Skocz do zawartości
Karolajn

[Podanie] Karolajn/ JB

Czy mogę dostać szansę?  

80 użytkowników zagłosowało

1. 1. Czy mogę dostać szansę?

Rekomendowane odpowiedzi

-------------------------------

Cześć! Mam na imię Karolina i chciałabym przedstawić Wam swoją osobę, która moim zdaniem nadaje się, do pełnienia funkcji administratora serwera JailBreak Gangi.

Podanie, które za chwilę będziecie mieli przyjemność czytać, trochę odbiega od wzoru, ale mam nadzieję, że nie wpłynie to na jego jakość. Miłej lektury :).

-------------------------------

O mnie

Tak jak wyżej wspomniałam, mam na imię Karolina. Jestem z 2001 roku i mieszkam w województwie mazowieckim. Uczęszczam do liceum, a moim ulubionym przedmiotem jest Etyka. 

Etyka jest jednym z działów filozofii, natomiast filozofia jest moim głównym zainteresowaniem. Oprócz tego interesuję się psychologią, która bardzo mnie fascynuje.

Jestem osobą, która nigdy nie ocenia ludzi po okładce. Staram się być wyrozumiała oraz stosunkowo miła. Oczywiście miewam swoje humorki, ale chyba nie jestem jedyna. Nie mam problemu z zauważaniem swoich błędów oraz zawsze staram się ,, podciągnąć ". Nie jestem IDEALNA i nie zamierzam taka być. Po wielu zmianach odnalazłam taki styl bycia, że jest mi z nim bardzo dobrze.

Potrafię się zachować, nie jestem zawistna no i... jestem człowiekiem.

Dlaczego ja?

Na serwerze gram od połowy roku. Poznałam wiele ciekawych osób, z którymi rozmawiam do dziś. Mimo, że nie zawsze było kolorowo, poznałam społeczność, z której nie chciałam nigdy uciekać. Niby jest to tylko gra i Internet, ale fajnie jest oderwać się od rzeczywistości i pogadać czy pograć z ludźmi, którzy praktycznie nie mają do nas dostępu i wszyscy są równi. Można by to nazwać takim kącikiem, gdzie wolno nam więcej oraz można miło spędzić czas. Zostając adminem chciałabym bardziej wniknąć w tę społeczność. Rozwijać ją oraz dbać o nią. Może brzmi to śmiesznie, ale nie potrafię tego inaczej opisać. Zostając adminem chciałabym by gracze widzieli we mnie kogoś, kto chętnie im pomoże w każdej sytuacji. Kogoś komu naprawdę zależy, by grało się przyjemnie i fajnie. Chcę także by sama serwerownia lepiej się rozwijała, chcę mieć udział w tym co się tu dzieje. Jest to po prostu serwer, który opiera się na graczach i nie chciałabym, by kiedyś to wszystko upadło.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

1.  Nick, Steam ID Karolajn STEAM_0:0:202860752

2. Jakim dysponujesz czasem?  - W Tygodniu mogę poświęcić od 2-4 godzin, a w weekendy trochę dłużej

3. Doświadczenie w administracji serwerem.   - Niestety nie posiadam żadnego doświadczenia, jednak doskonale wiem z czym się wiąże bycie adminstratorem gangów

4. Czy posiadasz mikrofon? - Oczywiście

5. Czy dasz radę przedłużać VIP co miesiąc?  Nie mam żadnego problemu z płaceniem składek

6. Twoja ranga w CS?  - Srebro 4

7. Ilość banów ze strony sourcebans i ilość banów na CT.*  - Source - 4 Ct- 0

8. Link do banów ze strony sourcebans.* https://cs-placzabaw.pl/bans/index.php?p=banlist&advSearch=Karolajn&advType=name

9. Ilość godzin przegranych w CS:GO  - 745

10. Znajomość Sourcemoda w/g skali - link 4/10

11. Ilość rund w TT, ilość wygranych w TT, ilość rund w CT, ilość wygranych w CT -   Rundy TT - 3078/Wygrane - 235       Rundy CT - 1656/Wygrane - 767

12. Które To Twoje podanie? Jeżeli nie pierwsze to podaj powody odrzucenia poprzednich podań - Trzecie. Słaba znajomość regulaminu.

