Merxy.

Użytkownik Steam
 • Zawartość

  182
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  2

Merxy. wygrał w dniu 30 Styczeń

Merxy. posiada najczęściej lubianą zawartość!

Reputacja

38 Przeciętna

1 obserwujący

O Merxy.

 • Tytuł
  Pasjonat

Czas Gry

 • Jail
  1
 • Old JB
  0
 • 4Fun
  2
 • Only Knife
  2
 • AWP
  186
 • Areny 1v1
  14
 • Base Builder
  2
 • Pozostałe
  69

Ostatnie wizyty

399 wyświetleń profilu
 1. Dzień-do-bry-i-so! Nołlajfi na wipiei się tym chwali. To co? Może zawody kto więcej przesiedzi na ZE? Jest ktoś chętny do spróbowania?;P Edit: A przy okazji to jeśli jest jakaś ogarnięta osoba z wolnym czasem to jest wielce potrzebna. Kontakt do mnie na steam.(Iso, czy ty jesteś ogarnięty?)
 2. No niezłe te prace, no to potrzebujemy Adiego do oceny która mu bardziej pasuje.
 3. Ok to teraz powiększ napis i przyciemnij o jakieś 20% tło i powinno grać:)
 4. więc tak: - mi to wygląda na prostokąt a nie kwadrat, czyli nie zmieści się całe jako obrazek(utnie boki) - napisy lepiej chyba leżały by równolegle - zombie zbyt mocno odznaczają się na pierwszym planie, napisy bym trochę pogrubił i zwiększył trochę ich oczojebność koncepcja jak najbardziej w porządku:)
 5. ze_magala_castle_final - na mapie występuje zbugowana winda, która zawsze zabija większość CTków. Co prawda respi ich po 3 sekundach, lecz są oni wtedy zestackowani w sobie przez co muszą zginąć. Z tego powodu mapa ta jest niemożliwa do ukończenia. ze_pidaras_v1_4fix3_e9 - map jest wulgarna oraz kontrowersyjna, przez co przez jednych jest bardzo nielubiana a przez drugich uwielbiana. Na mapie można znaleźć wiele podobizn męskiego przyrodzenia oraz bossa, od którego szewc klnięcia mógłby się uczyć. Jako, że serwer jest nastawiony również na młodszych graczy, mapa ta nie jest odpowiednia. Jednakże, jest ona lubiana przez niektórych więc proponuję dodać jej jakąś dodatkową blokadę na pojawianie się w głosowaniu(np. raz na 8 map) samoistnie i przez nominowanie. Reszcie map też można dodać podobną blokadę, ale krótszą(4 lub 5 map przerwy) co może wpłynie na większe zróżnicowanie w doborze map. ze_parkour_fix - środowisko miejskie, dosyć wąskie przejścia, podobna w sposobie gry do ze_greencity http://gamebanana.com/maps/181087 ze_skylalnds_v2 - ciężko się na mapie zgubić, dodatkowe podaje ona na czacie komunikat o tym ile trzeba na co czekać. Poziom trudności jest raczej niższy niż w większości map(więc może ją kiedyś przejdziemy ) ze_spacestation_sgfix - mapa była grana również w CS:S, grafika dosyć prosta, akcja dzieje się na akcji kosmicznej ze_bioshock_v6_2_csgo2 - mapa utrzymana w klimacie bioshocka, autor twierdzi, że jest trudna. Ma stawać się łatwiejszą w trakcie niepowodzeń. Ma co najmniej jednego bossa(nie byłem w stanie go pokonać samemu). W trakcie gry pojawia się dziwny robocik, który bije wszystkich wokół siebie a potem znika. Na szczęście na mapie można znaleźć punkty medyczne, które są w stanie ans wyleczyć. Mapa ma 2 minusy. Pierwsza runda na mapie jest wprowadzeniem do mapy i po około minucie zabija, zaczynając nową rundę. Drugi minus polega na jej udźwiękowienie, gdyż wspomniany wyżej robocik jest anonsowany bardzo irytującym dźwiękiem przypominającym zdzieranie metalu. Mapy bez linków wrzucę do chmury
 6. Rodzaj [sygnatura/avatar/logo]: avatar/logo Rozmiar w pikselach: wymiary jakie wymaga steam dla awatarów/log Kolorystyka: dowolna, tak żeby napis był dosyć dobrze widoczny Temat pracy: Plac zabaw/Zombie Escape Napis: Plac zabaw, a poniżej Zombie Escape(ja tak to widzę, ale jeśli autor ma ciekawszy pomysł, to na pewno warto się nad nim zastanowić) Grafika, którą chciał byś, aby była użyta: nic specjalnego Inne: Ma to być avatar/logo reklamujące serwer zombie escape, więc żeby część graficzna nie odbiegała znacznie od tematyki(czyli bez jakichś jednorożców i mahometów) Co do zapłaty ja nic niemogę zaoferować, więc jeśli już to należy spytacie Adiego.
 7. ze

