Merxy.

Użytkownik Steam
 • Zawartość

  302
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  2

Ostatnia wygrana Merxy. w Rankingu w dniu 30 Styczeń

Merxy. posiada najczęściej lubianą zawartość!

Reputacja

77 Dobra

1 obserwujący

O Merxy.

 • Tytuł
  Nałogowiec

Czas Gry

 • Jail
  1
 • Old JB
  1
 • 4Fun
  3
 • Only Knife
  2
 • AWP
  193
 • Areny 1v1
  15
 • Base Builder
  2
 • Surf+Klasy
  19
 • Pozostałe
  264

Ostatnie wizyty

867 wyświetleń profilu
 1. awp  Sklepik Only awp

  W itemach fajne jest to, że są losowe. Jak chcesz sklep to sprzedawaj co innego...
 2. Kto dostanie bana w środę

  4F! Sprzedane!
 3. Kto dostanie bana w wtorek

  3 razy F! Sprzedane!
 4. No to Adi pakuj się na jakieś 6 miechów
 5. Propozycja OnlyDD2

  A tam! Głupoty gadacie! Dsjcie dusta z 1.6 to se chopaki pograjo!!!!!1111!!
 6. Może jakiś EVENT?

  To jest propozycja czy ogłoszenie konkursu? Wygląda jak ogłoszenie, a brzmi jak propozycja... "Zrobić 5 map rozgrywek" - głowy nie dam, że jest to błąd, ale brzmi i wygląda strasznie "Osoba która po 5 mapach zbierze jak najwięcej fragów wygrywa EVENT" - no to wygrają wszyscy, którzy się postarają. "jak" jest tutaj całkowicie niepotrzebne, a dodatkowo wprowadza w błąd... A co do nagród to trudno powiedzieć czy ktoś je załatwi, a bez nagród konkurs będziej raczej słaby.
 7. zaakceptowane  Sigalla Here <3 :*

  Przekonał do siebie społeczność, co na pewno jest na plus, udziela się w tematach związanych z dd2 na forum, czasami jego wypowiedzi są zbyt emocjonalne, ale można mu to wybaczyć. Podanie napisał tak jakby chciał nim gnębić dzieci w szkole za 50 lat(chociaż oczywiście zawsze da się bardziej uwznioślić ) Tylko ta ankieta taka infantylna i nie pasuje do podania... Niech mu będzie, że dostanie tę robotę!
 8. SUPER TIMOR

  22 lata? To o 22 lata za dużo. Mimo, że jesteś kijowy (jak Ukraina) to i tak lepiej taki niż żaden. Z braku laku sam sobie wyobraź, jak bardzo Cię teraz obrażam specjalnie z tej okazji!
 9. dd2 Nowy DD2?

  I tak najlepsze mapy były w 1.6... To kto tworzy petycję do Valve żeby przywróciło mapy z 1.6?
 10. Konsekwencje prawne kopiowania

  Możesz mieć problem z tym, że niszczysz pamięć ludzi którzy tam umarli i urażasz pamięć. W zasadzie to pewnie nikt o tym nie usłyszy i nic się nie stanie, ale jak ktoś na to trafi i stwierdzi, że go to uraża i zrobi o to burzę w internecie to trochę gorzej A co do praw 'autorskich' to ma do nich tylko III Rzesza, która obecnie(podobno) nie istnieje. Zresztą to nie jest dzieło artystyczne, a raczej 'teren pożytku publicznego'
 11. [Propozycja] zmiana $ i wprowadzenie waluty serwerowej

  Ooooo!!!111!!! A tę walutę będziesz zdobywać za dolary!!!11!! Ale urozmaicenie!!!111!!!
 12. Propozycja Aktualizacji COD MODA 301

  Jak chcecie coś zmieniać to przypomnę tylko coś o czym mówiłem już jak.serwer powstawał, czyli usunięcie limitów dla każdej statystyki. Wtedy większość klas staje się OP tylko trzeba pokazać innym jak nimi grać
 13. Braki adminow na serw dzieci i czity

  Knifer tylko, że nikt takiej kary nie dostanie bo nie ma jej kto dać
 14. Braki adminow na serw dzieci i czity

  Knifer... kutwa to nie ma sensu pisanie skarg na awp. Graj godzinę jako noname i nagrywaj to co tam się dzieje, potem spróbuj napisać na to skargi. Stracisz od 4 do 6 godzin na napisanie wszystkiego a kary będą w stylu 2 godziny muta, jeśli wogóle. Dlatego, że nic wielkiego nie robiątylko irytują resztę. Jak zaczynałem na serwerze to napisałem kilka skarg i ich rozpatrzenie było dla mnie niesatysfakcjonujące więc przestałem. Oczywiście, że admin też człowieka, ale nie po to się ma admina żeby nie być na tym serwerze. Kiedyś jak adminów na awp nie było (ola i sasuke; hehe) to jak ktoś wszedł to się śmiałem, że to dzień dobroci dla zwierząt. Potem adminów się narobiło miliony a i tak jak trzeba to nikogo nie ma. PaweL nie złoży podania, bo nie chce no i w sumie dobrze bo jak on by zaczął robić porządek to wyglądałoby to co najmniej ciekawie.
 15. [Serwer][propozycja] Piłka nożna

  Tryb sam jako serwer raczej nie funkcjonuje(nigdy takiego nie widziałem), zawsze jest to serwer z mapami w stylu mini gier. Taki jeden tryb nie utrzyma graczy na serwerze na dłużej.