Skocz do zawartości

Samuraj cs-placzabaw

Użytkownik Steam
 • Liczba zawartości

  108
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  6
 • Time Online

  11h 16m 28s

Ostatnia wygrana Samuraj cs-placzabaw w dniu 3 Czerwiec 2019

Użytkownicy przyznają Samuraj cs-placzabaw punkty reputacji!

Reputacja

109 Kapral

5 obserwujących

O Samuraj cs-placzabaw

 • Tytuł
  Entuzjasta

Czas Gry

 • Jail
  12
 • Old JB
  0
 • Only Knife
  0
 • AWP
  1
 • Areny 1v1
  0
 • Base Builder
  278
 • Surf+RPG
  44
 • Pozostałe
  46
 • Surf+Klasy
  3

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Kolejny temat który wspólnie ustaliliśmy w pełnym gronie administracyjnym, obecnie wartości zbalansowane są pod sklep i rpg. Normal: VIP: S-VIP
 2. Kolejny temat który ustaliliśmy dzisiaj w pełnym składzie administracyjnym: W ramach wyjasnienia, rpg zrobiliśmy pod 4 główne bronie, resztę chcemy na początku wyrzucić i ewentualnie z czasem wprowadzać po jednej/dwie na sezon. Aktualnie temat z brońmi jest w trakcie opracowania, zmienimy jedynie małe rzeczy (dmg oraz dodamy nocoil do m4), żeby nie było z tym tyle roboty (której i tak jest już na maksa dużo). HUMAN: ZOMBIE:
 3. Rozumiem, w takim razie cooldown sklepu na 3 sekundy przesuwamy. Po przemyśleniu, faktycznie te itemy wydają się nie dość, że problematyczne ze strony technicznej, to dodatkowo byłyby one boostem dla wyjadaczy nie gracza nowego, a właśnie ten drugi efekt chcemy uzyskać. Dlatego itemy całkowicie wywalamy. Dodatkowo wywalamy z S-VIP'a - toksyczna broń - zastąpimy to flashem w sekcji VIP, żeby nie było P2W na S-VIP'ie. Dodatkowo zrobimy to łatwiejszym sposobem niż ten opisany. Czyli do wywalenia: Jednak sklep zombie zostanie wtedy znowu bez ekscesów, dlatego wrzucamy zamiast tego 3 inne itemy, mam nadzieję, że realne do wykonania. Dodaj je do pierwszego posta w miejsce starych by było to bardziej przejrzyste i czytelne. Jednocześnie jeżeli nie można zrobić CD na każdy item z osobna, to zmieniamy wartości dokupionego HP u zombie, robimy 3 poziomy w zależności od poziomu premium, czyli: W takim wypadku nie będzie sensu kupowania kolejno różnych poziomów hp, tylko wybranie tej która jest najkorzystniejsza. Dlatego też podnosimy ceny HP im więcej go kupujemy, nie zmniejszamy jak było na początku. W takim wypadku S-VIP będzie mógł kupić relatywnie najwięcej hp ale jednocześnie będzie ono droższe niż gdyby kupował je VIP lub człowiek bez VIP'a. Da to większy balans i nie sprawi, że będzie to P2W.
 4. Trzeci temat dotyczący reworku BB moda. Wklejam go jako zbiorowy temat, bo dotyczy drobnych rzeczy których nie trzeba pisać od nowa a jedynie zablokować/ usunąć i prawdopodobnie nie zajmą one zbyt wiele czasu. Póki co tylko na testowy, jak reszta. 1. Usunięcie graffiti (obecnie wiele kamp budowanych jest na "klucz" i są one nie do zdobycia jednocześnie nie wymagają kompletnie żadnego skilla od wchodzącego, bo ustala sobie punkt na grafitti, coś jak deweloper, tylko ręcznie). 2. Usunięcie kosy w fazie budowania. (to samo co wyżej, zaznaczanie sobie pixela na który trzeba wejść). 