13. Link z Twoimi statystykami hlstats z serwera na który piszesz podanie -  https://cs-placzabaw.pl/stats/hlstats.php?mode=playerinfo&player=608520

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Reklamy:

http://odpaleni.pl/index.php?/topic/14537-cs-placzabaw/

http://cs-bazyliszek.c0.pl/viewtopic.php?p=1451#1451

http://www.orginalgangsta.wxv.pl/topics29/69.htm#75

http://cs-expert.c0.pl/viewtopic.php?p=1452#1452

http://www.cs-goldskill-serwery.cba.pl/viewtopic.php?p=11845#11845

http://zamow-reklame.pl/viewtopic.php?p=30382#30382

http://cs-lod.com.pl/forum/viewtopic.php?f=44&t=39398

https://katujemy.eu/topic/26253-cs-placzabaw/

http://cs-nabani.pl/index.php/topic/19610-cs-placzabaw/

http://www.ggeasy.pl/forum/viewtopic.php?f=26&t=1052

Edytowane przez karolciam2
  • Lubię to! 5
  • Haha 1
  • Zmieszany 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem na TAK

+podanie bardzo ladne

+czas na serwerze

+wiek

• Lubię to! 1
  • Zmieszany 1
  • Smutny 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Genialne podanie, mam nadzieję, że tym razem Ci się uda :P

Na tak

• Dziękuję 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pozytywna osobka generalnie to ja jestem NA TAK 😜😜 

• Lubię to! 1
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem na Tak

Fajna pozytywna osoba :d 

• Lubię to! 1
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Karolcia ehhh... No to tak normalnie to dałbym ci na Tak alee... Daje na nie ponieważ

Jest 5 Adminów JB Gangi (Wilczur Cineq Haze Shnycel  Thorek) + 4 adminów (Timor Kilua Saske i Adi) 

Brak doświadczenia w Administracji

Nie masz jakieś imponującej liczby godzin na JB

Nie wiem czy S4 to nie zaniska ranga 😋

Mała godzin w CS ogólnie

W tym 450h ok. Na JB więc umiejętności jak chodzi o coś nie masz 

Ale jest jeden Plus

Pierwszy Kobieta/Dziewczyna Admin

Ostatnie pytania do cb mam mogło by być tysiące Gdzie widzisz się na serwerowni za 2 lata?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Borcie cs-placzabaw.pl ja nie jestem do końca przekonany, czy Ty w ogóle wiesz o czym piszesz.. 3/4 totalnie nie ma znaczenia a ostatnie zdanie jest fałszywe 😛

Ja jestem na nie, bo wiem że sobie nie dasz rady wiecznie kręcąc nosem a nie stawiając pewników 😛

• Lubię to! 4
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mila, pewna siebie. :)

Edytowane przez liknam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem na nie, nie nadaje sie wedlug mnie na admina - jej zachowanie jest/było nieodpowiednie do tej roli, swoimi wypowiedziami na czatboxie forum serwerowni tylko prowokowala ludzi, ktorzy potem maja moderacje postow przez jej prowokacje policyjne. 

Pozdrawiam serdecznie i licze na poprawe zachowania kandydatki na admina w przyszlosci jak i terazniejszosci.

Grzes

• Lubię to! 2
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jestem na nie

kobiety zbyt kierują się emocjami, a admin musi postępować racjonalnie

• Lubię to! 1
  • Dziękuję 1
  • Haha 1
  • Zmieszany 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
11 minut temu, €nd®¥ou napisał:

jestem na nie

kobiety zbyt kierują się emocjami, a admin musi postępować racjonalnie

Z pewnością miałeś bardzo dużo kobiet, skoro tak dobrze je znasz :)

• Lubię to! 2
  • Haha 1
  • Zmieszany 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jednak jestem na nie, ponieważ jako admin nie powinnaś kłamać tu piszesz, że masz 17lat w 2017 a teraz w 2k18 piszesz że tez masz 17lat/Dajmax mowil by napisac

• Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
5 godzin temu, Prestirzowy ?#nolif napisał:

Jednak jestem na nie, ponieważ jako admin nie powinnaś kłamać tu piszesz, że masz 17lat w 2017 a teraz w 2k18 piszesz że tez masz 17lat/Dajmax mowil by napisac

No to panie detektyw Rutkwoski a.k.a. ten co pisze za Rutkowskiego, bo ten nie może/nie chce może warto coś uściślić?

Podany przez ciebie temat jest z 2 grudnia 2017, a ten z 21 sierpnia 2018. Coż za zaskoczenie! To nie jest dokładnie rok, nie minęło 365 dni więc osoba mogła nie mieć w tym czasie urodzin! Ale to nie jest takie proste...

