Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Tytuł tematu z odwołaniem: [prefix wybrany z listy] Twój nick

1. Nick, steamID: eBo cs-placzabaw.pl STEAM_0:0:115345739

2. Data i godzina otrzymania bana: 20:45 03.08.2018

3. Serwer: Jail Break Gangi

4. Długość Bana: 90dni(3 miesiące)

5. Typ bana (mute / ban na ct / ban / inny - napisz jaki): Ban za Oszukiwanie/Kłamanie adminowi

5. Powód bana: Nie wykonywanie poleceń admina / obracanie zdjęciami Administratora/ów.

6. Admin banujący: Wilczur9877

7. Na jakiej podstawie chcesz UB (pomyłka admina / przyznanie się do błędu i obiecanie poprawy, przeprosiny / inne - napisz jakie): Pomyłka Admina/Błąd Admina

8. Opis sytuacji: Graliśmy na mapie jb_placzabaw_minecraft i powiedziałęm do wilczura że ładnie wyglądasz na tych zdjęciach i powiedziałem kto je wysyłał. Wilczur chciał dowody(1) że to nie jest fejk i jemu wysłałem na następnej mapie imgur bo kazał. Lecz tak mi nie uwierzył .Powiedział czy coś jeszcze? ja mówiłęm nie tylko to wysłał po tem mówił sarkazmem np:

Ja: To on mi wysłał tylko to

Wilczur: Tak tak oczywiscie

9. Link do bana na stronie http://www.cs-placzabaw.pl/bans:https://cs-placzabaw.pl/bans/index.php?p=banlist&searchText=STEAM_1:0:115345739&Submit

10. Dowód*: 

(1)https://imgur.com/a/gfIZdF0

Rozmowa z Wilczurem: https://imgur.com/a/L9DKqOd

• Haha 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Za te filmiki i wszystkie dane, to żeby Ci nie przedłużyli :kappa:

Ps. Ból dupy = zazdrość 

#freeEBO

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Udostępniasz dane osobowe + magic squad + próbujesz przez u  ostatnia wiadomość na screean  = un ban dla ebo PLZ 

Edytowane przez ✪ DeMn cs-placzabaw.pl
  • Lubię to! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bardziej dup sie nie dało wylizać chyba xD Nie lubie cie ebo nie oszukujmy sie masz racje i tu sie zgodze z tb pierwszy raz Jestem za UB ;)

• Dziękuję 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli mogę się spytać dlaczego udostępniasz dane osobowe Wojtas? Ale no jak dla mnie to nie wiem jak wilczur wygląda i jeśli mówi prawdę to jestem za skruceniem bo byłem na serwie i mówiłeś że bulgar WYSŁAŁ zdjęcie wilczura. 

• Dziękuję 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Powiem tak, rozbawiłeś mnie trochę tymi filmikami, dodatkowo postarałeś się, żeby udowodnić swoją "niewinność" mam kilka zastrzeżeń, na które chciałbym, żebyś odpowiedział.

1. Mówiłeś na serwerze coś typu: "nieźle wyglądasz na zdjęciach, które mi wysyła graczX co SEKUNDĘ na messengerze." ostatnia część tego zdania jest tutaj najbardziej istotna. Z kontekstu wynika, że dostałeś po A kilka zdjęć z rzędu, czy nawet te same, ale wysyłane więcej niż raz. Po B, że ta sytuacja zdarzyła się przed chwilą, a nie 2 godziny wcześniej.

2. Uważałem od samego początku i do teraz uważam przez to co powiedziałeś, że próbujesz niestety kłamstwem wybronić się z zaistniałej sytuacji, stwierdziłeś że lepiej będzie obrócić wszystko w coś, co jest nieporozumieniem i zamknąć całą sprawę. Rozumiem to podejście, bo nie chcesz żebyś ani Ty, ani Twój kumpel wyleciał z banem. Więc ogólnie nadal jestem wręcz przekonany, że to co mi/nam pokazujesz nie jest prawdziwą konwersacją, przez którą jest ta cała sprawa.

PS nie chciałem dowodów (1 słownie "jeden" po angielsku "one") że to jest/nie jest fake, od samego początku mówiłem Ci, żebyś mi wysłał faktyczną konwersację z Bułgarem, gdzie to miało miejsce. Nigdy nic nie powiedziałem odnośnie tego, że chce dowodów na "fake".

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
8 godzin temu, wilczur9877 napisał:

Powiem tak, rozbawiłeś mnie trochę tymi filmikami, dodatkowo postarałeś się, żeby udowodnić swoją "niewinność" mam kilka zastrzeżeń, na które chciałbym, żebyś odpowiedział.

