Skocz do zawartości
Mad3v Official

Zakup Vipa

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Dzisiaj pewien administrator polecił mi zakup vipa za sms mówiąc, że ten za 7zł spokojnie starczy... no więc... zakupiłem ową usługę, czyli 100 kapsli, lecz jak sie okazało niestety informacja, która została mi przekazana była błędna... teraz zwracam się z prośbą do administracji, ponieważ istnieje możliwość kupna vipa tylko na 30 dni (na jeden serwer), a ja bym chcial zakupic na 1 serwer na okres 14 dni... czy byłaby taka opcja?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie da się tak.

Możesz jedynie kupić Vipa na 14 dni, albo S-Vipa na 7 dni na wszystkie serwery. Na jeden serwer możesz tylko na 30 dni :)

Edytowane przez Suuuperowy
Chyba ze o czymś nie wiem ;-;

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Najlepiej będzie, chyba doładować te 40 kapsli i kupić VIP'a na 14 dni na wszystkich serwerach. Może w między czasie spodoba ci się inny serwer :D

//Kiedy majnkraft  :kappa:?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wydaje mi się, że nie było to celowe wprowadzenie w błąd, a raczej błąd tego admina. Gdy kupuje się kolejne VIPy otrzymuje się zniżki na zakupy następnych. Widocznie admin o tym zapomniał i stąd całe nieporozumienie.

Pozostaje więc jedynie dokupić trochę kapsli i kupić to co się chce. A no i sugeruję następnym razem nie kupować przez SMS, bo to złodzieje i wszystko inne jest znacznie bardziej opłacalne.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie wiem kto ci tak powiedział, jednak może nie chodziło mu o doładowanie za pomocą sms? Z tego co wiem to zniżka nie obowiązuje przy zakupie VIP na jeden serwer, więc albo źle usłyszałeś, albo wprowadził cię w błąd. Jedyne co ci pozostaje to następne doładowanie kapsli i kupno wybranego VIP'a. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Myślę że chodzi mu o mnie ale spytał tylko o to ile kosztuje vip no to mówię że około 7 zł. Nie określił o jaką płatność mu chodziło.

A co do tego wszystkie informację są podane w sklepie odnośnie kupna jest napisane ile dostaniesz kapsli po wysłaniu sms i masz napiasne ile kapsli kosztuje vip oraz masz napisane na ile możesz go kupić.

Nie wiem czy jest to po prostu udawanie że się nie widziało  czy  próba wymuszenia kapsli.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam.

Znowu tu jestem po to, by powiedzieć jak to było... to nie Kriczeq powiedział mi o tym vipie, byl to ktoś z japońskim albo chińskim nickiem... niestety nie pamietam... Nie chce wymuszać żadnych kapsli... chodzi o to, ze jak jest mozliwosc kupna vipa na 14 dni {na wszystkie serwery} w cenie 200 kapsli to chcialbym zakupic nie na wszystkie serwery, ale na jeden... napewno wyszlo by to taniej i byloby mnie na to stac

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Mad3v Official niestety raczej, tak się nie da (Chyba, że @Adi Ci za ladą opchnie :kappa:). Imo musisz doładować jeszcze te 40 kapsli, żeby kupić vipa 14 dni na wszystkie serwery.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, Mad3v Official napisał:

Witam.

Znowu tu jestem po to, by powiedzieć jak to było... to nie Kriczeq powiedział mi o tym vipie, byl to ktoś z japońskim albo chińskim nickiem... niestety nie pamietam... Nie chce wymuszać żadnych kapsli... chodzi o to, ze jak jest mozliwosc kupna vipa na 14 dni {na wszystkie serwery} w cenie 200 kapsli to chcialbym zakupic nie na wszystkie serwery, ale na jeden... napewno wyszlo by to taniej i byloby mnie na to stac

kup na wszystkie za 250 jak ci się jeden znudzi to możesz pójść na kolejny ja osobiście nie żałuje bo z vipem gra się przyjemniej  masz 2x wiecej expa na serwerach czyli poświecasz o połowe mniej czasu na wbijanie. Może masz jakiś skin niepotrzebny za kilka złotych to też możesz sprzedać za kapsle.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Żaden z naszych adminów nie ma chińskiego nicku; admini surfa używają w grze tych samych nicków, co na forum.

Kupując jakąkolwiek usługę, kiedykolwiek i gdziekolwiek sam podejmujesz decyzję i wyciągasz pieniądze. Orientacyjnie mógł rzucić "około 7zł", bo sam często tak mówię i wcale nie mijam się z prawdą.

0.99zł <- mówi Ci to coś ? :D

Tak czy inaczej opcji o której mówisz niestety nie ma, więc jedynym rozsądnym wyjściem byłoby przelanie złotówki z konta bankowego i dokupienie pożądanego VIP'a.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.