Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam nie wiem czy to jest dobry dział ,ale mam problem z konsolą (cmd) czasami jak gram lub robie coś w internecie (albo zupełnie coś innego) konsola odpala się na sekundę a potem się wyłącza. Wie ktoś jak to naprawić z góry dzięki. Przy okazji utrudnia to grę na pełnym ekranie gdyż wyrzuca do pulpitu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Miałem kiedyś podobny problem, 

Programy, których użyłem do wyeliminowania problemu :

Malwarebytes

CCleaner

Malwarebytes

Kaspersky

Kolejność nie przypadkowa. Najpierw wykrywasz malware przez ten program, kończy on działać restartujesz kompa, potem CCleaner żeby przeczyścić rejestr i restart kompa. Ponownie malwarebytes żeby zobaczyć czy już nic nie wykrywa. I na dowalenie wirusom PEŁNY skan kompa z kasperskyego. Może sporo potrwac jeśli masz duży dysk.(defragmentacja dysku {TYLKO HDD, nie SSD, ani hybrydy} przyspiesza proces skanowań poprzez "ułożenie" plików w dogodny sposób, możesz to zrobić w systemie (ppm na dysk, właściwości, defragmentacja) więc możesz to zrobić na Start, żeby Ci wszystko szybciej się robiło. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
17 minut temu, wilczur9877 napisał:

Malwarebytes

CCleaner

Malwarebytes

Kaspersky

Dzięki zobacze czy zadziała czmu dałeś 2 razy ten sam program ja też mam najpierw odpalić Malwarebytes potem CCleaner i potem znowu Malwarebytes?

EDIT:A dobra już doczytałem rozumiem

Edytowane przez Tajemniczy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Coś wykryły ciekawego programy? Czy nic co by mogło zaszkodzić komputerowi?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
50 minut temu, wilczur9877 napisał:

Coś wykryły ciekawego programy? Czy nic co by mogło zaszkodzić komputerowi?

Malwarebytes duzo rzeczy wykryl niektore z nich zostaly poddane kwarantannie i nie stanowia problemu dla komputera ,niektore zostaly usuniete w tym momencie skanuje jeszcze raz i Adware.Alex zlosliwe oprogramowanie az 205 razy ten jeden wirus i nadal skanuje ten sam wirus.Pojawil sie nowy adware.ghoks...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To przy takim układzie, kiedy co chwile coś nowego wykrywa, prawdopodobnie komputer masz na tyle zawirusowany, że same z internetu pobierają swoje aktualizacje itd.. Czyli mocno złośliwe - samo replikujące się programy zagnieżdżone w rejestrze. Jedyne rozsądne rozwiązanie na moje to format i reinstalacja systemu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, wilczur9877 napisał:

To przy takim układzie, kiedy co chwile coś nowego wykrywa, prawdopodobnie komputer masz na tyle zawirusowany, że same z internetu pobierają swoje aktualizacje itd.. Czyli mocno złośliwe - samo replikujące się programy zagnieżdżone w rejestrze. Jedyne rozsądne rozwiązanie na moje to format i reinstalacja systemu.

Nie chce mi sie formata robic niech te wirusy zostana:piesel: 

Dzieki za pomoc

//Do zamkniecia

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.