Skocz do zawartości
PitiYoutube Cs-PlacZabaw.pl

Administracja serwera BB

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ostatnio jest problem z administracja na serwerze Counter Strike Global Offensive  jaki jest problem ? nikt z administracji tam nie wchodzi i takie jegomościa jak np. Miły lub Gucio blokują kampy/respa. (pozniej jak bede mial czas napisze skarge)  Więc prosze aby administracja czasami wchodzila na serwer albo wywalic wsyzstkich i przyjac nowych.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
12 minut temu, PitiYoutube Cs-PlacZabaw.pl napisał:

albo wywalic wsyzstkich i przyjac nowych.

Nie ma żadnych podań, więc jak kogoś nowego mają przyjąć? Niech osoba, która nie łamie regulaminu i spełnia wymagania napisze podanie to pewnie przyjmą ją. 

14 minut temu, PitiYoutube Cs-PlacZabaw.pl napisał:

nikt z administracji tam nie wchodzi

100 razy było mówione, że admin nie robot nie będzie grać 24/7. Wakacje są może pojechali gdzieś albo po prostu cs im się znudził. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tutaj jest od kiedy jeszcze nie miałem gaga i mute ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nie wiem jak to aktualnie wygląda ale kiedy składałem kiedyś podanie to na samo rozpatrzenie kazali czekać ci miesiąć, więc nawet jeżeli ktoś teraz złoży podanie to skończy sie na tym że dopiero za miesiąć dowiemy sie czy będzie czy nie.

"i gdzieś albo po prostu cs im się znudził." - W takim przypadku administrator powinien opuścić administracje ponieważ w jego obowiązkach jest wbić na serwer i pilnować porządku.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Lol Mr Shistorm is back!

Jak się nie nadajesz, to się nie dostajesz. Lepiej, żeby admina nie było, niż żeby była to niewłaściwa osoba.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
38 minut temu, Natsume napisał:

Tutaj jest od kiedy jeszcze nie miałem gaga i mute ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nie wiem jak to aktualnie wygląda ale kiedy składałem kiedyś podanie to na samo rozpatrzenie kazali czekać ci miesiąć, więc nawet jeżeli ktoś teraz złoży podanie to skończy sie na tym że dopiero za miesiąć dowiemy sie czy będzie czy nie.

"i gdzieś albo po prostu cs im się znudził." - W takim przypadku administrator powinien opuścić administracje ponieważ w jego obowiązkach jest wbić na serwer i pilnować porządku.

Większość osób które składały podania w ostatnich 2 miesiacach na bb zostały odrzucone w przeciągu tygodnia a niektórzy nawet 2-3 dni. Powód? multikonta, reklamy itp itd. nikt z nich sie nie nadawał 😛 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zrobimy wszystko co w naszej mocy żeby kandydaci na administratorów byli jak najlepsi.

Tymczasem - admini rozliczani z czasu gry na serwerach są według automatycznego, specjalnego systemu.

Jeśli admini nadal są, a nie grają, to albo zgłosili nieobecność, albo wylecą przy kolejnym rozliczeniu czasu. Każdego ostatniego dnia miesiąca dane z bazy danych są zapisywane, więc wystarczy czekać.. albo znaleźć kogoś, kto się nadaje i ma chętkę do uczestniczenia w naszej wspaniałej społeczności :)

Temat zamykam, bo wszystko jest wyjaśnione, a nie chcę znów karać graczy warnami :( 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.