Skocz do zawartości
ViPCineQ

Możliwość poruszania sie na chowanym

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym zaproponować możliwość poruszania sie kucając na chowanym ponieważ moim zdaniem zabawa robi sie troche nudna i gdy czas na schowanie mija możemy uzyc np komedy !freez i wtedy bedziemy mieli możliwość poruszania sie   tylko na kucaku albo normalnie lecz z bardzo zmniejszona prędkością zeby miec jakies możliwości przemieszczania sie niz tylko stania i kucania w miejscu 

• Lubię to! 5

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Można od razu zrobić inną zabawę, że terroryści mają 30 sekund na rozbiegnięcie się a potem mają dużego slowa a CTki ich zabijają. Coś jak ganiany ale w wersji bardzo wolnej xD

Co do Twojego pomysłu, całkiem myślę, że ok.

@ViPCineQ napisałem prawie to samo co Ty i przeczysz mi xd

Edytowane przez AdamQQu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@AdamQQu chodzi mi najbardziej o to ze 30 sec to za mało Xd  normalny czas jak na chowanym był by Ok ale troche krótszy patrząc na ta możliwość poruszania sie 

Edytowane przez ViPCineQ

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Propozycja zostanie zrealizowana w najbliższym 😉 czasie.

• Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Proszę o przetestowanie czy TT mogą się poruszać z spowolnioną prędkością na chowanym.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

TT sie porusza ale z normalną prędkością  + ma BH i w momencie,  gdy czas na chowanie sie skończy to ich nie zamraża 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, Adi napisał:

Proszę o przetestowanie czy TT mogą się poruszać z spowolnioną prędkością na chowanym.

Nie ponieważ jest to na kurach xDDD wlasnie są kury i jest slow duzy

Edytowane przez Prestirzowy ?#nolif
  • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Działa teraz slow na chowanym tylko jest pewnien problem na koniec ponieważ po wygraniu jako ostatni chowajacy sie nadal jest ten slow.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Znaczy to jest tak że jak jest ostatni tt i jest jeszcze czas na znalezienie to ten czas się buguje i leci dalej dopiero po odczekaniu czasu na znalezienie tt wszystko wraca do normy 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.