Skocz do zawartości
xNiqhtKiller cs-placzabaw.pl

[ZREALIZOWANE] Na Kill dayu widać z jakiej broni terrorysta zabił

Rekomendowane odpowiedzi

1. Opis błędu:

Gdy CT włączy ffa a terrorysta zabije drugiego z broni to wyświetla się to w lewym górnym rogu, przez co na kill dayu na noże CT widzi który terrorysta używa broni.

2. Okoliczności i powtarzalność:

Błąd występuje za każdym razem gdy CT włączy Friendly Fire a terrorysta zabije drugiego z broni.

3. Godzina:

Od mniej więcej 2 tygodni na co 2 mapie.

4. Komunikaty i konsola

Brak błędów i komunikatów w konsoli.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy problem nadal występuje?

Czy problem jest uciążliwy dla graczy?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy ja wiem czy to problem.

Występować występuje, ale nie jest to uciążliwe, zazwyczaj kd jest na bronie. Nie zauważyłem, żeby ktoś miał z tym problem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli kd nie jest na bronie to owa informacja wydaje w tym momencie buntownika.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moim zdaniem to nie jest uciążliwe dla graczy a przynajmniej nikt się nigdy nie skarżył. Osobiście zostawiłbym tak jak jest CT powinno wiedzieć żeby za takie rzeczy nie zabija. Nigdy też nie zaobserwowałem sytuacji żeby jakiś TT zginął od ręki strażnika za taką rzecz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zauważyłem, że został wprowadzony jakiś plugin, który zmienia ikonke broni z której zabilismy na nóż. Jakoś to działa tylko nie zawsze ikonka broni się zmienia. Mam na myśli to, że czasem widać, że ktoś zabił z teca czy awp. Nie zaobserwowałem w jakich okolicznościach tak sie dzieje, ale sie zdarza. Dodatkowo jak strzelimy headshota i ikona sie zmieni, to wygląda to jakbyśmy strzelili go z kosy (co raczej mozliwe nie jest). 

// @Adi  za godzine będę na kompie to sprawdzę.

/// @Adi sprawdzałem z @fortiss_0059 i nie działa ten plugin na hs z kosy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jest na serwerze plugin, który umożliwia zrobienie HS z kosy. Nie działa on już? Możecie sprawdzić?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 18.01.2019 o 18:47, Adi napisał:

Jest na serwerze plugin, który umożliwia zrobienie HS z kosy. Nie działa on już? Możecie sprawdzić?

Dziala, dzis "strzelilem" hs z kosy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No zrobiłem tak, że czasami ikona jest podmieniana, a czasami nie. Nic lepszego na chwilę obecną nie wymyślę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.