3. Usunięcie map: bb_aardkazordoon - zbugowane pixele bb_aardvarg - ta sama mapa co bb_aardbear bb_amisu_train - ta sama mapa co zwykły train bb_arcadca_umbrella bb_colors - Reklama konkurencji na całą ścianę mapy. Zamiast niej, zostawimy darks które jest tą samą mapą bez reklamy. bb_developer2 bb_dust2_maincra_fix - Za duża mapa, mało klocków, mało surfów. Ewentualnie do reedycji. bb_frozen bb_kazordoon - lepsza wersja mapy bb_aardkazordoon bb_kindlus_v4 bb_kyku bb_natsu - nie działa wywala cały serwer bb_natsu_final2 - zbugowany resp zombie bb_natsu_final3 - Zbugowana mapa bb_pentagon_b1 - mała mapa, za mało klockow i do niczego sie nie nadają bb_secret - czarna podłoga bb_westwood - niewidzialne klocki bb_zipoz_minecraft - reklama deszczowego inferno, do usunięcia lub reedycji. 4. Wprowadzenie pozostałej puli map do obiegu w votemap, obecnie grane jest ciągle to samo a mapy inne mogę wywołać tylko z poziomu menu administratora przez vote, nie ma ich w obiegu. A szkoda. 5. Usunięcie mini gier, zbugowane, nie praktyczne, nikt tego nie używa a czasami był z tym problem.
 5. Przy tak małej ilości utworów będzie się to powtarzało co kilka rund i wyjdzie na to samo co roundsoundy tylko odświeżone. Z drugiej strony wrzucenie zbyt dużej ilości "muzyczki" to dużo pobierania i miejsca. Może warto odświeżyć po prostu aktualny repertuar zamiast robić te MVP? Żeby to było wyróżnienie jak pisałeś Mrówek to musiałoby być z 50 dźwięków, żeby faktycznie to miało ręce i nogi. Sporo piosenek jest źle dociętych, chodzi szczególnie o zakończenie które "urywa", można to przerobić na stopniowe wyciszanie albo wyciąć jeszcze raz, ale opcja pierwsza dużo łatwiejsza. W niektórych na początku też jest efekt "urwania" który można naprawić właśnie stopniowym "wejściem" głośności. Sam repertuar to wiadomo - kwestia gustu. Każdemu nie przypasujesz. Jakbyś nie mógł sobie poradzić to wal jak dym
 6. - Wciąż nie ma wyboru klasycznej skórki (ustawionej jako domyślna) z poziomu menu modeli. - Komenda models nie działa po stronie zombie. - Nie działa Macri Teraz bugi: - Donald Trump na 4 testy, dwa były zbugowane, po upłynięciu czasu budowania zmieniał się skin na default. - Helga - na 6 testów, jeden bug taki jak powyżej ale raczej jest okej. W obu przypadkach nie zapisywało wyboru skina w kolejnej rundzie i graliśmy z default. - Nie wiem co namodziłeś ale zbugowały się surfy xD Tj. Surf (rura, czy normalny, bez znaczenia) bo wskoczeniu na niego modelem przechodzimy go o 2x szybciej niż teraz. Problem nie występuje po wchodzeniu na surfa z poziomu podłogi. Sprawdzone: - !models dodane do poziomu głównego menu - Działa - Sprawdzone skiny które działają i nie bugują się: Shadow, Artic, Komandofoki, Nano, Saper, Phoenix - Menu niedostępne z poziomu pretime i rundy - działa - Usunięte wyświetlnie menu modeli po wejściu na serwer - działa Nowe propozycje: - Jeżeli prawidłowe działanie menu warunkuje dostęp do modeli z terro, to proponujemy dodanie skina: 1. Zombie admin (police, pierwszy od lewej na dolnym rzędzie) - https://gamebanana.com/skins/140286 Z