1. Mówiłeś na serwerze coś typu: "nieźle wyglądasz na zdjęciach, które mi wysyła graczX co SEKUNDĘ na messengerze." ostatnia część tego zdania jest tutaj najbardziej istotna. Z kontekstu wynika, że dostałeś po A kilka zdjęć z rzędu, czy nawet te same, ale wysyłane więcej niż raz. Po B, że ta sytuacja zdarzyła się przed chwilą, a nie 2 godziny wcześniej.

2. Uważałem od samego początku i do teraz uważam przez to co powiedziałeś, że próbujesz niestety kłamstwem wybronić się z zaistniałej sytuacji, stwierdziłeś że lepiej będzie obrócić wszystko w coś, co jest nieporozumieniem i zamknąć całą sprawę. Rozumiem to podejście, bo nie chcesz żebyś ani Ty, ani Twój kumpel wyleciał z banem. Więc ogólnie nadal jestem wręcz przekonany, że to co mi/nam pokazujesz nie jest prawdziwą konwersacją, przez którą jest ta cała sprawa.

PS nie chciałem dowodów (1 słownie "jeden" po angielsku "one") że to jest/nie jest fake, od samego początku mówiłem Ci, żebyś mi wysłał faktyczną konwersację z Bułgarem, gdzie to miało miejsce. Nigdy nic nie powiedziałem odnośnie tego, że chce dowodów na "fake".

1.A Dostałem kilka zdjęć z rzędu ale nie chciałem ich mieć. Więc po prostu usunąłem bo zaśmiecały grupę.

1.B Nie wiem co odpowiedź bo dostałem te zdjęcie o godz 18:32 a dopiero 20:20 wbiłem na serwer 

2.Jak ci pisałem na pv i próbowałem ci przekazać w filmach że Admina bym nigdy nie okłamał.To nie moja wina że on wysłał jakieś Fejk'owe zdjęcie i nie napisał że to żart czy coś takiego. Wysłałem tego screena praktycznie odrazu na następnej mapie bo na wcześniejszej prowadziłem rundęm. Więc nawet gdyby chciał przerobić to A - Nie miał bym czasu

B - Nie umiałbym bym tego zrobić bo po prostu moje zdolności są nie okłamujmy się zerowe.

Franek w całej zaistniałej sytuacji wstawiłem to zdjęcie które ta osoba wysłała na tej Grupie byłeś przekonany że cię oszukuje.Lecz nie

https://imgur.com/a/k5MEz63

https://imgur.com/a/kOZ96pW

Edytowane przez Borcie cs-placzabaw.pl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
10 godzin temu, ✪ DeMn cs-placzabaw.pl napisał:

Udostępniasz dane osobowe + magic squad + próbujesz przez u  ostatnia wiadomość na screean  = un ban dla ebo PLZ 

Demn który jest na tej grupie może potwierdzić nawet screena zrobić ze to nie jest fejk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
11 godzin temu, Borcie cs-placzabaw.pl napisał:

Demn który jest na tej grupie może potwierdzić nawet screena zrobić ze to nie jest fejk

Każdy może sobie z tej grupki zrobić fake ssy więc wiesz za głupotę się płaci :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie przekonales mnie, dalej uważam, że to jest inna konwersacja niż ta, o której mówiłeś na serwerze i to o to się rozchodzi, a nie o to, że falszujesz zdjęcia i filmy, żeby wyszło na Twoje. Chcesz bronić i siebie i Twojego kolegę przed banem, przez to co palnąłeś na serwerze. Tak myślę. 

Uważam również, że skrócenie bana do 2 tygodni i przedłużenie każdego bana, którego dostaniesz przez miesiąc od czasu kiedy zaczniesz grać na serwerze dwukrotnie będzie uczciwa propozycja. Jesli się zgadzasz napisz mi na PW, lub tutaj w poście. Jeśli nie, trzeba bedzie dalej to roztrzasac. 

PS. 2 tygodni blokady na grę, bo jeśli chcesz sie wykupić możesz to teraz zrobić, tutaj nie mówimy o tym żebyś mniej zapłacił, tylko o Twoim banie. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak dla mnie ban powinien byc zdjęty nie bawimy sie w detektywów czy ma jakies zdj czy nie z tego co postarał sie udowodnić to nie ma ,jak dla mnie ub sytuacja  bezsensowna i cała akcja nie potrzebna 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@wilczur9877 Ani razu nie oszukałem admina że zmieniałem ss czy coś a wiem że takie osoby istnieją . Nigdy nie okłamałem Admina. Super Timor i ja mieliśmy sprawę że spun wbił z 2 konta i podałem jego nick bo nikt nie chcial(to było kiedy Timor miał jeszcze normalnego admina). Możemy pójść na Skype możemy pójść na teamviever ale i ja bd walczyć ze dostać Ub bo chce potwierdzić swoją szłusnąc. NIE WIEM Franek co się ze mną bawisz wysyłam ci wszystko co mam na swoją obronę nic nie fałszuje bo nie mam po co . Nie wiem dlaczego mi nie wierzysz.Trzeba mieć zaufanie do ludzi.

