Skocz do zawartości
Shnycel

Typowe prowadzenie bułgara

Rekomendowane odpowiedzi

1. Twój nick i steamID:  Shnycel

2. Nick i steamID osoby, na którą piszesz skargę: Bułgar STEAM_0:0:441564082

3. Data i godzina zdarzenia: 30.07.2018 tak około 13:30 ?

4. Mapa: Obama

5. Skopiowane punkty z regulaminu, które zostały złamane: 5.14. Rundy należy prowadzić w sposób kreatywny.

6. Opis sytuacji: no jak widać na filmie bułgar rozjechał praktycznie wyszystkich autkiem ponieważ wojtkowi udało sie wyrgać szybkie paluszki o immunitet i tak jest za każdym razem immunitet dla wojtka i zabawa gdzie ginie z dziesięciu ttków 

7. Proponowana kara: z 50 rund ?

8. Dowód potwierdzający słuszność Twojej skargi (screenshot, film na yt lub vimeo; bez dowodu skarga zostanie natychmiast zamknięta bez rozpatrzenia): 

Edytowane przez Shnycel
  • Lubię to! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

1.Wojtek został zabity gdyż był trzeci,a ja jestem tylko człowiekiem i nie musze wszystkiego widzieć,dlatego spytałem się CT

2.A niby dlaczego ja nie mogę tak zrobić? Złamałem w jakis sposób regulamin?Szybkie paluszki Wojtek wygral uczciwie a ja moge zrobic tak,że rozjeżdżam tt przez minute:D.Nie widzę żebym łamał tutaj regulamin

Pozdro:)

Edytowane przez Bułgar<3:D cs-placzabaw.pl
Nie napisałem jak było z pierwszą akcją

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
6 minut temu, Bułgar<3:D cs-placzabaw.pl napisał:

A niby dlaczego ja nie mogę tak zrobić? Złamałem w jakis sposób regulamin?Szybkie paluszki Wojtek wygral uczciwie a ja moge zrobic tak,że rozjeżdżam tt przez minute:D.Nie widzę żebym łamał tutaj regulaminu

Pozdro:)

ale oczywiście że mogłeś tak zrobić tylko chciałem pokazać że twoje podejście do gry dalej się nie zmienia pomimo wielu ostrzeżeń i ctbanów od adminów i miałem nadzieje wklejając to w skargi że troche rundek dostaniesz :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pierwszy filmik niczemu nie dowodzi, z drugiego widzę jedynie nie używanie przez Bułgara komendy !paluszki, którą mówiłem mu już kilka razy żeby używał, ze względu na jego pomyłki przy sprawdzaniu słów i osób, które napisały.

30 rund za te paluszki, nie działają upomnienia, to trzeba ukarać. Używaj komendy Bułgar!

Edit: Dowiedziałem się, że użyłeś jednak komendy.. W takim razie skarga w pełni nie słuszna.

• Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sprawa wygląda według mnie tak  że ostatnio przypatrywałem sie  bułgarowi, banowalem go itd ale nic mu nie mówiłem przy jednej rzeczy której robi mianowicie moim zdaniem faworyzacji ponieważ przez okres 2/3 dni gdy był w CT widziałem jak po wygraniu szybkich paluszkow przez wojtasa to tak jak na nagraniu wybijał cała reszte TT na samochodziku/badz kosteczce  i  sam zaobserwowałem to dobre 5 razy i nigdy nie było takiej sytuacji gdy wygrał to inny TT oprócz wojtasa  czekałem z tym tak długo zeby miec 100% pewność wiec jak dla mnie jest to perfidna faworyzacja  która zasługuje na bana chciał bym usłyszeć tylko zdanie wyżej administracji na ten temat.

Zapomniałem dopowiedzieć bo z początku myślalem ze to przypadek ale po której z kolei sytuacji takiej jak na demku niżej gdy zabił karolajn nie jest to przypadek jest to specialne zabicie po to żeby wojtas dostał fajki za życzenie  taka sytuacja miała miejsce wiele razy ale w tamtych momentach wiedziałem ze jest on nie za dobry w myśleniu to myslalem ze sie pomylił pare razy i tyle ale potem do mnie doszło ze jest to cześć dalsza faworyzacji 

Edytowane przez ViPCineQ
  • Lubię to! 6

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Szkoda, że demka jest tak mało, bo na tej mapie która jest nagrana co skaczemy do wody było tak, że wojtasa najpierw tam nie było, zrespił się dołaączył ( było tt respi), przergał, a bułgar nagle nie widział co się stało i powtarzał, potem znowu i skakaliśmy chyba ze 4 razy, po czym wojtas i tak zginął, zrespił się i znowu dołączył także no. Ta runda cała była faworyzowana przez bułgara, a nie tylko kawałek nagrany. To z autkiem to jest już kolejna runda.

Mój wniosek jest taki, że chyba należy mu się trochę wiecej niż tylko ban na ct.

Edytowane przez Czakuś
  • Lubię to! 1
  • Dziękuję 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Noo dla mnie rozwiązanie jest proste Shnycel i Trollds na admina a bułgarowi bana kto za ?

• Lubię to! 1
  • Haha 1
  • Zmieszany 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
18 minut temu, Shnycel napisał:

Noo dla mnie rozwiązanie jest proste Shnycel i Trollds na admina a bułgarowi bana kto za ?

No z pierwszym i trzecim się zgodzę xD

edit: no dobra to sie zgodzę w sumie ze wszystrkim xD 

Edytowane przez Czakuś
  • Lubię to! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dodam, ze bulgar jak daje  paluszki i wygra wojtas, to jest to koniec paluszkow, a jak wygra ktoś inny to zrobi jeszcze parę razy by wojtas miał :) Btw juz napisalam na sb co sądzę o nim :D 

Jak dla mnie 10k rund ct bana za brak mutacji  bo on nigdy nie zachowuje sie normalnie, tylko piszczy tak strasznie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bez kitu, CTBany nie działają, to już wiemy.

Wyplewiam tego chwasta.

kreatywnie-abstrakcjonistycznej-konceptu

• Lubię to! 2
  • Dziękuję 2
  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.