Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Karolajn

MaCiOrKi cs-placzabaw.pl STEAM_0:1:221921077

17:10 29.06.2018

mapy nie pamietam

-4.2. Osoba chcąca być w CT musi posiadać mutację, mieć sprawny mikrofon, być w pełni słyszalna, mieć chęć prowadzenia oraz znać regulamin.

Maciorki ma mutację, jednak postanowił troszkę po pajacować piszcząc jak dziecko.  ( robił to specjalnie, psując tym samym grę  terrorystom, którzy musieli znosić ten drażniący głos ).

Oczywiście taka osoba dostaje 10k ct rund, lecz 10 minut później maciorki  by dostał unbana pisząc odwołanie. Jestem za daniem 100 ct rundek, od których nie będzie się mógł odwołać wysyłając filmik ze swoim głosem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy tutaj to też trwało jedną rundę i większość się śmiała?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
5 minut temu, Adi napisał:

Czy tutaj to też trwało jedną rundę i większość się śmiała?

Odnosząc się do poprzedniego.. nie zależy mi na pozbyciu się konkurencji  bo na top 1 akurat mało mi zależy, ale głównie chodzi o to, że tutaj np. takie prowadzenie jest denerwujące. I nie tylko ja tak uważam lecz także inni, którzy mnie prosili bym napisała tę skargę. Super, że można się pośmiać itd. ale taki głos prowadzącego może być dla kogoś niezrozumiały i jeśli ktoś źle wykonał przez to polecenie, nie powinien być zabity. 

Edytowane przez karolciam2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A czy przed tą skargą napisałaś mu, że tobie to przeszkadza jednocześnie prosząc żeby przestał?

Edytowane przez Kusiaa
  • Dziękuję 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
19 minut temu, Kusiaa napisał:

A czy przed tą skargą napisałaś mu, że tobie to przeszkadza jednocześnie prosząc żeby przestał?

Ja nie, ale inny gracz :D

//

@ViPCineQ napisalam 2 w  tym samym czasie, zainteresowal bys sie chociaz :D

Edytowane przez karolciam2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja wszystko zrozumiałem co powiedział jak dla mnie do zamknięcia albo krotki Slience 

Edytowane przez ViPCineQ

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja bym nie banowała za to, że ktoś chciał zrobić coś innego (śmiesznego) niż monotonność prowadzenia. 

Nie każdemu wszystko się podoba, ale też nie musimy się brzydko mówiąc srać o byle co.

Jak dalej tak pójdzie to osoby będą dostawać bany za kichnięcie czy chrząknięcie podczas gry.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.