Skocz do zawartości

I HATE SMURFS!!

Użytkownik Steam
 • Liczba zawartości

  82
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  3
 • Time Online

  2h 50m 55s

Zawartość dodana przez I HATE SMURFS!!

 1. I HATE SMURFS!!

  Jail

  Każdy ma prawo napisać skargę, jak widzisz ze ktoś wyzywa lub inaczej łamie regulamin to też masz prawo napisać skargę.
 2. I HATE SMURFS!!

  Zmiana hymnu KKK

  No widzisz, dla ciebie się nie nadaje, dla Adi'ego prawdopodobnie również, a według mnie i prawdopodobnie reszty członków gangu oraz innych osób się nadaje. Skoro trzeba rozumieć to najwyżej będzie to taki hehe inside joke, który zrozumie 5% graczy na serwerze, a reszta będzie śmiać się z tego jak to brzmi i jak bardzo nie ma sensu. Nie wiem czy ta dyskusja już się zakończyła, czy nadal trwa czy jest tylko wytworem mojej wyobraźni, a tak na prawdę nigdy nie istniała, ale wnoszę o zaakceptowanie wniosku o dodanie tego utworu na hymn naszego gangu. Edit. oczywiście na domyślnych/standardowych warunkach
 3. I HATE SMURFS!!

  Zmiana hymnu KKK

  Bardziej śmieszny jako żenujący, aniżeli zabawny. Chcesz być traktowany poważnie to zachowuj się w porządku. Mi osobiście bez różnicy co do tego hymnu, ale trochę się na tobie zawiodłem. No trudno.
 4. I HATE SMURFS!!

  Zmiana hymnu KKK

  Z całym szacunkiem do ciebie @Adi, ale nie jest w porządku twoja postawa. Primo: nazywanie czegoś gównem. Jakoś cały ten śmieciowy, mainstreamowy pop, który jest w większości hymnów przepuściłeś, więc dosyć śmieszne jest czytanie takiej opinii na temat czegoś co przynajmniej jest humorystyczne z założenia, a nie przez to jak mierne jest. Zaryzykowałbym stwierdzenie że fakt iż nie rozumiesz konwencji nie upoważnia do wystawiania takich opinii. Secundo: nie jest to w porządku że jest ustalona cena, a ty masz jakieś swoje humorki i ją sobie zmieniasz, nie neguję faktu że jesteś założycielem serwerowni, możesz robić co chcesz, ale jednak bez graczy, którzy przychodzą czerpać przyjemność z rozgrywki raczej dużo byś nie zrobił. Fragment przez nas wybrany nie jest w żaden sposób obraźliwy i spełnia prawdopodobnie wszystkie wymagania, by zostać dodanym, dlatego dziwi mnie fakt że są z tego powodu jakieś zmyślone problemy.
 5. Smutno troszkę, będzie Cię brakowało. Pamiętam jak to się kiedyś grało na oldach jak jeszcze byłeś podrabianym adminem i jak to kiedyś było. Trzymaj się i powodzenia :c
 6. I HATE SMURFS!!

  Do zobaczenia :)

  3maj się mordo, wiem że wrócisz i mam nadzieje że stanie się to szybko
 7. I HATE SMURFS!!

  Trollds3 :P

  @FunKy obydwaj wyzywają: różnica jest taka że yakub wyzywa się z osobami, które dobrze zna i którym to nie przeszkadza (a przynajmniej tak jest w mojej obecności) - i to jest spoko Inaczej to wygląda w przypadku trolldsa: jest niekulturalny w stosunku do różnych osób, także nowych graczy (wyśmiewa/wyzywa, przynajmniej ja zauważyłem takie sytuacje) i tym samym prawdopodobnie zniechęca ich też do gry na serwerach, poza tym jest niepomocny, a nawet szkodliwy oraz arogancki. Dlatego też ja osobiście na razie nie mam zamiaru dawać innej odpowiedzi w ankiecie niż "nie" , jeżeli zmieni swoje podejście i zachowanie to wtedy będzie inna sytuacja.
 8. I HATE SMURFS!!

  Trollds3 :P

  Nic się nie zmieniło w twoim podejściu, nadal nie nadajesz się na admina. Poza tym napisałeś prawie to samo co w ostatnim podaniu. Ale to bez znaczenia, nie przekonasz mnie dopóki nie poprawisz swojej aktywności i dopóki podczas obecności na serwerze będziesz zachowywał się jak do tej pory.
 9. Na gangach da się też używać medishotów normalnie. Przynajmniej na noscope battle.
 10. Wystarczyłoby 1 podanie, to że napisałeś ich 21 nie daje ci 21 razy większej szansy na dostanie admina
 11. I HATE SMURFS!!

