Skocz do zawartości

Samuraj cs-placzabaw

Admin BB
 • Liczba zawartości

  102
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  4
 • Time Online

  10h 5m 31s

Ostatnia wygrana Samuraj cs-placzabaw w dniu 13 Luty

Użytkownicy przyznają Samuraj cs-placzabaw punkty reputacji!

Reputacja

95 Dobra

5 obserwujących

O Samuraj cs-placzabaw

 • Inne grupy: Użytkownik Steam
 • Tytuł
  Entuzjasta

Czas Gry

 • Jail
  12
 • Old JB
  0
 • Only Knife
  0
 • AWP
  1
 • Areny 1v1
  0
 • Base Builder
  273
 • Surf+RPG
  39
 • Pozostałe
  42
 • Surf+Klasy
  3

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Przy tak małej ilości utworów będzie się to powtarzało co kilka rund i wyjdzie na to samo co roundsoundy tylko odświeżone. Z drugiej strony wrzucenie zbyt dużej ilości "muzyczki" to dużo pobierania i miejsca. Może warto odświeżyć po prostu aktualny repertuar zamiast robić te MVP? Żeby to było wyróżnienie jak pisałeś Mrówek to musiałoby być z 50 dźwięków, żeby faktycznie to miało ręce i nogi. Sporo piosenek jest źle dociętych, chodzi szczególnie o zakończenie które "urywa", można to przerobić na stopniowe wyciszanie albo wyciąć jeszcze raz, ale opcja pierwsza dużo łatwiejsza. W niektórych na początku też jest efekt "urwania" który można naprawić właśnie stopniowym "wejściem" głośności. Sam repertuar to wiadomo - kwestia gustu. Każdemu nie przypasujesz. Jakbyś nie mógł sobie poradzić to wal jak dym
 2. - Wciąż nie ma wyboru klasycznej skórki (ustawionej jako domyślna) z poziomu menu modeli. - Komenda models nie działa po stronie zombie. - Nie działa Macri Teraz bugi: - Donald Trump na 4 testy, dwa były zbugowane, po upłynięciu czasu budowania zmieniał się skin na default. - Helga - na 6 testów, jeden bug taki jak powyżej ale raczej jest okej. W obu przypadkach nie zapisywało wyboru skina w kolejnej rundzie i graliśmy z default. - Nie wiem co namodziłeś ale zbugowały się surfy xD Tj. Surf (rura, czy normalny, bez znaczenia) bo wskoczeniu na niego modelem przechodzimy go o 2x szybciej niż teraz. Problem nie występuje po wchodzeniu na surfa z poziomu podłogi. Sprawdzone: - !models dodane do poziomu głównego menu - Działa - Sprawdzone skiny które działają i nie bugują się: Shadow, Artic, Komandofoki, Nano, Saper, Phoenix - Menu niedostępne z poziomu pretime i rundy - działa - Usunięte wyświetlnie menu modeli po wejściu na serwer - działa Nowe propozycje: - Jeżeli prawidłowe działanie menu warunkuje dostęp do modeli z terro, to proponujemy dodanie skina: 1. Zombie admin (police, pierwszy od lewej na dolnym rzędzie) - https://gamebanana.com/skins/140286 Z ustawieniem dostępu dla Administracji. W ten sposób nie będzie sytuacji w której ktoś myli CT przez zmianę skina. Dodatkowo mogą pojawić się bugi jeżeli damy możliwość zmian skinów zombie dla każdego. Wiem, że paczka ma 4 lata, ale szybka biegaczka działa, więc może ten skin też. - Hitler - https://gamebanana.com/skins/144166 Wiem, że paczka ma 3 lata, ale jest w niej deadpool który działa na surf+rpg dlatego liczę na to, że i ten miły Pan działa. - Vladimir Putin - https://gamebanana.com/skins/165707 - Kim Dzong Un - https://gamebanana.com/skins/165707 - Dimitri (drugi od prawej) - https://gamebanana.com/skins/150025 Usuwamy: - Macri - Helga - Obecnie nie znam ŻADNEJ kobiety która grała by chociaż sezonowo na bb. Skoro będzie nieużyteczny przez 99,99% czasu to naprawdę szkoda zawalać serwer.
