Kusiaa

Admin Knife
 • Zawartość

  39
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  1

Kusiaa wygrał w dniu 21 Kwiecień

Kusiaa posiada najczęściej lubianą zawartość!

Reputacja

25 Przeciętna

7 obserwujących

O Kusiaa

 • Tytuł
  Bywalec

Czas Gry

 • Jail
  32
 • Old JB
  18
 • 4Fun
  129
 • Only Knife
  198
 • AWP
  15
 • Areny 1v1
  6
 • Base Builder
  3
 • Pozostałe
  2
 1. knife 

  Na Tak.
 2. odrzucone 

  ???xD Wyrzucony zostałeś i? Wątpię, żeby wyrzucenie cię kilka miesięcy temu ze znaj miało znaczenie, ale skoro chcesz wiedzieć to ze znajomych wyrzucam osoby, za którymi nie przepadam czy cokolwiek (np. ze względu na zachowanie) Tak jak mówiłam i to nie raz sprawy prywatne nie powinny wychodzić na forum:)
 3. odrzucone 

  Czemu? Wiesz co zrobiłeś, a mimo to marnujesz czas na pisanie odwołania. Piszesz głupoty, sam wiesz, że to nie jest prawda. Nie każdy ma czas na użeranie się z osobą, która dobrze wie, że popełniła błąd. Mam nadzieję, że przez ten czas przemyślisz swoje zachowanie, tak jak wspominałam, to nie admini są od uczenia kultury osobistej.
 4. odrzucone 

  Coś cię naszło mówisz? Wchodzisz sobie na serwer z grupką swoich znajomych, zaczynacie robić "syf" na serwerze.. mam na myśli przykładanie mikrofonu do buzi i wydawanie dziwnych dźwięków, potem jak wam się nie spodobała moja obecność na serwerze czy cokolwiek innego związanego ze mną zaczęliście mnie obrażać nie tylko na serwerze, ale także i na Steamie. I przyznajesz się do błędu mówisz? wątpię żeby to: http://scr.hu/0e0rn/gyx2x było przyznaniem się do błędu i chęcią poprawy. Jeszcze w sumie mogę dodać, że chcesz tego ub tylko dlatego, by pograć sobie na BB. Sam mi to napisałeś:) //do zamknięcia
 5. ctf

  Jestem na Tak
 6. Jeszcze raz wszystkiego dobrego c:
 7. jail 

  Digy był dobrym adminem, zrezygnował po miesiącu, ale chce wrócić. Uważam, że można mu dać drugą szansę.. Mimo, że się pokłóciliśmy jestem na Tak. Prywatnych spraw nie powinno się wyciągać na zewnątrz i dawać na Nie w podaniu tylko dlatego, że były spiny.
 8. odrzucone 

  Hm Hm Hm.. Troszkę mało godzinek, też cię jeszcze nie poznałam.. Na tą chwilę jestem na NIE WIEM.
 9. old jb 

  Jestem jak najbardziej na Tak :3
 10. zaakceptowane 

  Timor jest strasznie pozytywną osobą i potrafi rozweselić wiele osób:) Doświadczenie z administracją ma, więc czemu nie? Oczywiście, że TAK
 11. odrzucone 

  Ciągle jestem zdania, że powinieneś mieć karę za takie zachowanie. Uważam, że to odwołanie jest napisane w sposób "a sobie napisze, chce w końcu ub, mam w nosie co zrobiłem" stwierdzam tak po twoim głupim zachowaniu, tzn zamiast rozmawiać jak człowiek z człowiekiem, lepiej wyzywać i zrównać admina z ziemią. Przeprosiny przeprosinami, ale ban powinien zostać.
 12. zaakceptowane 

  dajcie ub:) //do zamknięcia
 13. zaakceptowane 

  Jasne, że na TAK
 14. odrzucone 

  Dostałeś słusznego bana.. zwyzywałeś gracza to dostałeś tylko gaga na 72000 min, a nie na 10000. Mogłeś się cały czas odzywać przypominam, ale wolałeś się ze mną kłócić jakbyś wiedział lepiej. Pozwolę sobie to wkleić: Dłuższe wiązanki: ban 1-7 dni/silence 1-14 dni Uważam, że wiązanka typu "debilu jebany + ty kurwo" zalicza się do tego. +Zacząłeś mnie wyzywać to dostałeś jeszcze bana.
 15. papa :C