wilczur9877

Admin JB
 • Zawartość

  416
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  2

Ostatnia wygrana wilczur9877 w Rankingu w dniu 22 Listopad 2017

wilczur9877 posiada najczęściej lubianą zawartość!

Reputacja

123 Bardzo dobra

8 obserwujących

O wilczur9877

Użytkownik Steam
 • Tytuł
  Nałogowiec
 • Urodziny 12/08/1998

Czas Gry

 • Jail
  1897
 • Old JB
  36
 • 4Fun
  11
 • Only Knife
  3
 • AWP
  38
 • Areny 1v1
  19
 • Base Builder
  2
 • Surf+Klasy
  1
 • Pozostałe
  26

Ostatnie wizyty

1187 wyświetleń profilu
 1. Skarga nie dowodzi tego, że Iceek zrobił tego FK, ponieważ nawet nie widać kto i kogo zabił (przez śliczny montaż) więc na moje to są niewystarczające dowody jak na tą skargę
 2. Forumowe Państwa Miasta.

  Nietykalni Kategoria: Święta Litera: K
 3. Forumowe Państwa Miasta.

  stopka kategoria: słodycze litera: n
 4. Pierwsza i ostatnia reakcja

  @Mirai. Musisz pamiętać, że polecenia się zastępują. Dobrym przykładem na to jest totalny bezruch: 1 polecenie: Idziecie po markerze na kucaka, 2 polecenie: Totalny bezruch. W tym momencie wszyscy kucali, ale mają prawo wstać (Oczywiście natychmiast, bez opóźnień, bo może być to odebrane jako ruch na totalnym bezruchu.) Powiedzmy 10 stoi i 3 kuca, wszyscy wykonują dobrze polecenie (o ile się nie ruszają). Tak samo jest podczas tej zabawy, jak ktoś chce to wstaje po skoku. Jak nie, dalej może kucać ( wtedy jako warden możesz takiemu komuś powiedzieć, żeby wstał i dalej się bawił z resztą (Żeby nie było sytuacji w której jest ostatnia/pierwsza reakcja kucnij, kiedy ktoś kuca)).
 5. Overwatch ban

  artykuł od Valve: https://support.steampowered.com/kb_article.php?ref=7562-IPJN-1009 artykuł z jakiegoś losowego polskiego portalu o tym: https://how2play.pl/counterstrike/roznice-miedzy-overwatch-banem-a-vac-banem/ P.S. http://bfy.tw/Fqbf
 6. zaakceptowane  Wilczur9877

  @prodigy o to nie musisz sie martwic, znam sie na CS'ie juz troche i jestem w stanie odroznic reakcje naturalną, od tej nie naturalnej. Dodatkowo co do skill'a i moich godzin tak jak na hlstatsach widnieje, zacząłem spowrotem grać na serwerze 29.12 i od tego czasu mam aktualnie 29 pozycję na rank'u. @LITO cs-placzabaw.pl Tak jak juz napisalem, na serwerze spowrotem gram dopiero od kilku dni, a co do mojej aktywności. Nie musisz się o to martwic, nie wiem po co mialbym pisać to podanie, jeśli nie to, że chcę zacząć spowrotem grać dużo na AWPach, po zniżkę na ViPa? Mam już admina na JB. Po to, żeby po prostu mieć? Zdaję sobie z tego sprawę, że jeśli nie będę grał na serwerze ten ADMIN zostanie mi najzwyczajniej zabrany. Więc nie czaję zbytnio tej argumentacji.
 7. zaakceptowane  Wilczur9877

  1. Imię, Nick, Steam ID. Franek, Wilczur9877, STEAM_1:1:51375548 2. Wiek i coś o sobie. 19 lat, rocznikowo 20. Jestem uczniem ostatniej klasy technikum informatycznego, za około 3 tygodnie mam ostatni egzamin potwierdzający kwalifikację [E14]. Raczej nie ma osoby na naszej serwerowni, która nie znałaby mnie chociażby z nicku (Lub liczb ). 3. Jakim dysponujesz czasem? Raczej dziennie mógłbym poświęcić minimum godzinę dziennie na serwer [AWP] 4. Doświadczenie w administracji serwerem ----------------------------------------- Prawie 2 lata administrowania, na najlepszym serwerze JAIL w Polsce, jak nie na świecie. ----------------------------------------- Duużo godzin spędzonych na TeamSpeak'u [PlacuZabaw] jako ADMIN ----------------------------------------- 5. Czy posiadasz mikrofon? Oczywiście, że tak. 6. Czy dasz radę utrzymywać aktywnego VIPa? Oczywiście, że tak. 7. Twoja ranga w CS:GO. Aktualnie brak, staram się poświęcać w CS:GO w całości naszej serwerowni, po to też kupiłem Counter-Strike'a, żeby właśnie grać na PlacuZabaw, co też robię już od ponad 2 lat. 8. Ilość banów ze strony sourcebans.* 3, tylko na "bans2" 9. Link do banów ze strony sourcebans.* [STARE BANY] https://www.cs-placzabaw.pl/bans2/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_1:1:51375548&advType=steamid [NOWE BANY] https://www.cs-placzabaw.pl/bans/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_1:1:51375548&advType=steamid 10. Ilość godzin przegranych w CS:GO. 3429h 11. Znajomość Sourcemoda w/g skali - link 6 12. Dlaczego ty? Jestem bardzo doświadczonym ADMIINem na naszej serwerowni, dużo czasu poświęciłem, by rozgrywka stała się przyjemniejsza dla wszystkich (Oraz by buntownicy dawali prowadzić ) Uważam, że przy znajomości regulaminu JB bez problemu będę potrafił stać na straży prawa również na AWP. 13. Znajomość języka angielskiego. Stopień komunikatywny / Lekko zaawansowany. 14. Link do Twoich statystyk z hlstats serwera, na który piszesz podanie. https://cs-placzabaw.pl/stats/hlstats.php?mode=playerinfo&player=646645
 8. Spadochron na awp