 3. Okej, wszystko się pobiera, odpala, działa. Wszystkie modele działają i nie bugują się w ciasnych kampach, modele nie prześwitują przez klocki i nie da się ich skrócic. Animacje sa poprawne, w tym kucania, skakania, chodzenia. Kosa jest prawidłowo trzymana tylko nie zmienia modelu rękawic przy zmianie modelu postaci ale tak może zostać według mnie. Modele zapisują się po wyjściu z servera. Jeżeli chodzi o to co trzeba zrobić to: - Usunąć mikołaja i ustawić skina domyślny (zwykły CT) oraz dodać tego zwykłego do menu, żeby można było go wybrać. - Dodać !models to istniejącego menu jako submenu, zmienić wtedy opcję "wyjście" na "cofnij". Może być na drugiej stronie pod numerem trzy, pod latarką. - Dać dostęp do tego menu tylko w czasie budowania i pretime. - Usunąć wyświetlanie !models po wejściu na serwer (pojawia się najpierw !models a za moment nakłada się na to FAQ (przypominajki) przez to i tak jest to nie funkccjonalne ) - myślę, że dostęp z menu głównego wystarczcy w zupełności. BUGI: - Po wpisaniu !models po stronie CT i zakończeniu rundy w trakcie wyświetlania menu, po stronie zombie mamy dostęp do menu, wybranie jakiejkolwiek opcji przenosi nas do zakładki w której możemy wybrać skin SHADOW lub wyjść z menu. Po wybraniu przez zombie skinu SHADOW - zmienia nam model na shadow... Nic nie daje zmiana klasy, slay itp. Nowe modele: (Nie wrzucaj modeli do S-VIP'a bo nie mamy jak sprawdzić aktualnie, później się je przeniesienie do odpowiednich kategorii z przypisaną flagą.) 1. Makaroni 2. Mama Samuraja - drugi skin od lewej, ta kobieta z czapką 3. Armored Frog 4. Gruby Joe - 3 skin od lewej, ten zamaskowany 5. I KLASA ULTRA PREMIUM Mama Krokusa (nazwa do ewentualnej zmiany )
 4. Na nie, nie widziałem Cię kupę czasu, nagle pojawiasz się z dnia na dzień i w ten sam niemal dzień dowiaduje się, że podanie składasz. Bardzo miło, że pomogłeś nam przy mapach, widać że zależy ale pograj trochę, pomagaj bez flagi i wtedy spróbuj. Obecnie skład wystarcza w zupełności do kontrolowania serwera, nie wspominając, że coraz rzadziej się zdarza łamanie regulaminu :). Jakoś nie zapadłeś mi w pamięci jako osoba aktywna i pomocna, raczej jako neutralna. Admin to nie tylko pilnowanie by nikt nie blokował respa, musimy pomagać początkującym graczom. Popracuj też trochę nad forum. Być może zmienię zdanie jak podanie powisi wystarczająco długo. Bez urazy kolego, lubię Cię ale bycie adminem dla samego bycia mija się kompletnie z celem. Zmień się z neutralnego KR w pomocnego to pewnie Samuraj da tutaj dużą okejkę Pozdrawiam.
 5. Przykro mi ale ja jestem na nie. Za młody, plus widziałem sytuacje jak cwaniakujesz, przy fladze będzie to normą podejrzewam. Podanie nie kompletne, nie ma hlstats'ów. Do tego leży forum i składnia, punkt 12 kompletnie mnie nie przekonuje. Pokaż, że Ci zależy, popraw rzeczy które wytknęli Ci ludzie, postaraj się i na pewno wielu zmieni wtedy zdanie Pozdrawiam.
 6. Proszę o podpięcie Mimo wszystko fajnie by było gdyby FAQ było pod komendą, jeżeli pozwolisz to napisze plugin z menu FAQ Np: !Faq Wyświetla: 1. Jak budować 2. Regulamin 3. Celowniki 4. Administracja 5. Korzyści z VIP'a I po wybraniu odpowiedniej opcji wrzucało by nam tekst na prywatny say. Wiele to miejsca nie zabierze, a na pewno będzie ułatwieniem. Wiem, że dużo graczy gra na traktorach jak ja i wejście na stronę z poziomu gry to zbyt długi czas oczekiwania, dlatego właśnie dobrze by było gdyby takie podstawowe informacje były dostępne z poziomu gry. Ale oczywiście ostateczne słowo należy do Ciebie Adi Jeżeli się zgadzasz to temat można zamknąć, ja się resztą zajmę i będę wrzucał na pw.
