Skocz do zawartości
Zigeciorek

Problem z Skinami

Rekomendowane odpowiedzi

Witam
Problem mój polega na tym, że kiedy gram sobie na serwerze basebuilder jest wszystko fajnie buduje sobie bazę jest pięknie cacy. Dochodzi do fazy wejścia na kampę i pojawia się problem otóż posiadam szeroką gammę swoich skinów ale problem jest taki że serwer mi ich nie ładuje czy tak ma być na serwerze czy da się jakoś je załadować? Może znacie jakieś proste rozwiązanie ja próbowałem np z próba wybrania innego skina bądź dałem żeby był bez skina i tymi 2 sposobami nic się nie zmieniło i mam podstawowego AK-47.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

1. Uważaj na takie dopiski, najlepiej edytuj post jak można bo moderator forum może to uznać za spam :P

2. Jest to bug 

3. Jeżeli to Twoje skiny to NW dlaczego to tak działa, wpisz !ws/!knife i tam powybieraj swoje skiny. Ale mimo wszystko powinieneś widzieć swoje skórki. :piesel:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z tego co wiem jezeli te twoje skiny to skiny z eq to Ci ich nie wczyta sam tak mialem musisz wybrac skina komenda !ws i bedziesz mial stan FT jezeli chcesz miec FN musisz kupic VIP'a na

cs-placzabaw.pl/sklep

Edytowane przez Tajemniczy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.