Merxy.

Admin ZE
 • Zawartość

  461
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  3

Ostatnia wygrana Merxy. w Rankingu w dniu 5 Marzec

Merxy. posiada najczęściej lubianą zawartość!

Reputacja

116 Bardzo dobra

1 obserwujący

O Merxy.

Opiekun Serwera
Użytkownik Steam
 • Tytuł
  Nałogowiec

Czas Gry

 • Jail
  1
 • Old JB
  1
 • 4Fun
  3
 • Only Knife
  2
 • AWP
  245
 • Areny 1v1
  19
 • Base Builder
  2
 • Surf+Klasy
  26
 • Pozostałe
  296

Ostatnie wizyty

1185 wyświetleń profilu
 1. zaakceptowane  Skarga na HiTmAn47

  Za takie coś dam bana na 1 dzień, jak spotkam go na serwerze/dostanę permisje w sourcebansach to zbanuję. // Do zamknięcia
 2. [Propozycja/bug] Mass-kill plugin

  Tak zabijanie jest po stronie mapy, ale plugin sam w sobie ma zabić raz wszystkich tt i wydaje mi się, że jak się to usunie to część sytuacji będzie naprawionych. Przynajmniej nie da się tego sprawdzić dopóki się nie zmieni tego w kodzie. Widziałem ten plugin na testowym, ale nie mogę go tam sprawdzić, bo jest za mało slotów.
 3. [Propozycja/bug] Mass-kill plugin

  Ostatnio znowu na koniec rundy lecą fale śmierci po zakończeniu rundy. Najczęściej przy zmianie mapy, ale poza tym też się tak zdarza. Sugerowane rozwiązania: a) usunąć zabijanie zombie i tylko zablokować resp b) widziałem plugin zr_repeatkill(czy jakoś tak) można spróbować go wgrać w oryginalnej wersji(która powinna działać tak jak pisałem w a)
 4. [AWP] Basic chat J-Admini

  @adi psay nie jest nawet dla [email protected] bo pamiętam, że pisał o to do ciebie jak miałem [email protected]
 5. [AWP] Basic chat J-Admini

  na Ze też nie działały żadne psay, msay i hsay
 6. brawo

  Dziękuję bardzo szanownej Oli, jeszcze nikt mnie tak nigdy nie uszczęśliwił! Na wstępie chciałbym podziękować mamie i tacie za to, że mnie do tej roboty stworzyli, później wszystkim którzy przez całe życie mnie do tego przygotowywali oraz prodigy'iemu za to, że jest tutaj bym mógł go wyzywać, mieszać z błotem, równać z gruntem, gwałcić przez uszy et cetera, et cetera, et cetera. Uroczyście oświadczam, że ta pochwała nie zmieni tego stanu rzeczy i dalej będę codziennie toczył walkę z całym złem tego świata jakim jest prodigy i jego niemieckie plemię oraz, że nie spocznę, aż to zło nie zostanie wyplewione z naszej pięknej polskiej oraczki! Tak mi dopomóż Bóg i wszyscy tego świadkowie, amen!
 7. forum  Co sądzimy o osobie wyżej

  Molestuje dzieci na serwerze wykorzystując swoją pozycję
 8. [AWP][BŁĄD] Zacinki HLStats

  Tak jest od zawsze i nikomu to jeszcze nie przeszkadzało... Czym jest kilka sekund względem wieczności, szczególnie, że jeśli serwer nie ma jakichś ogromnych problemów to punkty są normalnie liczone...
 9. Dziwny sposób poruszania nie musi być winą modelu, na ze modele zombie się bugowały i trzeba było zmienić pluginy. Tutaj może być podobnie.
 10. odrzucone  Bruno

  No kutwa no debil, czemuś ty się o takie pierdoły u siebie w podaniu nie czepiał? Ogólnie to fajnie, że znasz miliony języków programowania, tylko bardziej zastanawiające jest to co znaczą podstawowe problemy. Bo wyświetlić hello world! to w 5 minut każdy zrobi. Co do doświadczenie to upadł cod mod czy czy kolega bo wydaje mi się, że to drugie. Do tego wypełniłeś punkty trochę po omacku. Jednakowoż wydaje mi się, że można dać ci szansę patrząc po obecnych danych a co wyjdzie na jaw w najbliższym czasie, to się okaże... Edit: Jednak nie, kulturki brakuje(a nie mówiłem, że coś się znajdzie?) @TheKnifer to co dla kogo jest ładniejsze zależy od tego co czyta, ale rozumiem, że mus truskawkowo-bananowy jest w modzie ostatnio? A no i punkt 9. taki niby wiadomo o chodzi, ale jednak nie do końca Wy się kurde tak starzejecie, że wszędzie tylko nie, nie i nie?
 11. GTA V

  To sobie wyobraź i po sprawie A poważniej to wątpię, żeby to przeszło jak sam się za to nie weźmiesz...
 12. [BUG] !stopsound

  Działa, do zamknięcia
 13. [BŁĄD] Wysoki var i sv na serwerach

  No jak serwer nie wyrabia to z czegoś musi rezygnować, więc w krytycznych momentach nie będzie liczyć punktów albo będzie je liczyć z opóźnieniem.
 14. [BUG] !stopsound

  Komunikatów w konsoli brak. Znalazłem jeden plugin, który powinien robić teoretycznie to samo, ale również nie wycisza dźwięków broni.
 15. hejooo

  Wiek, okolica i awp? Czemu się jeszcze nie znamy? Witam, witam. Również na ZE zapraszam.