Skocz do zawartości

✪ Dawiddy cs-placzabaw.pl

Użytkownik Steam
 • Zawartość

  12
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

3 Neutralna

O ✪ Dawiddy cs-placzabaw.pl

 • Tytuł
  Amator

Czas Gry

 • Jail
  633
 • Old JB
  3
 • 4Fun
  1
 • Only Knife
  1
 • AWP
  0
 • Areny 1v1
  0
 • Base Builder
  1
 • Surf+RPG
  0
 • Pozostałe
  1
 • Surf+Klasy
  1

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. ✪ Dawiddy cs-placzabaw.pl

  zaakceptowane  Dawiddy nie ma umiaru

  Bóg* a tak ogólnie to skarga słuszna
 2. ✪ Dawiddy cs-placzabaw.pl

  zaakceptowane  Skarga Im ☯ Shadow

  1. Twój nick i steamID: Dawiddy cs-placzabaw.pl STEAM_0:0:132734356 2. Nick i steamID osoby, na którą piszesz skargę: Im ☯ Shadow cs-placzabaw.pl STEAM_0:0:143423184 3. Data i godzina zdarzenia: 31.01.2018 godz. około 20:10 4. Mapa: jb_facebook 5. Skopiowane punkty z regulaminu, które zostały złamane: 4.4. Nie zabijaj TT, którzy wykonują polecenia (jest to free kill). 6. Opis sytuacji: według Shadowa ruszałem się na zabawie na której obowiązywał totalny bezruch jednak to nie prawda. Dla ułatwienia jest taktyczny kwadrat, który jak widać się nie poruszył względem mapy. Z drugiej perspektywy widać, że pomarańczka po prawej się ruszył,a inny kolega uderzył kosą jednak nie został zabity. 7. Proponowana kara: Jakiś ban na CT ewentualnie skierowanie do okulisty 8. Dowód potwierdzający słuszność Twojej skargi (screenshot, film na yt lub vimeo; bez dowodu skarga zostanie natychmiast zamknięta bez rozpatrzenia):
 3. ✪ Dawiddy cs-placzabaw.pl

  odrzucone  Skarga APAP

  Jeśli w 1 sytuacji masz wątpliwości to tym bardziej w 4 bo w 1 jest wyraźna różnica a w 4 prawie tej różnicy niema
 4. ✪ Dawiddy cs-placzabaw.pl

  odrzucone  Skarga APAP

  1. Twój nick i steamID: Dawiddy cs-placzabaw.pl STEAM_0:0:132734356 2. Nick i steamID osoby, na którą piszesz skargę: APAP STEAM_0:0:108742275 3. Data i godzina zdarzenia: 1.29.2018 godz.18.00 4. Mapa: jb_facebook 5. Skopiowane punkty z regulaminu, które zostały złamane: 5.3. Musisz być bezstronny. Faworyzowanie graczy jest niedozwolone. 6. Opis sytuacji: Podczas zabawy w quiz podskakiwany kolega APAP nie popisał się dobrym wzrokiem co widzimy na nagraniu o ile w 2 sytuacji faktycznie byłem drugi, a w 3 byliśmy równo praktycznie co do setnej sekundy to w 1 sytuacji widać że byłem pierwszy poza tym tyly razy Admini mówią że jeśli nie jest się pewnym to nie zabijaj (w tym przypadku nie dawaj odpowiadać) 7. Proponowana kara: Nie wiem, nie znam się jakiś banik na ct 8. Dowód potwierdzający słuszność Twojej skargi (screenshot, film na yt lub vimeo; bez dowodu skarga zostanie natychmiast zamknięta bez rozpatrzenia):
 5. ✪ Dawiddy cs-placzabaw.pl

  odrzucone  skarga na timor

  Skarga słuszna Jestem Królem
 6. ✪ Dawiddy cs-placzabaw.pl

  event Darmowy VIP dla każdego

  .
 7. ✪ Dawiddy cs-placzabaw.pl

  event Darmowy VIP dla każdego

  1. Link do profilu steam: https://steamcommunity.com/id/dawiddy 2. Steam ID (jeżeli wiesz co to) STEAM_0:0:132734356 3. Link do screenshota zrobionego w pkt. 2 4. Link do screenshota zrobionego w pkt. 5 5. Link do screenshota zrobionego w pkt. 7 6. Link do screenshota zrobionego w pkt. 10
 8. ✪ Dawiddy cs-placzabaw.pl

  [BUG] Gang cios BUG

  Wszystko już działa proszę o zamknięcie. Dzięki Rooster za pomoc
 9. ✪ Dawiddy cs-placzabaw.pl

  [BUG] Gang cios BUG

  Wszystko już działa proszę o zamknięcie. Dzięki Rooster za pomoc
 10. ✪ Dawiddy cs-placzabaw.pl

  [BUG] Gang cios BUG

  Witam grając dzisiaj na serwerze jail break gangi zauważyłem że nie regeneruje mi się hp (w gangu mamy regeneracje) po chwili zorientowałem się, że po wpisaniu komendy !gang pojawia się coś takiego myślałem że to bug na jednej mapie ale na następnej nawet nie było prefixu przed nickiem tylko coś w tym rodzaju : [] Dawiddy cs-placzabaw moi koledzy z gangu mają to samo. Proszę o jak najszybsze naprawienie tego błędu bo niektórzy członkowie gangu pomyśleli, że go usunąłem/wyrzuciłem ich. I oczywiście wszystkie ulepszenia z gangu nie działają. A na stronie https://cs-placzabaw.pl/gang/ gang jest pokazany normalnie.
×