Skocz do zawartości

EnZii ;*

Użytkownik Steam
 • Liczba zawartości

  37
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  1
 • Time Online

  1d 1h 41m 57s

Ostatnia wygrana EnZii ;* w dniu 3 Lipiec

Użytkownicy przyznają EnZii ;* punkty reputacji!

Reputacja

26 Przeciętna

O EnZii ;*

 • Tytuł
  Bywalec
 • Urodziny 25.08.2004

Czas Gry

 • Jail
  277
 • Old JB
  2
 • Only Knife
  1
 • AWP
  0
 • Areny 1v1
  1
 • Base Builder
  1
 • Surf+RPG
  1
 • Pozostałe
  10
 • Surf+Klasy
  1

Ostatnie wizyty

291 wyświetleń profilu
 1. Nazwa drużyny: Kozaki Totalne Nie? Uczestnicy: Ja i WiLku SID: STEAM_1:0:114755451 to ja i WiLkson STEAM_1:0:149773211
 2. Skarga napisana na prośbe obisa. 1. Twój nick i steamID: YUNG ADISZ, SID: - 2. Nick i steamID osoby, na którą piszesz skargę: Skazza STEAM_1:0:135523844 3. Data i godzina zdarzenia: 05.07.2019, 15.00 4. Mapa: jb_chicken coś tam dalej 5. Skopiowane punkty z regulaminu, które zostały złamane: Mass FK za jednym razem (przypadkowe): 20-100 rund. Kilkukrotne zrobienie FK (przypadkowo): 20-40 rund. FK na osobie która miała życzenie: 30 rund. FK (przypadkowe): 10-40 rund. 5.5. Prowadzący musi dążyć do tego, aby jakiś z graczy TT zdobył ostatnie życzenie. 6. Opis sytuacji: Skazza dwa razy w jednej rundzie dokonał FK. Na początku, gdy zabrał terrorystów na zabawe przypominającą dropdown ale polegający na czymś innym (dobrze widać na filmie, nie będę tłumaczył) kazał wbiec na zabawe terrorystem przy czym kilkukrotnie ich poganiał (Wbiegacie, wbiegacie, wbiegacie) jednakże nie odpalił jeszcze zabawy. Jakoż, że ta zabawa nie jest często wykorzystywana terroryści nie wiedzieli na czym ona polega także wbiegli i 5 z nich dokonału upadku z dość dużej wysokości co poskutkowało ich zgonem. Potem gdy zostały trzy osoby zrobił jakąś trampoline która polegała na tym, że osoba która spadnie zginie. Zginęła jedna osoba i bez przemyślenia tego co się może stać, Skazza wyłączył zabawę i dokonał fk na kolejnych dwóch tt przy czy mnie doprowadził do życzenia. Po całej sytuacji Skazza wolał wyśmiać tt niż oddać im fajki bądź przynajmniej przeprosić 7. Proponowana kara: No to można sobie obliczyć 7x20rund + 30rund = 170 rund ale wszystko zależy od administracji, jak chcecie. 8. Dowód potwierdzający słuszność Twojej skargi (screenshot, film na yt lub vimeo; bez dowodu skarga zostanie natychmiast zamknięta bez rozpatrzenia):
 3. Imo nie usuwałbym jej tylko jak już dodal 2 zabawy dla tt i dwie w których wzieloby udział ct. Zabawa się przyjęła, jesy lubiana to czemu nie? Element losowosci pomoga nowym graczą wygrać bo w niej mają oni chyba najwięcej % szans na wygranie życzenia, bądź samą szansę dojścia do niego. A dodanie nowych zabawach urozmaici rozgrywkę.
 4. Nazwa drużyny: Es Sa Uczestnicy: Frix i ja Steam ID: STEAM_1:0:135756872 STEAM_1:0:114755451 Zmieniam drużyne bo WiLkU to dzbanisko i ma wyjazd
 5. Coś się zepsuło sekunda, poprawiam 1. Twój nick i steamID: EnZii 2. Nick i steamID osoby, na którą piszesz skargę: Sasuke, Wojtas - STEAM_1:1:39025504(wojtas), STEAM_0:69102081(Sasuke) 3. Data i godzina zdarzenia: dzisiaj, 14:30 i dalej 4. Mapa: jb_minecraft 5. Skopiowane punkty z regulaminu, które zostały złamane: 6. Opis sytuacji: Ubliżanie przez wojtasa, brak reakcji 7. Proponowana kara: Ukaranie Sasuke za brak reakcji i dopowiadanie, wyzwiska wojtasa 8. Dowód potwierdzający słuszność Twojej skargi (screenshot, film na yt lub vimeo; bez dowodu skarga zostanie natychmiast zamknięta bez rozpatrzenia): niżej (Z tamtej skargi) Shizer: Silence dostałeś za to że to nie jest pierwszy raz kiedy próbujesz jakimiś podtekstami ubliżać administracji dlatego dostałeś tego silence na 3h. Ja: Nieźle chłopie próboje Ci ubliżać, Wojtas gadał, że