Skocz do zawartości
Krzychu

Antywirus

Rekomendowane odpowiedzi

Jakie macie antywirusy?

Potrzebuję antywirusa darmowego rzecz jasna :/

Jakie polecacie? Jakie się sprawdzają? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Za darmo? Wyrzucić komputer :<

jak nie złapiesz czegoś w promocji za free to chyba windows defender jest jedyną w miarę sensowną rzeczą.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z darmowych instaluję zawsze avasta. W testach wychodzi bardzo dobrze. https://www.av-test.org/en/antivirus/home-windows/windows-10/

Jedyna wada, to że często oferuje promocje (np. darmowy okres premium) - ważne by się na te promocja nie zgadzać, bo potem żeby przejść z premium na free trzeba odinstalować premium i na nowo instalować free.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja się spotkałem z opinią, że te testy avasta wychodzą lepiej niż to jak działa w rzeczywistości do tego muli i są z nim jakieś problemy, ale dokładnie co tam było to nie wnikałem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja nie instalowałem żadnego antyvirusa 😛 windows defender tylko (ale to ze względu na to, że mam starego lapka i nie jest on najmocniejszy...) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Używałem avasta prawie 15 lat i nie mam zastrzeżeń. Nie zauważyłem, żeby przymulał bardziej niż defender czy inne antywirusy. Teraz przerzuciłem się na bitdefendera, tylko dlatego, że dostałem go za free. Gdyby nie to, to pewnie dalej bym avasta używał.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dobra dzięki wielkie kiedyś sam miałem tylko avasta, ale irytowały mnie wyskakujace okienka + nigdy nic nie znalazł co jest niby dobre, aczkolwiek nie byłem pewien czy na pewno działa xDDD 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Od prawie 3 lat uzywam nortona (Platnego) i nie mam problemow a zanim uzywalem nortona to nie mialem zadnego tzn. windows defender 😛 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z platnych polecam ESET NOD'a

Nie jest on jakis drogi a dobry ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
55 minut temu, n3lly napisał:

Nie jest on jakis drogi

dTrk0zh.png

Moja cebulska dusza płacze :v

Korzystałem kiedyś z AVG i nie miałem z nim jakichś większych problemów, także polecam (avasta nigdy nie lubiłem, szczególnie przez BAZA WIRUSÓW ZOSTAŁA [email protected]#!21212121)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, Revins napisał:

dTrk0zh.png

Moja cebulska dusza płacze :v

Korzystałem kiedyś z AVG i nie miałem z nim jakichś większych problemów, także polecam (avasta nigdy nie lubiłem, szczególnie przez BAZA WIRUSÓW ZOSTAŁA [email protected]#!21212121)

Hmm dziwne, u mnie $20

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.