Spun cs-placzabaw.pl

Użytkownik Steam
 • Zawartość

  133
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

13 Neutralna

O Spun cs-placzabaw.pl

 • Tytuł
  Entuzjasta
 • Urodziny 05/09/67

Czas Gry

 • Jail
  875
 • Old JB
  25
 • 4Fun
  1
 • Only Knife
  1
 • AWP
  1
 • Areny 1v1
  2
 • Base Builder
  2
 • Surf+Klasy
  1
 • Pozostałe
  3

Ostatnie wizyty

1110 wyświetleń profilu
 1. Nowa mapa placu zabaw

  no jak chcesz zeby to bylo na tej mapie to serdeczne gratulacje
 2. zaakceptowane  Spun

  no @Revins wybieram te 2k
 3. zaakceptowane  Spun

  noo wybieram te 2k
 4. zaakceptowane  Spun

  aha jakie odzywki ?
 5. zaakceptowane  Spun

  typie jak zachowuje sie tak jak przed banem co teraz takiego "zlego" robie xD
 6. zaakceptowane  Spun

  gosciu smieszny jestes xDDD
 7. zaakceptowane  Spun

  1. Nick, steamID: Spun STEAM_0:1:116067601 2. Data i godzina otrzymania bana: 2017-07-29 23:07:52 3. Serwer: Jail 4. Długość Bana: 10000 5. Typ bana (mute / ban na ct / ban / inny - napisz jaki): ctban 5. Powód bana: obszerna skarga na forum, polecam sie zapoznac 6. Admin banujący: SUPER TIMOR 7. Na jakiej podstawie chcesz UB (pomyłka admina / przyznanie się do błędu i obiecanie poprawy, przeprosiny / inne - napisz jakie): przyznanie się do błędu i obiecanie poprawy, przeprosiny 8. Opis sytuacji: Chyba 2 tygodnie temu dostalem bana na 10k rund za faworyzacje podrzucanie broni itp...Noo i chce wszystkich przeprosić za moje sytuacje w ct 9. Link do bana na stronie https://cs-placzabaw.pl/bans/index.php?p=ctban 10. Dowód*:
 8. odrzucone  liknam

  na tak
 9. zaakceptowane  Spun

  tak obiecuje !
 10. zaakceptowane  Spun

  1. Nick, steamID: Spun STEAM_0:1:116067601 2. Data i godzina otrzymania bana: 08-12-17 11:46 3. Serwer: Jail 4. Długość Bana: 2 miesiace 5. Typ bana (mute / ban na ct / ban / inny - napisz jaki): ban 5. Powód bana: BUGOWANIE 6. Admin banujący: mr rooster 7. Na jakiej podstawie chcesz UB (pomyłka admina / przyznanie się do błędu i obiecanie poprawy, przeprosiny / inne - napisz jakie): przyznanie się do błędu i obiecanie poprawy, przeprosiny 8. Opis sytuacji: Wiem że źle zrobiłem i to mój kolejny ban 13..Chciałbym bardzo wszystkich przeprosić za moje głupie zachowanie.Wszedłem do CT mając bana bardzo tego żałuje.Wiem że wilku dostał za to samo bana na 2 miesiące tylko że Wilku zabijał kogo popadnie kiedyś jeszcze pamiętam dostał za to bana od Tenikoo na 2h.Ja zabiłem 1 osobę z tych 3 map.Na mapie paper chciałem zobaczyć czy kamehame działa wiec wszedłem do CT żeby być tam szybciej mapa hostile zabiłem 1 osobę co biła sikreta i na ostatniej mapie nie zabiłem nikogo sam nie wiem czemu wtedy wszedłem do tego CT+ Tylko fajnie że nie banowaliście że TT respiło sie z ak ;D (był taki bug) +pisze skarge osoba która robiąc tak samo.Myślę że 2 miesiące za coś takiego to jest zdecydowanie i jeszcze np taki Darky co dostał bana za bugowanie dostał UB..Jeszcze raz chciałbym wszystkich przeprosić za moje zachowanie. 9. Link do bana na stronie https://cs-placzabaw.pl/bans/index.php?p=banlist&searchText=spun&Submit=Search 10. Dowód*:
 11. [BŁĄD] Nieograniczone medi shoty na zabawie NoScope Battle

  no to samo jest z granatami
 12. zaakceptowane  Skarga_v2 Bułgar

  skarga słuszna ja robilem tak samo i dostalem 10k !
 13. Wróciłem

  ahhh te 4 dni przerwy
 14. odrzucone  Spun

  1. Nick, steamID: Spun STEAM_0:1:116067601 2. Data i godzina otrzymania bana: 07-30-17 19:39 3. Serwer: Jail 4. Długość Bana: 6 miesiecy 5. Typ bana (mute / ban na ct / ban / inny - napisz jaki): Ban 5. Powód bana: dzialanie na szkode spolecznosci, wielokrotne wyzwiska mimo wielu kar, jazda po rodzicach etc / aktualny ban wtf 6. Admin banujący: SUPER TIMOR 7. Na jakiej podstawie chcesz UB (pomyłka admina / przyznanie się do błędu i obiecanie poprawy, przeprosiny / inne - napisz jakie): przyznanie się do błędu i obiecanie poprawy, przeprosiny 8. Opis sytuacji: Nie wiem od czego zacząć bo tego było dużo,ale na początku chciałbym przeprosić wszystkich za moje głupie zachowanie a szczególnie yakuba i Qugara za to że was wyzywałem,ale jeszcze chciałbym napisać za co was wyzywałem co runde byly teksty w moja strone typu "dobrze że spun umarł" "spun jak tam ban" itp wiem ze to bylo glupie co zrobiłem jeszcze raz wszystkich przepraszam jeśli kogoś uraziłem. 9. Link do bana na stronie https://cs-placzabaw.pl/bans/index.php?p=banlist&searchText=spun&Submit=Search 10. Dowód*:
 15. odrzucone  Podanie

  NA TAK JESTEM