 7. ________________________________________ Budowanie: ________________________________________ Przeciągnięcie klocka - przytrzymaj klawisz E Obróć klocek - naciśnij klawisz R Koloruj klocek - naciśnij klawisz G, lub ustaw automatyczne kolorowanie klikając kolejne klawisze: F, 6, 3, 2. Ukrywanie modeli postaci - menu (F), ustawienia (6), Autohide teammate (1) i ustaw wybraną wartość (ON - włączone ukrywanie, OFF - wyłączone ukrywanie). [F,6,1,ON/OFF] Aby z kimś budować napisz !p lub /p (działa również !party oraz /party) i wybierz nick gracza, aby zaakceptować zaproszenie do party, napisz !a lub /a. ________________________________________ Przydatne linki: ________________________________________ REGULAMIN MODA - TUTAJ - Maksymalnie dwie przeszkody na kampę - Nie bijemy zombie które nie wchodzą do naszej kampy - Wykonujemy cele mapy - zombie wchodzą do kamp CT - Nie blokujemy respa, kamp i graczy, nie przeszkadzamy sobie w zabawie Poradnik do celowników - TUTAJ Podstawowy bind na celownik do pixeli: bind "klawisz" "cl_crosshairdot "0";cl_crosshairgap "0";cl_crosshairsize "1";cl_crosshairstyle "4";cl_crosshairthickness "221"" Standardowy celownik: bind "klawisz" "cl_crosshairdot "1";cl_crosshairgap "1";cl_crosshairsize "4";cl_crosshairstyle "4";cl_crosshairthickness "1"" Aktualny skład administracji: TUTAJ Widzisz, że ktoś łamie regulamin? Napisz skargę https://cs-placzabaw.pl/forum/44-skargi ________________________________________ Korzyści z VIP ________________________________________ VIP daje nam więcej pieniędzy za każde zabójstwo oraz więcej expa. Ponadto dostęp do większej ilości przedmiotów w sklepie. VIP kosztuje niecałe 6zł na miesiąc i można go kupić na naszej stronie: www.cs-placzabaw.pl w zakładce "SKLEP" (wymagana rejestracja). Nie zapomnij ustawić tagu serverowni by zdobywać dodatkowe doświadczenie i pieniądze. Klasy VIP - Mummy pro- więcej HP,większa Gravitka, zwiększona predkość - Szalona Biegaczka- standardowe HP, większa gravitka, zwiekszona prędkosc (szybsza od mummy pro, prawie najszybsza klasa w grze) - Dziadek Mróz-Najwięcej HP w grze, Niskie Gravity,Mała prędkość ______________________________________________________________________________________________________________________ English version ________________________________________ Build: ________________________________________ Moving block - hold "E" Rotate block - press "R" Colour ur block - press "G" or automatically set coloring the block, press in row: F, 6, 3, 2. Hidding character model - menu (press F), settings (press 6), autohide teammate (press 1) and set ur preference (ON - hidding models, OFF - not hidding). [F,6,1,ON/OFF] If u want to build with ur friends, write !p or /p (!party and /party working as well) and choose nickname. Also if u want accept invitation just write !a or /a. ________________________________________ Helpfull link: ________________________________________ MOD RULES - HERE - Maximum two obstacle for one camp (doesn't matter if u have base with u friend or alone). - Hitting zombie who's not coming to ur base is forbidden. - We do map objectives that means zombie have to enter the bases! - Blocking respawn, camps or other players is totally banned! We not