Stefan Siara

Użytkownik Steam
 • Zawartość

  187
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  2

Stefan Siara wygrał w dniu 23 Kwiecień

Stefan Siara posiada najczęściej lubianą zawartość!

Reputacja

31 Przeciętna

O Stefan Siara

 • Tytuł
  Pasjonat
 • Urodziny 31.08.1999

Czas Gry

 • Jail
  778
 • Old JB
  3
 • 4Fun
  2
 • Only Knife
  2
 • AWP
  2
 • Areny 1v1
  2
 • Base Builder
  1
 • Pozostałe
  3

Ostatnie wizyty

136 wyświetleń profilu
 1. Ja nie płacze tylko pisze że dostałem bana za nic bo nie obraziłem żadnego Admina .
 2. Eh widzę że nie posiadłeś umiejętności czytania ze zrozumieniem także wytłumaczę ci. To jest prośba o ub na tsa nie na serwer.Napisałem ub n atsa bo dostałem go za nic. Rozumiesz ??
 3. A więc tak chce tutaj sprostować jedną rzecz, a chodzi mi o niedawną sytuacje na tsie. Wyglądało to tak że 2 razy wszedłem na tsa gdzie był WIlczur i nie powiedziałem żadnej rzeczy która mogła by go urazić. Jedyne zdania jakie wypowiedziałem to : Elo Franek. Jak tam życie? i Czemu tak mało gra na jailu?. A ty piszesz że dajesz mi bana za ubliżanie adminowi a to ty z bloodziakiem byliście wrogo nastawieni do mnie gdy wszedłem na tsa. Chiałem wejśc pogadać bez żadnej spiny ale Bloodziak przywitał mnie słowami Uważaj Siara bo ci się drobne nie będą zgadzać w kieszeni. Szanujmy się Dziękuje! Stefan Legenda Siara
 4. zaakceptowane 

  Dziękuje APAP za wsparcie w tym trudnym dla mnie momencie!
 5. zaakceptowane 

  Ja się czułem obrażany tym twoim straszeniem!!
 6. zaakceptowane 

  Dobra nie będę wchodził tam gdzie ty. Ale kiedy ubliżałem adminowi ?? A to że mnie zwyzytwałes to pomyliłem twoj glos z bloodziaka xD
 7. zaakceptowane 

  1. Nick, steam id: Stefan "Siara" Siarzewski STEAM_0:1:103290007 2. Data i godzina otrzymania bana: 23.04.2017 19 55 3. Serwer: ts-placzabaw.pl 4. Długość Bana: 30 dni 5. Typ bana: (mute / ban na ct / ban / inny - napisz jaki) ban 5. Powód bana: brak 6. Admin banujący: Wilczur9877 7. Na jakiej podstawie chcesz UB: pomyłka admina / przyznanie się do błędu i obiecanie poprawy, przeprosiny / inne - napisz jakie pomyłka admina 8. Opis sytuacji: A więc wszedłem na kanał Hutszy przywitałem sie z każdym i nagle dostałem bana od Wilczura. 9. Link do bana na stronie http://www.cs-placzabaw.pl/bans 10. Dowód*:
 8. odrzucone 

  Dodam jeszcze że W rozumieniu art. 1 ust. 3 ustawy z dnia 9 czerwca 2006 r. o Centralnym Biurze Antykorupcyjnym (Dz.U. 2016 poz. 1310) korupcją jest obiecywanie, proponowanie, wręczanie, żądanie, przyjmowanie przez jakąkolwiek osobę, bezpośrednio lub pośrednio, jakiejkolwiek nienależnej korzyści majątkowej, osobistej lub innej, dla niej samej lub jakiejkolwiek innej osoby, lub przyjmowanie propozycji lub obietnicy takich korzyści w zamian za działanie lub zaniechanie działania w wykonywaniu funkcji publicznej lub w toku działalności gospodarczej.
 9. odrzucone 

  Ewidentnie doszło tutaj OSZUSTWA !!
 10. W tej pochwale chciałbym pochwalić 2 osoby jedna już chwalona, a druga o dziwo nie. Chodzi mi tutaj oczywiście o: Wilczur9877 i Blooodziak. Dbają oni o porządek na serwerach i przy tym dobrze się bawią, a jest to trudne. Często widzę jak Wilczur wbija na serwer sprawdzić czy jest jakiś lub czy jest syf, a jeśli jest admin a syfu nie ma to idzie sprawdzić kolejny serwer i o niego zadba. Na jailu zawsze jest pomocny i przy okazji miły, zabawany. Dobrze nam znany Bloodziak rozbawić, pogadać lub pośmiać się z kimś, a przy tym być skupiony na błędach popełnianych przez graczy. Ogółem mówiąc, dbają oni o wszystkie serwery tak jak należy przy okazji nie będąc poważnymi i bezuczuciowymi osobami, których obchodzi tylko to żeby kogoś zbanować. Dziękujemy!
 11. zaakceptowane 

  Ale co wy macie do psów są takie słodziutkie na 4 łapkach biegają czemu to obraza. Jak ja się nazwę Franek kot to też obrażam ?? Takich co psy maltrtują to sie powinno do WIEZIENIA!!!
 12. zaakceptowane 

  Myślę że ban powinien wynosić przynajmniej 6 miesięcy !
 13. jail 

  A co z presją ??
 14. forum 

  Ziomek ze szkolnych lat Spoko moedeczka
 15. zaakceptowane 

  Stypek ty się tam do maturki ucz lepiej bo ty zdolny chłopak jestes i na studia musisz iśc <3