SUPER TIMOR

Admin JB
 • Zawartość

  335
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  6

SUPER TIMOR wygrał w dniu 3 Kwiecień

SUPER TIMOR posiada najczęściej lubianą zawartość!

Reputacja

145 Bardzo dobra

6 obserwujących

O SUPER TIMOR

Czas Gry

 • Jail
  522
 • Old JB
  18
 • 4Fun
  6
 • Only Knife
  1
 • AWP
  1
 • Areny 1v1
  1
 • Base Builder
  2
 • Pozostałe
  7

Ostatnie wizyty

601 wyświetleń profilu
 1. Dobry motywator i psycholog. :P

  1. SUPER TIMOR

   SUPER TIMOR

   tylko sobie pomóc nie mogę :D 

 2. Twistu to łódzki świr, zapaśnik, napastnik, napierśnik, i naparstek. Twistu to osoba, która ze swoimi kumplami z Widzewa opracowali plan "ŁKS" - "Łódzki Kebab Skroimy" i wprowadzili go w życie w zeszłym tygodniu. Twistu to styl życia, polecam Twista.
 3. Dobra! Zabieram się dziś na szybciocha do roboty. Avatarów na steam nie robię, bo po prostu awruk nie potrafię. Mało miejsca, mało pola do popisu. XD Zabieram się za resztę - @prodigy Twoje to w ogóle olewam bo przedawnione, robię dla @Stypek i @Mr Rooster. Reszta może sobie wybrać jedno z jednego : sygnatura Po wysłaniu zgłoszenia proszę czekać do 2 tyg na decyzję na pozwolenie rozpoczęcia budowy, i dodatkowe 2 tyg na efekt finalny. Pozdrawiam, sekretarka Timora.
 4. XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD Czak mistrzu, warto było! XD btw, czemu to jest w ogłoszeniach xD do offtopu!
 5. Te primejdy które dajesz, te niby spontany są jak twoje gacie - używasz 5 dzień bez zmiany xDDDD
 6. Siemanko, Zauważyłem, że jeszcze nikt o tym nie wspomniał.. to ja wspomnę! Mamy w swoich szeregach gracza z nickiem @KAPIŚ, który również jako KAPI przemierza wielkie oceany freestyle'u szukając nowych punchy i ćwicząc flow. Zobaczcie, jak radził sobie w walce z Filipkiem, jednym z czołowych punchlinerów dzisiejszych czasów.
 7. odrzucone 

  Gdyby powiedział "ustaw się na markerze i pokaż talent" to byłby fk Nie powiedział - miałeś pokazać talent i chyba nim było bicie CT'ka Teraz kolejny talent, nie znasz regulaminu a piszesz skargi. Mój talent : Odrzucam skargę Talent Jerremy'ego :
 8. super zabawa!!!!!!!!!!!!!!11111111111111111oneoneone ja mam durzo! tszysta dwajścia siedem
 9. odrzucone 

  Bez dowodu raczej to nie przejdzie. Dodaj demko, masz czas do jutra do godziny 12:00, inaczej skarga zostanie zamknięta.
 10. ze

  mordko, ale nikt nie każe Ci siedzieć tyle czasu przed komputerem. Przecież nic się nie stanie, jak nie wejdziesz nawet w ogóle na serwer któregoś dnia czy dwa. Nikt Cię nie wyrzuci, nie opieprzy. Robimy to "charytatywnie" ze względu na własne potrzeby + jeszcze opłacasz składkę jako admin, kto ma się do czegoś przyczepić? Dopóki jesteś i grasz to jest okej - tam chodziło o ZEROWĄ aktywność z Talanarem. Zresztą trochę im się nie dziwię, ja też na CTF'a nie wchodzę, jak nie ma z kim grać - co mam sam siedzieć z GOTV na serwerze? : D
 11. forum 

  Ta osoba jest jakaś namaszczona, bo piszę w tym temacie z 3 raz pod jego postem. Nadal dzieciak, nie zmieniam zdania.
 12. ledwo się poznaliśmy.
 13. old jb 

  Grałem dziś z kolegą. Jestem na TAK, dobry kandydat.
 14. ze

  No okej, wszystko fajnie admini są potrzebni, jesteś jedynym chętnym więc jestem na TAK. ALE : no co ? Troszkę to się mija z celem chyba, chociaż czekaj, nie wiem.
 15. propozycje 
  TP

  było? było.