Skocz do zawartości

TheKnifer

MULTI-ADMIN
 • Zawartość

  1884
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  16

Ostatnia wygrana TheKnifer w dniu 14 Październik 2017

Użytkownicy przyznają TheKnifer punkty reputacji!

Reputacja

519 Wspaniała

O TheKnifer

Użytkownik Steam
 • Tytuł
  Szanowany
 • Urodziny 05/07/1999

Czas Gry

 • Jail
  373
 • Old JB
  734
 • 4Fun
  8
 • Only Knife
  17
 • AWP
  47
 • Areny 1v1
  24
 • Base Builder
  22
 • Surf+RPG
  0
 • Pozostałe
  130
 • Surf+Klasy
  11

Ostatnie wizyty

2407 wyświetleń profilu
 1. TheKnifer

  old jb  Old + RPG? #PROPOZYCJA

  Walka nie jest na marne tylko dla dobra większości graczy OLDa. Nie zawsze musi się układać pod Ciebie przyzwyczaj się do tego. Ja zacząłem dzisiaj z ułożeniem planu, wyszło lepiej niż myślałem. Na OLDzie było więcej ludzi niż na gangach. Dlatego jeżeli istnieje taka inicjatywa, iż można zaprosić ludzi na serwer to tym bardziej jestem przeciw temu pomysłowi. Chciałem zrobić taki test oraz pograć wspólnie a ludzie zaszczycili mnie swoją obecnością, dzieki wielki wszystkim. To jest odpowiedź na to że OLD nie upadnie nigdy. A co do tych twoich słów "old wstanie na nogi! zobaczycie! nic nie zrobimy, ale zobaczycie!" to ty poczytaj sobie może po 5 razy posty, które pisze bo chyba nie rozumiesz ani jednego. Nigdy nie powiedziałem że nic nie zrobimy z tym. Nigdy sie nie interesowałeś OLDem to więc i nie interesuj się teraz.
 2. TheKnifer

  old jb  Old + RPG? #PROPOZYCJA

  Jak dla mnie to nie jest problem zebrać się nawet te godzinkę wcześniej i porozsyłać wiadomości po ludziach i pozapraszać na wspólną grę. Moim zdaniem dobrze było sobie tak wrócić na stare czasy olda i pograć sobie 4FUN. Była duża ilość osób jak na wstęp takiego przedsięwzięcia co ukazuję to: ( Zdjęcie ). Parę eventów więcej i takich spotkań po latach i serwer będzie stał jak należy. Nie warto wyrzucać takiego topowego serwera w błoto. Dzisiaj na serwerze spytałem się osób grających na OLDzie czy warto zrobić tą przemianę na RPG. Większość odpowiedziała, że nie warto bo nie wejdzie na ten serwer już nigdy więcej i że nie będzie dobrej atmosfery. Ja będę zawsze za obroną OLDa nawet jak bym nie grał już tu wiele lat. Z głupiej propozycji o zmianę całkowicie serwera jak to pisze @Minionek i w pełni się z nim zgadzam co pisze, wynikła burza. To nie naprawi serwera ! Serio ! Po co dalej ciągnąć ten temat.
 3. TheKnifer

  old jb  Old + RPG? #PROPOZYCJA

  @yakub73 napisał wszystko co odpowiada na wasze pytania i pretensje. I moim zdaniem jak by się potoczyło wszystko po yakubowemu to by było dobrze. Ludzie wracają do starych czasów i wiem że tak będzie. Ja się nie kłócę ani nie prowokuje tylko chce tej właśnie idei dla olda aby pozostała. Każdy ma inny gust nikomu się dogodzić nie da niestety takie życie.
 4. TheKnifer

  zaakceptowane  Major

  Z konta @Major,, z tego co wiem, bo też i do mnie pisał.
 5. TheKnifer

  old jb  Old + RPG? #PROPOZYCJA

  Ja się trzymam wersji żeby nowy serwer odpalić albo zmienić z takiego ctfa czy innego serwera jak chcecie. To chyba nie będzie problem i przynajmniej dojdziemy do konsensusu. Ja aby coś zrobić musiał bym sobie zakupić nowy komputer a jak narazie mam wydatków na głowie dużo.
 6. TheKnifer