  Jestem również przeciwny dodaniu spadochronu, jak już to można by zmniejszyć, ale na pewno nie całkowicie wyłączyć DMG z upadku (tak jak koledzy wyżej pisali coś jak lekki upadek) Co do pomysłu ze spadochronem - jestem przeciwny.
 9. odrzucone  skarga

  Chat *DEAD* widać na demku, to może być jakiś zbieg okoliczności, nie wiem czemu tego jego freekilla nie nagrałeś. Wstaw nagranie z tym jak to napisał, do tego czasu to są niewystarczające dowody. *EDIT* + nie widać, czy tego FK'la wysłał, czy po prostu sobie takie coś wpisał na chacie, gdybyś miał Screena tego FK'la byłoby to prostsze do rozpatrzenia Może @Yest cs-placzabaw.pl się wypowie, czy w świetle przedstawionych dowodów przyznaje się do winy WYSŁANIA bezpodstawnego freekilla?
 10. Teraz już to w bugach piszę, bo w teorii takie coś nie powinno mieć miejsca, po tym jak była "ulubiona" przez wszystkich mapa tropical_island juz po 2 mapach zostala ona znominowana do wyboru. Kiedyś jakaś mapa była usunięta z !nominate (bodaj vipinthemix i Obama) i tu też propozycja rozwiązania problemu, usunięcie całkowite mapy tropical_island z !nominate, to byłoby rozwiązanie sporu 50/50 ci, którzy chcą grać na tej mapie, dalej by mogli grać na niej, ale żadziej Czas na szybką matematykę #QuickMath aktualnie statystycznie jest 33% czasu ta mapa na JB, czyli co 3 mapa, to tropical island! Co wychodzi na to, że minimum raz na godzinę/ półtorej, ta mapa jest grana! To chyba tak nie powinno być Taka sytuacja ma miejsce ciągle ( co opisałem powyżej) a ostatnio na własne oczy widziałem to wczoraj (tj. 21.12.2017r.) wieczorem około godziny 19(?). Konsola milczy.
 11. odrzucone  Skarga Dzumper

  Po przejściu reinkarnacji na nagraniu widać, że miałeś broń (AWP) w eq, więc to nie był FK. Dzumper, to nie jest secret od czasu, kiedy została dodana tam widoczna drabinka, jest to zwyczajna wieżyczka. Tak można się tam dostać przez teleport, ale samo tamto miejsce nie jest secretem. Kubcia dostaje ode mnie ostrzeżenie, za grożenie innym graczom. Nawet jeśli chcesz złożyć skargę, to składaj ale nie musisz tak pisać do innych typu "Jak mnie nie zrespisz, to leci skarga!1!!!11!" tak nie wolno. // Do zamknięcia.
 12. Co jadłeś na śniadanie?

  @TheKnifer No ja nie wiem jak tam Twoje śniadanie o 1:00 Smacznego ^^
 13. Zabawa polega na tym, żeby jak najszybciej odgadnąć co przedstawia dany obrazek, który jest częściowo zasłonięty Żeby odpowiedź mogła kwalifikować się na zwycięską musicie napisać pod postem konkursowym na FB: 1. Mapę na której został zrobiony screen 2. Aktualnie trzymana broń 3. Nazwa skina na danej broni Ten ostatni punkt jest jednocześnie nagrodą dla pierwszej osoby, która napisze w komentarzu bezbłędnie swoją odpowiedź. Pamiętajcie, że możecie odpowiadać, tylko raz na jednego screena, których łącznie będzie 3, a każdy kolejny będzie łatwiejszy. Screeny będą wstawiane codziennie o godzinie 16:00 na stronie https://www.facebook.com/CsPlacZabaw/ Zwycięstwo w pierwszym dniu: 30 dni S-ViPa + skin ze zdjęcia Zwycięstwo w drugim dniu: 30 dni ViPa + skin ze zdjęcia Zwycięstwo w trzecim dniu: Skin ze zdjęcia. Eventy będą kolejno 4.12, 11.12, 18.12, 25.12 W razie pytań pisać do @wilczur9877, a nie do @Adi!!