Skocz do zawartości
Karolek

zaakceptowane  Karolek + jedna kategoria do prawka

Czy jesteś za tym abym dostał szanse?  

23 użytkowników zagłosowało

1. 1. Czy jesteś za tym abym dostał szanse?

• Tak
      11
    • Nie
      6
    • Nie wiem
      6

Rekomendowane odpowiedzi

1. Imię, Nick, Steam ID.: Kamil, Karolek ✪, STEAM_1:1:122201465

2. Wiek i coś o sobie:  Od czego by tu zacząć, hmm. Jestem mega pozytywnym człowiekiem, mimo moich wulgaryzmów, które dają smaczka całym wypowiedziom no ale jak to mówią (kto nie używa wulgaryzmów niech 1 rzuci kamieniem) wiadomo, każdemu się zdarza wymsknąć słowo za dużo, a wole żebyście byli na to przygotowani :3. Mój wiek opiewa się między 19 a 20 latami, ponieważ w listopadzie kończę właśnie tą drugą liczbę B). Staram się być ogarnięty jeżeli sytuacja tego wymaga, nie "sztywny" jak to mówi dzisiejsza młodzież, czyli da się ze mną porozmawiać, pośmiać i pożartować. Bezstronny, nie ma czegoś takiego że faworyzacja albo "nie lubie go to mu nie pomoge", staram się pomagać właśnie każdemu 

3. Jakim dysponujesz czasem?: Większość osobistości z serwera wie, że siedze na nim bardzo dlugo w ciągu dnia. Zawsze można mnie spotkać B)

4. Doświadczenie w administracji serwerem.: Komendy są dosyć banalne, admina mam na bb. Wiec leciutko

5. Czy posiadasz mikrofon?: Tak !

6. Czy dasz radę utrzymywać aktywnego VIPa?: Owszem

7. Twoja ranga w CS:GO.: Na serwerze G4, w cs Lem

8. Ilość banów ze strony sourcebans.*: 4

9. Link do banów ze strony sourcebans.*: https://cs-placzabaw.pl/bans/index.php?p=banlist&searchText=Karolek&Submit=Search

10. Ilość godzin przegranych w CS:GO.: Na serwerze ponad 2dni, ogólnie według steama +2290i ciągle rośnie

https://www.gametracker.com/player/Karolek ✪/137.74.1.238:27060/

https://www.gametracker.com/player/Karolek ✪ cs-placzabaw.pl/137.74.1.238:27060/

11. Znajomość Sourcemoda w/g skali: z 7,8 /10

12. Dlaczego ty?: Admini są ale rzadko, więc nie napisze że jest ich brak. Zawsze mogę być dodatkową pomocą aby zadbać o porządek na serwerze :) Nie mam nic przeciwko wyzywaniu się, jeżeli reszta tez przeciwko temu nic nie ma. Jest to w pewnym sensie rozrywka, wiec muty za to będą znikome z mojej strony. Jestem osobą bezstronną nie patrzącą na to "a znajomy chuj tam nie zbanuje go, kiedys tez pomoze" tylko działam :)

13. Znajomość języka angielskiego.: Tu się pochwale, że ustny Angielski 100% na maturkach :P

14. Link do Twoich statystyk z hlstats serwera, na który piszesz podanie.:  https://cs-placzabaw.pl/stats/hlstats.php?mode=playerinfo&player=747183

TAK KILKA WERSÓW SKOPIOWANYCH Z WCZEŚNIEJSZEGO PODANIA, BO MYŚLĘ ŻE AŻ TAK SIĘ NIE ZMIENIŁEM W TAK KRÓTKIM CZASIE -> POZMIENIAŁEM TROCHE.

Edytowane przez Karolek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Super gracz, dobry człowiek do luźnych rozmów  tylko gdzie jest twoja ankieta. Dodaj ją i ja jestem na TAK normalnie. Pozdrawiam i życzę powodzenia. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem na TAK. Czasami mnie denerwuje, ale można z nim normalnie pogadać. Dodatkowo ma admina na BB, więc raczej się nadaje :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Masz admina na bb i nikt sie na cb chyba jeszcze nie skarzyl wiec jestem na tak.

@Karolek  ale kamieniem ci ludzi sporo moze rzucic, bo uzywanie wulgaryzmow zalezy od wychowania :D🐕

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Oczywiście że na tak 

Zawsze pomocny i smieszek heheh 

Poradzi sobie jak z bb dał radę to z surfem też da 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, karolciam2 napisał:

Masz admina na bb i nikt sie na cb chyba jeszcze nie skarzyl wiec jestem na tak.

@Karolek  ale kamieniem ci ludzi sporo moze rzucic, bo uzywanie wulgaryzmow zalezy od wychowania :D🐕

Oj wulgaryzmy nabyte w gimnazjalnym boju a nie wychowania B) Wychowali rodzice bardzo dobrze ;P

Wulgaryzmy są na porządku dziennym, zawsze ktoś kurwą rzuci xd

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

na tak

+wiek

+podanie

+ogarniety

ma taki movement bota ale jak bedzie grac na surfie to sie wyrobi ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Trochę nie przekonuje mnie ta wulgarność 😛 bo widziałem ją w akcji 😛 jestem na nie wiem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
33 minuty temu, Vaxenn napisał:

Jestem na nie 

0 aktywności na bb

Nie jest to argument bo mowa o serwerze surf przyjacielu. :c

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.