ustawieniem dostępu dla Administracji. W ten sposób nie będzie sytuacji w której ktoś myli CT przez zmianę skina. Dodatkowo mogą pojawić się bugi jeżeli damy możliwość zmian skinów zombie dla każdego. Wiem, że paczka ma 4 lata, ale szybka biegaczka działa, więc może ten skin też. - Hitler - https://gamebanana.com/skins/144166 Wiem, że paczka ma 3 lata, ale jest w niej deadpool który działa na surf+rpg dlatego liczę na to, że i ten miły Pan działa. - Vladimir Putin - https://gamebanana.com/skins/165707 - Kim Dzong Un - https://gamebanana.com/skins/165707 - Dimitri (drugi od prawej) - https://gamebanana.com/skins/150025 Usuwamy: - Macri - Helga - Obecnie nie znam ŻADNEJ kobiety która grała by chociaż sezonowo na bb. Skoro będzie nieużyteczny przez 99,99% czasu to naprawdę szkoda zawalać serwer.
 7. Okej, wszystko się pobiera, odpala, działa. Wszystkie modele działają i nie bugują się w ciasnych kampach, modele nie prześwitują przez klocki i nie da się ich skrócic. Animacje sa poprawne, w tym kucania, skakania, chodzenia. Kosa jest prawidłowo trzymana tylko nie zmienia modelu rękawic przy zmianie modelu postaci ale tak może zostać według mnie. Modele zapisują się po wyjściu z servera. Jeżeli chodzi o to co trzeba zrobić to: - Usunąć mikołaja i ustawić skina domyślny (zwykły CT) oraz dodać tego zwykłego do menu, żeby można było go wybrać. - Dodać !models to istniejącego menu jako submenu, zmienić wtedy opcję "wyjście" na "cofnij". Może być na drugiej stronie pod numerem trzy, pod latarką. - Dać dostęp do tego menu tylko w czasie budowania i pretime. - Usunąć wyświetlanie !models po wejściu na serwer (pojawia się najpierw !models a za moment nakłada się na to FAQ (przypominajki) przez to i tak jest to nie funkccjonalne ) - myślę, że dostęp z menu głównego wystarczcy w zupełności. BUGI: - Po wpisaniu !models po stronie CT i zakończeniu rundy w trakcie wyświetlania menu, po stronie zombie mamy dostęp do menu, wybranie jakiejkolwiek opcji przenosi nas do zakładki w której możemy wybrać skin SHADOW lub wyjść z menu. Po wybraniu przez zombie skinu SHADOW - zmienia nam model na shadow... Nic nie daje zmiana klasy, slay itp. Nowe modele: (Nie wrzucaj modeli do S-VIP'a bo nie mamy jak sprawdzić aktualnie, później się je przeniesienie do odpowiednich kategorii z przypisaną flagą.) 1. Makaroni 2. Mama Samuraja - drugi skin od lewej, ta kobieta z czapką 3. Armored Frog 4. Gruby Joe - 3 skin od lewej, ten zamaskowany 5. I KLASA ULTRA PREMIUM Mama Krokusa (nazwa do ewentualnej zmiany )
 8. Na nie, nie widziałem Cię kupę czasu, nagle pojawiasz się z dnia na dzień i w ten sam niemal dzień dowiaduje się, że podanie składasz. Bardzo miło, że pomogłeś nam przy mapach, widać że zależy ale pograj trochę, pomagaj bez flagi i wtedy spróbuj. Obecnie skład wystarcza w zupełności do kontrolowania serwera, nie wspominając, że coraz rzadziej się zdarza łamanie regulaminu :). Jakoś nie zapadłeś mi w pamięci jako osoba aktywna i pomocna, raczej jako neutralna. Admin to nie tylko pilnowanie by nikt nie blokował respa, musimy pomagać początkującym graczom. Popracuj też trochę nad forum. Być może zmienię zdanie jak podanie powisi wystarczająco długo. Bez urazy kolego, lubię Cię ale bycie adminem dla samego bycia mija się kompletnie z celem. Zmień się z neutralnego KR w pomocnego to pewnie Samuraj da tutaj dużą okejkę Pozdrawiam.