Skoro podaje się za rocznik 2001 to faktycznie nie może mieć więcej niż 17 lat. Więc gdzie leży problem? Problem leży w powitaniu, gdzie pisząc, że ma lat 17 jako rocznik 2001 nie podaje dokładnego wieku, tylko przybliżony. Hipotetycznie przyjmując, żę urodziny obchodzi w styczniu to brakuje jej 1 miesiąca, co większość ludzi zaokrągli do pełnych 17 lat. Zastanawia mnie tylkoe jedna rzecz.... Jeśli nie jesteście w stanie tego pojąć to jka wy podajecie swój wiek? Chodzicie po internecie i wszędzie piszecie "Cześć, mam 16 lat 8 miesięcy i 12 dni"? No chciałbym to zobaczyć, zresztą wystarczy poszukać waszych powitań i się przekonamy jak dokładni jesteście w tej kwestii.

A teraz bądźcie tak mili i nie twórzcie dodatkowych gównoburz, które jak widać nie mają najmniejszej racji bytu.

• Lubię to! 2
  • Haha 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem na TAK. Ładnie napisane podanie, zdolność pisania spójnej wypowiedzi i jej argumentacja przekonują mnie do tego. Co do stawiania pewników, o których mówi @SUPER TIMOR. Ta zdolność często przychodzi z doświadczeniem. Mało kto od samego początku potrafi podejmować decyzje, wynika to z braku pewności siebie na danym stanowisku, wiem gdyż sam miałem z tym problem:D Oczywiście mogę się mylić, ponieważ nie gram na jailu i cię nie znam, jednak chciałem dorzucić parę groszy od siebie :) 

Edytowane przez bassew
  • Lubię to! 1
  • Dziękuję 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 21.08.2018 o 08:54, Borcie cs-placzabaw.pl napisał:

Pierwszy Kobieta/Dziewczyna Admin

XD

Jestem na tak 😆

• Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Was pojebalo z tymi głosami na tak ?

Oczywiście że na NIE 

• Lubię to! 4
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem na TAK

Podanie ładne i długie(+ za odbieganie od wzoru), kiedyś spotkałem cie na jb i byłaś spoko.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przykro mi ale jestem zdecydowanie na NIE . Długo wstrzymywałem się od komentarza pod postem między innymi dlatego żeby sprawdzić twoje postępowanie na serwerze i  z przykrością muszę stwierdzić że wg mnie należysz do grupy ludzi którzy nie tyle chcą pomóc żeby serwer stawał się lepszy a wręcz przeciwnie czepiasz się wszystkich o wszystko zupełnie bezpodstawnie. Moim zdaniem osoby które doszukują się kruczków w regulaminie i je próbują wykorzystać bądź też czepiają się innych chociaż sami wiedzą że w danej sytuacji nie mają racji ale i tak robią wszystko żeby wyszło na to że mają racje (masło maślane xD ale wiesz o czym mówię mam nadzieje) nie powinni mieć rangi administratora. To jeden z głównych powodów dlaczego "jestem na nie". Masz również dość konfliktowy charakter o czym nie raz mogłem się przekonać a to dla mnie spory minus. Oczywiście nie mam nic do Ciebie Karolciu nawet bym powiedział że Cię lubię ale no cóż... Takie jest moje zdanie i jestem obiektywny :)

• Lubię to! 1
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
5 minut temu, Thorek napisał:

Przykro mi ale jestem zdecydowanie na NIE . Długo wstrzymywałem się od komentarza pod postem między innymi dlatego żeby sprawdzić twoje postępowanie na serwerze i  z przykrością muszę stwierdzić że wg mnie należysz do grupy ludzi którzy nie tyle chcą pomóc żeby serwer stawał się lepszy a wręcz przeciwnie czepiasz się wszystkich o wszystko zupełnie bezpodstawnie. Moim zdaniem osoby które doszukują się kruczków w regulaminie i je próbują wykorzystać bądź też czepiają się innych chociaż sami wiedzą że w danej sytuacji nie mają racji ale i tak robią wszystko żeby wyszło na to że mają racje (masło maślane xD ale wiesz o czym mówię mam nadzieje) nie powinni mieć rangi administratora. To jeden z głównych powodów dlaczego "jestem na nie". Masz również dość konfliktowy charakter o czym nie raz mogłem się przekonać a to dla mnie spory minus. Oczywiście nie mam nic do Ciebie Karolciu nawet bym powiedział że Cię lubię ale no cóż... Takie jest moje zdanie i jestem obiektywny :)

Wybacz thorku, ale jeśli Ty się potrafisz nadąsać zawsze o to, że któs Ci zwrócił uwagę lub do Ciebie powiedział, to tak po prostu jest. Nie do końca rozumiem co to znaczy czepianie się. Jestem osobą co woli zwrócić uwagę, a nie od razu napisać skargę.

