Skocz do zawartości
cs-placzabaw.pl
AizeNovsky

HitMarker

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko ;)

Napisałem nowy plugin który co prawda jest jeszcze w fazie beta ale jest w pełni sprawny i na zajebiście stabilnym source.pythonie

który jest po prostu wygodniejszy w obsłudze niż SM, minus mało pluginów bo i programistów też, ale zawsze można wzorować się tymi pisanymi na starego EventScripta ;)

Teraz do rzeczy plugin prezentuje się jak na zdjęciach w trakcie trafienia przeciwnika na 0.25 sec pokazuje się taki czarny marker. Do tego pod koniec każdej rundy jest podsumowanie wymiany ognia z przeciwnikami jak i pokazują się obrażenia które udało Ci się w tej rundzie uzyskać :D

Oczywiście wszystko w formie bardzo miłego okienka dialogowego które wyświetla się przez 7 sec od momentu ogłoszenia werdyktu danej rundy. 

Mam nadzieję że udało mi się was zaciekawić i jeśli administracja ma na niego chrapkę niech pisze na pw, podeślę wszystkie pliki a nawet pokaże jak to śmiga na serwerze testowym.

PS. Na żadnym innym serwie tego nie ma poufne dane sporo kosztują xD

Peace   :cool:

2.jpg1.png

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Moim zdaniem ten plugin nie nadaje się na serwer Hunger Games, pomyśl sobie że ktoś skanuje sobie krzaki i nagle wyskoczy mu ten x, przecież można go oskarżyć o wh albo że jest strasznym luckerem ale po paru razach wyglądało by to jak wh. Żeby nie było zaraz "że co kurwa? niby jak?" dam ci parę przykładów:

-Ciemna mapa, gdzie tekstury najczęściej stroju ct zlewają się z mapą, gdy trafimy takiego delikwenta mamy pewność że się nie pomyliliśmy się

-Budynki, mapy na których występują budynki przez które można skanować i gdzie najczęściej spotyka się ludzi, po zeskanowaniu będzie się miało 100% pewność że delikwent znajduje się w owym budynku

-Krzaki, o których wspominałem wcześniej i też chodzi tu o tekstury ct (FBI) gdzie kolory są w chuj podobne i gdzie tylko działa nasz refleks lub słuch

Pasowało by raczej dodać to na FFA

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

wiecie marker nie jest problemem łatwo można go wyłączyć nie jest częścią integralna to tylko 5 linijek kodu xD więcej statystyki zajmują i to one są tak naprawdę główną częścią tego pluginu

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.