Skocz do zawartości
Tajemniczy

Karty graficzne i procesory (Pomoc w wyboru do komputera bądź laptopa)

Rekomendowane odpowiedzi

Hej mam kilka pytań odnośnie kart graficznych i procesora. Jako ,że mój komputer jest bardzo słaby (jest to laptop) to mam zamiar kupić nowy (laptop lub komputer)

No i pierwsze pytanie to jest jaka karta nividi jest najlepsza (mowa tu o tych ktore nie sa wyprzedane) wiem ze ma wyjsc ta nowa 1180 ale czy ona bedzie lepsza od TITAN V?

Drugie pytanie to czy opłaca mi się kupić i9 extreme (ten 18 rdzeniowy) czy kupic jakis starszy. 

Chce miec komputer do gier,montowania filmow,nagrywania

EDIT:Najlepiej jak ktos napisze np

Karta nividia 1080(pelna nazwa) jest najlepsza z niewyprzedanych 

Karta titan (pelna nazwa) jest najlepsza z wyprzedanych 

Pierwsza karta do laptopow druga do komputerow itd.

Edytowane przez Tajemniczy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Odpowiedź jeat prosta:

Zazwyczaj im więcej płacisz tym lepiej coś działa. Jak masz zbędne 10 tysięcy to żaden problem brać nowości.

A jak nie wiesz czy laptop czy komputer to PC jest tańszy, ale laptop jest przenośny. To tyle w temacie.

Jak chcesz się dowiedzieć czegoś przydatnego to poszukaj informacji w googlsch, a nie pytaj na forum, gdzie ludzie grają w jakieś pistolety dla dzieci.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, Merxy. napisał:

Odpowiedź jeat prosta:

Zazwyczaj im więcej płacisz tym lepiej coś działa. Jak masz zbędne 10 tysięcy to żaden problem brać nowości.

A jak nie wiesz czy laptop czy komputer to PC jest tańszy, ale laptop jest przenośny. To tyle w temacie.

Jak chcesz się dowiedzieć czegoś przydatnego to poszukaj informacji w googlsch, a nie pytaj na forum, gdzie ludzie grają w jakieś pistolety dla dzieci.

Z tego co zrozumialem czym drozej tym lepiej

Dzieki

Do zamkniecia

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, Tajemniczy napisał:

Z tego co zrozumialem czym drozej tym lepiej

Dzieki

Do zamkniecia

Zazwyczaj, a nie zawsze. Są też produkty dla jeleni, które są drogie dla szpanu, a nie po to, żeby działały.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Powiem tak. Titan się nie opłaca kupować nawet na wydajność jaką ma ;) Lepiej kupić 1180 A jak cię stać to zainwestować w 2x 1180 :D . Co to procesora jak kupujesz takie Grafiki to kupuj jak najnowszy procesor aby starsze procki nie blokowały możliwości karty. Ale jezeli chodzi o 1180 to bez problemu i i7 uciągnie :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

LlWSEbw.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.