jesteśmy gównami itd a ty się smiałeś i dopowiadałeś, chłopie, chyba inna powinna być twoja reakcja. Shizer: Powiedział tak ponieważ OBIS z waszego gangu zaczął coś o NINJY że widać ze ninja wywala się na sajmonie coś takiego Ja: A wy w naszą stronę jesteście napewno okey? Na nas sobie tak mówić możecie, ale jak ktoś napisze coś w stylu "Sasuke die sasuke cry" to silence lecą. Za słowo "dzban" WiLkU dostał 5 dni. A inne osoby już tak nie dostają. Sami gadacie na nas "Widać, że ESSA", Banda dzieci, gówna, dno i sami siebie nie karacie. Shizer: Chlopie cały czas prowokujecie np. po tej kłótni na forum z tym ptk. z regulaminu wchodząc na serwer było tylko słychać ninja się spłakała banuj nas no banuj bo się sojusz.... Ja: A wy nas nie prowokujecie? Który raz słyszę "No co ESSA bez sojuszu to już nie tak łatwo? ; bez sojuszu nie wygrywacie. ; Gówna, chuje. W porównaniu do tego co robi nasz gang i za to co wy robicie i wasi super koledzy to powinniście siedzieć zmutowanymi na miesiąc. 2:08: Zaczynamy zabawe Zwyzywać kogoś bo sobie gra dużo na serwerze, lepiej by było gdyby nikt nie grał to wtedy było zajebiście. Nasza sprawa ile gramy, chcemy mieć gang top 1 to spędzamy jak najwięcej czasu. To, że mamy ludzi co grają dużo to chyba nic złego.
 6. Coś się zepsuło sekunda, poprawiam 1. Twój nick i steamID: EnZii 2. Nick i steamID osoby, na którą piszesz skargę: Sasuke, Wojtas(69) 3. Data i godzina zdarzenia: dzisiaj, 14:30 i dalej 4. Mapa: jb_minecraft 5. Skopiowane punkty z regulaminu, które zostały złamane: 6. Opis sytuacji: Ubliżanie przez wojtasa, brak reakcji 7. Proponowana kara: Ukaranie Sasuke za brak reakcji i dopowiadanie, wyzwiska wojtasa 8. Dowód potwierdzający słuszność Twojej skargi (screenshot, film na yt lub vimeo; bez dowodu skarga zostanie natychmiast zamknięta bez rozpatrzenia): niżej (Z tamtej skargi) Shizer: Silence dostałeś za to że to nie jest pierwszy raz kiedy próbujesz jakimiś podtekstami ubliżać administracji dlatego dostałeś tego silence na 3h. Ja: Nieźle chłopie próboje Ci ubliżać, Wojtas gadał, że jesteśmy gównami itd a ty się smiałeś i dopowiadałeś, chłopie, chyba inna powinna być twoja reakcja. Shizer: Powiedział tak ponieważ OBIS z waszego gangu zaczął coś o NINJY że widać ze ninja wywala się na sajmonie coś takiego Ja: A wy w naszą stronę jesteście napewno okey? Na nas sobie tak mówić możecie, ale jak ktoś napisze coś w stylu "Sasuke die sasuke cry" to silence lecą. Za słowo "dzban" WiLkU dostał 5 dni. A inne osoby już tak nie dostają. Sami gadacie na nas "Widać, że ESSA", Banda dzieci, gówna, dno i sami siebie nie karacie. Shizer: Chlopie cały czas prowokujecie np. po tej kłótni na forum z tym ptk. z regulaminu wchodząc na serwer było tylko słychać ninja się spłakała banuj nas no banuj bo się sojusz.... Ja: A wy nas nie prowokujecie? Który raz słyszę "No co ESSA bez sojuszu to już nie tak łatwo? ; bez sojuszu nie wygrywacie. ; Gówna, chuje. W porównaniu do tego co robi nasz gang i za to co wy robicie i wasi super koledzy to powinniście siedzieć zmutowanymi na miesiąc. 2:08: Zaczynamy zabawe Zwyzywać kogoś bo sobie gra dużo na serwerze, lepiej by było gdyby nikt nie grał to wtedy było zajebiście. Nasza sprawa ile gramy, chcemy mieć gang top 1 to spędzamy jak najwięcej czasu. To, że mamy ludzi co grają dużo to chyba nic złego.
