I HATE SMURFS!!

Admin Old JB
 • Zawartość

  40
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

1 Neutralna

3 obserwujących

O I HATE SMURFS!!

 • Tytuł
  Bywalec

Czas Gry

 • Jail
  135
 • Old JB
  688
 • 4Fun
  0
 • Only Knife
  0
 • AWP
  0
 • Areny 1v1
  1
 • Base Builder
  1
 • Pozostałe
  1
 1. zaakceptowane 

  Jestem na tak, ponieważ bellator jest na prawdę pomocną osobą (on wprowadził mnie na ten serwer i na początku wyjaśnił mi wiele rzeczy). Jeżeli chodzi o wyzywanie to raczej zawsze było z osobami które dobrze zna i było w formie żartów, a nie na serio (przynajmniej tak się wydaje), ale i tak nie jest ono za często praktykowane :v . Przestał się już bawić w ct, a znajomość regulaminu ma na wysokim poziomie, więc jestem za daniem szansy.
 2. jail 

  Wydaje mi się że była informacja że doda się to w poniedziałek, jak to dostawałeś.
 3. panel sterowania > sprzęt i urządzenia > menadżer urządzeń i tam możesz już aktualizować po kolei co chcesz.
 4. 1. Twój nick i steamID: I HATE SMURFS !!, STEAM_0:0:62086764 2. Nick i steamID osoby na którą piszesz skargę: [email protected] <3 Forever alone, STEAM_1:1:105489013 3. Data i godzina zdarzenia: 28 listopada w okolicach godziny 22:30 4. Mapa: ba_ace_jail 5. Skopiowane punkty z regulaminu, które zostały złamane. 4.2. Osoba chcąca być w CT musi posiadać mutację, mieć sprawny mikrofon, być w pełni słyszalna, mieć chęć prowadzenia oraz znać regulamin. 4.4. Nie zabijaj TT, którzy wykonują polecenia (jest to free kill). 4.23. Po zabiciu więźnia poinformuj go za co został zabity. 5.28. Jeżeli w ciągu minuty nie zostaną otwarte cele i wydane polecenia należy dać terrorystom FD. 6. Opis sytuacji: Pewna osoba weszła do ct, nie wydała żadnych poleceń, a następnie wykonała mass fk. 7. Proponowana kara: 1 miesiąc bana za mass fk z premedytacją lub 10 000 rund za brak mikrofonu, a raczej mutacji w ct. Ewentualnie obydwie kary z powyższych. 8. Dowód potwierdzający słuszność Twojej skargi (screenshot, film na yt lub vimeo, bez dowodu w postaci screena lub filmu skarga zostanie natychmiast zamknięta bez rozpatrzenia)
 5. Skoro tak to tt mówi tt ginie to też jest informacja? Jeżeli macie rację to powinno to być lepiej sprecyzowane w regu wg mnie.
 6. Osobiście myślałem że dodanie do końca rundy albo innego wymiaru czasowego jest wymagane. Przecież to jest normalne polecenie jak każde inne, więc jezeli powiesz tylko tt respi tt ginie to po następnym poleceniu to już nie obowiązuje i można się respic na tych samych zasadach jakby nie zostało wypowiedziane. Także 4live ma rację.
 7. old jb 

  Chyba 1 reklama nie działała także dorzucam jeszcze kilka: http://serwery-go.pl/topic/5565-cs-placzabawpl/ http://wiaderko.com/450-serwery-counter-strike-go/663262-cs-placzabaw-pl.html#post1354472 http://www.weedteam.wxv.pl/topics15/4655.htm#4665 http://csgoforum.pl/Temat-cs-placzabaw-pl--5355 http://www.cs-exland.czo.pl/topics8/26235.htm#26325 Jeżeli moderatorzy mogą to prosiłbym o dopisanie tego do głównego wpisu (ja nie mam możliwości edycji).
 8. jail 

  Tak, wczoraj było dobrze z tego co pamiętam chyba że na oldzie jest inaczej niż na gangach.
 9. old jb 

  Najlepsze jest to że nigdy na ts nie gadaliśmy ale ogólnie kiedy my się ostatnio kłóciliśmy ? PS dobre info to podstawa, ale do bana
 10. old jb 

  Onu nie wiem czemu twierdzisz że "tylko czekam na czyjś błąd", może i zdarzają się sytuacje że mówię komuś jaką zrobił pomyłkę, ale na pewno nie mam satysfakcji z tego że została ona popełniona. Oczywiście masz prawo odbierać to tak jak uważasz. Tak samo jak czyjaś porażka nie jest moim sukcesem, tak samo czyjś błąd nie jest dla mnie czymś satysfakcjonującym. Było to do przewidzenia że skoro dałem ci nie pod podaniem, zrobisz to samo u mnie (czyli coś w stylu tego co jest odpowiedzią na pytanie dlaczego nie chcę pisać skarg, a wolę na spokojnie podejść do tematu). Poza tym oceniasz mnie tylko na podstawie kilku razy gdy graliśmy, a moja ocena była spowodowana w znacznej mierze twoją akcją z repkami. Myślałem że nasz spór został zażegnany, bo kiedy ostatnio byłem na gangach, normalnie można było można z tobą pogadać i nie wydawałeś się na mnie zdenerwowany/tzn byłeś raczej normalnie nastawiony do mnie. Już nie chcę się bardziej rozpisywać, bo to też raczej niewiele zmienia. Również szanuję taką opinię, na pewno jest znacznie lepsza niż samo nie. Życzę powodzenia. No wybacz najdroższy minionku że zapomniałem wyjść z ct dla ciebie i zrobiłem to 1 rundę później, abyś mógł sobie poprowadzić
 11. old jb 

