AizeNovsky

HitMarker

6 postów w tym temacie

Siemanko ;)

Napisałem nowy plugin który co prawda jest jeszcze w fazie beta ale jest w pełni sprawny i na zajebiście stabilnym source.pythonie

który jest po prostu wygodniejszy w obsłudze niż SM, minus mało pluginów bo i programistów też, ale zawsze można wzorować się tymi pisanymi na starego EventScripta ;)

Teraz do rzeczy plugin prezentuje się jak na zdjęciach w trakcie trafienia przeciwnika na 0.25 sec pokazuje się taki czarny marker. Do tego pod koniec każdej rundy jest podsumowanie wymiany ognia z przeciwnikami jak i pokazują się obrażenia które udało Ci się w tej rundzie uzyskać :D

Oczywiście wszystko w formie bardzo miłego okienka dialogowego które wyświetla się przez 7 sec od momentu ogłoszenia werdyktu danej rundy. 

Mam nadzieję że udało mi się was zaciekawić i jeśli administracja ma na niego chrapkę niech pisze na pw, podeślę wszystkie pliki a nawet pokaże jak to śmiga na serwerze testowym.

PS. Na żadnym innym serwie tego nie ma poufne dane sporo kosztują xD

Peace   :cool:

2.jpg1.png

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Moim zdaniem ten plugin nie nadaje się na serwer Hunger Games, pomyśl sobie że ktoś skanuje sobie krzaki i nagle wyskoczy mu ten x, przecież można go oskarżyć o wh albo że jest strasznym luckerem ale po paru razach wyglądało by to jak wh. Żeby nie było zaraz "że co kurwa? niby jak?" dam ci parę przykładów:

-Ciemna mapa, gdzie tekstury najczęściej stroju ct zlewają się z mapą, gdy trafimy takiego delikwenta mamy pewność że się nie pomyliliśmy się

-Budynki, mapy na których występują budynki przez które można skanować i gdzie najczęściej spotyka się ludzi, po zeskanowaniu będzie się miało 100% pewność że delikwent znajduje się w owym budynku

-Krzaki, o których wspominałem wcześniej i też chodzi tu o tekstury ct (FBI) gdzie kolory są w chuj podobne i gdzie tylko działa nasz refleks lub słuch

Pasowało by raczej dodać to na FFA

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zgadzam się z Mistycznym. A na FFA fajnie by to śmigało :).

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

wiecie marker nie jest problemem łatwo można go wyłączyć nie jest częścią integralna to tylko 5 linijek kodu xD więcej statystyki zajmują i to one są tak naprawdę główną częścią tego pluginu

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.