wilczur9877

Admin JB
 • Zawartość

  360
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  1

Ostatnia wygrana wilczur9877 w Rankingu w dniu 19 Wrzesień

wilczur9877 posiada najczęściej lubianą zawartość!

Reputacja

89 Dobra

5 obserwujących

O wilczur9877

Użytkownik Steam
 • Tytuł
  Nałogowiec
 • Urodziny 12/08/98

Czas Gry

 • Jail
  1845
 • Old JB
  36
 • 4Fun
  11
 • Only Knife
  3
 • AWP
  16
 • Areny 1v1
  18
 • Base Builder
  2
 • Surf+Klasy
  1
 • Pozostałe
  25

Ostatnie wizyty

980 wyświetleń profilu
 1. jail  Podanie RaAgi

  Na moje na admina się nie nadaje, to na niego trzeba uważać, a nie że on powinien czuwać jako admin nad innymi. Co do regulaminu to wątpię żeby znał, a już na pewno nieraz się nie stosuje do regulaminu w stopniu zadowalającym jak na admina. Na nie.
 2. !paluszki

  #FunFact plugin nawet sczytuje słowa napisane na chacie *DEAD*, to jest ułatwienie, a nie automatyzacja. ;p
 3. zaakceptowane  ub

  Jestem za zamienieniem bana na silence'a - 3 miesiace bana na 1 miesiac silence za przyznanie się do błędu i okazanie skruchy.
 4. 3 starcie gangów!! i wyniki drugiego.

  Turniej będzie dzisiaj ok godziny 19, wszystkich chętnych zapraszam wtedy na specjalnie stworzony kanał TS3. W turnieju będą mogły brać od 1 do 4 osób z gangu.
 5. 3 starcie gangów!! i wyniki drugiego.

  Z uwagi na prywatne sprawy nie byłem dzisiaj w stanie zorganizować tego turnieju. Zainteresowani, którzy chcą wziąć udział niech mi napiszą na PW na steam lub forum czy woleliby jutro (11.11.2017r.) Czy za tydzień w piątek/sobotę (17/18.11.2017r.)
 6. Zabijanie na zabawach

  Uważam, że przydałaby się mała modyfikacja regulaminu, przez co jeszcze bardziej byśmy mogli ograniczyć faworyzację. Chodzi o ten pkt z regulaminu: "4.6. Nie zabijaj TT podczas zabaw (np. pierwsza/ostatnia reakcja, Simon mówi, itd.) chyba, że prowadzący na to pozwoli." Przykładowa sytuacja z tym punktem, warden rozpoczyna zabawę w pierwszą i ostatnią reakcję, wydaje polecenie ostatnia reakcja podskocz. Warden nie zauważył który Terrorysta był ostatni (albo właściwie nie chciał zauważyć). Strażnik mówi mu, że widział kto był ostatni i czy może zabić, warden odpowiada mu, że nie. Co następuje? Osoba, która powinna zginąć, ponieważ przegrała na zabawie, która była "na zabijanie" gra sobie dalej, chociaż strażnik zauważył kto przegrał. Proponuję zmianę na: "4.6. Nie zabijaj TT podczas zabaw (np. pierwsza/ostatnia reakcja, Simon mówi, itd.) chyba, że prowadzący na to pozwoli lub nie wie, który terrorysta powinien zginąć." I teraz już w poprzedniej sytuacji mimo szczerych chęci wardena, aby zostawić swojego kolegę przy życiu on zginie. Teraz trochę wyjaśnienia dla osób, które są przeciwni temu. 1. Ta zasada jedynie będzie obowiązywała na zabawach typu pierwsza i ostatnia reakcja. Na przykład podczas zabawy Simon mówi można powiedzieć, że w zależności od popełnionego czynu można dać tzw karniaka, albo od razu zabić i w tym przypadku ta osoba, która np. wyszła krok przed marker, albo zmieniła model kosy w szeregu może dostać karniaka, więc CT nie może skorzystać ze swoich możliwości, chyba że warden wcześniej za to zabił kogoś (np za tą zmianę kosy na totalnym bezruchu) a teraz tylko strzelił w nogę. Można to porównać do respienia się, kiedy warden zabroni respienia się i już jednemu nie pozwoli dołączyć to do czasu jego śmierci (albo z jakiegoś powodu przejęcia wardena przez innego CT oczywiście) Terrorysta zrespiony nie może wrócić do TT. (Chyba że stanie się buntownikiem, ale to już osobna kwestia) Tak samo się tutaj dzieje, warden jednemu nie daruje, to drugiemu też już nie może darować za to samo i wtedy w razie nie kompetencji wardena CT może zareagować zabijając delikwenta. 2. Warden po rozpoczęciu zabawy, która jest opisana w regulaminie jako jedna z tych "na zabijanie" jeśli przed zabawą nie powie, że nie będzie na tej zabawie zabijał, lub że będzie dawał tylko karniaki. Nie może stwierdzić po tym jak już "zwycięzca" zostanie wyłoniony, że jednak go nie zabije "Boo bo ten TT nie wiedział, albo akurat wtedy mrugnął" Jeśli ktoś czegoś nie wie musi to zgłosić przed rozpoczęciem zabawy (oczywiście zgodnie z zasadami o 5h opisanymi w regulaminie) Jeśli zgłosił to wcześniej i warden nie zareagował i zobaczył dopiero tą prośbę po tym jak już ktoś powinien zginąć, to wiadomo musi naprawić swój błąd, a jeśli akurat mrugnął to czemu nie chce pozwolić CT zabić osoby, która wg regulaminu powinna zginąć?
 7. odrzucone  Skarga na wilka

  W porównaniu do tego co nothing napisal na chacie na screenie, to to co Wilku napisał jest "pikusiem" + na serwerze panowała wtedy luźniejsza atmosfera i akurat słowo "pajacu" było niczym w porównaniu do tego co używali inni. Skarga pisana bardzo na wyrost, przy słownictwu nothinga myślę, że za takie coś nie poczuje się urażony. //Na moje do zamknięcia.
 8. odrzucone  HINC

  jest mutacja, ja UB dać nie mogę ale proszę o UB dla tego Pana. //Do zamknięcia po daniu UB.
 9. 3 starcie gangów!! i wyniki drugiego.

