I HATE SMURFS!!

Użytkownik Steam
 • Zawartość

  44
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

2 Neutralna

3 obserwujących

O I HATE SMURFS!!

 • Tytuł
  Bywalec

Czas Gry

 • Jail
  183
 • Old JB
  795
 • 4Fun
  0
 • Only Knife
  1
 • AWP
  1
 • Areny 1v1
  1
 • Base Builder
  1
 • Surf+Klasy
  0
 • Pozostałe
  1

Ostatnie wizyty

429 wyświetleń profilu
 1. Forumowe Państwa Miasta.

  clutch kategoria: choroba litera: r
 2. Forumowe Państwa Miasta.

  Kot Kategoria: odmiana jabłek Litera: g
 3. Forumowe Państwa Miasta.

  nussbeisser kategoria: czarny charakter litera: g
 4. zaakceptowane  Gruuby

  Generalnie skłaniam się ku odpowiedzi na tak, ale chciałbym cię chociaż raz spotkać na serwerze zanim oddam swój głos, zwłaszcza że wróciłeś do grania na serwerze dopiero wczoraj po prawie dwumiesięcznej przerwie. Tak czy inaczej: powodzenia! Na tak.
 5. yo

  [*]
 6. Nie, mi nadal się nie wyświetlają.
 7. Brak możliwości zakupu vipa na 1 serwer.

  Jest tak jak mówisz. Wydaje mi się że temat do zamknięcia.
 8. Brak możliwości zakupu vipa na 1 serwer.

  To doprowadziło do jeszcze dziwniejszej sytuacji (zniżki):
 9. 1. Opis błędu: Nie da się kupić vipa na jeden serwer. 2. Okoliczności i powtarzalność: Zawsze kiedy próbuję, czyli od paru dni cały czas
 10. zaakceptowane  BellatorDeMorte

  Jestem na tak, ponieważ bellator jest na prawdę pomocną osobą (on wprowadził mnie na ten serwer i na początku wyjaśnił mi wiele rzeczy). Jeżeli chodzi o wyzywanie to raczej zawsze było z osobami które dobrze zna i było w formie żartów, a nie na serio (przynajmniej tak się wydaje), ale i tak nie jest ono za często praktykowane :v . Przestał się już bawić w ct, a znajomość regulaminu ma na wysokim poziomie, więc jestem za daniem szansy.
 11. jail  [BŁĄD] Brak przedłużenia S-ViPa z podniesionego prezentu

  Wydaje mi się że była informacja że doda się to w poniedziałek, jak to dostawałeś.
 12. CSGO nie chce się właczyć.

  panel sterowania > sprzęt i urządzenia > menadżer urządzeń i tam możesz już aktualizować po kolei co chcesz.
 13. 1. Twój nick i steamID: I HATE SMURFS !!, STEAM_0:0:62086764 2. Nick i steamID osoby na którą piszesz skargę: [email protected] <3 Forever alone, STEAM_1:1:105489013 3. Data i godzina zdarzenia: 28 listopada w okolicach godziny 22:30 4. Mapa: ba_ace_jail 5. Skopiowane punkty z regulaminu, które zostały złamane. 4.2. Osoba chcąca być w CT musi posiadać mutację, mieć sprawny mikrofon, być w pełni słyszalna, mieć chęć prowadzenia oraz znać regulamin. 4.4. Nie zabijaj TT, którzy wykonują polecenia (jest to free kill). 4.23. Po zabiciu więźnia poinformuj go za co został zabity. 5.28. Jeżeli w ciągu minuty nie zostaną otwarte cele i wydane polecenia należy dać terrorystom FD. 6. Opis sytuacji: Pewna osoba weszła do ct, nie wydała żadnych poleceń, a następnie wykonała mass fk. 7. Proponowana kara: 1 miesiąc bana za mass fk z premedytacją lub 10 000 rund za brak mikrofonu, a raczej mutacji w ct. Ewentualnie obydwie kary z powyższych. 8. Dowód potwierdzający słuszność Twojej skargi (screenshot, film na yt lub vimeo, bez dowodu w postaci screena lub filmu skarga zostanie natychmiast zamknięta bez rozpatrzenia)
 14. TT RESPI

  Skoro tak to tt mówi tt ginie to też jest informacja? Jeżeli macie rację to powinno to być lepiej sprecyzowane w regu wg mnie.
 15. TT RESPI

  Osobiście myślałem że dodanie do końca rundy albo innego wymiaru czasowego jest wymagane. Przecież to jest normalne polecenie jak każde inne, więc jezeli powiesz tylko tt respi tt ginie to po następnym poleceniu to już nie obowiązuje i można się respic na tych samych zasadach jakby nie zostało wypowiedziane. Także 4live ma rację.