Skocz do zawartości
Merxy.

Jak napisać podanie na admina?

Rekomendowane odpowiedzi

Mimo, że na forum istnieje coś takiego jak wzór podania okazuje się, że nie jest to jednak taka prosta sprawa. Wiele osób nie potrafi z niego poprawnie korzystać, a nawet jeśli już uda im się napisać podanie zgodnie ze wzorem to często działają na swoją niekorzyść. W tym miejscu pojawia się ten oto poradnik, by pomóc wam zostać administratorami tej, jakże zacnej, sieci. W temacie tym będę korzystał ze wzoru na podanie na serwery różne, do którego link jest tutaj: 

Jednak mam nadzieję, że to wystarczy byście mogli dostosować to do podań również na inne serwery.

Więc tyle słowem wstępu, a teraz część właściwa.

Cytat

Wymagania

1. Mutacja.

2. Obowiązkowa znajomość i przestrzeganie regulaminu.

3. Aktywność na serwerze.

4. Posiadanie mikrofonu.

5. Posiadanie VIPa (ok. 5 zł przelew / 6,25 zł PSC / 12,3 zł SMS  / 1,75 € skiny).

6. Dobra opinia wśród graczy na serwerze, bezkonfliktowy charakter.

7. Ogarnianie i udzielanie się na forum

8. Połączenie konta steam z kontem forum oraz ustawienie aby pokazywał się czas gry na naszych serwerach

9. Posiadanie @Adi i @Killua w znajomych na steam (dodaj zaraz po tym jak złozysz podanie)

Są to wymagania, które należy spełniać, by zostać adminem. Koniecznie musisz je dodać i zaznaczyć, że wszystkie je wykonałeś bo bez tego podanie nie zostanie zaakceptowane.

Częstym problemem kandydatów jest punkt 7. lecz da się to bardzo łatwo rozwiązać. Jeśli jesteś nowy na forum, a podanie jest twoim pierwszym postem to koniecznie zajrzyj do wszystkich otwartych tematów ze skargami, odwołaniami i podaniami, żeby pokazać reszcie, że ogarniasz forum i jesteś aktywny.

Cytat

Do podania należy dodać ankietę z trzema odpowiedziami: TAK, NIE, NIE WIEM. Ustaw ważność ankiety na 0 (zero - czyli ankieta bezterminowa).

Tego zdania nie musisz dodawać do swojego tematu, lecz powinieneś wykonać. Opcję dodania ankiety znajdziesz u góry zaraz pod napisem "Dodaj nowy temat" oraz obok "Zawartość"

Brak ankiety oznacza, że nie znasz się na forum i tak naprawdę nawet liczne posty, które wcześniej ci zasugerowałem nie mogą ci w tej sytuacji pomóc. Wniosek jest prosty: Jeśli nei zorbisz ankiety to podanie z automatu będzie odrzucone.

A teraz przechodzimy do części właściwej. Pamiętajcie, aby koniecznie każdą literę napisać innym kolorem, bo im więcej kolorów tym ładniejsze podanie i większa szansa na aprobatę graczy. Ja niestety jestem zbyt leniwy, by to zaprezentować w tym poradniku, więc musicie to sobie wyobrazić.

Tytuł tematu z podaniem: [prefix z listy] Twój nick   // Ta linijka nie musi się pojawiać w twoim podaniu, lecz jak chcesz to możesz ją zostawić.  Ale nie martw się wykonywaniem tego, bo po co?

1. Imię, Nick, Steam ID. Krzysztof, xXxPussyDestroyer69xXx2010, https://steamcommunity.com/profiles/3526164734863/ // tak naprawdę to nie musicie dodawać swojego steamid, bo na co to komu? Jeszcze was oscamują albo co...

