Skocz do zawartości
Kriczeq

Brak graczy ? Pomysł

Dobry pomysł?  

7 użytkowników zagłosowało

1. 1. Dobry pomysł?

• tak
      5
    • nie
      2

Rekomendowane odpowiedzi

Proponuje zrobić typowy  combat czyli  brak rozrzutu w powietrzu i nie chodzi mi o drop shoty tylko coś takiego jak na tym filmiku.

KLIK

Dodatkowo można ustawić noże na start żeby broń zdobywać z mapy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hm, dodałem te dropshoty i norecoil dla każdej broni, sprawdźcie jak to tam wygląda, bo wydaje mi się że jednak słabo to działa.. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja tutaj nie widze niczego nienaturalnego, 2 servery z prawie identycznymi pluginami z których 1 jest stary i ma stałą baze graczy. Rozbijanie community na 2 servery nie ma sensu, a @Kriczeq typowy combat jest akurat bez rpg :~)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No nie przesadzajmy nazywając RPG Cod modem.. :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy ja wiem, tu i tu sie leveluje, tu i tu sie wydaje punkty, jedyna różnica to same bonusy z klas których nie ma w rpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No nie do końca, to jest całkiem inny system levelowania i rozdawania punktów. Jakby nie spojrzeć idąc Twoim tokiem rozumowania, to praktycznie każdy mod do cs:go to ten sam mod :P 

W RPG levelujesz siebie, a w COD klasy. W RPG możesz zamrażać, podpalać, bić z kosy, wszystko wszystko wszystko.. a na klasach tylko jedno, ew 2 jak masz z itemu :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
13 godzin temu, Sokaries napisał:

Ja tutaj nie widze niczego nienaturalnego, 2 servery z prawie identycznymi pluginami z których 1 jest stary i ma stałą baze graczy. Rozbijanie community na 2 servery nie ma sensu, a @Kriczeq typowy combat jest akurat bez rpg :~)

Właśnie chodzi o zrobienie czegoś nowego i sprawdzenie czy to wypali bo jak to mówił sławny uczony wieszcz "Lepiej się cofać niż stać w miejcu."

Jak nie wypali pomyśli się nad czymś innym. Bez sensu jest robić serwer który będzie  taki sam jak większość serwerów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak mówił pewien mędrzec: "KEBAB SOS OSTRY NUMER TRZY!" 

A tak serio to można spróbować bo gorzej być nie może. Wszystko co ma jakąś szanse na odratowanie serwera jest dobrym pomysłem. Dodatkowo przydałaby się jakaś reklama, klasy na samym początku też miały maksymalnie 6 graczy, dopiero później zaczęło się rozkręcać, aż w końcu był full serwer.

komandos 1/1 i gracze gwarantowani 😛 .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
36 minut temu, karolciam2 napisał:

A o co chodzi bo ja nie rozumiem :< XD

uwielbiam "a nie wiem o co chodzi w temacie to se zrobie posta podbije sobie licznik pod obrazkiem to będzie wyglądać że sie interesuje"

anyway, rpg to shit, do zabicia każdego potrzeba 4 strzałów z awki w przeciągu 5 sekund lub 3 backstabów, wszyscy regenerują hp i zamrażają każdym hitem, longjump praktycznie usuwa wszystkie trudności z surfowania mapy, a cała akcja dzieje się w jailu 24/7. szczególnie jak dodacie norecoila i nospreada (bo to 2 różne rzeczy przypominam) to zamrażanie będzie ciągłe, i trafienie jednej osoby w locie z karabinu będzie się równało z fragiem, który w normalnych warunkach by nie wystąpił bo zadałby maksymalnie -30 hp.

imo serwer bezsensu i (hehe) do zamknięcia skoro i tak nikt tam nie gra

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wybacz Sokaries, ale albo ty nie byłeś na tym rpg, albo mnie tam tak długo nie było, ale jeśli jest dalej tak jak było to pierdzielisz aktualnie głupoty nabijając sobie licznik, bo chyba kogoś te cyferki interesują :P

Nie ma tam opcji na overboosta. Faktem jest, że świeży gracz ma bardzo małe szanse z kimś kto ma poziom 100+, lecz na wyższych poziomach to się w miare wyrównuje.

Jest +hp, hp regen i wampiryzm. Teoretycznie to pozwala na walkę bez końca, lecz prawda jest taka, że w bezpośrednim starciu strzelanie trwa 2-3 sekundy. 

Są to generalnie dodatki, które pomagają przetrwać dłuższe walki lub pokonać przeciwnika z niższym poziomem o podobnych umiejętnościach.

Jedyny pozytyw z większej puli zdrowia jest wykupienie jej 4-5 razy czyli 132 lub 140 hp. To pozwala przeżyć strzał z awp, lecz kiedy ktoś tyle samo władował w obrażenia to i tak z tej awp zabije 1 strzałem.

Do trho mrożenie jest tylko na nożu. Jest ono bardzo drogie w porównaniu do szansy i efektu jaki ma w sobie. Nie ma czegoś takiego jak longjump i inne wspomaganie strzelania.

Jedyna rzecz, która da dobremu graczowi sporą przewagę to knockback. Na 1. poziomie powoduje 0 velocity, czyli często oznacza wpadnięcie do jaila. Przy braku rozrzutu w powietrzu nie warto będzie się w ogóle ruszać bo zaraz ktośna plecy wskoczy i ląduje się w jailu. Knockback na wyższym poziomie powoduje cofanie się gracza w momencie strzelania, czyli trudniej jest mu trafić przeciwnika, lecz jeśli ruch nie będzie powodował rozrzutu to będzie to useless.

Warto coś tam spróbować robić, ale najpierw musicie zdecydować w jaką stronę pójdziecie.

