HappyPlayGames

Admin 4Fun
 • Zawartość

  589
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  2

HappyPlayGames wygrał w dniu 26 Maj

HappyPlayGames posiada najczęściej lubianą zawartość!

Reputacja

82 Dobra

5 obserwujących

O HappyPlayGames

 • Tytuł
  Maniak
 • Urodziny 04/21/02

Czas Gry

 • Jail
  165
 • Old JB
  4
 • 4Fun
  286
 • Only Knife
  4
 • AWP
  1
 • Areny 1v1
  1
 • Base Builder
  2
 • Pozostałe
  7
 1. bugi 

  Według pewnej osoby wszystkie modele na Sufrie mają owy problem, chociaż czy ja wiem... Na Trevorze i Duke'u/Drake'u (jak on się tam nazywał?) nie zauważyłem problemu. Ale skoro gracze gadają, to może coś w tym jest i coś do tego wątku wprowadzą (w co wątpię, ale nie ukrywam, że byłoby to przydatne).
 2. odrzucone 

  Bądźmy ludźmi. Fakt faktem, zrobił co zrobił. Ale było to przez przypadek, szanujmy się. Chcecie na siebie pisać skargi o byle co? Panowie! Ile macie lat? Chcecie się zachowywać jak dzieci? Jeszcze Ci tłumaczył, a Ty jeszcze rzucasz "Skarga leci". Dowartościowałeś się? Czujesz się lepszy? Cholera, ludzie! Czekacie na błąd, potknięcie drugiej osoby! Po cholerę gracie? By udupić drugą osobę? A może by być toksycznymi graczami, by się dowartościować, bo w życiu Was nie doceniają? Jak tak ma wyglądać Wasze zachowanie w świecie wirtualnym, to na takie życie w sumie nie zasługujecie - lepiej jakbyście się czasem wylogowali do realnego życia. Słuszne, ale bym go nie banował. Napisał, że nie chciał tego zrobić. Tyle. Edit: Cholera, wpisałem po zamknięciu. Trudno. Tym razem nie usuwam. Może komuś to coś uświadomi. Tak wyszło, trudno. Mogłem pisać szybciej, sry.
 3. Zakochałem się!

  Tak, w tym. W sumie... W kimś też, ale w tym wypadku w tym. xD 

   

  A @SUPER TIMOR i tak powie, że to Hardbass. -.- To jest Hardstyle, Timorek! 

  1. Pokaż poprzednie komentarze  5 więcej
  2. AdamQQu

   AdamQQu

   Zakochałeś się w tej dziewczynce? :kappa:

  3. HappyPlayGames

   HappyPlayGames

   @AdamQQu, wiesz...

   Wiek to tylko liczba.

    

    

   A więzienie to tylko pokój. :kappa:

  4. AdamQQu
 4. 1. Opis błędu: Według pewnej osoby modele na powyższych serwerach mają zbugowane hitboxy. Ile w tym prawdy - nie wiem, jednakże warto chyba taki wątek napisać i sprawdzić ową informację. Na pewno do takich modeli należy hitman - na Trevorze nie zobaczyłem błędów z HB, ale nwm. Lepiej sprawdzić. Podobno ludzie między sobą na ten temat gadali, ale cóż... Zweryfikować tego nie mogę. Podobno się nawet prosi o zmianę modelu, ale gracze nie słuchają. Przynajmniej taki mi powiedziała jedna osoba. No. Dlatego lepiej to zweryfikować. ;-; 2. Okoliczności i powtarzalność: Podobno cały czas. To by było logiczne. 3. Godzina: Ostatnim razem błąd pojawił się 26.06.2017 r., godziny nie podam, ale wiadomość, otrzymałem po 15, a nawet po 19. 4. Komunikaty i konsola Brak błędów i komunikatów w konsoli.
 5. propozycje 