  Dzięki, za słowa wsparcia i mam nadzieję, że zawitasz jeszcze na tym serwerze, bo jednak jesteś jedną z osób które wiedzą o ZE więcej niż większość:)
 8. Błąd istnieje na pewno od dawna bo widziałem jak ktoś wpisywał tę komendę już wiele razy, ale nigdy nie myślałem, że tak to działa. Tylko czemu tym ludziom tak słabo szło, z takim ułatwieniem... https://cs-placzabaw.pl/stats/hlstats.php?mode=chathistory&player=338553 Takie tam a propos buga, bo nikt inny tego teraz nie używa;P No i można dodać do regulaminu zakaz korzystania z bugów, żeby nikt nie miał wątpliwości, czy bugi to wspomagacze. No, ale prawo nie działa wstecz więc jeszcze Iso może się nawrócić Skoro Iso mi nie wierzył to tutaj też dodam tego linka o historii używania tego https://cs-placzabaw.pl/stats/hlstats.php?mode=chat&game=csgo-ze&server_id=21&filter=!negev
 9. ze

  Wiem, że nie muszę być aktywny 24/7, ale chodzi mi o to, że jak na admina nie będę dysponował ogromem czasu, który w mojej opinii jest bardzo ważny. Bycie adminem jest obowiązkiem i to, że nikt nie będzie miał o coś pretensji nie jest tu wyznacznikiem. Jestem adminem, żeby pracować a spróbuj przyjść do roboty, żeby popatrzeć jak robią inni, a potem pójść. Ciekawe jak długo tam będziesz pracował. Jeśli pracujesz tak, że pojawiasz się tylko wtedy, gdy jest inny admin to znaczy, że jesteś zbędny i sam z siebie powinieneś ustąpić, bo wykonujesz powierzonego sobie zadania. A an twoje miejsce może przyjść ktoś inny, który będzie robił . Aktywność Talanara wcale nie była zerowa i na pewno znał się na zombie escape bardziej niż ja, lecz on nie chciał czekać na graczy i wyszło tak, że praktycznie nikt tam nie grał, więc tak jak sam wspomniałeś nie grał bo nie miał z kim grać. I ponawiam swoją prośbę do panów, którzy dali na nie by podali powód, co im tak przeszkadza, albo napisali, że dają nie bo nie. Dla mnie takie coś jest ważne bo może uda mi się was przekonać do mojej osoby, albo poprawić się tak, by wasz zarzut już więcej nie miał znaczenia. @Eryczonapisałeś, że jestem specyficzny. To jest twoje zdanie i szanuję to, ale czy to nie jest przypadkiem tak, że każdy jest specyficzny, czyli inny? Nie am 2 takich samych osób, mogę się zgodzić z tym, że różnię się bardziej od tej sztucznie przyjętej normy niż większość społeczeństwa, ale może napisałbyś dokładnie gdzie leży ten problem w mojej specyficzności? Może jest coś czego nie wiem a niektórym to przeszkadza w mojej osobie? @Jery w życiu nie zamieniłem z tobą słowa, widziałem cię tylko kilka razy na awp i było to bardzo dawno, także również byłbym wdzięczny za podanie przyczyny. @Dajmax z tobą już czasem zdarzyło mi się rozmawiać an serwerze awp, ale również nie przypominam sobie sytuacji kiedy mógłbym jakoś zawinić, także jeśli możesz to napisz o co chodzi. Jeśli nie chcesz tutaj to chociażby w prywatnej wiadomości, ale zawsze to będzie dla mnie jakaś informacja. I dodam od razu, że najbliższy tydzień (czyt. dzisiaj - przyszły piątek) będzie ciężko mnie złamać na serwerze, bo mam bardzo napięty grafik i wyjazd zagraniczny. Jeśli ktoś ma wątpliwości co do tego to mogę podać bardziej szczegółową rozpiskę jak będzie wyglądać przyszły tydzień. EDIT: @LiSeKK byłby zapomniał. Co do sytuacji na serwerze to regularnie przebijamy liczbę 20 osób na serwerze, a w szczytowym momencie było bodajże 30 osób.
 10. ze

