Skocz do zawartości
Bułgar<3:D cs-placzabaw.pl

50 rund za przypadkowe zabicie sie na LRze

Rekomendowane odpowiedzi

Tytuł tematu z odwołaniem: [prefix wybrany z listy] Twój nick

1. Nick, steamID: Bułgar<3:D cs-placzabaw.pl,STEAM_1:0:441564082

2. Data i godzina otrzymania bana: 20:00 29/07/2018

3. Serwer: JailBreak Gangi

4. Długość Bana: 50 rund

5. Typ bana (mute / ban na ct / ban / inny - napisz jaki): CTban

5. Powód bana: Przypadkowe zabicie sie na LRze

6. Admin banujący: CineQ

7. Na jakiej podstawie chcesz UB (pomyłka admina / przyznanie się do błędu i obiecanie poprawy, przeprosiny / inne - napisz jakie): Ban jest o wiele za długi oraz oddałem Cinqowi wartość umowną za LRa (1200 fajek)

8. Opis sytuacji: Po pierwsze,oddałem CinQowi umowną wartość za zabicie na LRze (1200fajek) oraz zabiłem sie przez przypadek gdyż skoczyłem na niskiej grawitce(Były NoScope'y) i obsunąłem sie po jednym z klocków na mapie Clouds

9. Link do bana na stronie: https://cs-placzabaw.pl/bans/index.php?p=ctban

10. Dowód*: 

• Dziękuję 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie był żaden !lr tylko cineq powiedzial do zakazanego zeby wpisal killa to wezmie kontrole i spyta z regulaminu i automatycznie zginołes plus nie dales zadnego dowodu :) 

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

18 minut temu, Bułgar<3:D cs-placzabaw.pl napisał:

o pierwsze,oddałem CinQowi umowną wartość za zabicie na LRze (1200fajek)

Nawet po przyznaniu się strażnika do FK admin może wyciągnąć dodatkowe konsekwencje.

@Bułgar<3:D cs-placzabaw.pl no nwm dla info grajków idealna ^^

Edytowane przez Shnycel
  • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
6 minut temu, Shnycel napisał:

Nawet po przyznaniu się strażnika do FK admin może wyciągnąć dodatkowe konsekwencje.

Tak,owszem ale 50 rund to jest zbyt duża kara

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

1 powiedziałem ze jak bede miał życzenie to zadam ci pytanko po czym ty powiedziałeś cos typu to moze ja sie zabije mija 10 sekund a ty niby „przypadkowo” spadłaś do tego patrząc na twoje zachowanie i możliwość dania ci muta za wyzywanie  mowie dobra juz ci tego nie dam tylko szybkie pytanko a ty sie zabijasz No to o czym chcesz rozmawiać a bana specialnie dałem większego za twoja nadmierne łamanie regulaminu jak pograsz troche w TT mam nadzieje ze czegos sie nauczysz bo aktualnie to co pokazujesz swoim zachowaniem na serwerze jest żałosne.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

https://scr.hu/d1apa6 zbijanie rundek ? nie ładnie  ^^

@Bułgar<3:D cs-placzabaw.pl no widzisz kręcenie myszką w celi kiedy ma sie ct bana to nie najlepszy pomysł :)

@Bułgar<3:D cs-placzabaw.pl nawet jeśli by tak było to dlaczego po zamknięciu cel dalej kręciłeś myszką ?

Edytowane przez Shnycel
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ban na 50 rund za takie zachowanie i postawę w CT i ty mówisz, że to jest aż za duża kara?... Nonsens. Też tak jak CineQ napisał wyżej, to co pokazujesz swoim zachowaniem na serwerze jest żałosne, choć można się z tego śmiać , ponieważ wiek, ale to co reprezentujesz swoimi "śmiesznymi" przekleństwami na serwerze jest po prostu -śmieszne-  a do tego jeszcze "przypadkowy" upadek.

Edytowane przez AstoR cs-placzabaw.pl
Dopiska

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
5 minut temu, Shnycel napisał:

https://scr.hu/d1apa6 zbijanie rundek ? nie ładnie  ^^

@Bułgar<3:D cs-placzabaw.pl no widzisz kręcenie myszką w celi kiedy ma sie ct bana to nie najlepszy pomysł :)

BYLO POLECENIE KRECIC SIE W LEWA STRONE,A JA ZDALEM SLUCHAWKI BO KTOS COS DO MNIE MOWIL A MYSZKA KRECILEM DALEJ ALE BYLO NOWE POLECENIE I NIE ZDAZYLEM GO WYKONAC KUMASZ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie popadajmy w paranoję z tym kręceniem się. Ruchy były raczej robione myszką, więc wątpię, żeby jako alternatywy do po prostu stania i czasem ruszenia się walił tą myszką cały czas w lewo :P

UB nie będzie, bo zachowujesz się jak idiota i ta kara jest jak najbardziej odpowiednia, ale

23 minuty temu, ViPCineQ napisał:

1 powiedziałem ze jak bede miał życzenie to zadam ci pytanko

Rozumiem, że masz na celu wyczyszczenie CT z Bułgara bo psuje grę, ale pamiętaj że wyciąganie na chama przed szereg ludzi i pytanie ich z regulaminu nie poprawi jakości serwera. 

Powiedzmy sobie szczerze - osobiście jestem zadać każdemu na serwerze pytanie dotyczące regulaminu z 90% pewnością, że na nie nie odpowie.

Wciskanie banów na chama moim zdaniem, a pozwolę sobie na zwrócenie uwagi : banujemy w ostateczności.

Jak ktoś złamie regulamin, to go banuj.

A jak Bułgar mega wkurwia w CT, to zawsze można go poprosić o wyjście i tyle.

Nie, żebym go bronił. Mnie też wkurwia.

• Lubię to! 1
  • Haha 5

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.