Skocz do zawartości
^.^

zaakceptowane  [4FUN] darkmanis, Nokostar, paw11, RedShot

Rekomendowane odpowiedzi

1. Twój nick i steamID: ^.^, STEAM_0:1:89260201

2. Nick i steamID osoby, na którą piszesz skargę: 

darkmanis, STEAM_0:1:167520351

Nokostar, STEAM_0:1:168984559

paw11 | cs-placzabaw.pl, STEAM_0:0:90523898

RedShot, STEAM_0:0:166835115

3. Data i godzina zdarzenia:  08-10-18 01:33

4. Mapa: mmg_lego_multigames_go_v6

5. Skopiowane punkty z regulaminu, które zostały złamane:  Nie ma takiego punktu w regulaminie, ale uważam, że ten punkt pasuje: "13. Zakaz utrudniania gry innym graczom."

6. Opis sytuacji: Chciałem wejść na serwer, gdyż były na nim 4 osoby i chciałem pograć/pogadać. Tuż po wejściu dostałem voteban'a, a potem w krotkich odstępach czasu dostawałem kolejne. (Po dostaniu 1/2 votebana napisałem coś w stylu: "CO JUŻ CHCESZ BITKE" (na demku nie widać).

7. Proponowana kara:  Długość podobna do mojego bana, może i dłuższa. 30 minut to nie jest dużo, ale pouczenie będzie.

8. Dowód potwierdzający słuszność Twojej skargi:  Przepraszam za słabą jakość, ale jest późno i nie chciało mi się bawić programami, których nigdy nie używałem i poszedłem najprostszą drogą.

• Lubię to! 2
  • Haha 1
  • Smutny 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jako były admin 4fun'a według mnie zachowanie tych 4 graczy jest naganne i powinni dostać bana :)

• Lubię to! 5

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jako były admin 4fun'a według mnie zachowanie tych 4 graczy jest naganne i powinni dostać bana :)

Edytowane przez yoshee
  • Lubię to! 5

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jako były admin m. in. 4fun'a według mnie zachowanie tych 4 graczy jest naganne i powinni dostać bana :)

Edytowane przez Revins
  • Lubię to! 4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jako były admin arenek i dd2 według mnie zachowanie tych 4 graczy jest naganne i powinni dostać bana :)

Edytowane przez swoozhie
  • Lubię to! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

xDD jutro wkleje bana 😛 nie byłeś jedyny który tak ucierpiał 😛 (tube też wywalili i skarżył się na PW)

Domyślam sie, że innych też wywalali 😛 ale to tylko przypuszczenia.

Edytowane przez ASzaz ^.^
  • Dziękuję 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

O widzę że nie jestem jedyny. Bardzo się z tego cieszę że napisałeś tą skargę mi również się to przytrafiło ale ja jestem zbyt leniwym chu*em żeby to napisać. Moim zdaniem jest to karygodne zachowanie wręcz że tym też odstrasza się graczy a myślę że w tym okresie gdzie coraz mniej ludzi gra w csa gracze wam są potrzebnio

• Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jako były nie admin niczego według mnie zachowanie tych 4 graczy jest bardzo naganne i powinni dostać bana :)

A teraz tak serio, myślę, że ban 30 minut to zdecydowanie za mało. Tak naprawdę się rządzili całym serwerem i wywalali każdego, kogo pewnie napotkali (chyba, że by wszedł jakiś vip). Imo 3 dni bana to by było minimum, ale to tylko moje skromne zdanie 😆

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ban dla użytkownika darkmanis wklejony. Dla reszty to bana raczej nie mogę dać bo jest tylko za namawianie do bezpodstawnego votebana... przynajmniej z tego co wiem :P

Więc ten tego, do zamknięcia. 

Spoiler

uhuhu od dawna chciałem to napisać :pog: :kappa: 

Spoiler

we we 

Spoiler

nudzi ci się? 

Spoiler

to na 4fun wbij :pog: 

Edytowane przez ASzaz ^.^

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.