  To już od gangu zależy, może w 1 rundzie brać udział tylko 1 osoba, czyli jak będzie powiedzmy BO5 i byście chcieli wymienić kogoś już po np. jednej czy kilku rundach to tak nie można Wstępnie turniej S4S odbędzie się w przyszły piątek (10.11.2017r.) między 19-21 zapraszam do trenowania na serwerze JB z najlepszymi
 10. zaakceptowane  Skarga Frix

  Grożenie + wyzywanie, regulamin złamał jakby nie patrzeć. Gag na 24h //Do zamknięcia
 11. Liga PlacZabaw FIFA 18

  Czy ktoś byłby chętny uczestniczyć w lidze Fifa 18 UltimateTeam? Jesli tak, piszcie w komentarzu, ze jestescie chętni, to zrobimy taką ligę 4fun i zobaczymy kto z nas jest najlepszy ;p Liga by wyglądała tak: Najpierw gramy każdy z każdym, żeby nie było spin o wynik, czy taki był oby dwie drużyny robią screena i np. wstawia wygrany SSa do tego działu Później (jesli bedzie przykladowo 8 ludzi chetnych) pierwsza czwórka gra play-off ( pierwszy z czwartym i drugi z trzecim) (po 2 mecze)) Wygrany z play-off przechodzi do finału, a przegrani walczą o 3 miejsce.
 12. zaakceptowane  Skarga Kubcia

  Nie wiem czy to bylo specjalnie czy nie, ale na chacie zamiast cos typu "O kurwa, co ja zrobilem" pojawilo sie "XDDD" wiec sklanialbym sie raczej do tego pierwszego, przez Twoje głupie zachowanie zginęli CTcy, kiedy Ty też byłeś w CT, np używając secreta na paper_alive, zabijajac przy tym CTka mozesz dostac bana nie tylko na CT, ale i tez na grę. Z racji tego, że sie przyznał sam do winy, ale nie przeprosił kara będzie nieco krótsza, niż ta którą chciałem dać - 150 rundek CTbana - PS. Jak spotkasz jakiegoś Admina na serwerze, poproś o bana na 150 rundek z powodem "skarga na forum", a i jesli jakis Admin go zobaczy, to niech mu wlepi te 150 rundek z tym samym powodem //Do zamknięcia
 13. Trzecie Starcie ganów Naszym następnym starciem będzie turniej shot4shot, który będzie rozgrywany na początku listopada b.r. Opis w jaki sposób będzie przebiegać turniej: Zapisy na turniej będą odbywały się 30 minut przed rozpoczęciem na TS3 w wyznaczonym do tego kanale Nie można zabijać CT, trzeba wykonywać cele mapy czyli Gang rywalizuje przeciwko Gangowi nie przeciwko CT. Będzie to karane dyskfalifikacją lub banem dla osoby która zabije CT. Turniej będzie rozgrywany w systemie dopasowanym do ilości zgłoszonych gangów. Pierwsze rundy będą rozgrywane na mniejsze kalibry, później będziemy przenosić się na wyższe (od glock-a do deagla) Na serwerze mogą być ludzie przeznaczeni do starcia gangów, które były wyznaczone do walki. Jeżeli któryś z gangów nie stawi się na czas czyli 5 minut po wyznaczonym terminie, wtedy to gang będzie dyskwalifikowany. Wszelkie próby oszustwa, używania niedozwolonych programów, używanie shop-a* oraz bugowanie jest zabronione ! Będzie to surowo karane ! Administracja oraz moderatorzy zastrzegają sobie prawo do zmiany regulaminu przed rozpoczęciem turnieju. Za wszelkie złamane punkty każdy administrator serwera JAIL może wyciągnąć konsekwencje. Na czas turnieju w CT mogą przebywać tylko wyznaczone osoby. Każdy gang może się odwołać od wyniku starcia poprzez wrzucenie skargi na przeciwny gang, który w tym evencie złamał jakikolwiek podpunkt regulaminu starć! Nagrody: 1 Miejsce - 10pkt 2 Miejsce - 7pkt 3 Miejsce - 5pkt 4 Miejsce - 3pkt 5 Miejsce - 1pkt Oraz rozstrzygnięcie poprzedniego starcia, w którym trzeba było wykazać się kreatywnością. (10pkt) 1 miejsce EzPz - 134pkt (7pkt) 2 miejsce Ninja - 104pkt (5pkt) 3 miejsce Lambo - 81pkt (3pkt)4 miejsce Kappa - 65pkt (1pkt) 5 miejsce Kozy - 39pkt Osoby, które były w JURY: Mirai, DemonPredkosci, Needo, HappyPlayGames Zwycięskie logo:
 14. zaakceptowane  Skarga na Czaka

  Taktyczny gag na 2 dni //Do zamknięcia Edit: Upsik nie zauważyłem, że @Gruuby dał tego gaga, przeczytałem tylko jego 1 wiadomość xd Taką samą karę wymierzyliśmy Łoo