  yakub

  Dobra to ja wtrącę jeszcze swoje 3 grosze: 1) Ani 1 aktualnie aktywny gracz na oldzie nie dał na nie. Zrobiły to osoby, który grały na nim dawno, a nawet skończyły z serwerownią/nigdy nie grały na oldzie. 2) Dwie sprawy: po pierwsze: mnóstwo osób zrezygnowało z gry na oldzie i to jest dla mnie dziwne że to negujesz. Kiedyś wyglądało to tak że wbijasz na serwer i znasz na przykładowe 20 osób około 15 i nie wiesz jak się przywitać, bo taki młyn, teraz nie ma praktycznie momentu że jest 20 osób, a sytuacja kiedy wbije kilku starych graczy nie wiem czy można powiedzieć że zdarza się od święta, bo i tak byłoby to zbyt optymistyczne określenie. Poza tym nie wiem czy powoływanie się na Ravena jest tak dobre, bo niedawno(nie wiem dokładnie kiedy) wbił na gangi i powiedział że był ostatnio jak był na oldzie to była straszna stypa (i coś tam jeszcze, niekoniecznie przychylnego o oldzie i atmosferze na nim, mam nadzieję że się nie obrazisz za to że o tym wspominam @MrRaven :* ) Dlatego też uważam że przydałby się admin taki jak yakub, który jest wygadany i łatwo nawiązujący nowe kontakty, dzięki temu być może więcej nowych graczy chciałoby zostać na dłużej etc. Gdzie byłeś obrońco dobrej atmosfery, gdy gruby pisał podanie? On też miewał problemy z administracją i był bardzo toksyczną osobą, co się nigdy nie zmieniło, a jakoś bez problemu dałeś mu na tak. W tym momencie po prostu jesteś dla mnie po prostu całkowicie nieobiektywny oraz mało wiarygodny. 3) Byłeś kiedykolwiek pod czyimś podaniem na tak? Mi osobiście dałeś na nie, mimo że nie spotkałeś mnie nigdy na serwerze ani razu w momencie, gdy pisałem podanie (popraw mnie jeżeli jestem w błędzie). Zachowałeś się podobnie w kilku innych podaniach, także nie wiem co chcesz tym osiągnąć, ale no cóż twoja wola. 4) Nie wiem jak było na codzie, bo nie grałem tam zbyt wiele, ale nie dowiemy się czy tak się znowu stanie jeżeli admina nie dostanie. Poza tym skoro napisał rezygnację to gdzie tkwi problem? Chyba lepsze to niż gdyby dalej miał admina i postanowił sobie go ponadużywać, nie pisząc przy tym rezygnacji etc. Poza tym nie ma co zapominać o tym że minęło trochę czasu i prawdopodobnie jakieś wnioski zostały wyciągnięte skoro pisze kolejne podanie. I niech będzie podsumowanie nr.2. Nie wiem czy yakub będzie dobrym adminem, czy słabym, ale skoro on ma ochotę i czuje że się nadaje to ja osobiście popieram taką inicjatywę z jego strony, mam nadzieję że się nie zawiodę jeżeli się uda i jestem na tak. Peace.
 12. Szczerze mówiąc to dam ci na tak, ale nie obraź się dla mnie jesteś trochę niedzielnym graczem, mam przegrane na oldzie na prawdę dużo, a spotkałem cię tam tyle razy że dosłownie mógłbym policzyć na palcach jednej ręki, być może przegrałeś większość godzin 2 lata temu, kiedy to ja jeszcze nie wiedziałem o istnieniu tej serwerowni, ale w sumie to nie przemawiałoby na twoją korzyść. Tak czy inaczej jest w sumie jak ktoś wcześniej napisał: nie było z tobą problemów, wydajesz się w porządku, więc tylko życzyć powodzenia na rozmowie i otrzymania admin'a mi pozostaje.
 13. I HATE SMURFS!!