disturb each other with fun! Crosshair guide - HERE Basic bind for pixel crosshair: bind "klawisz" "cl_crosshairdot "0";cl_crosshairgap "0";cl_crosshairsize "1";cl_crosshairstyle "4";cl_crosshairthickness "221"" Normal crosshair: bind "klawisz" "cl_crosshairdot "1";cl_crosshairgap "1";cl_crosshairsize "4";cl_crosshairstyle "4";cl_crosshairthickness "1"" Actuall administration crew: HERE Someone breaks the rules? Write claim https://cs-placzabaw.pl/forum/44-skargi ________________________________________ VIP benefits ________________________________________ VIP gives us better profit from every kill (that means u gain much more $ and experience), also u can use more items from shop. Monthly cost is about 6 PLN (1,4- 1,5€) and u can buy it on www.cs-placzabaw.pl in "SKLEP" (that's mean "shop", also register is required). Don't forget about us group tag (cs-placzabaw.pl), u gain addictional profit by that! VIP class: - Mummy pro - More HP,better gravity, speed increased - Szalona biegaczka - Standard HP, better gravity, speed increased (faster than mummy pro, almost the fastes class in game) - Dziadek mróz - The best tank in game, low gravity, very slow
 8. 1. Imię, Nick, Steam ID. Dawid, Samuraj cs-placzabaw.pl, STEAM_1:0:17379135 2. Wiek i coś o sobie. Mam 24 lata, multiinstrumentalista, trochę maluję abstrakcję, trochę grzebię przy autach, trochę jeżdżę na desce, uczę się freestyle slalom na rolkach, jeżdżę na rowerze (zaliczona trasa do Szczecina), lubię wszelki rodzaj muzyki za wyjątkiem discopolo, głównie słucham: jazz, rap, i uwielbiam psy-trance ❤️. Ogólnie typ zajawkowicza, lubię sobie obrać cel do którego sukcesywnie dążę. Nie mówię głupot, wolę nic nie mówić niż wypowiadać się na temat o którym nie mam zielonego pojęcia, nie oceniam ludzi i nie interesuje się tematami na które nie mam realnego wpływu, potrafię działać w grupie. Raczej bezkonfliktowy, ciężko mnie sprowokować 3. Jakim dysponujesz czasem? Obecnie kilka godzin dziennie, za jakieś 2-3 miesiące wracam do pracy więc moja aktywność znowu będzie się opierała na kilku godzinach w weekendy. W tym roku będę miał lepszy internet więc godzinkę dziennie w tygodniu to jest maks. 4. Doświadczenie w administracji serwerem. Byłem [email protected] kilku serverów, kilka razy byłem też zwykłym adminem, ogólnie było tego bardzo dużo (w cs 1.6) bo gram w cs'a jakieś 11-13 lat (nie jestem pewien, około 10-11 na steam a wcześniej grałem na non -steamie). Obecnie sprawuje u was rolę j-admina na serwerze BaseBuilder. 5. Czy posiadasz mikrofon? Tak 6. Czy dasz radę utrzymywać aktywnego VIPa? Tak 7. Twoja ranga w CS:GO. Był LEM, później z rok unranked, teraz przez QROKUS'a wrzuciło mnie do silver elite ;_____; 8. Ilość banów ze strony sourcebans.* 0 9. Link do banów ze strony sourcebans.* https://www.cs-placzabaw.pl/bans/index.php?p=banlist&advSearch=Samuraj cs-placzabaw.pl&advType=name 10. Ilość godzin przegranych w CS:GO. 10k+ na 1.6, 1380h na cs go. 11. Znajomość Sourcemoda w/g skali Nie mam pojęcia, obstawiałbym 6 bo nie wgrywałem pluginów w csgo jeszcze, obecnie jestem na etapie przyswajania sobie sourcemoda do skryptowania. 