  Zbyt OP. Może niech dodatkową umiejętnością zostanie zmniejszenie obrażeń o 75% na 5s? Myślę, że to będzie lepsze rozwiązanie - nie za słabe, nie za silne. Ciekawie. Chociaż nwm, to nie jest taki prawie no-recoil? Będzie można z tym szarżować, chociaż... Ja tam nwm, ciekawie się ta klasa zapowiada. :v Jak dla mnie spoko. Yyy... Może jakieś ograniczenie tej umiejętności? Na nożu masz największe velocity. Rozumiem, że musisz trzymać shift by to zadziałało, przez co masz ograniczoną prędkość, ale wiesz... CoD Mod chyba nie należy do serwerów z tak dynamiczną rozgrywką - przynajmniej w 1.6 tak nie było. Nwm jak jest teraz. Może 5s, raz na rundę? Ew. zmniejszenie widoczności do 95%, chociaż nwm czy to nie bd za dużo. Podoba mi się. Do odstrzału. Nwm ile wynosi maksymalne velocity przy NC na CoD Modzie, ale na 4FUN-ie tj. coś koło 1400 jednostek prędkości. Zbyt OP. Fajne. Też fajne. Też fajne, chociaż nwm czy nie jest to za duży procent. Fajne. Osobiście bym zmniejszył czas, ale tak to w sumie spk. Ciekawe, podoba mi się! Jestem za. Fajne, chociaż bym zmniejszył widoczność do 95%/dał mniej czasu. Ale ja jestem marudny. ;-;
 6. To może zostać, bo w sumie jak się właduje wszystkie punkty na inteligencję i wytrzymałość, to cóż... Może być ciekawie. Oczywiście patrzę na to jak na główny cel tej klasy - skoro wyznacznikiem ma być wytrzymałość, to będzie ona w sumie większa od wytrzymałości osoby z ulepszonym tym skillem na fulla (po wykonaniu powyższej czynności). Jest taki perk, on się sprawdza. Myślę, że to by mogło zostać wprowadzone, ale raczej dla graczy VIP. Myślę, że komandosi będą mieli czasem problem z tą klasą, hehe. ;p Ciekawe, ciekawe... Ale ktoś już wcześniej coś wspomniał na temat surdowania z kondycją. Ja tam się będę bał o sniperów jak ktoś pójdzie tak w int+kondycję. :v Że taki tank? Imo nie ma sensu dawać takiej klasy. Zwłaszcza, że rebrliant ma praktycznie to samo - ba, nawet ma większą wytrzymałość i jest szybszy. Jedynie ma mniej HP, ale to już przemilczę. Edit2: Ew. wpakujmy mu HP - niech to będzie taki gruby z TF2! To mi się podoba, chociaż coś już miało ten pełen magazynek. W sumie to podoba mi się ta klasa. I wisienka na sam koniec. Czy ta niewidzialność nie będzie zbyt OP? W połączeniu z maksymalną inteligencją i perkiem, który by obniżał naszą widzialność... Nawet nie chcę myśleć. Jakby to było czasowe, że moglibyśmy wybrać sobie moment i włączyć niewidzialność na 10s - nie mam nic przeciwko. Chociaż uważam (jak osoba wyżej), że to będzie zbyt OP, bo P90 przy braku kevlara... Brrrr...! Edit: Chociaż nie, 10s to za dużo. 2.5-4s max?
 7. zaakceptowane 

  Skarga została zaakceptowana i kara została nałożona. Temat został zamknięty przez moderatora, jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post, a administracja rozpatrzy to ponownie. Z pozdrowieniami Administracja cs-placzabaw.pl
 8. Nonono, graty! Tak na marginesie pochwalę za muzykę, hm...
 9. No to tak: Jest ciężko i mniejsze szczegóły trochę rozmywa, zniekształca. Cóż... Wspominałem już, że trasowanie nie jest idealną metodą. Poniekąd się trochę tym pobawiłem i jest dosyć znośnie, ale nie dam tutaj gorszej wersji, więc... Może kiedy indziej się tym pobawię bądź przy dłuższej wolnej chwili postaram się zrobić pracę od podstaw w AI. Na razie zamykam. Jakby kiedyś mi się znalazła ta wolna chwila, to otworzę temat i prześlę. Chociaż nwm czy jest sens robić od podstaw coś, co i tak jest w Internecie. Jeszcze dzisiaj trochę posiedzę i jbc, to dam znać.
 10. zaakceptowane 