Więc jak chcesz żebym udowodnij swoją niewinność zapraszam na Skype. NA SKYPE mogę udowodnić swoją niewinność.Szkoda że mi nie wierzysz tak to ub może dostałbym wczoraj i na JB bym pograł bo same mm są nudne.Nie wiem co mam ci jeszcze pokazać możesz napisać na steamie lub tutaj bo jak dostanę tego bana na 2tygodnie to za 2tygodnie wyjeżdżam na wakacje i bym dopiero we wrześniu pogral.

Więc ja i tak walczyć będę

Pozdrawiam

Borys (eBo) 

14 minut temu, ViPCineQ napisał:

Jak dla mnie ban powinien byc zdjęty nie bawimy sie w detektywów czy ma jakies zdj czy nie z tego co postarał sie udowodnić to nie ma ,jak dla mnie ub sytuacja  bezsensowna i cała akcja nie potrzebna 

Dziękuję Cineq

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jaki w ogóle punkt z regulaminu złamał Ebo, że dostał bana? Bo ktoś mu wysłał Twoje zdjęcie Wilczur? To jest absurd. Sam niejednokrotnie dostałem i widziałem Twoje zdjęcie albo przeróbki, czy to znaczy, że powinienem dostać bana? Cała sytuacja była CAŁKOWICIE niezwiązana z siecią (te zdjęcia nie były nawet wysyłane na Steam tylko z prywatnych kont na Facebooku, na prywatnej konwersacji) więc co to jest za powód do banowania? To nie zalicza się nawet pod łamanie punktu "Zakazane jest: Działanie na szkodę serwera oraz naszej społeczności.". Jedyne co na serwerze zrobił Ebo to dał Ci komplement, że ładnie wyglądasz (a tego chyba nie zakazuje regulamin).

• Lubię to! 6
  • Haha 1
  • Smutny 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
51 minut temu, Revins napisał:

Jaki w ogóle punkt z regulaminu złamał Ebo, że dostał bana? Bo ktoś mu wysłał Twoje zdjęcie Wilczur? To jest absurd. Sam niejednokrotnie dostałem i widziałem Twoje zdjęcie albo przeróbki, czy to znaczy, że powinienem dostać bana? Cała sytuacja była CAŁKOWICIE niezwiązana z siecią (te zdjęcia nie były nawet wysyłane na Steam tylko z prywatnych kont na Facebooku, na prywatnej konwersacji) więc co to jest za powód do banowania? To nie zalicza się nawet pod łamanie punktu "Zakazane jest: Działanie na szkodę serwera oraz naszej społeczności.". Jedyne co na serwerze zrobił Ebo to dał Ci komplement, że ładnie wyglądasz (a tego chyba nie zakazuje regulamin).

Kiedyś brzydko powiedziałam o byłych administratorach na tsie, który nie miał żadnego związku z siecią więc...

Ale nie porównujmy wyzywania do ? I tu nawet do tej pory nie kumam o co chodzi - jakaś bzdurka z ZAZNACZENIEM na ka*

Za ub,

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@wilczur9877 Ty śmieszny jesteś... Czy możesz mi powiedzieć za co on dostał tego bana? Za to że ktoś na grupie na Facebooku wysłał niby twoje zdjęcie? Jeśli tak, to czemu nie zbanowales wszystkich ludzi z tej konwersacji z powodem: "obracanie zdjęciami Administratora/ów"? Skoro dajesz bany za takie coś, to może ja ci wyślę zdjęcie jakiegoś admina i będziesz się musiał zbanowac na 3 miesiące. Przynajmniej byłoby jeszcze śmieszniej...

A no tak. Za UB i ewentualnie za degradem, bo akcji tego typu z Wilczurem jest coraz więcej.

Edytowane przez MuDzYnMoNsTer
  • Lubię to! 1
  • Haha 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mnie też to trochę dziwi i śmieszy, ale z drugiej strony za takie za przeproszeniem pierdolenie 3 po 3 na serwerze jakoś bym Cię pogasił, niekoniecznie banem, ale zupełnie niepotrzebnie w ten sposób się zachowywałeś ebo.

Miałem dać UB wczoraj, ale zastanawiałem się grubo czy nie lepiej poczekać na rozwój wydarzeń :D

Spoiler

kij Z, a nie DO dupy :D 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.