Skocz do zawartości
wilczur9877

Hearthstone - poznajmy się

Rekomendowane odpowiedzi

Jak zaczęliśmy turniej w zeszłym tygodniu w HSa na wildzie (w którym @Sasuke się boi ze mną zagrać i ciągle przekłada finał tego turnieju :kappa: ) To teraz poznajmy się od strony Hearthstone, czyli napiszcie jaki jest wasz ulubiony deck, co najlepiej wspominacie, a co Was najbardziej wkurzało w całej historii HSa #IceBlock #Reno. Dodajmy swój BattleTag, żebyśmy mogli bez problemu wymieniać się nawzajem chociażby 80G questem. Jeśli chce ktoś zacząć przygodę w Hearthstone, to gorąco polecam.

Dla osób, którzy są zieloni w temacie powiem tyle, że to jest bezpłatna gra z mikro-płatnościami (która jedynie pozwala nam szybciej rozwinąć kolekcję kart, ale tak czy inaczej do wszystkiego można dojść samemu) - Wg wikipedii: "Hearthstone (...) kolekcjonerska gra karciana wyprodukowana i wydana przez Blizzard Entertainment."

Mój BattleTag: Wilczur9877#21258

Ulubiony deck: kiedyś jade druid, teraz odd paladin / token druid

Najbardziej wkurzająca rzecz: IceBlock'i u magów + Quest mage (AHAA)

W Hearthstone'a gram już ponad 2 lata, z czego koło pół roku temu zacząłem się bardziej interesować wbijaniem rangi, niż casualowym graniem. Moją najwyższą rangą była 1 (z 3 gwiazdkami) którą wbiłem rozgrywając wg DeckTracker'a w tamtym dniu 126 gier. Ale niestety nie starczyło mi czasu na wbicie legendy, więc jeszcze to jest u mnie achievement to zdobycia :D 

Używam programów:

-Deck Tracker - do łatwiejszego ogarnięcia się jaką listą gra przeciwnik i co jeszcze teoretycznie może dograć.

-HearthArena companion - do lepszych wyborów na arenie, jak wybieram sam karty średnio mam 2/3 zwycięstwa, z tym programem często mam 6/7, a i raz zrobiłem 12 winów :D 

To tyle ode mnie, czekam na Wasze odpowiedzi ;) i turniej w standardzie :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

joszielo#2165

Ulubiony deck: Murloc Paladin

Najbardziej wyrażająca rzecz: granie na cubelocka do czasu, aż go sam nie zrobiłem

Nie używam żadnych programów, gram 4fun :D a w heartstone'a gram stosunkowo niedlugo. Zapraszam do zagrania ze mną :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Rozwel#2925

Ulubionego decku raczej nie miałem, grałem jakimiś off meta deckami, ale jakbym miał wybrać to byłby to quest qarrior, którego próbuję w każdym dodatku od kiedy wyszedł lub elemental - evolve, którym grałem ze 2 dodatki temu i był to jedyny deck jaki całkowicie sam stworzyłem i był on na tyle dobry, że dawał radę na 5 randze

Najbardziej wkurza mnie nowy system rang, bo do kiedy znowu zacząłem coś pykać w hearthstone nie pozwala pograć jakimiś taliami kompletnie z dupy nawet na 15 randze, bo wszędzie są metadecki, a co do decków, to generalnie nie przepadałem za deckami które miażdżyły resztę i dlatego bardzo podoba mi się aktualna meta

W HS chciałem grać jeszcze w alfie, lecz nie dostałem klucza. Zaraz po wyjściu wersji ogólnodostępnej w ciągu kilku tygodni olałem gierkę, wróciłem jak wychodziły old godsy i do tamtego czasu sobie pogrywam z przerwami(wychodzi na to, że raz na 3 miechy wracam bo jak na razie żadnego dodatku nie ominąłem)

Nie używam żadnych dodatków, bo uważam to za coś co znacznie zmniejsza skilla i jest to pewnego rodzaju ułatwienie(powiedziałbym, że nawet lekkie oszustwo, ale społeczność hsa by mnie za to zlinczowała :P )

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Haq#2751

Ulubione to freeze mage, reno mage, mill rouge

a nie lubie reklam z goracymi mamuskami w okolicy

deck trackera uzywam bo chce wiedziec jakie mam wr i karty 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.