Skocz do zawartości

I HATE SMURFS!!

Użytkownik Steam
 • Zawartość

  77
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  1

Ostatnia wygrana I HATE SMURFS!! w Rankingu w dniu 13 Kwiecień

I HATE SMURFS!! posiada najczęściej lubianą zawartość!

Reputacja

27 Przeciętna

8 obserwujących

O I HATE SMURFS!!

 • Tytuł
  Gaduła

Czas Gry

 • Jail
  530
 • Old JB
  882
 • 4Fun
  0
 • Only Knife
  1
 • AWP
  1
 • Areny 1v1
  2
 • Base Builder
  1
 • Surf+RPG
  0
 • Pozostałe
  2
 • Surf+Klasy
  0

Ostatnie wizyty

734 wyświetleń profilu
 1. I HATE SMURFS!!

  Żegnam

  Siema
 2. I HATE SMURFS!!

  Do zobaczenia :)

  3maj się mordo, wiem że wrócisz i mam nadzieje że stanie się to szybko
 3. I HATE SMURFS!!

  odrzucone  Trollds3 :P

  @FunKy obydwaj wyzywają: różnica jest taka że yakub wyzywa się z osobami, które dobrze zna i którym to nie przeszkadza (a przynajmniej tak jest w mojej obecności) - i to jest spoko Inaczej to wygląda w przypadku trolldsa: jest niekulturalny w stosunku do różnych osób, także nowych graczy (wyśmiewa/wyzywa, przynajmniej ja zauważyłem takie sytuacje) i tym samym prawdopodobnie zniechęca ich też do gry na serwerach, poza tym jest niepomocny, a nawet szkodliwy oraz arogancki. Dlatego też ja osobiście na razie nie mam zamiaru dawać innej odpowiedzi w ankiecie niż "nie" , jeżeli zmieni swoje podejście i zachowanie to wtedy będzie inna sytuacja.
 4. I HATE SMURFS!!

  odrzucone  Trollds3 :P

  Nic się nie zmieniło w twoim podejściu, nadal nie nadajesz się na admina. Poza tym napisałeś prawie to samo co w ostatnim podaniu. Ale to bez znaczenia, nie przekonasz mnie dopóki nie poprawisz swojej aktywności i dopóki podczas obecności na serwerze będziesz zachowywał się jak do tej pory.
 5. I HATE SMURFS!!

  [BUG] Medishoty na lr

  Na gangach da się też używać medishotów normalnie. Przynajmniej na noscope battle.
 6. I HATE SMURFS!!

  odrzucone  Twixiu

  Wystarczyłoby 1 podanie, to że napisałeś ich 21 nie daje ci 21 razy większej szansy na dostanie admina
 7. I HATE SMURFS!!

  zaakceptowane  yakub

  Dobra to ja wtrącę jeszcze swoje 3 grosze: 1) Ani 1 aktualnie aktywny gracz na oldzie nie dał na nie. Zrobiły to osoby, który grały na nim dawno, a nawet skończyły z serwerownią/nigdy nie grały na oldzie. 2) Dwie sprawy: po pierwsze: mnóstwo osób zrezygnowało z gry na oldzie i to jest dla mnie dziwne że to negujesz. Kiedyś wyglądało to tak że wbijasz na serwer i znasz na przykładowe 20 osób około 15 i nie wiesz jak się przywitać, bo taki młyn, teraz nie ma praktycznie momentu że jest 20 osób, a sytuacja kiedy wbije kilku starych graczy nie wiem czy można powiedzieć że zdarza się od święta, bo i tak byłoby to zbyt optymistyczne określenie. Poza tym nie wiem czy powoływanie się na Ravena jest tak dobre, bo niedawno(nie wiem dokładnie kiedy) wbił na gangi i powiedział że był ostatnio jak był na oldzie to była straszna stypa (i coś tam jeszcze, niekoniecznie przychylnego o oldzie i atmosferze na nim, mam nadzieję że się nie obrazisz za to że o tym wspominam @MrRaven :* ) Dlatego też uważam że przydałby się admin taki jak yakub, który jest wygadany i łatwo nawiązujący nowe kontakty, dzięki temu być może więcej nowych graczy chciałoby zostać na dłużej etc. Gdzie byłeś obrońco dobrej atmosfery, gdy gruby pisał podanie? On też miewał problemy z administracją i był bardzo toksyczną osobą, co się nigdy nie zmieniło, a jakoś bez problemu dałeś mu na tak. W tym momencie po prostu jesteś dla mnie po prostu całkowicie nieobiektywny oraz mało wiarygodny. 3) Byłeś kiedykolwiek pod czyimś podaniem na tak? Mi osobiście dałeś na nie, mimo że nie spotkałeś mnie nigdy na serwerze ani razu w momencie, gdy pisałem podanie (popraw mnie jeżeli jestem w błędzie). Zachowałeś się podobnie w kilku innych podaniach, także nie wiem co chcesz tym osiągnąć, ale no cóż twoja wola. 4) Nie wiem jak było na codzie, bo nie grałem tam zbyt wiele, ale nie dowiemy się czy tak się znowu stanie jeżeli admina nie dostanie. Poza tym skoro napisał rezygnację to gdzie tkwi problem? Chyba lepsze to niż gdyby dalej miał admina i postanowił sobie go ponadużywać, nie pisząc przy tym rezygnacji etc. Poza tym nie ma co zapominać o tym że minęło trochę czasu i prawdopodobnie jakieś wnioski zostały wyciągnięte skoro pisze kolejne podanie. I niech będzie podsumowanie nr.2. Nie wiem czy yakub będzie dobrym adminem, czy słabym, ale skoro on ma ochotę i czuje że się nadaje to ja osobiście popieram taką inicjatywę z jego strony, mam nadzieję że się nie zawiodę jeżeli się uda i jestem na tak. Peace.
 8. I HATE SMURFS!!

