Skocz do zawartości
cs-placzabaw.pl

SUPER TIMOR

Admin JB
 • Zawartość

  767
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  20

O SUPER TIMOR

Czas Gry

 • Jail
  638
 • Old JB
  29
 • 4Fun
  8
 • Only Knife
  1
 • AWP
  1
 • Areny 1v1
  11
 • Base Builder
  2
 • Surf+Klasy
  62
 • Pozostałe
  10

Ostatnie wizyty

1174 wyświetleń profilu
 1. Tak, rzeczywiście. Po dzisiejszej akcji jak puścił playlistę moich starych numerów z yt na serwerze, jednak lepiej jakby ta kara została.
 2. trochę szacunku, generalnie może wystrzelić to forum w powietrze a wam nic do tego no! ale żeby nie było! zrozumiałem żart, zdeczka nieśmieszny no ale jest
 3. Zła nazwa tematu.. // chodzi mi o nick kolegi - co do samej skargi to rzeczywiście jak najbardziej słusza.. ale czuję, że kolega i tak do nas nie wróci.
 4. ej, wszystko ok ale po co duplikujesz post wyżej? myślę, że kolega potrafi czytać i na pewno sobie poradzi z krótszą wersją TEGO SAMEGO zdania spamerzy
 5. co? dlaczego? boli Cię, że dzieciak wbija globala? weź Ty się poważnie zastanów nad tym co piszesz. Widzę, że serio ze społecznością 4funa coś jest nie tak, wszyscy macie ból dupska o to, że ktoś coś osiąga żenada
 6. Też wolę underground. Heja
 7. W Polsce tez podobno jest chujowo, mozesz uciec albo zostac i cos zrobic, a nie tylko narzekac i odchodzic oczywiscie alternatywa to znalezienie lepszego serwera, ale watpie ze w Polsce taki wystepuje // z drugiej strony co ja gadam, jak ty troll nr 1 papapa!!
 8. jail 

  Skarga zostaje odrzucona z powodu braku dowodu w formie demka na dowolnym playerze online.
 9. Dobra wróżka dostaje prezenty /edit o, widzę że się spodobało!
 10. zabawne jak wilczur w stroju klauna bana nie ma, primo miesiac, drugie primo minął, trzecie primo zamknąć a nie, przecie infobanów nie pokazuje jestem za zdjęciem infobana, kolega w sumie po kilku rozmowach (groźbach z mojej strony) zmienił swoje postępowanie widać u niego niezłą poprawę, nie robi już źle, oraz zmień te chujowe zabawy Grzelak
 11. awp 

  hemoglobina.. takie jestem bardzo na tak, ale jeszcze bardziej na nie ze względu na wyżej popełniony błąd językowy. rozumiem, że każdemu może się zdarzyć.. ale no kurcze, nie w podaniu!
 12. To trzeba było napisać !pop, jeżeli nie zrozumieliście polecenia. Powiedział "przechodzicie to, można oszukiwać", tak - czy nie?
 13. A moim zdaniem w ogóle nie jest to "słuszna skarga" jak koledzy wyżej pisali, ponieważ z tego co widać na 1 demku wjechał w ziomka, który odskoczył - mógł nawet powiedzieć "przepraszam że wjechałem na Ciebie pięty Ci umyję", dopóki na demku nie będzie widać, że omijał go a rozjechał wszystkich innych to demko jest bezwartościowe. Na drugim demku powiedział, że macie to przejść i możecie oszukiwać. To znaczy, że macie PRZEJŚĆ "no i przechodzicie już to", czyli musicie całą długość tego parkoura przebiec z możliwością skracania (pewnie o to mu chodziło). Wy nie przeszliście tego tylko ustawiliście się na końcu, tj. nie wykonywaliście poleceń - mieliście to przechodzić, a pobiegliście w drugą stronę). Więc zabił was za nie wykonywanie poleceń, co nawet nie było FK. ustawienie się na mecie nie przechodząc zabawy nie jest oszustwem, tylko nieuczestniczeniem w zabawie Skarga zostaje odrzucona, brak czynów niedozwolonych / zbyt mało dowodów.
×