I HATE SMURFS!!

Użytkownik Steam
 • Zawartość

  66
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

12 Neutralna

7 obserwujących

O I HATE SMURFS!!

 • Tytuł
  Dyskutant

Czas Gry

 • Jail
  409
 • Old JB
  864
 • 4Fun
  0
 • Only Knife
  1
 • AWP
  1
 • Areny 1v1
  1
 • Base Builder
  1
 • Surf+Klasy
  0
 • Pozostałe
  1

Ostatnie wizyty

625 wyświetleń profilu
 1. surf+klasy Podanie na ADMINA

  Skoro masz poparcie takich znakomitych osobistości, no i od biedy opiekuna tego serwera (o ile się nie mylę timor nim jest) to jestem na tak.
 2. zaakceptowane  FokuS come back :)

  +gra na info +wyzywa +nie ma poparcia wielu adminów (w ankiecie [w momencie mojego pisania]) +sam sobie dałeś głos na nie wiem - czyli jesteś niezdecydowany co do tego czy chcesz być adminem (powinieneś był nie oddawać głosu) -ma doświadczenie -jest miłą osobą, która nigdy nie wyzywa -przejrzyste i przekonujące podanie (zwłaszcza punk 2) -jestem w stanie uwierzyć że podoła temu rzemiosłu jakim jest administrowanie serwer'a -wiek: lepiej by było, gdybyś miał tak z 12-13 lat, ale ujdzie Chyba tyle ode mnie na ten moment, tą chwilę. Powodzonka. Jestem na nie tak, niech sobie chłopak spróbuje, bo czemu by nie.
 3. old jb  Propozycja

  Nie jest to idealnie doprecyzowane, bo wynikałoby z tego iż kiedy warden da totalny bezruch, a następnie wyda polecenie przykładowo biegniecie po markerze to jest to zmyłka, bo miałbyś według tego zachować bezruch.
 4. Pochwała Unikalny

  No ten @Unikalny123 dobry admin, ale za mało na olda wbija, więc słuchaj @Unikalny123 musisz się poprawić
 5. odrzucone  Trollds3 :P

  Administrator powinien być pomocny i miły, ty taki nie jesteś w mojej ocenie (i z tego co widzę nie tylko w mojej). Może przy następnej okazji kiedy się spotkamy pokażesz się z lepszej strony. Na razie daje na nie. Powodzenia.
 6. #Old życiem - wspomnienia

  Kiedyś to byłooo, nie to co teraz.
 7. zaakceptowane  Skarga na Zawaś

  To że uważasz że ktoś łamie regulamin nie upoważnia cię do łamania go samemu tzn tutaj akurat nie upoważnia do ustawiania obraźliwego nametagu.
 8. zaakceptowane  Michał

  1. Twój nick i steamID: I HATE SMURFS !!! STEAM_1:0:62086764 2. Nick i steamID osoby, na którą piszesz skargę: Michał STEAM_1:0:151503365 3. Data i godzina zdarzenia: jakoś 22 4. Mapa: chyba ba_jail_umbrella 5. Skopiowane punkty z regulaminu, które zostały złamane: 1.2. Zakazane jest: Wyzywanie/ubliżanie. 6. Opis sytuacji: dłuższa historia już na inną skargę, ale generalnie wpisał mi fk ponieważ się zbuntował na wg i go za to zabiłem, a to na czacie to jego reakcja na to że pewne osoby chciały zvotebanować go zabić za brak mikro w ct/brak chęci prowadzenia/fk i mass fk umyślne, ale miał vipa, więc się nie dało 7. Proponowana kara: 2 tygodnie silence'a 8. Dowód potwierdzający słuszność Twojej skargi: https://zapodaj.net/ef11a77471da7.jpg.html https://zapodaj.net/c890c75d37ed9.jpg.html
 9. [BŁĄD] Lr: knife fight z trzeciej osoby

  Nie no kiedyś to się brało i było w porządku, tylko miało się widok tylko na stronę w którą było się zwróconym podczas brania przez tt lr.
 10. odrzucone  Podanie Krzychu

  W sumie ostatnio na gangach gram dość sporo i nie pamiętam cię zbytnio (cos mi dzwoni, ale nie wiem w którym kościele) , nie chcę mi się sprawdzać sesji z ostatnich tygodni, bo piszę z tel, więc nie będę się do tego doczepiać. Wstępnie dam ci na tak, ponieważ napisałeś schludnie (o ile można tego użyć w tym kontekście) i czytelnie podanie(może trochę za duzo emotek, ale bez przesady). Jednak muszę się doczepiać do sytuacji, gdy nie banujesz osoby bez mutacji: jako admin masz obowiązek to zrobić już nie dla samego faktu żeby regulamin był przestrzegany, ale też ponieważ taka osoba w innej sytuacji (następnego dnia, w innym tygodniu czy kiedykolwiek) może wejść do ct i faktycznie przeszkadzać etc, a powinna już mieć dawno bana skoro złamała regulamin (bym się bardziej rozpisał, ale mi się nie chce i chyba rozumiesz o co mi chodzi). Tyle ode mnie na teraz, tak jak pisałem jestem mimo wszystko na tak gl hf.
 11. Pożegnanie :p

  3maj się
 12. 1. Opis błędu: kiedy wiebierze się lr jakim jest knife fight z trzeciej osoby, włączają się normalne kosy tak jakby wybrało się klasyczne kosy. 2. Okoliczności i powtarzalność: zawsze kiedy wybiorę właśnie tego lr (próbowałem na gangach i na oldzie po 2 razy) 3. Godzina: ostatnio dziś około 22:45. 4. Komunikaty i konsola: nie zwróciłem uwagi może były.
 13. Ban

  no hej :*
 14. Ban

  Bo to było wcześniej, a już ub kupiłem i wszystko jest fajnie.
 15. 1. Opis błędu: Dostałem permanentnego bana od demona prędkości i kupiłem ub za 65 kapsli, a chyba nie powinno to tyle kosztować, ale nie mi to oceniać. 2. Okoliczności i powtarzalność: wybrałem opcję że chcę kupić ub w sklepie i normalnie zadziałało. 3. Godzina: około 23 dzisiaj czyli 2018-01-29 4. Komunikaty i konsola: brak?