Ja na przykład po znajomości z Tobą dowiedziałam się, że jesteś osobą, która nie potrafi nic przyjąć do siebie. Jednak nie będę Cię oceniać, bo to moja subiektywna ocena.

A rzucanie tekstów na poziomie gimnazjum typy kim Ty jesteś bez urazy nie jest na miejscu. To coś jak mówienie : Jesteś jebanym pedałem, ale wiesz bez urazy więc nie obrażaj się.

Obydwoje wiemy o co poszło i tu Ci to wytłumaczę.

Zadałam Ci pytanie i byłam ciekawa co odpowiesz. Mam do tego pełne prawo i nie muszę być ,, kimś ", jak to powiedziałeś, by Ci pytania zadawać :)

mimo wszystko źle się zrozumieliśmy z moim sprawdzaniem Ciebie. Nie chciałam Ciebie sprawdzić, bo nic by mi to nie dało, a po prostu byłam Ciekawa co odpowiesz. W tej sytuacji nie występuje żadna racja, o której wspominasz, więc nie wiem o co chodzi. Mimo wszystko kiedy Ci zadałam to pytanie, to się wkurzyłeś i zacząłeś wjeżdżać na spam na steamie. Thorku no co Ci mogę powiedzieć. Jesteś adminem i musisz się z tym liczyć. Powiedziałeś na mapie clouds by do Ciebie nie spamić, z zaznaczeniem, gdy prowadzisz. Pytanie ci zadałam kiedy runda się dobrze nie zaczęła i była zabawa.

Ale to i tak jest pierdolenie :piesel:

Gadaliśmy sobie na tsie nie raz, zadawaliśmy różne pytania, nawet z trolldsem, wszystko było z dystansem. O to samo mi chodziło pisząc do Ciebie. Ale ty się wkurzyłeś i zacząłeś mówić rzeczy, które mnie także nakręciły. Efektem końcowym było, to że niemiło mnie potraktowałeś olewając mnie.

Chyba wyczerpałam temat. Nie odnoszę się do głosu na nie, gdyż Thorek miał prawo tak zagłosować, a do naszego dzisiejszego konfliktu

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
36 minut temu, Karolajn napisał:

Wybacz thorku, ale jeśli Ty się potrafisz nadąsać zawsze o to, że któs Ci zwrócił uwagę lub do Ciebie powiedział, to tak po prostu jest. Nie do końca rozumiem co to znaczy czepianie się. Jestem osobą co woli zwrócić uwagę, a nie od razu napisać skargę.

Ja na przykład po znajomości z Tobą dowiedziałam się, że jesteś osobą, która nie potrafi nic przyjąć do siebie. Jednak nie będę Cię oceniać, bo to moja subiektywna ocena.

A rzucanie tekstów na poziomie gimnazjum typy kim Ty jesteś bez urazy nie jest na miejscu. To coś jak mówienie : Jesteś jebanym pedałem, ale wiesz bez urazy więc nie obrażaj się.

Obydwoje wiemy o co poszło i tu Ci to wytłumaczę.

Zadałam Ci pytanie i byłam ciekawa co odpowiesz. Mam do tego pełne prawo i nie muszę być ,, kimś ", jak to powiedziałeś, by Ci pytania zadawać :)

mimo wszystko źle się zrozumieliśmy z moim sprawdzaniem Ciebie. Nie chciałam Ciebie sprawdzić, bo nic by mi to nie dało, a po prostu byłam Ciekawa co odpowiesz. W tej sytuacji nie występuje żadna racja, o której wspominasz, więc nie wiem o co chodzi. Mimo wszystko kiedy Ci zadałam to pytanie, to się wkurzyłeś i zacząłeś wjeżdżać na spam na steamie. Thorku no co Ci mogę powiedzieć. Jesteś adminem i musisz się z tym liczyć. Powiedziałeś na mapie clouds by do Ciebie nie spamić, z zaznaczeniem, gdy prowadzisz. Pytanie ci zadałam kiedy runda się dobrze nie zaczęła i była zabawa.

