DemonPrędkości

Admin Old JB
 • Zawartość

  335
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez DemonPrędkości

 1. Nothing special...

  Siemanko
 2. zaakceptowane  Skarga lamagaming

  Ban dodany. //Do zamknięcia
 3. Forumowe Państwa Miasta.

  Zapasy Kategoria: karabiny Litera: g
 4. Witam EnZii

  Siema
 5. Baj bajc

  Siema
 6. Witam Was :)

  Siema zapraszam na OLD jail miła atmosferka myślę że Ci się spodoba.
 7. zaakceptowane  Podanie GK

  Jestem jak najbardziej na TAK!!! GK to super człowiek jak i admin. Sprawdził się jako admin SH, zawsze służy pomocą i można z nim porozmawiać o wszystkim. Myślę że Gabryś nadaje się idealnie na to stanowisko i trzymam kciuki.
 8. Dziękuję za mile spędzony czas <3

  Trzymaj się ciepło
 9. No siemmmmka ;)

  Witam
 10. :)

  No cóż w życiu bywa różnie. Wracaj ale bądź sobą bo tego ci brakło przez ostarni czas. Trzymaj się.
 11. Pochwała Demon'a

  A dziękuję serdecznie. Staram się. :>
 12. Witam 🎆🎆🎆

  Siemka
 13. odrzucone  Podanie Oliwia

  Myślę że nie ty o tym decydujesz. Każdy ma prawo do własnego zdania. Ja jestem na nie wiem jak już powiedziałem, ponieważ takich rzeczy się nie załatwia pod podaniem tylko grzecznie na prywatnej rozmowie. Myślę że wasza kłótnia jest tu zbędna z racji tego że nie wszyscy wiedzą o co chodzi. Kusia wyraziła swoje zdanie i nie musi tego ciągnąć dalej.
 14. odrzucone  Podanie Oliwia

  @liknam Z pełną powagą jeżeli nie wiesz o co chodzi to nie musisz komentować. Jestem na nie wiem. Odbijasz piłeczkę na każdy post zamiast przyjąć go na klatę i żyć dalej.
 15. Witam i o zdrówko pytam

  Siema
 16. siema siema

  Siema siema
 17. Nie mogę się połączyć !

  Mam taki problem, iż gdy próbuje się połączyć z serwerem wychodzi mi ponawianie w konsoli oraz wyłącza mi się okno ładowania z takim komunikatem: https://zapodaj.net/00e1c382b5fbb.png.html
 18. Nie mogę się połączyć !

  Dzięki pomogło! Do zamknięcia//
 19. Nie mogę się połączyć !

  No OLD Jail. Sprawdzałem spójność i nic.
 20. Nie mogę się połączyć !

  Serwer działa, tylko ja nie mogę wejść. Jest tak tylko z tym serwerem.
 21. Zapisy na Event AIM 2vs2

  DemonPrędkości - STEAM_0:1:10850918 TheKnifer - STEAM_0:1:116411171
 22. Siemanko

  Siema
 23. Świąteczny Event Quiz

  4# Event Quiz! Ogłaszamy świąteczną wersję eventu na serwerze OLD JB. Opis w jaki sposób będzie przebiegać cały turniej: Zapisy trwają od 3 do 9 do godziny 9:00 . Turniej odbędzie się 9 grudnia o godzinie 14:00 . Każda osoba odpowiada za siebie, tzn. nie ma drużyn, każdy przechodzi sam aby wygrać. Regulamin obowiązuje wszystkich uczestników. Kto źle odpowie traci szanse do ponownej odpowiedzi. Jeżeli ktoś odpowie dobrze przechodzi do następnego etapu i nominuje gracza do odpowiedzi. Na odpowiedź wszyscy mają 5 sekund. Zakaz zabijania CT oraz buntowania się, trzeba wykonywać polecenie CT'ka, który do Was mówi. Nie wykonywanie poleceń będzie karane dyskwalifikacją w zawodach lub kickiem/banem. Kilka dni przed rozpoczęciem turnieju zostanie opublikowana drabinka. Event będzie rozgrywany na serwerze OLD JB, adres IP: 85.194.242.121:27080. Na serwerze mogą być tylko uczestnicy, którzy się zapisali do turnieju. Pozostali gracze mogą przebywać na serwerze jedynie za zgodą organizatora. Jeżeli osoba, która się zapisała nie stawi się na turniej przed sprawdzeniem obecności, to przegrywa walkowerem. TT nie może używać broni. Półfinały będą rozgrywały się w sposób BO3. Finały będą rozgrywały się w sposób BO5. W CT mogą przebywać tylko Administratorzy oraz organizatorzy Eventu. Jeżeli z powodu zbyt wielu oglądających turniej, uczestnik nie może wejść na serwer i powiadomi o tym organizatorów turnieju, Administracja może wyrzucić z serwera losową osobę, która nie jest uczestnikiem turnieju. Administracja oraz moderatorzy zastrzegają sobie prawo do zmiany regulaminu przed rozpoczęciem turnieju. Za wszelkie złamane punkty administrator serwera PlacZabaw może wyciągnąć konsekwencje. Nagrody I miejsce - 600 kapsli II miejsce - vip 30 dni na wszystkie serwery III miejsce - vip 14 dni na wszystkie serwery
 24. Siema

  Siema
 25. zaakceptowane  Nie polecam użytkownika TheOne

  Jak będzie na serwerze to dam mu CTbana. Do zamknięcia// /Dakoo mozesz mu dac nawet jak og nie ma na serwie