  zaakceptowane  Suuuperowy

  Szczerze mówiąc to dam ci na tak, ale nie obraź się dla mnie jesteś trochę niedzielnym graczem, mam przegrane na oldzie na prawdę dużo, a spotkałem cię tam tyle razy że dosłownie mógłbym policzyć na palcach jednej ręki, być może przegrałeś większość godzin 2 lata temu, kiedy to ja jeszcze nie wiedziałem o istnieniu tej serwerowni, ale w sumie to nie przemawiałoby na twoją korzyść. Tak czy inaczej jest w sumie jak ktoś wcześniej napisał: nie było z tobą problemów, wydajesz się w porządku, więc tylko życzyć powodzenia na rozmowie i otrzymania admin'a mi pozostaje.
 9. I HATE SMURFS!!

  zaakceptowane  yakub

  Dobra to tak: serwer jakim jest old podupada, (chociaż jest to i tak bardzo łagodne określenie) nie da się temu zaprzeczyć, stara ekipa się rozpadła, atmosfera, która kiedyś była mówiąc krótko świetna - zniknęła, ludzie przerzucili się na inne serwery albo po prostu przestali grać w cs'a. Aby serwer mógł dobrze funkcjonować potrzeba społeczności i ogarniętych, aktywnych administratorów, którzy by ogarniali co trzeba. Aktualnie nie da się ukryć brakuje i tego i tego. Szczerze mówiąc co mam do stracenia dając na tak? Moim zdaniem nic. Mimo że yakub łamie regulamin to nie da się ukryć że bez jego obecności i momentami pajacerki to na serwerze po prostu byłoby nudno i jest on jedną z niewielu osób, które sprawiają że chce mi się wracać na ten serwer i dlatego z chęcią dałbym mu szansę i zobaczył jak się sprawdzi w tej roli. Jeszcze przy okazji odpowiem na kilka komentarzy: 1) 1. Sam dostałeś admina mając 15 z tego co mi wiadomo. 2. Jak napisałeś ostatnio i tak nie grasz więc co ci za różnica. 3. Moim zdaniem yakub zmienił się na przestrzeni czasu i być może trochę zbyt krytycznie go oceniasz. 2) To chyba jest wystarczająca odpowiedz na twój komentarzo-równoważnik zdania: 1.7. Komunikacja na serwerze może odbywać się tylko w języku polskim. Podsumowując: ja bym dał chłopakowi j-admina, na próbę - jak się uda to super, jak nie to trudno, tak jak już pisałem wcześniej do stracenia nic nie ma. PS.Trochę późno, także wybaczcie za być może średnio składne zdania no i mam nadzieję że dałem komukolwiek do myślenia.
 10. I HATE SMURFS!!

  [PROPOZYCJA] [MAPA] Aktualizacja jb_placzabaw_sqaure

  Jeżeliby chciałoby ci się to może dorobiłbyś jeszcze np ścieżki między zabawami oraz jakieś losowe elementy typu trawa/drzewa/domki czy jakiekolwiek infrastruktury. Wtedy mapa prezentowałaby się lepiej.
 11. I HATE SMURFS!!

  odrzucone  Podanie na ADMINA

  +/- podanie strasznie pstrokate / mało czytelne +/- wiek +/- brak doświadczenia - posty na forum / konto zrobione pod podanie - znajomość angielskiego - mało informacji o sobie - zupełnie nie przekonujący punkt 12 - jakim dysponujesz czasem? mam rozumieć 5h dziennie na tygodniu i po 17 weekend czy jak? A może to jakiś szyfr. Któż wie. + ilość h w cs No tak średnio bym powiedział, poczekam aż wypowiedzą się osoby, które grają na knife'ach więcej i wtedy zadecyduję co ci dać w ankiecie. EDIT: i dodaj jeszcze ankietę.
 12. I HATE SMURFS!!

  odrzucone  Podanie na ADMINA

  Skoro masz poparcie takich znakomitych osobistości, no i od biedy opiekuna tego serwera (o ile się nie mylę timor nim jest) to jestem na tak.
 13. I HATE SMURFS!!

  zaakceptowane  FokuS come back :)

  +gra na info +wyzywa +nie ma poparcia wielu adminów (w ankiecie [w momencie mojego pisania]) +sam sobie dałeś głos na nie wiem - czyli jesteś niezdecydowany co do tego czy chcesz być adminem (powinieneś był nie oddawać głosu) -ma doświadczenie -jest miłą osobą, która nigdy nie wyzywa -przejrzyste i przekonujące podanie (zwłaszcza punk 2) -jestem w stanie uwierzyć że podoła temu rzemiosłu jakim jest administrowanie serwer'a -wiek: lepiej by było, gdybyś miał tak z 12-13 lat, ale ujdzie Chyba tyle ode mnie na ten moment, tą chwilę. Powodzonka. Jestem na nie tak, niech sobie chłopak spróbuje, bo czemu by nie.
 14. I HATE SMURFS!!

  Propozycja

  Nie jest to idealnie doprecyzowane, bo wynikałoby z tego iż kiedy warden da totalny bezruch, a następnie wyda polecenie przykładowo biegniecie po markerze to jest to zmyłka, bo miałbyś według tego zachować bezruch.
 15. I HATE SMURFS!!

  Pochwała Unikalny

  No ten @Unikalny123 dobry admin, ale za mało na olda wbija, więc słuchaj @Unikalny123 musisz się poprawić
×