Merxy.

Admin ZE
 • Zawartość

  213
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  2

Merxy. wygrał w dniu 30 Styczeń

Merxy. posiada najczęściej lubianą zawartość!

Reputacja

46 Przeciętna

1 obserwujący

O Merxy.

 • Tytuł
  Zapaleniec

Czas Gry

 • Jail
  1
 • Old JB
  1
 • 4Fun
  3
 • Only Knife
  2
 • AWP
  191
 • Areny 1v1
  14
 • Base Builder
  2
 • Pozostałe
  161

Ostatnie wizyty

563 wyświetleń profilu
 1. odrzucone 

  Wg mnie, to masz głos na poziomie tych właśnie pobanowanych, ale niech ktoś to w csie sprawdzi, żeby nie było, ub w bana.
 2. odrzucone 

  Cs zniekształca twój głos i brzmisz jakbyś nei miał mutacji? Dobra, no to prowadź sobie w CT tylko, nie używając CSa bo w nim Cię gorzej słychać. Co to jest za tłumaczenie wogóle? Jak masz rozmawiać w CSie to w CSie masz brzmieć i koniec kropka.
 3. Za darmo wersja demo 1/9 grafiki, każdy kolejny kawałek 2 złote A poważniej, to zgadzam się z szatanem albo się starasz albo lepiej nic nie rób. Efekty przyjdą z czasem, ale nie jak się opieprzasz.
 4. zaakceptowane 

  @Killua no tak powinno być w podejściu ogólnym a w indywidualnym, jak będzie gość ze spinbotem na serwerze a reszta będzie go wyzywać, to kogo mam zbanować jak nie mam tam admina? Może i mirai zadziałał zbyt pochopnie, ale skoro widział rażące złamanie regulaminu, czyli wjeśli tym przypadku mass fk do którego bobik się zresztą przyznał to kara 5 minut jest nagrodą dla bobika, bo gdyby mirai napisał o to skargę to bobik wyrwał by znacznie więcej.
 5. zaakceptowane 

  Jak nie było admina danego serwera to według mnie bardzo dobrze zrobił, a jego jedyny błąd jest taki, że ban za mass fk z premedytacją ze świadomością nieobecności admina raczej powinien być dłuższy, ale mam nadzieję że ktoś to niedopatrzenie naprawi.
 6. ze

  Dobra Wiesiu tyle głosów na tak więc szykuj się na pytania z regulaminu TAK
 7. zaakceptowane 

  Ogarnięty gościu i myślę, że się nada jeśli nie będzie zbyt szybko banował za czity:)
 8. No masz szczęście, że grasz bo już miałem po ciebie iść z maczetą;P A tak bardzije poważnie to witaj w naszyh skromnych progach i nikt cie do grania nie zmusza(przynajmniej na razie)
 9. A to drugie nie wychodzi czasem z pluginu radia? Kiedyś już to widziałem w podobnej sytuacji, że były komunikaty z radia i jeden się tak samo rąbnął.
 10. Masz to w zakładce advanced admin na jednej z pierwszych trzech storn zaraz obok z"melee"niu gracza.
 11. odrzucone 

  Invoked on 05-06-17 14:40 Banned by Admin Mr Rooster
 12. Przecież potem będzie plucie że było dobrze a teraz jest źle. Poinniście raz sutalić i tego się trzymać.
 13. Jednak już napisałem wcześniej to przywitanie więc, nie muszę się witać po raz kolejny, więc odwołuję się od przywitania 1. Delight Merxy, SteamID nie pamiętam 2.19.20 dnia 06.05.2017 3. forum 4. ein moment 5. witam 6. ja 7. jakoś mnie zamroczyło i chciałem się przywitać, ale już nie chcę 8. przywitałem się, ale potem zapomniałem i przywitałem się jeszcze raz i jednak nie chciałem się przywitać bo już się przywitałem 9.
 14. Jakoś tak nie pamiętam, żebym się z wami witał, także witam:)
 15. Ja się zgadzam z onu, ale zdjęcie kary od razu nei jest edukacyjne, bo niczego go to niestety nie nauczy i wtedy załatwi sobie dłuższego bana. Myślę, że gdyby napisał prośbę o ub w piątek to można by ją rozpatrzyć pozytywnie. Bo co tu kryć rzucający kamieniami również mają swoje a uszami.