Skocz do zawartości
jOOOkers

Odać mi wolność

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick, steamID: ム Jokers cs-placzabaw.pl STEAM_0:0:427397720

2. Data i godzina otrzymania bana:  nie pamiętam

3. Serwer:  jail

4. Długość Bana:  10 000 rund

5. Typ bana (mute / ban na ct / ban / inny - napisz jaki):  ban na ct

5. Powód bana:  brak_mutacji

6. Admin banujący:  SUPER TIMOR

7. Na jakiej podstawie chcesz UB (pomyłka admina / przyznanie się do błędu i obiecanie poprawy, przeprosiny / inne - napisz jakie):  inne - przeszedłem mutacje

8. Opis sytuacji:  Byłem w CT bez mutacji

9. Link do bana na stronie http://www.cs-placzabaw.pl/bans: https://cs-placzabaw.pl/bans/index.php?p=ctban

10. Dowód*:

• Lubię to! 4
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak na moje to taka mutacja dopiero w 70% ale jak zakazany moze byc to on chyba tez kappa :(

• Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niech się wypowiedzą admini jaila. Jeżeli jednoznacznie stwierdzą, że masz mutację to zdejmę bana.

W moim odczuciu nie masz, ale może rzeczywiście jestem zbyt rygorystyczny ostatnio.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak na moje to i tak żadne yesty zakazane , gołąbki mutacji nie maja a głos maja No praktycznie na takim samym poziomie wiec dajmy mu ub i po problemie  jakos nie piszczy wiec nie widze problemu.  A te gadania ze jest w 70% mutacji czy tam 30% czy uj wie ilu jest bez sensu 

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak dla mnie mutacji jeszcze nie ma.

• Dziękuję 1
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
19 minut temu, ViPCineQ napisał:

Jak na moje to i tak żadne yesty zakazane , gołąbki mutacji nie maja a głos maja No praktycznie na takim samym poziomie wiec dajmy mu ub i po problemie  jakos nie piszczy wiec nie widze problemu.  A te gadania ze jest w 70% mutacji czy tam 30% czy uj wie ilu jest bez sensu 

To jak ja nie mam mutacij to dlaczego gram na serwerach role play na ktorych jest WL+Tylko mutacja ,i dlaczego mam ub na tej serwerowni??😂😂

• Dziękuję 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

i jeszcze dodam(według mnie) na serwerze mnie troszkę inaczej słychać 🤗

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 godziny temu, jOOOkers napisał:

i jeszcze dodam(według mnie) na serwerze mnie troszkę inaczej słychać 🤗

to nie mialo sensu bo jak nie masz mutacji na nagraniu to na serwerze rowniez nie bedziesz mial, a co do porownania ze yest i zakazany mutacji tez nie maja a sa w ct to troche bezsensu bo maja a jokers nie ma, nie piszczy =/= mutacja XD

moze w sumie ma XD, rano jak to przesluchiwalem na fonie to inaczej brzmialo niz na kompie wiec to up nie ma sensu a nie moge usuwac posta to zostawie

Edytowane przez vein
ostatnie zdanie
  • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moim zdaniem brak mutacji :/ Poczekaj jeszcze troszkę po głosie słyszę że już niedługo. Jak na ten moment bym bana zostawił`````

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.