Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, zauważyłem że na serwerze dużo osób gra Artemis na serwerze i tych pułapek jest od groma na mapie ale chciałbym aby te pułapki nie byly stawiane na wejściach do teleportów jak i w teleportach. Na prawie każdej mapie jest teleport i każdy z nich korzysta ale wejście w pułapkę, która jest tam  postawiona gwarantuje pewną śmierć. Stąd  mój pomysł aby dodać punkt:

-zakaz stawiania pułapek w teleportach jak i przed wejściami do nich

Pozdrawiam cieplutko :)

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Co do stawiania trapów przed teleportem to tylko na dust2011 trapy są postawione przed wejściem do teleportu bo ludzie latają cały czas z top2 do teleportu na top2 więc to pewny strzał. Taki zakaz może być też trudny do odebrania bo ciężko jest określić gdzie jest dobrze przed teleportem, a w którym miejscu to już za blisko. Ten problem występuje tylko na dust2011, ponieważ teleporty mają tam formę takich niewielkich tunelików więc łatwo jest umieścić trapa przed bo korytarz jest całkiem ciasny.

Zakaz stawiania trapów w teleportach już jest, ponieważ postawienie pułapki w ten sposób łączy się z przejściem przez teleport w skutek czego gracz zostaje zamrożony po teleporcie czego zabrania punkt 4. Muszę przyznać, że trapy są dość denerwujące w momencie umiejętnego umieszczenia ich na mapie, ale od czegoś są prawda?

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

2 godziny temu, RainbowTiger napisał:

Muszę przyznać, że trapy są dość denerwujące w momencie umiejętnego umieszczenia ich na mapie, ale od czegoś są prawda?

@RainbowTiger mam przez to rozumieć, że stawianie tych pułapek w "tunelikach na duscie" jest umiejętne? Ostatnio ktoś chwalił się ostatnio jak nafarmił sobie 20 ładunków po czym postawił chyba wszystko pod teleportem. To każdy głupi tak potrafi postawić te pułapki. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na moje, jak ktoś stawia pułapkę w "tuneliku" to jeśli myślę o dobrej rzeczy, jest to stawianie na teleporcie, gdyż cały ten budyneczek jest jakby w środku teleportem. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@yoshee chodzi mi o to, że na każdej mapie poza dustem trzeba się napracować by umieścić trapa w odpowiednim miejscu. Tylko dust ma problem z pułapkami przed teleportem, ale wystarczy zmienić taktykę by nie wchodzić w te teleporty na dole, albo wchodzić w nie na kucaku/od boku. Zamiast postawić trapa parę kroków przed teleportem dostaniesz go trochę dalej od teleportu więc da to podobny efekt. Trzeba się przyzwyczaić, że to nie jest 1 sezon gdzie komandos latał po całej mapie i się go trafić nie dało. Jak dla mnie ten zakaz będzie bezsensowny bo jak ktoś nie omija miejsc gdzie prawdopodobieństwo trapa jest 100% to i tak w niego wpadnie.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak jak mówi @RainbowTiger pułapki mają jeden minus, że są w powietrzu i da się wypracować omijanie je na kucaku. trzeba tylko trochę poćwiczyć. Raczej nie trzeba dodawać takie punktu do regulaminu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

sprawa nie tyczy się tylko dusta, @RainbowTiger 3/4 pułapek na mapie za Twoje i zazwyczaj to one sa postawione tuż za teleportuj lub przed samym nim xD 

jestem za dodaniem punktu do regulaminu, zapytacie jak sprawdzić czyja pułapka? Będę przeszukiwał demko xD

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Albo do informacji "zostałeś złapany" dodam "...przez X"?:)

• Lubię to! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 godziny temu, Karolek napisał:

sprawa nie tyczy się tylko dusta,

Jaka inna mapa ma z tym problem? O to chodzi, żeby stawiać je w miejscach najbardziej uczęszczanych i żeby dawały przewagę. Po co pułapki, które są gówno warte? Na surf_ski_2 są praktycznie useless, na mai_remix stawia się je w 2-3 miejscach. Jak dla mnie zepsuje to jaką kolwiek przydatność ich. 

Godzinę temu, SUPER TIMOR napisał:

Jestem za, będzie można w końcu banować za to.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@bassew Jeśli potrafisz umiejętnie postawić trapa to i na ski 2 go złapiesz kogoś.

A z tym

2 godziny temu, SUPER TIMOR napisał:

To świetny pomysł jest. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Co do tego pkt to według mnie na wejściach by było ok jakby

można było stawiać na wyjściach jest problem bo nie da sie tego ominąć od razy po wyjściu wpadasz w trapa i jesteś łatwym celem.

Szczególnie że wystarczy że widzisz że ktoś cię goni wchodzisz w tp stawiasz trap i osobo która idzie za tobą wpada w trapa i jest łatwym kilem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Informacja o tym w czyja pułapkę się wbiło została dodana.

Pamiętajmy, że trapy Artemis traktujemy jak kiedyś bomby sapera :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.