Skocz do zawartości
Dziubkers ♥ KreedZ_128Tick

Skarga na kilku graczy (AHK Users)

Rekomendowane odpowiedzi

1. # 50 6 "-FreedomKiss <BIG NOOB" STEAM_1:1:439427961 > Perfidne AHK > 11 stref 289 LJ > Widać u niego perfidne AHK

2. CoreUPT360* STEAM_1:1:124126731 > Perfidne AHK > 12 stref 289.971 LJ > 98% sync > Koleś jak go oglądałem nie mógł zrobić 6 stref...

3.KZ Nightey STEAM_1:1:442840694 > AHKer > Rozmawiałem z nim i robił po 8 stref więc go zapytałem skąd to 10 stref 96% w jego PB > odpowiedź: Bo używałem tutaj AHK...

4. Wadu STEAM_1:1:440871765 > 286 LJ > 15 stref > 94% sync...

Zbanowanie najlepiej z serwera i reset ich statystyk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No tak, odróżnić niemożliwe jest łatwo, ale musiałbym wejść i sprawdzić czy nie podrobiłeś sobie tych statystyk, więc prościej byłoby jakbyś teraz i na przyszłość wklejał screeny w dziale ze skargami pod odpowiednim wzorem. ._.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No tak, ale zrozum mnie - jakbyśmy każdemu wierzyli na słowo pod pretekstem "ja bym Cię nie okłamał" to pewnie też już miałbyś perma, tak samo tanox, co nie? :P

Zamknę ten temat, i jeśli chcesz kary dla tych graczy, a wiem, że chcesz - to napisz skargę w dziale ze skargami wg wzoru. Trzymajmy się jednej formułki, a nie odbiegamy od jakiejkolwiek dyscypliny.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.