 9. Przykro mi ale ja jestem na nie. Za młody, plus widziałem sytuacje jak cwaniakujesz, przy fladze będzie to normą podejrzewam. Podanie nie kompletne, nie ma hlstats'ów. Do tego leży forum i składnia, punkt 12 kompletnie mnie nie przekonuje. Pokaż, że Ci zależy, popraw rzeczy które wytknęli Ci ludzie, postaraj się i na pewno wielu zmieni wtedy zdanie Pozdrawiam.
 10. Proszę o podpięcie Mimo wszystko fajnie by było gdyby FAQ było pod komendą, jeżeli pozwolisz to napisze plugin z menu FAQ Np: !Faq Wyświetla: 1. Jak budować 2. Regulamin 3. Celowniki 4. Administracja 5. Korzyści z VIP'a I po wybraniu odpowiedniej opcji wrzucało by nam tekst na prywatny say. Wiele to miejsca nie zabierze, a na pewno będzie ułatwieniem. Wiem, że dużo graczy gra na traktorach jak ja i wejście na stronę z poziomu gry to zbyt długi czas oczekiwania, dlatego właśnie dobrze by było gdyby takie podstawowe informacje były dostępne z poziomu gry. Ale oczywiście ostateczne słowo należy do Ciebie Adi Jeżeli się zgadzasz to temat można zamknąć, ja się resztą zajmę i będę wrzucał na pw.
 11. 1. Imię, Nick, Steam ID. Dawid, Samuraj cs-placzabaw.pl, STEAM_1:0:17379135 2. Wiek i coś o sobie. Mam 24 lata, multiinstrumentalista, trochę maluję abstrakcję, trochę grzebię przy autach, trochę jeżdżę na desce, uczę się freestyle slalom na rolkach, jeżdżę na rowerze (zaliczona trasa do Szczecina), lubię wszelki rodzaj muzyki za wyjątkiem discopolo, głównie słucham: jazz, rap, i uwielbiam psy-trance ❤️. Ogólnie typ zajawkowicza, lubię sobie obrać cel do którego sukcesywnie dążę. Nie mówię głupot, wolę nic nie mówić niż wypowiadać się na temat o którym nie mam zielonego pojęcia, nie oceniam ludzi i nie interesuje się tematami na które nie mam realnego wpływu, potrafię działać w grupie. Raczej bezkonfliktowy, ciężko mnie sprowokować 3. Jakim dysponujesz czasem? Obecnie kilka godzin dziennie, za jakieś 2-3 miesiące wracam do pracy więc moja aktywność znowu będzie się opierała na kilku godzinach w weekendy. W tym roku będę miał lepszy internet więc godzinkę dziennie w tygodniu to jest maks. 4. Doświadczenie w administracji serwerem. Byłem [email protected] kilku serverów, kilka razy byłem też zwykłym adminem, ogólnie było tego bardzo dużo (w cs 1.6) bo gram w cs'a jakieś 11-13 lat (nie jestem pewien, około 10-11 na steam a wcześniej grałem na non -steamie). Obecnie sprawuje u was rolę j-admina na serwerze BaseBuilder. 5. Czy posiadasz mikrofon? Tak 6. Czy dasz radę utrzymywać aktywnego VIPa? Tak 7. Twoja ranga w CS:GO. Był LEM, później z rok unranked, teraz przez QROKUS'a wrzuciło mnie do silver elite ;_____; 8. Ilość banów ze strony sourcebans.* 0 9. Link do banów ze strony sourcebans.