  Skarga została zaakceptowana i kara została nałożona. Temat został zamknięty przez moderatora, jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post, a administracja rozpatrzy to ponownie. Z pozdrowieniami Administracja cs-placzabaw.pl
 11. Imo rank i rangi powinny być na Surfie, CoDzie, Gangach, 4FUN-ie i Arenkach. No i może na DR. Ale mniejsza. Z drugiei strony... Dobrze, ze ludzie mają jakiś cel gry. Ale skoro ma to psuć klimat to cóż... Trochę słaba sytuacja. Z drugiej strony ktoś napisał, że starzy gracze odeszli. Czy jeżeli usuniemy rank, to coś to da? Imo nie. Starzy nie wrócą, nowi być może nie będą mieli celu, przestaną grać. Skończmy pisać "Jestem na tak/nie", bo g... to za przeproszeniem daje. Jak chcecie pomóc, to rozpatrzcie sytuacje aktualne i prawdopodobne. Wtedy będziemy mogli zauważyć plusy i minusy danej sytuacji oraz znaleźć odpowiednie rozwiązanie. Może na OLDzie za dużo nie gram i nie wiem co się tam dzieje. Ale jest kilka osób, które może się wypowiedzieć i wpłynąć na podjętą decyzję. Usunięcie może albo uratować serwer, albo zniszczyć (gracze mogą odejść i zostanie kilka "wiernych" osób). Czasem lepiej zaryzykować. Wstrzymam się od głosu, bo na razie nic nie można wywnioskować. Gdybym zakończył swoją wypowiedź zdaniem typu "(...) dlatego też jestem na tak", byłbym poniekąd hipokrytą, a moja wypowiedź by nie miała najmniejszego sensu. No.
 12. No racja, ale jestem osobą nieco leniwą (niestety) i jak nie mam pewności, że coś się przyda, to tego zazwyczaj nie robię. ;-; Chyba, że tego bardzo pragnę (tia, rzadkość) - wtedy to zawzięcie wykonuję i najlepiej jak potrafię. Jednak w tym wypadku wolę się upewnić. ;-; Inaczej: Czekam na informację zwrotną.
 13. zaakceptowane 

  Skarga została zaakceptowana i kara została nałożona. Temat został zamknięty przez moderatora, jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post, a administracja rozpatrzy to ponownie. Z pozdrowieniami Administracja cs-placzabaw.pl
 14. Hej. Chyba każdy wie, że nie miesza się grafiki rastrowej z grafiką wektorową. A jeżeli nie wie, to teraz wzbogacił się o cenną wiedzę. Proponuję przetrasować logo Placu Zabaw (przenieść z grafiki rastrowej na wektorową). Czemu? Główny argument znajduje się wyżej. No i w sumie forum jest wykonane w grafice wektorowej, więc... Przy przybliżaniu brzydko to wygląda. Czy Was to nie odrzuca? Widzicie gładkie krawędzie i nagle takie postrzępione logo. ._. W sumie loga najlepiej zrobić w grafice wektorowej, jest taka w sumie niepisana zasada. Wygląda to po prostu estetyczniej, a niektórzy zwracają na takie szczegóły uwagę. Jeżeli nikt nie będzie chciał się tym zająć, to ja mogę to zrobić. Jeżeli wszystko pójdzie ok, to jest to kilka minut roboty. Nawet mniej.
 15. forum 

  Przestraszony muzyką, której słucham. W sumie to wysłałem mu nagranie na priv jak do tego tańczę, heh.