Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Proponuje dodać na serwer plugin dzięki któremu warden będzie posiadał 'kajdanki'. Będzie je posiadał sam warden oraz 1 ct tzw deputy. Kajdanki były by przedstawione w postaci zeusa. Po wystrzeleniu zeusem w tt zostaje on ''zamrożony'' nie może się poruszać. Również zostają zabrane mu wszelkie bronie, granaty itp. Takowego zakajdankowanego tt może przemieszczać jedynie warden i deputy swoim zeusem. Myślę, że dodało by to urozmaicenia rozgrywce i zarazem lekkiego odświeżenia. Proponuje to również dlatego iż takie rozwiązanie jest stosowane również na innych serwerach. Pozdrawiam i temat zostawiam  do rozpatrzenia.

• Lubię to! 3
  • Zmieszany 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Raczej nie zabierac broni co kiedy sa zamrozeni nie moga ich uzywac wtedy to by mialo wiekszy sens

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wytaje mi się, że to jest naprawdę dobry pomysł. Dodał bym, aby miał to tylko Warden i chciałbym, aby to urozmaicenie było na serwerze.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

hmmm... Ogolnie to nie wiem kiedy te "kajdanki" miały by być używane bo logiczne do jezeli bedzie buntownik to strzelamy do niego z normalnej broni a nie biegamy za nim z zeusem wiec jestem na nie wiem  bo nie widzę sytuacji w których mialy by byc one użyte chyba ze mi jakieś podasz 

• Lubię to! 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja również nie widzę zastosowania dla tych kajdanek.

Bez sensu by było aby jakiś Warden "trzymał" więźnia przez pół prowadzenia pod pretekstem "możliwości buntu".

Jeżeli chodzi o broń, masz taką funkcję jak sprawdzenie terorysty i pojawia Ci się informacja "TT jest czysty/posiada broń".

33 minuty temu, ViPCineQ napisał:

jezeli bedzie buntownik to strzelamy do niego z normalnej broni a nie biegamy za nim z zeusem wiec jestem na nie wiem

+1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kajdanki mógłby by pomóc np:

-gdy większość tt się zbuntowała i została grupka to można by ich zakajdankować żeby nie uciekli i wtedy można szukać zbuntowanych nie martwiąc się o pozostałych

-dzięki nim będzie można zabrać większą ilość osób na mapę bez większych problemów

-łatwiej można wyprowadzić więźniów z celi np wystarczy dać nakaz patrzenia się w tylną ścianę celi i można ich wtedy wyprowadzić

I zapomniałem dodać i wprowadzeniu do sklepu wytrychów dzięki którym będzie szansa na uwolnienie się z kajdanek i bunt. Skoro mamy na naszej serwerowni 2 style jb stary i ten nasz nowszy to kajdanki mogą być bardzo ciekawym nowym pluginem który nie występował na starych wersjach jb. Dodam, że gdy wysłałem link na serwerze aby gracze mogli rozważyć moją propozycje to większość uznała ten pomysł jako fajny.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
54 minuty temu, Hiroto napisał:

-gdy większość tt się zbuntowała i została grupka to można by ich zakajdankować żeby nie uciekli i wtedy można szukać zbuntowanych nie martwiąc się o pozostałych

-dzięki nim będzie można zabrać większą ilość osób na mapę bez większych problemów

-łatwiej można wyprowadzić więźniów z celi np wystarczy dać nakaz patrzenia się w tylną ścianę celi i można ich wtedy wyprowadzić

Wszystkie te punkty które wymieniłeś według mnie psują rozgrywkę. W końcu co to za fun z gry, gdy co runde jesteś w kajdankach i nic nie możesz zrobić? 

55 minut temu, Hiroto napisał:

I zapomniałem dodać i wprowadzeniu do sklepu wytrychów dzięki którym będzie szansa na uwolnienie się z kajdanek i bunt. 

Na Oldzie nie ma sklepu, a na gangach jest wytrych :)

Nie widzę tych kajdanek na Oldzie i jestem przeciw pojawieniu się nich na w/w serwerze. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Taa, już widzę tę super zabawę na serwerze, kiedy warden na początku rundy kajdankuje sobie więźniów i przenosi ich z zabawy na zabawę :v Grałem przez chwilę na jakimś jailu gdzie był dodany taki plugin i według mnie była to rzecz, która strasznie psuła zabawę w TT (zwłaszcza, że nie było tam w regulaminie uwzględnione kiedy można ich używać, przez co CT je nadużywali).

Jeśli już to dodawać to byłbym za tym, aby można było tego używać tylko, jeśli w CT jest jedna osoba (bo wtedy rzeczywiście może się przydać).

• Lubię to! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja przykładowo jestem w stu procentach przeciwny. Być może brak tego pluginu sytuuje nas na 1 miejscu w Polsce.

• Lubię to! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wielu osobom na serwerze ten pomysł się spodobał więc proponuje dodać ten plugin na okres próbny 2-3 dni

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Po pierwsze skoro już mówisz o dodaniu jakiegoś pluginu, to może podrzuć do niego linka? Jeżeli jednak nie masz, i pewnie musielibyśmy taki plugin stworzyć to z góry mówię że idąc głosem rozsądku (więcej osób nie opowiada się w tym temacie za wprowadzeniem tego rozwiązania) raczej tego nie zrobimy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem raczej przeciw. Niby grałem tylko trochę na jb, ale moim zdaniem to zepsułoby zabawę :P. Jak dla mnie trochę bez sensu. A wyprowadzanie 20 typa z celi w kajdankach przed cele zajmie raczej więcej czasu niż normalnie (chyba, że ktoś się o to postara). 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Imo wprowadzenie tego zepsułoby cały frajdę z rozgrywki, jestem zdecydowanie na NIE 😄

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pomysł raczej taki średni ale tak jak pisał @Revins w sytuacji gdy jest 1 CT rzeczywiście, może się to przydać. Tylko wtedy trzeba by ustalić kilka rzeczy, żeby nie było to nadużywane

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.