 7. 1. Nick, steamID: EnZii STEAM_0:0:114755451 2. Data i godzina otrzymania bana: 2019-07-03 14:54:553. Serwer: Jailbreak 4. Długość Bana: 3H 5. Typ bana (mute / ban na ct / ban / inny - napisz jaki): silence 5. Powód bana: Szanowany Pan S. nie raczył napisać powodu. 6. Admin banujący: Sasuke 7. Na jakiej podstawie chcesz UB (pomyłka admina / przyznanie się do błędu i obiecanie poprawy, przeprosiny / inne - napisz jakie): inne 8. Opis sytuacji: Powiem tak jest to zabawne, że MultiAdmin wchodzi sobie na serwer, non stop nas (Gang ESSA) zwrotami typu: widać, że ESSA ; Dzieci bez życia ; 600h przegrane pajace ; ścierwa itd. wiele tego wystarczy obejrzeć dwie mapy, nei dam konkretnych momentów bo tego jest tak dużo, że najlepiej byłoby obejrzeć całość. Gdy się wywalimy, lub wpiszemy jakieś fk to ten kochany MultiAdministrator mówi do nas "cry cry" itp. Wku*wia nas to bo typ się przyp*erdala, że sobie dużo gramy na serwerze, wygrywamy dużo życzeń itd, przy tym nic nikomu nie robiąc. Chce nam się to gramy i jaki ty masz kurwa problem? Sytuacja mojego gaga: Był to początek 6 rundy z wynikiem 5:0 dla TT. Podajże było polecenia "Przylegacie czołem do tylniej ściany celi". Po otwarciu cel i po upływie kilku sekund nasz jakże dobry [email protected] się jeszcze ruszał za co pięknym strzałem w głowe został wyjaśniony, jednakże administrator nie dał za wygraną i komendą !1up @me postanowił się zrespić i powiedzieć co o tym myśli Pajacuwe (Strażnik który doprowadził do jego śmierci). Po zrespieniu się admin powiedział coś w stylu:"Jeszcze raz mnie tak zajebiesz chuju to naprawdę krzywde Ci zrobię..." przez co potem zaczął jakąś bezsensowną wymiane zdań ze Skazzą, gdzie podnosząc swój ton głosu chciał pokazać swoją rację. Dlatego, że multiadmin zginął napisałem "sasuke die sasuke cry". Dostałem gaga na 3h bo jakże Pan MutliAdmin poczuł się urażony. Osobiście uważam, że jeżeli ja dostałem takiego gaga to powinna być jakaś sprawiedliwość a nie, że "Magik z różczką" robi to co chce. Do tego powiedział po tym, że cały nasz gang wyleci bo dużo gramy i czerpiemy z tego zabawę. Skoro on ma prawo do ciągłych wyzwisk w naszą stronę, prowokocji i ubliżenia to czemu ja mam mieć zamkniętą mordę? Nie mówiąc gdy pan znany pod pseudonimem Wojtas mówił na nasz gang "banda przyjebów i śmieci" to Sasuke tylko przytakiwał nie zwracając żadnej uwagi tylko dopowiadając coś od siebie. Zachowanie godne takiej rangi na sieci, gratulacje. Co mogę dodać? Może, "Widać, że ESSA"? 9. Link do bana na stronie http://www.cs-placzabaw.pl/bans: jail-20190703-1428-jb_tropico.dem.zip (mapa gdzie wszystko się stało) jail-20190703-1343-ba_jail_minecraftparty_v6.dem.zip (mapa gdzie Sasuke nas prowokował) 10. Dowód*: Napisałem "Sasuke die sasuke cry" na końcu mapy dlatego Sasuke powiedział, że chcemy wszyscy wylecieć. Wtedy też dostałem silence jednakże tego już nie było widać na czacie.
 8. Ta bo na tych 3 zabawach możemy cokolwiek zrobic jako gang, tymbardziej na chowanym
 9. Tylko nasz gang? Bo z tego co narazie widzę to 10 głosów jest od różnych gangów a 4 od adminów. Poza tym po coś są ctki, chociażby aby pilnowac co robią więźniowie, czy kampią w secretach itd. Na zabawach ctki sobie stoją afk, strzelają w siebie lub robią cokolwiek innego co jest useless.
 10. Nie wiem może usuńcie te gangi bo z tego co widzę to tylko to idzie w tą stronę, że będą one bezużyteczne. Może jeszcze skille usuniecie bo nowi gracze nie mają szans. Jak na moje powinno się usunąć ten punkt.
 11. Nazwa drużyny: ESSAsito Uczestnicy: EnZii (ja), WiLkU (kid) SID:, STEAM_0:0:114755451 (EnZii), STEAM_1:0:149773211 (WiLkU)
 12. Pajacuwa start był 19 także do 25 minęło 7 dni: 19 1: 20 2: 21 3: 22 4: 23 5: 24 6: 25 7: Jeżeli wbiłeś po północy to jest to już następny dzien takze cbyba wszystko dobrze działa.
 13. Powiedzmy, że jest taka zabawa w żyda. Losuje dwie osoby i na czacie ct wybieram kto jest żydem. Potem wydaje tt polecenia aby wybrali sobie osobę która nie jest żydem. Ci co pójdą do żyda -- giną to jest zabawa losowa czy nie? Axo powiedział, żebym napisał to pisze
×

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.