Ale to i tak jest pierdolenie :piesel:

Gadaliśmy sobie na tsie nie raz, zadawaliśmy różne pytania, nawet z trolldsem, wszystko było z dystansem. O to samo mi chodziło pisząc do Ciebie. Ale ty się wkurzyłeś i zacząłeś mówić rzeczy, które mnie także nakręciły. Efektem końcowym było, to że niemiło mnie potraktowałeś olewając mnie.

Chyba wyczerpałam temat. Nie odnoszę się do głosu na nie, gdyż Thorek miał prawo tak zagłosować, a do naszego dzisiejszego konfliktu

Pozdrawiam

No to tak zacznę od początku i wyczerpie temat z mojej strony bo ewidentnie próbujesz postawić mnie w złym świetle. Zaznaczam iż moja opinia nie jest wyrobiona po jednej sytuacji o której wspominasz tylko odnosiłem się do całej twojej "kariery" na jailu którą poznałem. Po prostu wg mnie nie nadajesz się na admina.

Wyjaśnię Ci co to znaczy czepianie się w twoim wykonaniu, odpowiedź jest bardzo prosta nie potrafisz przyznać się do błędu który w danej kwestii popełniłaś tylko brniesz dalej w swoje wymyślone teorie doszukując się kruczków w regulaminie tylko po to żeby wyszło na twoje chociaż sama wiesz że nie masz racji. 

Teraz to co mnie najbardziej rozbawiło nawiązujesz do sytuacji w której bezpodstawnie wpisujesz mi fk po tym jak cię zabiłem bo użyłaś komunikacji głosowej a wcześniej powiedziałem ze tt mówi tt ginie , zrespiłem Cię po to żebyś mi wyjaśniła na jakiej podstawie uważasz ze to ja popełniłem błąd z twojej strony była cisza więc wyjaśniłem Ci o co chodzi i na tym powinien być koniec tematu. Natomiast ty w kolejnej rundzie wałkujesz ten temat podczas gdy cały serwer wraz ze mną prosi Cię żebyś już go zamknęła domagasz się ode mnie wyjaśnień na podstawie punktu w regulaminie dlaczego Cię zabiłem gdzie już to wyjaśniłem i sama dobrze wiesz gdzie popełniłaś błąd spamujesz mi ciągle na PW (dlatego Cię wywaliłem ze znajomych bo uprzedzałem a ty nadal nie przestawałaś) jeżeli ktoś jest zainteresowany mogę podesłać screeny  nie ma problemu . Po kilkukrotnych prośbach żebyś zakończyła temat nadal mówisz swoje więc OWSZEM powiedziałem do Ciebie "kim Ty jesteś żeby mnie przepytywać z regulaminu" po czy odrazu dodałem na co mam świadków takich jak np Shizer,Babcia juzia czy Yuki i cały sewer można również sprawdzić demko itp "Mówiąc to oczywiście nie chce Cię w żaden sposób urazić chodziło mi tylko i wyłącznie o to że nie jesteśmy na rozmowie o admina czy awans a Ty nie masz rangi s-admin lub wyżej żeby mnie przepytywać" wyjaśniłem Ci na podstawie regulaminu w czym popełniłaś błąd nie muszę Ci tego kobieto kopiować z dokładnego punktu. Ciekawi mnie dlaczego tego nie napisałaś w poście bo zaznaczyłem o co mi chodzi 2 razy i to wyraźnie nawet Shizer sam powiedział że rozumie dlaczego to wyjaśniam. Doskonale wiem z czym wiąże się ranga administratora - między innymi spam na pw i broń boże mi to nie przeszkadza uprzedziłem tylko że nie jestem w stanie odpowiadać wszystkim w tym samym momencie jak np prowadzę bądź jest bunt nie wiem po co to wgl wyciągasz jaki to ma związek ze sprawą. Też nie wiem po co Ci się tłumaczę . Nie olałem Cię tylko wszystko wyjaśniłem . Piszę to bo chce wyjaśnić kwestie "kim ty jesteś" którą ucięłaś w połowie na przyszłość pisz całość a nie wybieraj kilka słów z całego zdania. Kończę tą idiotyczną dyskusję wracając do twojego podania jestem na NIE bo nie nadajesz się na admina i to udowodniłaś między innymi w tym poście a teraz idę spać :D

• Lubię to! 1
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
9 godzin temu, Thorek napisał:

No to tak zacznę od początku i wyczerpie temat z mojej strony bo ewidentnie próbujesz postawić mnie w złym świetle. Zaznaczam iż moja opinia nie jest wyrobiona po jednej sytuacji o której wspominasz tylko odnosiłem się do całej twojej "kariery" na jailu którą poznałem. Po prostu wg mnie nie nadajesz się na admina.

