FurajChirashi

Admin JB
 • Zawartość

  296
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  1

Ostatnia wygrana FurajChirashi w Rankingu w dniu 26 Wrzesień

FurajChirashi posiada najczęściej lubianą zawartość!

Reputacja

16 Neutralna

2 obserwujących

O FurajChirashi

Użytkownik Steam
 • Tytuł
  Zapaleniec

Czas Gry

 • Jail
  309
 • Old JB
  6
 • 4Fun
  32
 • Only Knife
  4
 • AWP
  3
 • Areny 1v1
  22
 • Base Builder
  6
 • Surf+Klasy
  1
 • Pozostałe
  40

Ostatnie wizyty

356 wyświetleń profilu
 1. zaakceptowane  Podanie [Cod Mod] ferN

  Czasami się zapędzisz i przez to popełniasz błędy ;_) Poza tym to widać, że się starasz więc dałbym Ci szansę. Ps: Przed rozmową na admina przeczytaj 2 razy regulamin (szczególnie dział wardena i strażnika) oraz przeżyj ostatnie 15 skarg na forum :*.
 2. odrzucone  [Podanie] MateLeLe

  Wyszoruj sobie język mydłem! Administrator jest reprezentantem sieci serwerów, ma być świecą iskrzącą przykładem! - "banujcie tego penisa.", "nice hack.", "daj kurwa spierdolic a nie strzelasz.", "kurwa jebna.", "znow ta zsmata.", "nice hack.".... No mógłbym Ci tak przeklejać i przeklejać. :-/ Jestem na "NIE" Popraw słownictwo, bądź nadal aktywny i jak na moje to napisz za miesiąc.
 3. Joł joł! Dzisiaj na kanał z zaskoczenia wbił do mnie Timor wraz ze swoją gromadką i się zaczęło. Nadmienię jeszcze raz, że cały filmik jest tylko i wyłącznie żartem. (**Nikt z nas nic Adiemu nie płaci ;_-P**) Nasz szprajt na komary ostatecznie zgodził się na publikacje tego filmiku, enojy! DO WHAT THE FUCK YOU WANT TO PUBLIC LICENSE Version 2, 9 September, 2017 Copyright (C) 2004 FuRaJ & Timor 14 rue de Plaisance, 75014 Warszawa, Polska Everyone is permitted to copy and distribute verbatim or modified copies of this license document, and changing it is allowed as long as the name is changed. DO WHAT THE FUCK YOU WANT TO PUBLIC LICENSE TERMS AND CONDITIONS FOR COPYING, DISTRIBUTION AND MODIFICATION 0. You just DO WHAT THE FUCK YOU WANT TO. Tekst i Wykonanie: Timor Wykonanie: Timor Podkład: NEVER SAY GOODBYE - Dope Piano Beat Montaż i Grafika: Furaj
 4. odrzucone  Podanie na admina -maniak

  @Mirai Myślę, że chodziło mu o to, że wacha się między 5 a 6 ;-). Przedmówcy chyba wytłumaczyli Ci co masz robić! Graj, graj, graj, wypowiadaj się na forum, graj, graj, graj, odpowiadaj na pytania graczy, graj, graj, graj i zdobądź sobie dobrą sławę na serwerze. A! No i graj tam ;-] Pozdrawiam cieplutko! ♥
 5. zaakceptowane  YuGi* | cs-placzabaw.pl

  Jestem na TAK. W porząsiu chłoptaś.
 6. zaakceptowane  liknam

  Popraw punkt 14. ponieważ nic z twojej odpowiedzi nie wynika. :_-) Niech będzie, jestem na tak ponieważ grasz tutaj już od dawna i jesteś aktywny. Sprawdził bym tylko jak radzisz sobie z regulaminem.
 7. Pożegnanie

  Nah... Chyba każdy tutaj już Ci wszystko sprostował ;-). Trzymaj się, szerokości.
 8. odrzucone  Podanie Gonzo

  Gościu czeka już ponad miesiąc na werdykt podania... Gra sobie w kratkę co jeden, dwa dni w krótkich sesjach. Dupy nie urywa ale chyba takiego admina który siedział by tam codziennie jeszcze nie było. Na tak. @Adi @Adi @Adi @Adi @Adi Zainteresuj się mistrzu! @Adi @Adi @Adi @Adi @Adi
 9. zaakceptowane  [DR]Podanie WitaS

  Niech będzie... Jestem na tak.
 10. odrzucone  no to są jakieś jaja

  Ja nie wiem o ki chuj chodzi w tym odwołaniu... Połowa punktów nie jest wypełniona lub jest wypełniona niepoprawnie i jedyne co z tego wyczytałem to to, że coś dzisiaj zbugowałeś na gangach i że przepraszasz ale i tak Dac00 źle zrobił. Ja bym zamknął... PS: Na końcu zdania stawia się taki znak: "." a nie "xd". :_-)
 11. To cześć

  3m się, szerokości! :-] I tak wrócisz...
 12. zaakceptowane  FuRaJ

  ((Pssst... Hey Adi. Wyjechałem sobie dlatego nie ma mnie od 5dni na serwerze. Nie bij, bez odbioru.))
 13. zaakceptowane  Odwołanie od silence

  Nie porównuj serwerowni w CS:GO do prawdziwego życia... Tutaj obowiązują inne zasady. Ponownie zacytuje samego siebie: "Jeżeli nie potrafi pohamować emocji w głupiej grze to nie powinien mieć dostępu do komunikacji głosowej. Jak widać krótkie kary za wyzywanie/ubliżanie nie skutkowały." Dako już się wypowiedział pod tematem dlatego myślę, że do zamknięcia. Nie ma się co tutaj rozpowiadać tylko zamknijmy ten temat. Będziesz miał nauczkę aby wyzywać sobie z wyłączonym mikrofonem... To tyle.
 14. zaakceptowane  Odwołanie od silence

  Lepiej żyć w zarzyganej krainie nienawiści i umysłowego spierdolenia. Odpuścisz mu tym razem, znajdzie się następny - zaraz później, jeszcze następny. Jeżeli nie potrafi pohamować emocji w głupiej grze to nie powinien mieć dostępu do komunikacji głosowej. Jak widać krótkie kary za wyzywanie/ubliżanie nie skutkowały.
 15. zaakceptowane  FuRaJ

  Nie róbmy sobie żartów kolego! Mam teraz sporo wolnego czasu tak więc te sesje po 3/4 godziny przez ostatnie dni będą się za sobą ciągnęły. Wiesz przecież, że przez cały czas gdy miałem Admina nigdy nie zdarzyło mi się abym nie był na serwerze więcej niż trzy dni pod rząd bez uprzedzenia.