Skocz do zawartości

Unikalny123

Admin KNIFE
 • Zawartość

  68
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  1

Ostatnia wygrana Unikalny123 w dniu 27 Marzec

Użytkownicy przyznają Unikalny123 punkty reputacji!

Reputacja

16 Neutralna

4 obserwujących

O Unikalny123

Użytkownik Steam
 • Tytuł
  Dyskutant
 • Urodziny 02/28/2001

Czas Gry

 • Jail
  74
 • Old JB
  712
 • 4Fun
  3
 • Only Knife
  181
 • AWP
  9
 • Areny 1v1
  5
 • Base Builder
  2
 • Surf+RPG
  0
 • Pozostałe
  39
 • Surf+Klasy
  0

Ostatnie wizyty

625 wyświetleń profilu
 1. Unikalny123

  old jb  Old + RPG? #PROPOZYCJA

  Ja osobiście jestem na nie, bo to juz nie będzie ten sam old na którym mam prawie 1000h no ale przetestować warto. Jak bedzie słabe to tak jak ktoś wyżej wspomniał będzie można usunąć ten plugin z serwera.
 2. Unikalny123

  [KNIFE][PROPOZYCJA] Double JUMP

  Nie.....
 3. Unikalny123

  Poradnik dla nowych graczy ONLY KNIFE

  Pod względem wizualnym mogłeś sie postarać trochę bardziej, ale poza tym wszystko jest spoczko :P
 4. Unikalny123

  Do zobaczenia :)

 5. Unikalny123

  zaakceptowane  yakub

  Ja daje na nie. Derwują mnie te bardzo śmieszne "pranki" yakuba i nie uważam, że powinien zająć posadę admina... Z yakubem da się pograć i pogadać, ale jest też denerwujący. No i do tego ten wiek...
 6. Unikalny123

  odrzucone  Odwołanie

  Daj jeszcze ss wczorajszego spamu z tym i demkiem z jaila jak cały czas tak gadasz To tylko dwie godziny...
 7. Unikalny123

  [BŁĄD] Dźwięki uderzenia nożem

  Może i masz racje chociaż ja się z tym problemem nigdzie indziej nie spotkałem
 8. Unikalny123

  [PROPOZYCJA] Ranga

  @wilczur9877 masz w tym co napisałeś sporo racji, ale ludzie na serwerze cały czas się mnie pytają kiedy będą mieli lepszą range bo od restartu caly czas mają np s1 a wbili juz ponad 3k punktów i bardziej ich to denerwuje, bo nie mogą awansować i nie wiedzą ile im brakuje do tego awansu. Powstał też niedawno serwer only knife innej serwerowni i większość graczy, która tam gra to ludzie z placu zabaw i często słyszę, że tamtem serwer jest lepszy w tym, że posiada tą komendę.
 9. 1. Zdarza się tak ,że gdy podczas walki z drugą osobą jak uderzymy kosą mamy dźwięk uderzenia natomiast się okazuje, że uderzenia nie było i zginęliśmy bo trafiła nas druga osoba. 2. Błąd występuję bardzo często nawet kilka razy na rundę. 3.- 4.Brak
 10. Unikalny123

  [PROPOZYCJA] Ranga

  Tylko, że tamta propozycja na wszystkie serwery, a mi chodzi o only knife i ewentualnie only awp bo są bardzo podobne. Na taki serwer jak jail to też nie widzę sensu w tym żeby była taka komenda.
 11. Nie wiem za bardzo jak działa ten plugin, bo nalicza punkty w dziwny sposób, ponieważ czasami osoba która ma np silvera 3 i około 3 k punktów zabiera lepszym graczom np z 5 k punktów po 10 pkt za zabicie na danej mapie lub przez dany czas , a osoba która ma np. 1-2 k punktów zawiera takiej osobie po 2 pkt za zabicie. Wszystkie wcześniej opisane śmierci były z kosy. Przydałaby się zmiana, która trochę ogarnęłaby to naliczanie i zmieniła ilości punktów za zabójstwo. Według mnie powinny być to zrobione tak ,że osoba która ma więcej punktów dostaje 2-3 punkty za zabicie osoby z mniejszą ilością punktów, a osoba która ma mniej dostaje 2-4 no maksymalnie może 5 pkt ,a nie tak jak teraz jest 10 pkt. Z granatami też przydałoby się to zmienić,bo 18 pkt za trafiony granat w osobę która ma dużo więcej punktów od osoby, która rzuciła granat to za dużo. Wczoraj jak grałem miałem tak że przez 2-3 mapy byłem pierwszy tabeli. Staty mniej więcej miałem 30:10. Po tych trzech mapach okazało się że byłem około 80 pkt do tyłu bo ginąłem albo od granatów za 18 pkt, albo od ludzi którzy za zabicie mnie z kosy mają 10 pkt. Co do granatów to mogłoby być tak, że osoba z większą ilością punktów zabije osobę która ma ich mniej dostaje około 5 pkt a na odwrót mogłoby być około 8 pkt.
 12. Unikalny123

  [PROPOZYCJA] Ranga

  Według mnie i dużej ilości graczy na only knife przydałaby się komenda, która nazywałaby się np. /ranga i pokazywałaby ona ile graczowi brakuje pkt czy zabić do uzyskania lepszej rangi.
 13. Unikalny123

  odrzucone  Odwołanie od bana

  Za samo ssanie jaj nawet nie chciałoby mi się za bardzo odpalać source bans, nie zgadzam się z tym, żeby to odwołanie zostało zaakceptowane.
 14. Unikalny123

  odrzucone  Odwołanie od bana

  Bana masz za rzeczy, które gadałeś kilka map wcześniej jak wyzywałeś każdego po kolei. Za wiązanki o rodzicach ludzi na serwerze. Za nametag na nożu obrażający gracza. W moją stronę też coś gadałeś. A to co opisałeś po prostu było momentem gdzie już wcisnąłem "enter".
 15. Unikalny123

  [KNIFE] [MAPA] Mapa na 35hp

  W sumie mapka nawet ciekawa i nie ma żadnej podobnej więc jestem za
×

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając tą stronę, akceptujesz naszą politykę prywatności Polityka prywatności.