Skocz do zawartości
۩польские педали۩

odrzucone  Podanie na admina Surf+KLASY

Czy chcesz, abym został adminem?  

15 użytkowników zagłosowało

1. 1. Czy chcesz, abym został adminem?

• TAK
      4
    • NIE
      8
    • NIE WIEM
      3

Rekomendowane odpowiedzi

1. Imię, Nick, Steam ID- Rusek   

STEAM_0:0:11101

2. Wiek i coś o sobie. 22 lata.Praca dorosłe życie itd nie jestem typem człowieka który piszę o sobie w necie. Obecna administracja servera Surf mnie zna i raczej nie ma do mnie zastrzeżeń 

3. Jakim dysponujesz czasem? 3-5 h dziennie 

4. Doświadczenie w administracji serwerem- średnie 

5. Czy posiadasz mikrofon?- tak

6. Czy dasz radę utrzymywać aktywnego VIPa?-bez problemu 

7. Twoja ranga w CS:GO.- aktualnie bez,ogólnie supreme

8. Ilość banów ze strony sourcebans.* 1

9. Link do banów ze strony sourcebans.*https://cs-placzabaw.pl/bans/index.php?p=banlist&searchText=۩польские+педали۩&Submit=Search

10. Ilość godzin przegranych w CS:GO. 650

11. Znajomość Sourcemoda w/g skali - 5

12. Dlaczego ty? - jestem osobą dorosłą nie mam syndromu wyższości z racji rangi itd. Chce żeby na serverze był ład i porządek.Staram się być osobą bezkonfliktową.Nie jestem atencyjnym dzieciakiem który piszę to podanie ponieważ lubi mieć władzę nad innymi. Jeśli chcecie pogadać zapytać o coś zawszę mogę pogadać na "ts" albo innym komunikatorze.

13. Link do Twoich statystyk z hlstats serwera, na który piszesz podanie.  https://cs-placzabaw.pl/stats/hlstats.php?mode=playerinfo&player=679730

14. Znajomość j. angielskiego w skali od 1 do 10. - 8

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dla mnie bomba, bardzo miły i stara się być bezkonfliktowy jak napisał wyżej. Ja tam popieram tylko ankieta jeszcze i gitara ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No dodałem ankietę, ale Ty chcesz w końcu być adminem na surf+klasy, czy surf+rpg? To są dwa różne serwery.. Poza tym, od razu napiszę Ci - jeśli zależy Ci na byciu adminem postaraj się o zmianę nicku jak najprędzej. Admini muszą mieć nick zaczynający się od symbolu, który można uzyskać dzięki "normalnym" użytkowaniu klawiatury :D 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, ۩польские педали۩ napisał:

Nick Został zmieniony tylko na forum nie został jeszcze zaktualizowany :)

• Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ojojojoj, widzę, że forum ogarniasz perfekcyjnie cytując swój własny post i edytując w nim zawartość :D 

Nicku na forum nie zmienisz edytując nick na steam - to, że konto jest połączone znaczy, że nick zostanie pobrany jednokrotnie. Aby zmienić nick na forum trzeba napisać odpowiedni temat argumentując prośbę odpowiednimi reklamami naszej sieci :D dokładnie 5 sztuk (słownie - pięć)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No no no... Dawno nie grałem ale nie kojarzę cię więc nie wiem od kiedy grasz, ale:

-forum

-nick

Admini lubią, a co na to gracze?

+Godziny i wiek 

Na nie wiem. Życzę powodzenia!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kreatywne masz to imię, podziękuj rodziom za oryginalnosc 😛

Podanie brzydkie, nie mam pojęcia jakie to jest średnie doświadczenie. Wymień może gdzie byłeś adminem lub co robiłeś w tym kierunku.

Konto stworzone pod odwołanie od bana i teraz podanko, no cóz.

600h i supreme? Może ukryty talent, a może sie za bardzo przypierdalam ;^

Na nie wiem.

• Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z Ruskiem idzie normalnie pogadać i pożartować. Tak jak Yoshee napisał, stara się być bezkonfliktowy. Co do podania, trochę mało można się dowiedzieć z niego. Twoje SID: STEAM_0:0:127578274

Jestem na NIE WIEM, okres próbny byłby dobrym rozwiązaniem.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Powiem tak panowie ja tu nie składam podania o naczelnika policji tylko o typa który będzie "mutować" ludzi którzy nie potrafią się zachować więc już nie przesadzajmy.

Po co mam wam pisać o mnie skoro was to nie obchodzi tym bardziej wy mnie prywatnie też.

Ogólnie Derpi to wbiłem supreme w 210 godzin :) 

Pozdrawiam elo benc 

• Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie potrzebuję typa, który będzie mutować. Szukam kogoś, kto pomoże mi rozwijać serwer i trzymać go w ryzach. Spróbuj ponownie, ale zmień nastawienie.

• Lubię to! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.