12. Dlaczego ty? Jestem chętny pomóc w ogarnianiu serwera wieczorami kiedy nikogo nie ma na bb. Obecnie na rpg nie ma praktycznie administracji (przynajmniej w godzinach wieczornych-nocnych). Nie mam parcia jak poprzednio, mogę po prostu pomóc do czasu aż na serwerze pojawi się kilku aktywnych administratorów. Skoro i tak gram na surfie to mogę przy okazji ogarnąć serwer. Chociaż nie ukrywam, że BB jest moim głównym serwerem a flagę na surfie chciałbym tylko do czasu ustabilizowania się sytuacji na serwerze Myślę, że póki co nikogo nie zawiodłem jeżeli chodzi o wykonywanie swoich obowiązków na BaseBuilder. Znam regulamin, spełniam warunki z podania, obecnie mała ilość godzin na serwerze, gram 1-3h dziennie wieczorkami :). 13. Link do Twoich statystyk z serwera, na który piszesz podanie: https://cs-placzabaw.pl/strony/motd/?serwer=surfrpg&strona=rank&id=34758270 14. Znajomość j. angielskiego w skali od 1 do 10. Ciężko powiedzieć, pracuję w Norwegii i docelowo rozmawiamy po angielsku. Jestem straszny z gramatyki, ale mam dość sporą bazę słów także jestem w stanie się dogadać bez większych problemów. Póki co na serwerze byłem w stanie wytłumaczyć obcokrajowcom wybrane zagadnienia czy regulamin.
 9. Założenia: - FAQ pojawia się po załadowaniu serwera na stronie powitalnej. - FAQ pojawia się w języku polskim dla osób z polski oraz angielskim dla innych lokalizacji. - Po wpisaniu komendy !FAQ /FAQ pojawia się nam cały tekst w konsoli (nie na czacie). - Dodanie komendy !celownik /celownik !crosshair /crosshair - Dodanie komendy !regulamin /regulamin !rules /rules Faq po polsku: Po angielsku: komenda !celownik /celownik !crosshair /crosshair Po polsku: Po angielsku: Komenda !regulamin /regulamin !rules /rules Po polsku: Wyświetla na czacie: sprawdź konsolę! Wyświetla w konsoli: Po angielsku: Wyświetla na czacie: Check ur console! Wyświetla w konsoli: Dodatkowe przypominajki na czat: Po polsku: Po angielsku: @EDIT Dodałem pkt 15 i 16 do regulaminu po angielsku bo obecnie nie ma przetłumaczonych tych punktów. Jeżeli jakiś błąd to poprawiajcie, jestem koszmarny z gramatyki
 10. Od jakiegoś czasu odwiedzam Surf + Rpg i faktycznie brak admina boli. Widziałem kolegę kilka razy i myślę, że warto dać mu szansę Miły, przyjacielski, wszystko zgodnie z podaniem. Jedynie ten "perm" z przed roku mnie martwi. Ale tak czy owak, bez zgody Timora nie przejdzie dalej, także jeżeli grzechy wybaczone i zapomniane to założyć chomąto i niech działa A tak na poważnie to jestem jak najbardziej na tak, powodzenia Mrówek :).
 11. Z tego co widzę to jest praktycznie to samo, tylko tyle, że !models jest nie wrzucone do menu. Można wrzucić na tym pluginie i dać odnośnik w menu. Chyba, że ja czegoś nie rozumiem?
 12. Chodzi o plugin do czapek z jb? Jeżeli tak, to byłby idealny
 13. Pierwsza większa propozycja reworka dotyczy sklepu, poniżej propozycje które ustaliliśmy wspólnie w gronie administracyjnym. Zanim jednak: Myślimy, że serwer potrzebuje TOTALNEGO resetu (dotyczy to rankingu, kredytów, rang, poziomów - wszystkiego), ale naszym skromnym zdaniem powinno to nastąpić dopiero po wprowadzeniu większej ilości zmian, tak by można było wszystko przetestować i zacząć od nowa na praktycznie przebudowanym serwerze. Oczywiście wiemy, że taka przebudowa potrzebuje czasu, ale myślę że małymi kroczkami jakoś do tego dojdziemy za jakiś czas Wracając do tematu: Założenia: - Dostępność sklepu - bez zmian, czyli tylko w czasie rundy właściwej (w budowaniu i pre time - zablokowany) - Ograniczenie kupowania tych samych przedmiotów przez 15sekund po zakupie (czyli po prostu cooldown na 15s na zakupy TEGO samego itema) Przedmioty dla CT: NORMAL - 100hp - 80$ - 60 hp - 45$ - Nade - 30$ - Freeze - 50$ - Autokampa - 200$ - Scar-20 powtarzalny karabinek snajperski, niezastąpiony przy długich bazach. - Młot Thorka - 400$ - Mistyczna broń Thorka, władcy Jailbreak'a, uderzenie nim odrzuca wszystkie zombie w zasięgu, na odległość 5m. - Granat oślepiający - 300$ - Granat błyskowy, który oślepia zombie w zasięgu wybuchu. - Ruletka - 600$ - Wzmacnia losowe statystyki gracza na okres całej rundy. VIP - Złota kosa - bez zmian. - Bazooka - 400$ - Wyrzutnia rakiet miotająca pociskiem o dużym zasięgu. - Granat śmierdziel - 50$ - Granat który zatruwa każdego w zasięgu i zadaje obrażenia w czasie. - Adrenalina - 200$ - Porcja przyśpieszającej adrenaliny. - Nieśmiertelność - 400$ - Postać okresowo zyskuje odporność na wszelkie obrażenia. - Ruletka premium - 650$ - Ulepszona wersja ruletki z większą szansą i efektami. S-VIP - Miecz Samuraja - 400$ - Pradawny miecz Samuraja który przetnie wszystko na swej drodze. Przedmioty dla Zombie: NORMAL - 1000 HP - 50$ - 2000 HP - 100$ - Krew Sasuke - 350$ - Przyśpiesza i niweluje efekty spowolnienia przez krótką chwilę. VIP - 3000 HP - 140$ - Nemezis Killua - 650$ - Totalna niewrażliwość na obrażenia i efekty ubocze przez krótki okres czasu. S-VIP - 1000 HP - 40$ - Toksyczna broń - 300$ - Zombie zyskuje możliwość oślepienia wroga w niezbyt kulturalny sposób.
 14. Aby nieco urozmaicić grę na serwerze, wprowadzić nieco różności i doposażyć funkcję VIP'a i S-VIP'a, administracja serwera BB proponuje dodanie nowych skinów do gry. Skiny bez dodatkowych funkcji technicznych, dodajemy jako "smaczek" i zapowiedź reworka. Koniec ze świętym mikołajem Dostępne z menu jako nowa opcja u CT "Klasa" oraz po wpisaniu komendy /klasa lub !klasa przez CT w czasie BUDOWANIA. Standardowo każdy na początku posiada aktualny skin na serwerze, który również byłby do wyboru jako trzecia opcja dla ludzi bez VIP'a. Skin Mikołaja - usuwamy Założenia: - Wybór jako dodatkowa opcja w /menu pod nową zakładką "klasy". - Wybór poprzez komendę !klasa, /klasa i /class, !class - Klasy podzielone są na 3 flagi: dla każdego, dla VIP'a i dla S-VIP'a. - Obecny skin (standardowy, nie dla vipa) zostaje jako domyślny, dla każdego po zalogowaniu się na serwer, możliwy do zmiany j.w. - Zapamiętywanie wyborów tak jak w przypadku wybranej broni. - Brak zapytania o zmianę modelu przy pierwszym wejściu (żeby nie przeszkadzać w budowaniu + w razie gdyby komuś się bugowały modele). Skiny: Normal Standardowy (obecny) - domyślny dla wszystkich. Shadow - https://gamebanana.com/skins/144154 Artic - https://gamebanana.com/skins/165803 VIP Szefuniu - https://gamebanana.com/skins/138138 Gruby Joe - https://gamebanana.com/skins/139031 Nano zbroja - https://gamebanana.com/skins/164833 Komando Foki - https://gamebanana.com/skins/168043 S-VIP Donald Trump - https://gamebanana.com/skins/152563 Saper - https://gamebanana.com/skins/165655 Nazi - https://gamebanana.com/skins/141104
 15. Samuraj cs-placzabaw

  Major - pickem

  Fajnie by było gdybyś to rozpisał, tak by każdy mógł to zrozumieć. Bo ja przynajmniej nie rozumiem. Zrozumiałem tylko że mamy typować drużyny? Albo jestem już dinozaurem... Mała ściąga: - Kiedy - Co - Z kim - Dla kogo - Do kiedy - Za co - Po co Pochwalam inicjatywę i działanie, ale przydałoby się dopracować pomysł i ładniej to rozpisać jeżeli ma to być faktycznie w formie konkursu. Pozdrawiam
×

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.