  old jb  Old + RPG? #PROPOZYCJA

  @Revins przeczytaj sobie moje wcześniejsze posty dopiero pisz cos bo w twojej wersji się nic kupy nie trzyma.
 7. TheKnifer

  old jb  Old + RPG? #PROPOZYCJA

  Nie to nie ma być w całe chamskie, może tylko trochę, ale moim zadaniem w tej chwili jest zostawić olda. Ty chcesz go zjebać. Rezygnacji ? Myślałem o tym jak dostałeś S ADMINa i jakoś od tamtego czasu przestali wszyscy grać. No patrz jaki zbieg okoliczności xd. A ja mam szkole pracuje do późna i mam tylko czas na przyjazd do miłości jak to napisałeś ładnie. Wchodzę jak mogę i nawet jeżeli masz wyższą rangę adminowską nie będziesz mi grafików rozpisywał.
 8. TheKnifer

  old jb  Old + RPG? #PROPOZYCJA

  Timor nie rozumiesz logiki gry na oldzie po prostu dla Ciebie jest to nudne a dla ludzi dotychczas grających jakoś nudne nie było. Rozumiesz słowo 4fun albo chill. To jest serwer po to właśnie. Na gangach jest rywalizacja a na oldzie dobre relacje z każdym. Ta ? Ja coś robię w życiu i mam czas na późny wieczór aby wejść w komputer i czasami wchodzę jak zmęczony nie jestem. A po drugie wątpię czy "dożyjesz" na tej serwerowni 2.5 roku.
 9. TheKnifer

  old jb  Old + RPG? #PROPOZYCJA

  Ty nie wrócisz ! Człowieku jeszcze jak Ciebie nie było na serwerze to ten old upadał i powracał około 6 razy. Podejrzewam że będzie tak samo. Nie mam czasu praktycznie wgl na grę ale jeżeli znajdę i kupię nowego kompa to się tym oldem zajmę i będzie grało dużo starych mordek, po czym wbiją i inni. Jestem za wersją @Krzychu cs-placzabaw.pl, dodać nowy serwer z jb + RPG na test. Zobaczysz że będzie grywalny 2 tygodnie. A jeszcze jedno. "Old jest oldowaty" tak jest oldowaty jak ty to piszesz i nic nigdy nie było zmieniane to jest cały urok tego. Nie warto nic dodawać.
 10. TheKnifer

  old jb  Old + RPG? #PROPOZYCJA

  A ja jestem na NIE. Pograją ludzie trochę z tydzień dwa i się skończy. Old to old bez ulepszeń. Co wy chcecie tutaj dokładać jakieś RPG. Suuperowy szanuje Cię że chcesz aktywności na serwerze ale to jest na maxa słaby pomysł. Grałem na oldzie od prawie początków i było zawsze super bo było wszystko zrobione pod grę 4fun, jeżeli chcecie zjebać olda konkretnie to róbcie te RPG ale nie nazywajcie tego serwera oldem wtedy. Taka propozycja olda nie uratuje tylko go zmieni na koniec z dobrą atmosferą. Poczekajcie jak będziecie mieli coś robić na opinie graczy z olda a nie z poza niego.
 11. TheKnifer

  Pożegnanie Bersa

  Narka. Wróci ze szpitala to napiszę odwołanie xd.
 12. TheKnifer

  Elo wszystkim, old [*]

  Właśnie to jest cały urok olda = Nie ma tam żadnych ulepszeń ani fajek i o to chodzi. Atmosfera nie jest słaba bo nie ma ludzi. Tak to zawsze była dobra.
 13. TheKnifer

  hej i czołem

  Siemanko
 14. TheKnifer

  #Old życiem - wspomnienia

  Jeszcze old powróci i wstanie
 15. TheKnifer

  Hejka

  Siemanko
×

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając tą stronę, akceptujesz naszą politykę prywatności Polityka prywatności.