2. Wiek i coś o sobie. Cześć! jestem Krzysiek i mam 24 lata, w wolnym czasie uczę się matematyki, trenuję MMA i bieganie(robie zadanie do szkoły, gram w bijatyki na kompie i uciekam przed kolegami ze szkoły jak chcą mnie pobić) // Pamiętajcie, żeby dodać sobie kilka lat, bo im jesteście starsi tym większa szansa na admina. Piszcie o sobie same mądre rzeczy, które robicie raz na miesiąc albo rzadziej, ale dobrze wyglądają w podaniu. To tutaj wielu graczy was poznaje i tutaj musicie zrobić pierwsze dobre wrażenie

3. Jakim dysponujesz czasem? W ciągu tygodnia to tak z 22 godziny, ale w weekendy już 28. // podobnie jak w punkcie wyżej trzeba sobie trochę godzinek dodać, żeby widzieli, że potrafimy wiele czasu spędzić na serwerze i będziemy dobrymi adminami

4. Doświadczenie w administracji serwerem. Byłem administratorem serwera minecraft przez 4 lata, ale niestety upadł. // nawet jak nie byliście nigdy administratorami to zawsze możecie sobie dodać doświadczenie z jakiejś innej gry. Przecież nikt tego nie sprawdzi, a to dobrze wygląda i może kogoś przekonać.

5. Czy posiadasz mikrofon? TAK // koniecznie dużymi literami to pokazuje twoją stanowczość i siłę

6. Czy dasz radę utrzymywać aktywnego VIPa? Przecież to chyba oczywiste.... // Podobnie jak w punkcie wyżej możecie pokazać tu swoją siłę, ale również pochwalić się, tym, że macie hajsu jak lodu i trzeba się z wami liczyć

7. Twoja ranga w CS:GO. Obecnie nie mam rangi, ale kiedyś miałem Globala // może miałeś, może nie, ale kto to sprawdzi? A dodaje ci to powagi i jesteś bardziej szanowany

8. Ilość banów ze strony sourcebans.* 0 // niestety tutaj trzeba podać prawdziwą ilość, bo jakimś cudem ci ludzie zawsze odkrywają ile tych banów było

9. Link do banów ze strony sourcebans.* https://cs-placzabaw.pl/bans/index.php // jeśli nie podałeś prawdziwej liczby banów to koniecznie tutaj nie możesz podać poprawnego linku,

11. Znajomość Sourcemoda w/g skali - link ja to tego sourcemode'a tworzyłem, proste, że 10/10 // kolejny dobry punkt, żeby nabić sobie punkty. Nie musisz dawać 10/10, ale jak ktoś daje mniej, niż 8/10 to jest głupi i marnuje taką dobrą okazję, żeby zabłysnąć...

12. Dlaczego ty? Bo na serwerze często są dzieci, które krzyczą i wyzywają. Dużo ludzi łąmie regulamin i spuje innym grę. Ja chciałbym ich wszystkich za to abonować, a do tego brakuje administracji, a jakiś admin by się przydał, żeby plnować porządku. // Sprzedawaj im tutaj jakieś bajeczki, bo możesz na tym dużo zyskać. Dodanie informacji o braku administracji/chęci pomocy adminom jest obowiązkowym punktem i należy wybrać opcję właściwą dla aktualnej sytuacji na serwerze.

13. Znajomość języka angielskiego. 10/10 // nie ma żadnej skali, więc możesz dawać ile wlezie. Jest to kolejny sposób na zdobycie szacunku innych, a i tak nikt tego nie sprawdzi

14. Link do Twoich statystyk z hlstats serwera, na który piszesz podanie. https://cs-placzabaw.pl/stats/hlstats.php // tutaj proste zadanie, trzeba podać po prostu link, niestety nie da się w tym punkcie nijak zabłysnąć

Cytat

Po złożeniu podania cierpliwie czekaj na odpowiedź (do dwóch tygodni albo i dłużej)! Nie napastuj mnie pytaniami na PW bo będę zły!