Wyjaśnię Ci co to znaczy czepianie się w twoim wykonaniu, odpowiedź jest bardzo prosta nie potrafisz przyznać się do błędu który w danej kwestii popełniłaś tylko brniesz dalej w swoje wymyślone teorie doszukując się kruczków w regulaminie tylko po to żeby wyszło na twoje chociaż sama wiesz że nie masz racji. 

Teraz to co mnie najbardziej rozbawiło nawiązujesz do sytuacji w której bezpodstawnie wpisujesz mi fk po tym jak cię zabiłem bo użyłaś komunikacji głosowej a wcześniej powiedziałem ze tt mówi tt ginie , zrespiłem Cię po to żebyś mi wyjaśniła na jakiej podstawie uważasz ze to ja popełniłem błąd z twojej strony była cisza więc wyjaśniłem Ci o co chodzi i na tym powinien być koniec tematu. Natomiast ty w kolejnej rundzie wałkujesz ten temat podczas gdy cały serwer wraz ze mną prosi Cię żebyś już go zamknęła domagasz się ode mnie wyjaśnień na podstawie punktu w regulaminie dlaczego Cię zabiłem gdzie już to wyjaśniłem i sama dobrze wiesz gdzie popełniłaś błąd spamujesz mi ciągle na PW (dlatego Cię wywaliłem ze znajomych bo uprzedzałem a ty nadal nie przestawałaś) jeżeli ktoś jest zainteresowany mogę podesłać screeny  nie ma problemu . Po kilkukrotnych prośbach żebyś zakończyła temat nadal mówisz swoje więc OWSZEM powiedziałem do Ciebie "kim Ty jesteś żeby mnie przepytywać z regulaminu" po czy odrazu dodałem na co mam świadków takich jak np Shizer,Babcia juzia czy Yuki i cały sewer można również sprawdzić demko itp "Mówiąc to oczywiście nie chce Cię w żaden sposób urazić chodziło mi tylko i wyłącznie o to że nie jesteśmy na rozmowie o admina czy awans a Ty nie masz rangi s-admin lub wyżej żeby mnie przepytywać" wyjaśniłem Ci na podstawie regulaminu w czym popełniłaś błąd nie muszę Ci tego kobieto kopiować z dokładnego punktu. Ciekawi mnie dlaczego tego nie napisałaś w poście bo zaznaczyłem o co mi chodzi 2 razy i to wyraźnie nawet Shizer sam powiedział że rozumie dlaczego to wyjaśniam. Doskonale wiem z czym wiąże się ranga administratora - między innymi spam na pw i broń boże mi to nie przeszkadza uprzedziłem tylko że nie jestem w stanie odpowiadać wszystkim w tym samym momencie jak np prowadzę bądź jest bunt nie wiem po co to wgl wyciągasz jaki to ma związek ze sprawą. Też nie wiem po co Ci się tłumaczę . Nie olałem Cię tylko wszystko wyjaśniłem . Piszę to bo chce wyjaśnić kwestie "kim ty jesteś" którą ucięłaś w połowie na przyszłość pisz całość a nie wybieraj kilka słów z całego zdania. Kończę tą idiotyczną dyskusję wracając do twojego podania jestem na NIE bo nie nadajesz się na admina i to udowodniłaś między innymi w tym poście a teraz idę spać :D

Jeśli mogę dodać coś od siebie to popieram Thorka. Wałkowałaś jeden temat, czepiałaś się o tego niesłusznego fk. W miedzy czasie odbywał się tzw. fort. Gracze prosili Cię żebyś przestała czy wyjaśniła to na pw, ale tak dążyłaś do tego, że nie chciałaś odpuścić nawet po prośbach. Według mnie Thorka ma kto sprawdzać i wątpie, żeby to był ktoś taki jak ty.

Z całym szacunkiem do twojej osoby @Karolajn, ale thorek ma po prostu rację.

*Przy okazji nadmienię, że nie ma pomiędzy mną a Karolajn jakiejś wojny której się wszyscy doszukują :)

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.