Skocz do zawartości
Łowca Mrówków

Podanie na admina ŁowcaMrówków

Mrówka na admina  

32 użytkowników zagłosowało

1. 1. Mrówka na admina

Rekomendowane odpowiedzi

1. Imię, Nick, Steam ID.

Michał, ŁowcaMrówków, STEAM_1:1:123450510 

2. Wiek i coś o sobie.

Mam 15 lat, mam na imię Michał. Lubie wyczynową jazde rowerem(nie chodzi o stunt), sam posiadam rower do down hillu. Kocham równierz jazde na quadach, posiadam 2 quady - 1 to Can-am outlander 1000ccm, a drugi to troche mniejszy, lecz bardziej wysłużony yamaha grizzly 750.

3. Jakim dysponujesz czasem?

Od 1h nawet do 5h

4. Doświadczenie w administracji serwerem.

Byłem administratorem na 2 serwerach jeden to CsKebab, a drugi to plac zabaw

5. Czy posiadasz mikrofon?

Tak

6. Czy dasz radę utrzymywać aktywnego VIPa?

Oczywiście

7. Twoja ranga w CS:GO.

Nie posoadam aktualnie rangi bo nie gram

8. Ilość banów ze strony sourcebans.

3

9. Link do banów ze strony sourcebans.

https://cs-placzabaw.pl/bans/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_1:1:123450510&advType=steamid

10. Ilość godzin przegranych w CS:GO.

1100h

11. Znajomość Sourcemoda w/g skali - link

5/10

12. Dlaczego ty?

Ponieważ znów zacząłem dużo grać na surfie, a gracze mnie lubią. Jestem młodą i pozytywnie nastawioną dożycia osobą. Nie łatwo mnie wyprowadzić z równowagi, lubie sobie pożartować. Twierdze równierz że posiadanie admina to nie tylko tzw. szpan lecz równierz przykład do naśladowania(nie chodzi mi tu o zachowanie, lecz o branie przykładu z charakteru gry). Dostałem kiedyś już tą szanse, lecz niestety ją zmarnowałem i myślę że każdy zasługuje na drugą szanse. Licze na to że nikt nie będzie się sugerował moim błędem tylko da mi drugą szanse.

13. Link do Twoich statystyk z hlstats serwera, na który piszesz podanie.

https://cs-placzabaw.pl/stats/hlstats.php?mode=playerinfo&player=665517

14. Znajomość j. angielskiego w skali od 1 do 10.

7/10 miałem 6 na koniec roku ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeny... znowu ty? XD

Jeśli chodzi o mnie to ja jestem na nie wiem. Wracasz po długiej przerwie, zagrałeś chwilę i piszesz juz podanie? Podejrzane XD

A tak btw to zwróć uwagę na pisownię wyrazu "również" ale ja sie nie czepiam, każdy popełnia błędy ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zauważyłem tylko jeden drobny minus..

Jestem na NIE WIEM

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
7 minut temu, Garbsoon napisał:

Zauważyłem tylko jeden drobny minus..

Jestem na NIE WIEM

Ta osoba była adminem więc wierzę, że jest ogarnieta 😛 a ja sam osobiście jeszcze mam 15 lat więc wiek to nie wszystko :P.

Jakby nie patrzeć masz mało godzinek od powrotu 😛 

na razie wstrzymam się od głosu :P moze nawet wbije na surfa to wtedy oddam glos.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, ASzaz ^.^ napisał:

Ta osoba była adminem więc wierzę, że jest ogarnieta 😛 a ja sam osobiście jeszcze mam 15 lat więc wiek to nie wszystko :P.

Jakby nie patrzeć masz mało godzinek od powrotu 😛 

na razie wstrzymam się od głosu :P moze nawet wbije na surfa to wtedy oddam glos.

Jak chcesz mnie spotkać to jutro dzisiaj jade na urodziny do siostry ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Oczywiście wrócił król mrówek ja jestem na tak godzinki sobie powbijasz I będzie dobrze 

28 minut temu, Robert Makłowicz napisał:

jak na razie jesteś w takiej sytuacji jak ja xd. Od powrotu masz Malo godzinek. Przykro mi ale musze dać NIE.

A wiek napisałeś to tylko żeby mieć +1 post 

jak dobrze pamiętam starą mrówke to dobry ziomek I pomocny i ogarnięty jak na swój wiek 

• Dziękuję 1
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 27.08.2018 o 23:45, yoshee napisał:

Wracasz po długiej przerwie, zagrałeś chwilę i piszesz juz podanie? Podejrzane XD

+ twoja pisownia mnie nie przekonuje, do tego napisałeś więcej o swoich pojazdach niż o sobie, a mam wrażenie, że nie obchodzą one nikogo.

Jestem na NIE. 

• Dziękuję 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
11 godzin temu, Dresik napisał:

+ twoja pisownia mnie nie przekonuje, do tego napisałeś więcej o swoich pojazdach niż o sobie, a mam wrażenie, że nie obchodzą one nikogo.

Jestem na NIE. 

