Revins

Użytkownik Steam
 • Zawartość

  1127
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  22

Ostatnia wygrana Revins w Rankingu w dniu 3 Luty

Revins posiada najczęściej lubianą zawartość!

Reputacja

466 Wspaniała

O Revins

Czas Gry

 • Jail
  116
 • Old JB
  670
 • 4Fun
  36
 • Only Knife
  35
 • AWP
  7
 • Areny 1v1
  10
 • Base Builder
  20
 • Surf+Klasy
  0
 • Pozostałe
  40

Ostatnie wizyty

5461 wyświetleń profilu
 1. old jb  ✪SzejQuŚ™ Zmniejszenie ilosci/usunięcie rund bana w ct

  Ale regulamin to regulamin, a według mnie niestety nie przeszedłeś jeszcze mutacji.
 2. yo

  Dobra @SUPER TIMOR, nie bierz się za freestyle, Bo Twoje wersy to tylko less-style :V
 3. jail  Korekcje regulamin JB - mam talent

  Tak, tak uważam, ale w tym najlepiej niech wypowie się ktoś z wyższej administracji :v Z tego co wiem, to na serwerze można przeprowadzić dowolną zabawę, bylebyś ją wytłumaczył i była możliwa do przeprowadzenia. Translator w języku Swahili - czemu nie Chociaż to byłaby bardziej zabawa typu "kto szybciej wyszukuje w Google" :v A te zabawy zostały po to napisane, aby ta bardzo niekreatywna część wardenów umiała przeprowadzić chociaż kilka zabaw i aby nie trzeba było za każdym razem tłumaczyć na czym polegają szybkie paluszki.
 4. jail  Korekcje regulamin JB - mam talent

  Jeśli mówisz "Zabawimy się w dyktando, a słowo do napisania..." to od razu rozpoczynasz zabawę, a nie tłumaczysz jej zasady. Tłumaczenie zasad to np. "Zabawimy się w dyktando. Ta zabawa polega na tym, że piszecie słowo, które wam powiem i osoba, która pierwsza je napisze - wygrywa" i wtedy jeśli, po takim wytłumaczeniu, podałbyś samo słowo, to skarga nie byłaby słuszna. I tak jak pisałem, Dlatego poprowadzenie zabawy "Dyktando" na własnych (wytłumaczonych) zasadach nie jest złamaniem regulaminu. Jeśli natomiast przeprowadzasz tą zabawę bez tłumaczenia jej zasad to automatycznie musi zostać ona przeprowadzona na zasadach opisanych w regulaminie.
 5. yo

  Ja też dealuje memami, cena na pw :>
 6. jail  Korekcje regulamin JB - mam talent

  Jeśli powiesz "Zabawimy się w dyktando" i nie wytłumaczysz zasad tej zabawy to obowiązują takie, które są w regulaminie. Poza tym jedno słowo też może być zdaniem (ale jeśli to słowo nie było orzeczeniem to skarga słuszna) :V
 7. yo

  A, przecież ja się nie żegnam :> tzn. skrrr pa pa, do dzisiaj :>
 8. jail  Korekcje regulamin JB - mam talent

  Wszystkie zabawy opisane w regulaminie są tylko propozycjami zabaw, więc taka zmiana niekoniecznie musi coś zmienić, bo ktoś i tak może wtedy przeprowadzić mam talent na własnych zasadach, gdzie tylko warden ocenia występy więźniów :v Do tego to warden jest prowadzącym, więc o takich rzeczach według mnie to on powinien decydować. Wiem, że Tobie chodzi o zmniejszenie (albo nawet zlikwidowanie) faworyzacji, ale taka zmiana może też działać w drugą stronę, czyli np. są 3 osoby w CT, warden jest z gangu X, a pozostali CT z gangu Y. Podczas mam talent CT głosują na kolegę z gangu Y, mimo że druga osoba zrobiła lepszy występ. W takim wypadku wygrywa gracz z gangu Y, bo są głosy 2:1. Na faworyzację podczas mam talent niestety w wielu przypadkach nic się nie poradzi.
 9. Ta zabawa była zawsze po to, aby sprawdzić czy osoba składająca podanie na admina przeczytała cały regulamin Była już kiedyś taka propozycja i została odrzucona.
 10. odrzucone  Podanie na admina ZE

  "O nie, ktoś się boostuje, tak nie można! Powiem im, żeby pies ich ruchał to na pewno przestaną!" Ten sposób pomaga?
 11. odrzucone  Podanie na admina ZE

  No spoko @FunKy, on Cię chyba nie lubi W sumie to nie znam regu ze, ale to jest chyba zabronione, co nie? Przeczytałem z 20 stron Twojego czatu i jestem na nie (i przy okazji dostałem raka ).
 12. Pochwała LiSeKK

  Zgadzam się, @LiSeKK to bardzo dobry [email protected] (czy najlepszy to bym polemizował ). Minusem @LiSeKK jest to, że czasami podszywa się pod innych graczy, a nawet próbuje ukraść ich tożsamość! Niestety @LiSeKK często pływa statkiem, przez co nie może liskować na forum w pełnym wymiarze godzin :v
 13. inne Podanie klubu

  1. Nazwa klubu: Kruci Gang 2. O co wnioskujesz: Zmiana klubu na zamknięty 3. Link do klubu: 4. Uzasadnienie: "Kruci Gang" to klub skierowany do osób zafascynowanych twórczością wspaniałego youtubera, jakim jest Klocuch. Zmiana klubu na zamknięty pozwoli na dołączenie wszystkim zainteresowanym, ponieważ aktualnie jest to niemożliwe
 14. #Old życiem - wspomnienia

  Kiedyś to były czasy, teraz to nie ma czasów.
 15. #Old życiem - wspomnienia

  Kuuurła, kiedyś to było.