zaprosić wszystkich obywateli Los Santos na 4 najbliższe integracyjne spotkania i eventy w których można zgarnąć pare groszy ! 1. Sobota 25.01.2020 r. o 22.30 Wyścigi monster truck: Wpisowe 5 tyś, pojazdy są zapewnione przez organizatora. Do wygrania cała kwota zebrana z pieniędzy wpisowych + 50 tyś od organizatora. 1 Miejsce 50% całej kwoty 2 Miejsce 30% całej kwoty 3 Miejsce 20% całej kwoty 2 Niedziela 26.01.2020 r. o 22.30 Wyścigi motocross: Wpisowe 5 tyś, mile widziane własne motocykle ale będzie też możliwość wynajmu takowego za 1 tyś który też będzie dołożony do puli dla pierwszych 3 miejsc. Do wygrania cała kwota zebrana z pieniędzy wpisowych + 50 tyś od organizatora. 1 Miejsce 50% całej kwoty 2 Miejsce 30% całej kwoty 3 Miejsce 20% całej kwoty 3 Sobota 01.02.2020 r. Spot dla fanów motoryzacji. Spot otwarty dla wszystkich i liczę na miłą atmosferę. Miejsce zbiórki: Parking obok kasyna skąd udamy się na miasto aby wozić się pomału a następnie udamy się na lotnisko gdzie będzie można się sprawdzić z innymi. 4 niedziela 02.02.2020 r. Klasyczna niedziela. Spot skupiający się na samochodach typu lowrider czy też po prostu klasyków. Jeżeli posiada ktoś motocykl tego typu, również jest mile widziany. Miejsce zbiórki: Parking obok kasyna ze względu na wielkość. Więcej informacji pod numer 125-7784 i proszę też pisać na ten numer kto na co się zapisuje jeżeli chodzi o pierwsze 2 spotkania. Pozdrawiam serdecznie Landryna.
 9. Imię, Nick, Steam ID. Piotr, Kirsonek, STEAM_0:0:67906301 Wiek i coś o sobie. Lat 25, ukończona szkoła policyjna, aktualne stanowisko pracy to kierownik magazynu i w weekendy dokształcam się w szkole policealnej na kierunku technik informatyk. Jakim dysponujesz czasem? Czas zależy od zmian w pracy i obowiązków związanych z nią ale patrząc na czas spędzony przy tej grze to potrafię pogodzić jedno z drugim. Doświadczenie w administracji serwerem. Pierwszy raz składam podanie na serwer FiveM. Czy posiadasz mikrofon? Tak posiadam mikrofon. Ilość godzin przegranych na serwerach RP oraz ilość godzin w FiveM. 946h. Czy miałeś jakieś bany na serwerze fivem? Jeśli tak, za co? Banów brak. Potrafisz programować, dodawać skrypty na serwer i konfigurować je? Na dzień dzisiejszy jeżeli chodzi o serwery to robiłem handlingi ale szybko przyswajam wiedzę. Dlaczego ty Jestem osobą która lubi pomagać. Pojęcie o RP mam i chętnie pomogę przy porządkach z ludźmi na serwerze jak i ogólnie z serwerem tak jak tylko jestem w stanie. Jak oceniasz swój poziom RP? Bardzo Dobry.