  Mi się też czasem słabo robi, jak czytam niektóre wypowiedzi, ale nierzadko jest to winą tego, że mając to samo na myśli wypowiada się to inaczej i dochodzi do nieporozumień. Zdażają się oczywiście sytuacje z różnicą zdań, ale wtedy należy o tym rozmawiać i tak właśnie staram się robić zamiast powtarzać ciągle ro samo i na nic nie reagować. Zgadzam się z tym co mówisz o ankicie, ale dla mnie jako dla kandydata ważniejsze są wypowiedzi niż głosy w ankiecie, ponieważ można wtedy przedyskutować dany problem i zdziałać tak, żeby go wyeliminować, a sam głos nie wnosi nic w stawaniu się lepszym dla społeczności. Końcówka jest torche nieskładna, ale jak sądzę chodziło o to bym nie skończył jak jowisch i talanar. Też mam taką nadzieję, ale to nie będzie zależne tylko ode mnie, ale również od tego jak serwer będzie się rozwijał. Osobiście staram się znaleźć jak najwięcej osób i przywiązać ich jakoś do serwera bo stała ekipa jest gwarantem przetrwania i właśnie tego brakowało, poprzednim razem.
 11. ze

  Co do ankiety to przepraszam, że o niej zapomniałem i mam nadzieję, że dodałem ją tak jak należy. Timor wiedziałem, że będzie z tym problem. Starałem się to wytłumaczyć już na początku, ale nie wyszło więc postaram się to wytłumaczyć raz jeszcze. Chodzi o to, że nie sądzę bym miał powołanie do bycia adminem. Nie spełniam własnych standardów bycia adminem. Nie jestem w stanie siedzieć 24/7 i wchodzić w każdej chwili. Z powodu tego, że mam życie poza internetem oraz tym, że nie zarządzam całym światem nie jestem w stanie być na serwerze codzienni, bo nie wejde tam z telefonu. Ponadto wiem, że będą chętni na admina, którzy będą mieli znacznie więcej czasu i ostatecznie będę na serwerze tylko wtedy kiedy będzie inny admin. Nie chce być adminem dla rangi, a dla dobra serwera więc wtedy będę już tylko pasożytem, więc zrezygnuję. Dla ułatwienia zrozumienia mej myśli, powiem ci, że jak powstawł serwer awp to byłem najaktywniejszy i pomagałem, ale przychodzą momenty kiedy nie ma się czasu na granie. I mimo, że dopiero niedawno ludzie nabijają tam więcej godzin niż ja mam, to teraz praktycznie nikt o mnie nie słyszał. Tu zapewne będzie podobnie. Zrobię co do mnie należy, a jak nie będę potrzebny zniknę i później pomogę gdzie indziej. Może się mylę, ale obecnie myślę, że tak to będzie wyglądać. I do jasnej ciasnej, nie mów na tak jak masz jakiś problem co do mojej wypowiedzi! Eryczo, mógłbyś powiedzieć czym zasłużyłem sobie na głos na nie? Bo nie kojarzę żadnej wspólnej rozmowy a chciałbym się móc wytłumaczyć i ew. poprawić.
 12. ze

