Skocz do zawartości
Mr Rooster

Pożegnania nadszedł już czas ...

Rekomendowane odpowiedzi

Jak to mówią? Nic nie trwa wiecznie, czy jakoś tak . Po wielu naprawdę wielu miesiącach wspaniałej rozgrywki nadszedł czas pożegnania , spytacie jakie są powody? Niestety nauka i znudzenie CSem sprawiło że nie mam chęci by nadal w to grać . Zdaje sobie sprawę że nie każdy mnie lubił , nie każdy musiał lecz znalazło się kilka osób którym bardzo chciałbym podziękować za wspólnie spędzony czas są to m.in. :

@Adi tobie najbardziej chciałem podziękować za daną mi szansę i słuchanie mojej gadaniny , jesteś bardzo wyrozumiałą i wspaniałą osobą , super było cb spotkać i z toba rozmawia (dostawać opierdziel take )

@LiSeKK tobie Damian chciałbym podziękować za wszystkie  rady jakie mi dałeś (na 100% je zastosuje) 

@Killua nie zmieniaj się jesteś jesteś bardzo miłą choć cichą osobą 

@SUPER TIMORtobie dziękuję za pomoc we wszystkim , pomagałeś mi w stworzeniu PB (niestety pomysl nie wypalił ) , nie zmieniaj się i zostań jakim jestes

@wilczur9877 dziękuję ci za twoje poczucie humoru i za pomoc w grze (mam nadzieje że to się nie zmieni i nadal będziesz grał ze mną )

@Bers powodzenia w szkole i pamiętaj o mnie

@DemonPrędkościi @Kusiaa dziękuję wam za te rozmowy na TS i próbę pomocy :)

@Trollds3to albo to konto @Trollds3 cs-placzabaw.pldziękuję ci za wspólną grę i gre na różnych TS (mam nadzieję że w plutonach nadal będziemy grać)życzę dostania tego admina na JB :)

@TheKnifertobie nie ma czego życzyć , jesteś zabawny , miły jesteś Super , zostań [email protected] 

@Sasuke Oskar dzięki za rady jakie mi dawałeś 

@Revins dzięki Michał za to że dawałeś UB kiedy popełniłem błąd ❤️

@Dakoo co tu dłużej mówić , dzięki tobie ożyłem 

@Domixek nie zapomnę tych HS strzelonych przez cb podczas świąt

@YuGi* powodzenia w adminowaniu na COD :)

@HappyPlayGames dziki za twoją epicką muzykę :)

Jak kogoś nie wymieniłem bardzo przepraszam ,ale jest was tak dużo że wszystkich nie pamiętam

Wrócę za kilka msc pełen energii i zapału :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Narka mordko moja kochana, powodzenia w szkole, w robieniu dzika i na naszą wspólną grę   ❤️ 👊

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.