Skocz do zawartości
Tajemniczy

[KNIFE][PROPOZYCJA] Małe odświeżenie i jednocześnie duży UPDATE

Czy pomysł przypadł Ci do gustu?  

8 użytkowników zagłosowało

1. 1. Czy pomysł przypadł Ci do gustu?

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w tytule proponuje odswiezyc troche only knife gdyz ostatnio nic tam nie bylo dodawane

Pierwszy pomysl to dodanie czapek np dynia halloween'owa,kubek kfc itd.

Drugim pomyslem jest dodanie smug. Mam tu na mysli ,ze jak np. biegnie CT to za nim jest tecza,czaszki czy cos

Weekend x2! Tak to jest trzeci pomysl w kazdy weekend zwiekszony drop monet x2

Czwartym pomyslem sa zwierzaki koło nas biega np. zombie kurczak , pikachu lub lata gołąb itd.

Piatym pomyslem jest zrobienie cos w stylu lvl'u  mozliwosc upgrade'owania szybkosci i tylko szybkosci o 0,01 czyli 1  1,01   ,1,02 i tak do 2,00 + do tego jezeli ulepszymy juz szybkosc mozemy wybierac ile chcemy np 1 lub 1,30 

Szóstym pomysłem jest zrobienie "nieba" chodzi mi o to ,że jak zginiemy nasze ciało unosi się do góry do "nieba"

Część omysłu podsunął mi pewien amerykański serwer który upadł :(  , zwiększony drop @Thorek ,  a kilka pomysłów jest moich

Edytowane przez Tajemniczy
  • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem za czapkami i zwiekszonym dropem 😛 Te smugi wydaje mi sie ze sa nie potrzebne, dlaczego? Mala mapa 20 graczy i kazdy z smuga sorry ale mnie by to wku*wialo jak jakas linia 50 kolorowa za jakims graczem leci :)  Czapki moga sie sprawdzic tylko moze byc problem ze nie ma tam stalego admina przez co ludzie beda sie czapkami odrozniac tzn. zawierac sojusze, a z knife'ow ludzie skarg nie pisza. :D  Drop bedzie spoko, jestem za tym aby zrobic to tak jak na jb. 

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Myślę, że takie dodatki by się przydały, gdyż tak naprawdę to na tym serwerze nie ma niczego co sprzyja grzę. Ogólnie byłoby coś nowego na tym serwerze więc jestem na tak. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To ulepszanie szybkości będzie jak dla mnie zbyt OP. Dobry gracz będzie szybciej ulepszał szybkość i nowi/słabsi gracze będą mieli problem taką osobę zabić.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

1. Jest to serwer do trenowania skilla, nie wiem czy dodatki typu czapki, itp to dobry pomysł na takim serwerze. 

2. Podobnie jak wyżej.

3. W weekend jest dużo graczy, więc raczej nie ma sensu wtedy zwiększać. Lepiej zwiększyć w godzinach i w dniach, w których jest mniej graczy (podobnie jak jest to na jailu) - zrobię to w najbliższym czasie.

4. Podobnie jak pkt 1.

5. To odpada.

6. Super pomysł, poszukasz i podeślesz na to plugin?

• Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
5 godzin temu, Adi napisał:

6. Super pomysł, poszukasz i podeślesz na to plugin?

No niestety nie mogę tego znaleźć więc propozycja do odrzucenia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.