 10. Nazwa tematu: [Organizacja przestępcza] Ballas Historia powstania [IC] Opis organizacji, zakres działań [IC] : Ballas – uliczny gang, działa w Los Santos już od 1970 roku i zamieszkuje Grove Street. Po bardzo krwawej strzelaninie między gangami wszyscy którzy przeżyli z Ballas uciekli w swoja stronę. Pewnego dnia Tony Black, Ballas z krwi i kości postanawia szukać nowych członków aby Ballas powróciło. Poznaje Carbonara Borucci który wspiera go w tym i bardzo motywuje. Po upływie czasu Carbonara i Tony stali się dla siebie jak bracia przez co Tony nie tylko chce aby o gangu znowu usłyszano ale żeby też wszyscy czuli się w nim jak w rodzinie, aby każdy był wierny gangowi i żeby w ciężkiej sytuacji potrafili oddać życie za swoją rodzinę, oficjalne przystąpienie do Ballas będzie się równało z podpisaniem paktu. Jeżeli pakt jakikolwiek sposób złamany to członek gangu będzie pozbawiony życia za złamanie złotych zasad rodziny Opis i propozycje [OOC] : Gang będzie wytwarzał swój narkotyk pod nazwa "heroiny" którą sprzedawać będą innym graczom oraz NPC. Będą też mogli udzielić dostępu do wytwarzania tylko zaufanym osobom / sojusznikom przy pomocy karteczek z przepisem. Organizowanie strzelanin między gangami. Kodeks gangu: 1. Wszyscy w rodzinie szanują wszystkich; bez względu na stopień. 2. Niezależnie od tego, czy chodzi o umowy biznesowe, porwania, morderstwa itd. Gang cały czas ma utrzymywać poziom profesjonalizmu. 3. Każda osoba z gangu działa tylko na rozkaz Szefa. 4. Żadnemu członkowi gangu nie wolno organizować spotkań lub akcji na własną rękę w imieniu Ballas. 5. Nie współpracujemy z innymi organizacji i obywatelami bez zgody oraz wcześniejszej informacji. 6. Cierpliwość jest cnotą. Umiejętność, której należy się nauczyć w gangu. 7. Słowa są silniejsze niż pociski, twoim pierwszym instynktem nie powinno być uciekanie się do przemocy, zamiast tego spróbuj użyć swoich słów. 8. Jeśli masz problem z innym członkiem lub współpracownikiem organizacji, przychodzisz do Szefa i opowiadasz o zaistniałym problemie lub sytuacji. 9. Po wstąpieniu do gangu/rodziny należy złożyć przysięgę. (Pakt Krwi) 10. Lekceważenie lub nieposłuszeństwo poleceniom członka wyższej rangi spowoduje surową karę. 11. Ujawnienie jakichkolwiek informacji na temat wewnętrznego funkcjonowania naszego gangu/rodziny spowoduje śmierć. 12. Musisz działać profesjonalnie przez cały czas. 13. Bądź szczery i uczciwy wobec towarzyszy! Jeśli coś zepsujesz, proszę przyjdź i daj nam znać, abyśmy mogli się tym zająć i rozwiązań problem. 14. Problemy rodzinne pozostają w rodzinie, nie chcemy żadnych naruszeń! 15. W sytuacjach nieopisanych tutaj staracie się zachować honorowo i z rozsądkiem. 16. Rozkaz Szefa jest najważniejszy i niepodważalny, również jest on ważniejszy od regulaminu, dlatego we wszystkich innych przypadkach, których nie wyjaśniono należy się skierować do niego i nie działać pochopnie na swoją odpowiedzialność. 17. Kodeks w każdej chwili może ulec zmianie, gdy nadejdzie taka konieczność. Hierarchia Gangu Head of Gang - ojciec rodziny/szef gangu. W stosunku do niego obowiązuje wszystkich podwładnych absolutne posłuszeństwo. W hierarchii gangu HOG jest uważany za kogoś "kto żyje ponad chmurami"z powodu zjednoczenia i pomocy tak licznej grupie osób. To metafora, która zdaniem ekspertów jest synonimem nietykalności. Prophecy Ballas - wyrocznia gangu, tłumacząc najprościej jest to zarząd, z którym szef bardzo często konsultuje ważne sprawy. Elder Ballas - najstarszy brat w rodzinie - pomaga ojcu/szefowi rodziny w każdym aspekcie. Experienced Ballas - doświadczony gangster, który uczył się na swoich jak i cudzych błędach. Posiada wiele ciekawych informacji i znajomości w mieście. True Ballas - zaufany członek rodziny. Osoba, która jest z nami nie od dziś i godnie reprezentuje imię całej rodziny. Ballas - prawilny gangster, które już swoje przeżył. Young Ballas - nowo przyjęty członek rodziny, który żyje z nami na Grove Street. Lista członków (Nick, Profil steam, Imię i nazwisko postaci) Kirsonek,https://steamcommunity.com/id/baquzeq/ , Tony Black Szatanito, https://steamcommunity.com/id/szatanito666/ , Carbonara Borucci Wolne miejsce (jak ktoś jest zainteresowany to zapraszam na priv) Wolne miejsce (jak ktoś jest zainteresowany to zapraszam na priv) Wolne miejsce (jak ktoś jest zainteresowany to zapraszam na priv) Wolne miejsce (jak ktoś jest zainteresowany to zapraszam na priv) Potrzebne skrypty: Dom na Grove street dostępny dla Ballas, nowe narko Heroina i status pracownika jako Ballas + stopień wdłg hierarchii.
×

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.