  yakub

  Dobra to tak: serwer jakim jest old podupada, (chociaż jest to i tak bardzo łagodne określenie) nie da się temu zaprzeczyć, stara ekipa się rozpadła, atmosfera, która kiedyś była mówiąc krótko świetna - zniknęła, ludzie przerzucili się na inne serwery albo po prostu przestali grać w cs'a. Aby serwer mógł dobrze funkcjonować potrzeba społeczności i ogarniętych, aktywnych administratorów, którzy by ogarniali co trzeba. Aktualnie nie da się ukryć brakuje i tego i tego. Szczerze mówiąc co mam do stracenia dając na tak? Moim zdaniem nic. Mimo że yakub łamie regulamin to nie da się ukryć że bez jego obecności i momentami pajacerki to na serwerze po prostu byłoby nudno i jest on jedną z niewielu osób, które sprawiają że chce mi się wracać na ten serwer i dlatego z chęcią dałbym mu szansę i zobaczył jak się sprawdzi w tej roli. Jeszcze przy okazji odpowiem na kilka komentarzy: 1) 1. Sam dostałeś admina mając 15 z tego co mi wiadomo. 2. Jak napisałeś ostatnio i tak nie grasz więc co ci za różnica. 3. Moim zdaniem yakub zmienił się na przestrzeni czasu i być może trochę zbyt krytycznie go oceniasz. 2) To chyba jest wystarczająca odpowiedz na twój komentarzo-równoważnik zdania: 1.7. Komunikacja na serwerze może odbywać się tylko w języku polskim. Podsumowując: ja bym dał chłopakowi j-admina, na próbę - jak się uda to super, jak nie to trudno, tak jak już pisałem wcześniej do stracenia nic nie ma. PS.Trochę późno, także wybaczcie za być może średnio składne zdania no i mam nadzieję że dałem komukolwiek do myślenia.
 14. Jeżeliby chciałoby ci się to może dorobiłbyś jeszcze np ścieżki między zabawami oraz jakieś losowe elementy typu trawa/drzewa/domki czy jakiekolwiek infrastruktury. Wtedy mapa prezentowałaby się lepiej.
 15. +/- podanie strasznie pstrokate / mało czytelne +/- wiek +/- brak doświadczenia - posty na forum / konto zrobione pod podanie - znajomość angielskiego - mało informacji o sobie - zupełnie nie przekonujący punkt 12 - jakim dysponujesz czasem? mam rozumieć 5h dziennie na tygodniu i po 17 weekend czy jak? A może to jakiś szyfr. Któż wie. + ilość h w cs No tak średnio bym powiedział, poczekam aż wypowiedzą się osoby, które grają na knife'ach więcej i wtedy zadecyduję co ci dać w ankiecie. EDIT: i dodaj jeszcze ankietę.
 16. Skoro masz poparcie takich znakomitych osobistości, no i od biedy opiekuna tego serwera (o ile się nie mylę timor nim jest) to jestem na tak.
 17. +gra na info +wyzywa +nie ma poparcia wielu adminów (w ankiecie [w momencie mojego pisania]) +sam sobie dałeś głos na nie wiem - czyli jesteś niezdecydowany co do tego czy chcesz być adminem (powinieneś był nie oddawać głosu) -ma doświadczenie -jest miłą osobą, która nigdy nie wyzywa -przejrzyste i przekonujące podanie (zwłaszcza punk 2) -jestem w stanie uwierzyć że podoła temu rzemiosłu jakim jest administrowanie serwer'a -wiek: lepiej by było, gdybyś miał tak z 12-13 lat, ale ujdzie Chyba tyle ode mnie na ten moment, tą chwilę. Powodzonka. Jestem na nie tak, niech sobie chłopak spróbuje, bo czemu by nie.
 18. I HATE SMURFS!!

  Propozycja

  Nie jest to idealnie doprecyzowane, bo wynikałoby z tego iż kiedy warden da totalny bezruch, a następnie wyda polecenie przykładowo biegniecie po markerze to jest to zmyłka, bo miałbyś według tego zachować bezruch.
 19. No ten @Unikalny123 dobry admin, ale za mało na olda wbija, więc słuchaj @Unikalny123 musisz się poprawić
 20. I HATE SMURFS!!

  Trollds3 :P

  Administrator powinien być pomocny i miły, ty taki nie jesteś w mojej ocenie (i z tego co widzę nie tylko w mojej). Może przy następnej okazji kiedy się spotkamy pokażesz się z lepszej strony. Na razie daje na nie. Powodzenia.
 21. Kiedyś to byłooo, nie to co teraz.
 22. To że uważasz że ktoś łamie regulamin nie upoważnia cię do łamania go samemu tzn tutaj akurat nie upoważnia do ustawiania obraźliwego nametagu.
 23. 1. Twój nick i steamID: I HATE SMURFS !!! STEAM_1:0:62086764 2. Nick i steamID osoby, na którą piszesz skargę: Michał STEAM_1:0:151503365 3. Data i godzina zdarzenia: jakoś 22 4. Mapa: chyba ba_jail_umbrella 5. Skopiowane punkty z regulaminu, które zostały złamane: 1.2. Zakazane jest: Wyzywanie/ubliżanie. 6. Opis sytuacji: dłuższa historia już na inną skargę, ale generalnie wpisał mi fk ponieważ się zbuntował na wg i go za to zabiłem, a to na czacie to jego reakcja na to że pewne osoby chciały zvotebanować go zabić za brak mikro w ct/brak chęci prowadzenia/fk i mass fk umyślne, ale miał vipa, więc się nie dało 7. Proponowana kara: 2 tygodnie silence'a 8. Dowód potwierdzający słuszność Twojej skargi: https://zapodaj.net/ef11a77471da7.jpg.html https://zapodaj.net/c890c75d37ed9.jpg.html
 24. Nie no kiedyś to się brało i było w porządku, tylko miało się widok tylko na stronę w którą było się zwróconym podczas brania przez tt lr.
×

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.