* https://www.cs-placzabaw.pl/bans/index.php?p=banlist&advSearch=Samuraj cs-placzabaw.pl&advType=name 10. Ilość godzin przegranych w CS:GO. 10k+ na 1.6, 1380h na cs go. 11. Znajomość Sourcemoda w/g skali Nie mam pojęcia, obstawiałbym 6 bo nie wgrywałem pluginów w csgo jeszcze, obecnie jestem na etapie przyswajania sobie sourcemoda do skryptowania. 12. Dlaczego ty? Jestem chętny pomóc w ogarnianiu serwera wieczorami kiedy nikogo nie ma na bb. Obecnie na rpg nie ma praktycznie administracji (przynajmniej w godzinach wieczornych-nocnych). Nie mam parcia jak poprzednio, mogę po prostu pomóc do czasu aż na serwerze pojawi się kilku aktywnych administratorów. Skoro i tak gram na surfie to mogę przy okazji ogarnąć serwer. Chociaż nie ukrywam, że BB jest moim głównym serwerem a flagę na surfie chciałbym tylko do czasu ustabilizowania się sytuacji na serwerze Myślę, że póki co nikogo nie zawiodłem jeżeli chodzi o wykonywanie swoich obowiązków na BaseBuilder. Znam regulamin, spełniam warunki z podania, obecnie mała ilość godzin na serwerze, gram 1-3h dziennie wieczorkami :). 13. Link do Twoich statystyk z serwera, na który piszesz podanie: https://cs-placzabaw.pl/strony/motd/?serwer=surfrpg&strona=rank&id=34758270 14. Znajomość j. angielskiego w skali od 1 do 10. Ciężko powiedzieć, pracuję w Norwegii i docelowo rozmawiamy po angielsku. Jestem straszny z gramatyki, ale mam dość sporą bazę słów także jestem w stanie się dogadać bez większych problemów. Póki co na serwerze byłem w stanie wytłumaczyć obcokrajowcom wybrane zagadnienia czy regulamin.
 12. Założenia: - FAQ pojawia się po załadowaniu serwera na stronie powitalnej. - FAQ pojawia się w języku polskim dla osób z polski oraz angielskim dla innych lokalizacji. - Po wpisaniu komendy !FAQ /FAQ pojawia się nam cały tekst w konsoli (nie na czacie). - Dodanie komendy !celownik /celownik !crosshair /crosshair - Dodanie komendy !regulamin /regulamin !rules /rules Faq po polsku: Po angielsku: komenda !celownik /celownik !crosshair /crosshair Po polsku: Po angielsku: Komenda !regulamin /regulamin !rules /rules Po polsku: Wyświetla na czacie: sprawdź konsolę! Wyświetla w konsoli: Po angielsku: Wyświetla na czacie: Check ur console! Wyświetla w konsoli: Dodatkowe przypominajki na czat: Po polsku: Po angielsku: @EDIT Dodałem pkt 15 i 16 do regulaminu po angielsku bo obecnie nie ma przetłumaczonych tych punktów. Jeżeli jakiś błąd to poprawiajcie, jestem koszmarny z gramatyki
 13. Od jakiegoś czasu odwiedzam Surf + Rpg i faktycznie brak admina boli. Widziałem kolegę kilka razy i myślę, że warto dać mu szansę Miły, przyjacielski, wszystko zgodnie z podaniem. Jedynie ten "perm" z przed roku mnie martwi. Ale tak czy owak, bez zgody Timora nie przejdzie dalej, także jeżeli grzechy wybaczone i zapomniane to założyć chomąto i niech działa A tak na poważnie to jestem jak najbardziej na tak, powodzenia Mrówek :).
 14. Z tego co widzę to jest praktycznie to samo, tylko tyle, że !models jest nie wrzucone do menu. Można wrzucić na tym pluginie i dać odnośnik w menu. Chyba, że ja czegoś nie rozumiem?
 15. Chodzi o plugin do czapek z jb? Jeżeli tak, to byłby idealny
×

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.