To jest bardzo ważne zdanie. Jest napisane tylko po to, żeby odsiać tych dobrych kandydatów do złych. Ci kiepscy będą czekać w nieskończoność, lecz ty jesteś idealnym kandydatem, a to jest twój ostatni sprawdzian. Powinieneś przypominać o swoim podaniu tak długo, aż go nie zaakceptują. Takie działania pokażą, że ci zależy oraz, że muszą się z tobą liczyć, bo nic nie jest w stanie cię zatrzymać.

Na koniec jeszcze kilka przydatnych informacji, które mogą ci ułatwić zadanie.

Koniecznie wysyłaj wszystkim na shoutboxie(tym takim czacie na forum) link do twojego podania, żeby wszyscy mogli cię podziwiać i popierać twoją kandydaturę.

Jeśli widzisz jakieś podania, to we wszystkich wypowiedz się pozytywnie, wtedy wszyscy inni kandydaci się odwdzięczą się tym samym(jeśli jest to podanie na ten serwer, na który ty składasz, to koniecznie musisz być przeciwny, bo albo ty, albo on...)

Zawołaj wszystkich znajomych, żeby tworzyli konta i się wypowiadali. Jeśli nie masz kolegów postaraj się zrobić kilka dodatkowych kont, na których będziesz mógł napisać sobie kilka miłych słów w podaniu.

Zacznij grać na jailu z gangami, bo tam odbywa się całe życie serwera. Jeśli pograsz tam trochę to na pewno zostaniesz administratorem.

Na koniec chcę powiedzieć, że ten temat jest tak chujowy jak twoje podanie. Jeśli nie zauważyłeś, że to podanie jest raczej przeciwieństwem dobrego pytania to odpuść sobie podanie, bo admin to nie robota dla ciebie.

Teraz możesz sobie uświadomić jak wiele czasu zmarnowałeś czytając te głupoty, miłego dnia :)

• Lubię to! 2
  • Dziękuję 1
  • Haha 5

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Piszę podania za pieniądze :kappa:

tekst - 10 zł

podanie - 30 zł

wypracownie do szkoły - 20 zł

zlecenia - 20-50 zł

polecam się na przyszłość :piesel:

• Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, karolciam2 napisał:

Piszę podania za pieniądze :kappa:

tekst - 10 zł

podanie - 30 zł

wypracownie do szkoły - 20 zł

zlecenia - 20-50 zł

polecam się na przyszłość :piesel:

Warna jej za zaśmiecanie mojego pienknego poradnika!11! I ósónidźe tego posta!11!!11

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzienki teraz wiem jak mam napisac bardzo cieszkie podanie, wyczekujcie mnie jako Super admin! #JaAdmin

Edytowane przez FunKy
  • Lubię to! 1
  • Haha 1
  • Smutny 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zapomniałeś dodać, że pod żadnym pozorem nie wolno pisać swojego podania w dziale z podaniami - to przecież zniżenie się do poziomu reszty osób składających podanie, a my w końcu jesteśmy wyżej od nich. Podanie musi koniecznie znaleźć się w dziale dotyczącym danego serwera lub innym ważnym, jak na przykład "Ogłoszenia" czy "Sprawy dotyczące forum" (w końcu nasze podanie jest najważniejsze).

Edytowane przez Revins
  • Lubię to! 1
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
47 minut temu, Revins napisał:

Zapomniałeś dodać, że pod żadnym pozorem nie wolno pisać swojego podania w dziale z podaniami - to przecież zniżenie się do poziomu reszty osób składających podanie, a my jesteśmy przecież wyżej od nich. Podanie musi koniecznie znaleźć się w dziale dotyczącym danego serwera lub innym ważnym, jak na przykład "Ogłoszenia" czy "Sprawy dotyczące forum" (w końcu nasze podanie jest najważniejsze).

Prawda! Zapomniałem wspomnieć... chyba muszę napisać drugi poradnik :/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.