  1. Imię, Nick, Steam ID. Łukasz,I HATE SMURFS!!, STEAM_0:0:62086764 2. Wiek i coś o sobie. Mam 18 lat i mieszkam w Lublinie. Uczęszczam do technikum o kierunku technik mechatronik. Moim ulubionym sportem jest tenis stołowy. Codziennie słucham sporo muzyki. 3. Jakim dysponujesz czasem? Ciężko to określić, ale zazwyczaj po kilka godzin dziennie. 4. Doświadczenie w administracji serwerem. Brak. 5. Czy posiadasz mikrofon? Tak. 6. Czy dasz radę przedłużać VIP co miesiąc? Nie powinno być z tym problemów. 7. Twoja ranga w CS? S4, ponieważ gram mm'y "odświętnie". Oosobiście wolę grać na serwerach społeczności. 8. Ilość banów ze strony sourcebans i ilość banów na CT.* Ze strony sourcebans 0, a banów na ct kilka po 10 rund i raz 20 ze skargi. 9. Link do banów ze strony sourcebans.* link 10. Ilość godzin przegranych w CS:GO? 1255h 11. Dlaczego Ty? Po pierwsze znam wielu (żeby nie powiedzieć że wszystkich) aktywnych graczy na serwerze. Poza tym jestem osobą pomocną i tłumaczę graczom zagadnienia z regulaminu itp. jeżeli mają jakieś pytania lub inne trudności. Oczywiście mogę kontynuować robienie tego jako gracz, ale byłoby to ułatwione posiadając j-admin'a. Zauważam także łamanie regulaminu i tutaj ktrótko mogę od razu odpowiedzieć na pytanie "Dlaczego z mojej strony jest tak mało skarg?". Szczerze mówiąc łatwo zauważyć że napisanie skargi rodzi konflikty między graczami, którzy bardzo często chcą się odwdzięczyć w ten sam sposób. Może to sie przekładać później na pogorszenie atmosfery na serwerze, a przecież nie do tego powinni dążyć gracze. 12. Znajomość Sourcemoda w/g skali - link 2-3, ale postaram się szybko nadrobić 13. Ilość rund w TT, ilość wygranych w TT, ilość rund w CT, ilość wygranych w CT . Hmm i tu jest problem, ponieważ nie jestem w stanie ich w żaden sposób sprawdzić. Tu link dla potwierdzenia: statystyki Na serwerze pokazuje mi w !info: Ilość rund w druzynie wiezniow: 5653 Ilość rund w druzynie straznikow: 3457 Wygrane LRy: 488 +mam według sklepu lekko ponad 500h (na oldzie) 14. Które To Twoje podanie? Jeżeli nie pierwsze to podaj powody odrzucenia poprzednich podań. Jest to moje pierwsze podanie. 15. Link do 10 reklam na innych forach.* 1. http://www.cshacked.pl/cs-placzabawpl-t94467/ 2. http://cskomandosi.pl/thread-3615.html 3. http://forum.cs-pzb.pl/topic/4234-cs-placzabawpl/ 4. http://holyshit.pl/index.php?showtopic=80311 5. http://www.cs-ostrow.czo.pl/topics11/25287.htm#25315 6. http://wielka-kanciapa.cba.pl/viewtopic.php?p=33993#33993 7. http://katujemy.eu/index.php?/topic/20761-cs-placzabawpl/ 8. http://smerfny-raj.eu/viewtopic.php?p=9221#9221 9. http://www.kuleczky.pl/index.php?/topic/74209-cs-placzabawpl/ 10. http://cs-warownia.pl/viewtopic.php?p=563#563
 12. old jb 

  2.1. Opis błędu. Osoby mające fd podczas włączonego zbijaka były całkowicie odporne na wszelkie obrażenia od ct oraz same nie mogły atakować ct, a po wyłączeniu zbijaka wszystko wróciło do normy. 2.2. Okoliczności w których występuje błąd (jeśli udało Ci się to zaobserwować) oraz czy błąd powtarza się za każdym razem czy występuje losowo. Takie okoliczności jak podane wyżej, a błąd pierwszy raz zauważyłem. 2.3. Godzina/godziny w których wystąpił błąd, jeśli udało Ci się to zaobserwować. Wczoraj około godziny 17:00 na mapie rebellion_fix. 2.4. Komunikaty, które pokazał serwer/błędy z konsoli. Podczas tego zdarzenia nie zwróciłem na to uwagi i nie sprawdziłem. Btw już odchodząc od tematu: odnosząc się do tego że za napisanie skargi jest szansa otrzymania fajek/kapsli (chociaż w sumie nie wiem czy do przekazania którejś z tych rzeczy wgl doszło czy jest to tylko teoria) z jakiego powodu nie ma czegoś takiego w przypadku propozycji/zgłaszania błędów etc? Przecież to daje więcej serwerowi i graczom :v
 13. old jb 

  Minionku, ale skarga nr 2 dotyczy Wójcika.
 14. old jb 

  2. 21. Czynności, po których możesz zostać zabity: Opóźnianie wykonania komend lub wydłużanie trasy dojścia. Miałeś przechodzić i fakt możliwe że był zakaz skakania do odwołania, ale to nic nie wnosi bo pobiegłeś gdzieś dalej od 1 stopnia climba, co można uznać za oznakę buntu na podstawie powyższego pkt z regulaminu. Było trzeba stać przylegając do 1 stopnia i czekać aż odwoła jak już.
 15. Witam