  Starałem się nie rozpisywać więc docenńcie to i nie piszcie, że za mało napisałem, bo jeśli chcecie to anpiszę taki wywód w każdym podpunkcie, że nikt tego nie przeczyta. Ponadto mam prośbę, żeby wypowiadali się ludzie którzy już kiedyś mieli ze mną do czynienia i wypowiadali szczerze swoją opinię, bo każdy głos negatywny niewważne jaki jest podpowiedzią na przyszłość i daje do myślenia. Na peno się nei pogniewam;) 1. Imię, Nick, Steam ID. Paweł, Delight Raider(jeśli się dostanę to zmienię na podobny do tego co na forum), STEAM_0:0:112240955 2. Wiek i coś o sobie. Mam 18 lat, uczęszczam do liceum w Katowicach, w zasadzie do nie będę tutaj za wiele pisał, bo większość mnei zna 3. Jakim dysponujesz czasem? Bywa różnie, czasem nie dam rady wejść ani na moment, a czasem mam go całkiem sporo. Mogę jednak zapewnić, że większość czasu w CSie spędzam na serwerze 4. Doświadczenie w administracji serwerem. Brak 5. Czy posiadasz mikrofon? Tak 6. Czy dasz radę utrzymywać aktywnego VIPa? Postaram się, nie będzie to najprostsze, ale już wiem jak skombinować vipa na pierwszy miesiąc 7. Twoja ranga w CS:GO. g4 8. Ilość banów ze strony sourcebans.* w nowych brak, w starych miałem 3 albo 4 od automatycznego-nie-wyzywacza3000, ostatni był an tydzień po 2 czy 3 dniach został zdjęty 9. Link do banów ze strony sourcebans.* https://www.cs-placzabaw.pl/bans/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_0:0:112240955&advType=steam 10. Ilość godzin przegranych w CS:GO. 1329 11. Znajomość Sourcemoda w/g skali - link Tak jak podałem w podpunkcie 4, nigdy nie byłem adminem więc i menu admina nigdy nie widziałem, więc daję 2. 12. Dlaczego ty? Serwer się od nowa obudził, więc chciałbym ukształtować kulturę od początku tak by nie zrażać niektórych ludzi do serwera tak jak to się dzieje teraz. Nie uważam siebie za osobę, która powinna być adminem, bo jest to sprzeczne z moją wizją admina dostępnego zawsze kiedy jest potrzebny, a nawet częściej i wiem, że będą ludzie którzy nadają się do tego bardziej, lecz na razie ich nie ma a do tego czasu serwer musi dożyć. Kiedy już nie będę tam potrzebny i poradzą sobie beze mnie to mam zamiar zrezygnować ze stanowiska. Czemu nic nie piszę o tym jak to będę pomagał innym? Ano dlatego, że pomagać może każdy a admin jest od pilnowania porządku i jest to jego jedynym wyróżnieniem ponad resztą graczy. Więc jeśli ktoś liczy, że będę pomagał bardziej niż teraz no to raczje się pomyli bo musiałbym pomagać będąc offline;P 13. Znajomość języka angielskiego. Jak jest potrzeba to się dogadam nawet z chińczykiem, jeśli tylko mówi po polsku. A poważniej to dam sobie radę 14. Link do Twoich statystyk z hlstats serwera, na który piszesz podanie. https://cs-placzabaw.pl/stats/hlstats.php?mode=playerinfo&player=226344
 13. propozycje 

  Jak macie takie parcie na kolorki, znaczki, chcecie się dowartościować, chcecie być fajni czy cokolwiek chcecie osiągnąć tak bezsensownymi pierdołami to sobie to róbcie, ale prawda jest taka, że jedyna co ci to może dać to szacunek 10 letniego dziecka, które po raz pierwszy pojawiło się na forum. Oczywiście jeśli dzieciak nie jest wyszczekany i nie uważa się za pana i władcę internetu. Także, jeśli chcecie to sobie róbcie te rangi, jeszcze dodajcie inne typu codziennie pisał post, często wyświetlany profil, chętnie czytają jego statusy, albo od razu poproście Adiego, żeby wrzucił na stronę startową wasze ogromne, świecące nicki tak, żeby każdy je zobaczył. Takie jest moje zdanie o tych i wszystkich innych bezsensownych rangach, a wy zróbcie co tam sobie chcecie.
 14. Vister ta pierwsza to jest awp_india_winter, która już na serwerze jest, tylko w klimacie miejskim zamiast zimowego. Gracze zazwyczaj narzekają na małe urozmaicenie map, więc raczej się nie przyjmie...
 15. Pierwsza mapa jest już na serwerze tylko w innych kolorach, druga mapa nie jest podobna do jakiejkolwiek innej na serwerze więc why not?