A na koniec najważniejsze. Serwer to nie tylko pluginy, ale także ludzie. Nasze serwery cierpią, bo jeśli już ktoś na nich gra to są to patologiczne dzieci. Czy da się z tym coś zrobić? Zdecydowanie nie jest to łatwe zadanie, ale jeśli się uda to efekt widać na surf + klasy czy na innych polskich serwerach gdzie dziennie wypełniane są serwery z 30+ slotami.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Swoją opinie bazuje na ponad 200 moim zdaniem straconych godzinach na serverach """"surf""""+rpg, i mimo to że poznałem wielu spoko ludzi, to sama gra była katorgą. Wiele razy miałem sytuacje, gdzie jeden koleś dostawał -1200hp w jednej rundzie i nadal żył, a sama gra sprowadzała się do ala-mai_remixa, czyli ciągłego kampienia na każdej możliwej mapie ,siedzeniu w jailu 24/7 albo 1v1 w której prawie zawsze wygra osoba która przegrała więcej godzinek, niż osoba z większymi umiejętnościami.  Na server nie wchodziłem i nie wejde, bo nie uznaje już rpg za coś godnego czyjegokolwiek czasu, rpg pamiętam jako 400hp+25hp co sekunde, odbijanie obrażeń, zamrażanie i wampira. Nie mam pojęcia jak jest tutaj, ale jeżeli server świeci pustkami, to może jest za tym jakiś powód. Server to nie tylko pluginy, ale server z kijowymi pluginami nie utrzyma na dłuższą mete community.

Edytowane przez Sokaries
Kropki i dodanie słówka
  • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

aha,

Nie podbijam sobie liczniku bo jestem na tej sieci z ponad pół roku  i naprawdę wybicie się na forum mnie nie interesuje :) @Sasuke tak samo nie rozumiem dlaczego oznaczasz mój post  jako spam. Naprawdę nie zrozumiałam o co chodzi i oczekiwałam wyjaśnienia w jakimś  skrócie - dlaczego interesuję się czymś czego nie rozumiem? Bo jest w temacie ,, Brak graczy?" co uznałam za jakiś wątek, który ma tych graczy ,, przywrócić " .

A i żeby to nie był kolejny spam : To co robicie uważam za świetny pomysł, zgadzam się z Wami i popieram! Naprawdę dobry projekt i mam nadzieję, że wypali  :) ( ? ) 

Pozdrawiam

Edytowane przez karolciam2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
58 minut temu, karolciam2 napisał:

aha,

Nie podbijam sobie liczniku bo jestem na tej sieci z ponad pół roku  i naprawdę wybicie się na forum mnie nie interesuje :) @Sasuke tak samo nie rozumiem dlaczego oznaczasz mój post  jako spam. Naprawdę nie zrozumiałam o co chodzi i oczekiwałam wyjaśnienia w jakimś  skrócie - dlaczego interesuję się czymś czego nie rozumiem? Bo jest w temacie ,, Brak graczy?" co uznałam za jakiś wątek, który ma tych graczy ,, przywrócić " .

A i żeby to nie był kolejny spam : To co robicie uważam za świetny pomysł, zgadzam się z Wami i popieram! Naprawdę dobry projekt i mam nadzieję, że wypali  :) ( ? ) 

Pozdrawiam

Napisała pierwsza atencjuszka Rzeczypospolitej :kappa:

No i wybacz, ale to był spam. Jak nie jesteś w temacie to pytaj na shoutboxie, na którym normalnie spamujesz jakieś pierdoły. Sam tak robię, jeśli coś mnie ciekawi w jakimś temacie, który ma do czegoś prowadzić, a nie wiem o co chodzi.

59 minut temu, Sokaries napisał:

Swoją opinie bazuje na ponad 200 moim zdaniem straconych godzinach na serverach """"surf""""+rpg, i mimo to że poznałem wielu spoko ludzi, to sama gra była katorgą. Wiele razy miałem sytuacje, gdzie jeden koleś dostawał -1200hp w jednej rundzie i nadal żył, a sama gra sprowadzała się do ala-mai_remixa, czyli ciągłego kampienia na każdej możliwej mapie ,siedzeniu w jailu 24/7 albo 1v1 w której prawie zawsze wygra osoba która przegrała więcej godzinek, niż osoba z większymi umiejętnościami.  Na server nie wchodziłem i nie wejde, bo nie uznaje już rpg za coś godnego czyjegokolwiek czasu, rpg pamiętam jako 400hp+25hp co sekunde, odbijanie obrażeń, zamrażanie i wampira. Nie mam pojęcia jak jest tutaj, ale jeżeli server świeci pustkami, to może jest za tym jakiś powód. Server to nie tylko pluginy, ale server z kijowymi pluginami nie utrzyma na dłuższą mete community.

Ale ty mówisz o czym innym, a my o czym innym. W serwerach z postępem, czyli m.in. rpg godzinki są od tego żeby mieć przewagę, ale ja mając 150 lvl jako bot surfa byłem lany przez rainbowa na 10. Do tego ty oceniasz serwer na podstawie tego co widziałeś gdzieś indziej, a tutaj te bonusy robią różnicę tylko na początku, bo ceny strasznie się snowballują i nie ma tu takich chorych wartości o jakich wspominasz. Max hp regen to +5 i kosztuje to jakieś 50 poziomów. W bezpośrednim starciu hp regen nie daje nic. Sens ma tylko wtedy kiedy walczy się z osłonami. Wszystko ma swoje + i - i nie ma czegoś co jest OP.

• Lubię to! 1
  • Dziękuję 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To może zrobić jakiś hard surf bez auto bh i bez no falla wtedy osoby umiejące surfować będą miały przewagę i może o to chodzi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.