Miałem napisać coś o sobie to napisałem gdybym napisał 2 quady tak po prostu to podejrzewam że kilka osób jednak by pomyślało ciekawe czym jeździ.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A skąd masz te quady? Sam sobie kupiłeś? Widziałem, że cena jednego z nich to ok 56k za nowy, a Grizzly to raczej quad przeprawowy - jednak nie istnieje model, o którym wspomniałeś w podaniu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Quady istnieją bo sam mam Can-am outlander 800 cc i  yamaha grizzly 350 cc i bynajmniej taka nowa 800cc kosztuje około 40 tys ale to juz te najnowsze 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

700cc, 350cc to jednostki pojemności.. a nie modele... xD 

No ale dobra, po prostu mówię, że tej yamahy o której on mówił nie ma. nie istnieje 😛 podajcie linka, bo jestem ciekawy .. czy nie kłamał 😆

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
57 minut temu, SUPER TIMOR napisał:

No ale dobra, po prostu mówię, że tej yamahy o której on mówił nie ma. nie istnieje 😛 podajcie linka, bo jestem ciekawy .. czy nie kłamał 😆

Quady mam bo ojciec z holandii sprowadza i sprzedaje tak samo rower.

A yamaha z założenia to 700 ale, Tata jest mechanikiem i z sąsiadem zajmującym sie motorami coś modyfikowali i pojemność wychodzi na 750.

Ja sam używam can-am'ma, yamaha ma już swoje lata i po prostu stoi w garażu nie używana. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, SUPER TIMOR napisał:

Mówi o cenie akurat tej pojemności (800cc), gdyż cena zależy również od pojemności. Źle zrozumiałeś 😛

dont warn mi plis 😛

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nigdy specjalnie ogarnięty nie byłeś, a admina straciłeś przez swoją głupotę.  

Sam dokładnie wiesz co zrobiłeś i mimo to piszesz podanie tak szybko po powrocie. Wydaje mi się, ze trzeba trochę więcej na to popracować.

Co do podania, to chuj mnie obchodzi czym jeździsz i niepotrzebnie odbijasz piłkę timorowi. To właśnie pokazuje jaki jesteś.

Na nie.

• Lubię to! 1
  • Zmieszany 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
14 godzin temu, Robert Makłowicz napisał:

Temat z podania zmienił się na quady xdddddddd

@SUPER TIMOR Wspomniał o quadach :D Więc się temat rozkręcił.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 30.08.2018 o 00:29, Derpi napisał:

Nigdy specjalnie ogarnięty nie byłeś, a admina straciłeś przez swoją głupotę.  

Sam dokładnie wiesz co zrobiłeś i mimo to piszesz podanie tak szybko po powrocie. Wydaje mi się, ze trzeba trochę więcej na to popracować.

Co do podania, to chuj mnie obchodzi czym jeździsz i niepotrzebnie odbijasz piłkę timorowi. To właśnie pokazuje jaki jesteś.

Na nie.

Kolega ma problem z czytaniem ze zrozumieniem i przyswajaniem informacji także go nie słuchajcie. Przeczytaj jeszcze raz wypowiedzi wyżej i ułóż w głowie cały ciąg następnie Przemyśl to co napisales i wypowiedz się jeszcze raz xd

W dniu 29.08.2018 o 13:06, SUPER TIMOR napisał:

Timor zaczal temat o quadach i poprosił o jakieś dowody odnośnie tego czy kolega mrówek nie kłamie wiec ten kulturalnie wstawił jakieś zdjęcia / linki itd. Aby się uniewinnić xkurwad.exe 

co do podania, większość jest okej. Wiek Cię nie odrzuca, bo każdy miał te 15 lat i chciał spróbować bycia adminem, próbę można mu dac. Aktywność do nadrobienia.

jestem na tak aktualnie 

• Lubię to! 2
  • Dziękuję 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 godziny temu, Karolek napisał:

Kolega ma problem z czytaniem ze zrozumieniem i przyswajaniem informacji także go nie słuchajcie. Przeczytaj jeszcze raz wypowiedzi wyżej i ułóż w głowie cały ciąg następnie Przemyśl to co napisales i wypowiedz się jeszcze raz xd

A po co Derpi ma układać swoją wypowiedz z wypowiedzi wyżej, jak na razie to jako jedyny napisał coś sensownego, piszesz żeby ludzie się go nie słuchali a nie wiesz co się wtedy  odpierdalało na surfie i dlaczego Mrówka stracił admina, wiec się nie wpierdalaj tam gdzie ciebie nie potrzeba. Idz lepiej pilnować czy ktoś respa nie blokuje a nie wpierdalasz eis w wypowiedzi "starszego" admina który był przy całej sytuacji i wie co pisze.

To co Mrówka zrobił nie powinien teraz tak szybko pisać tego podania 

Jestem na NIE 

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 minuty temu, FokuS napisał:

A po co Derpi ma układać swoją wypowiedz z wypowiedzi wyżej, jak na razie to jako jedyny napisał coś sensownego, piszesz żeby ludzie się go nie słuchali a nie wiesz co się wtedy  odpierdalało na surfie i dlaczego Mrówka stracił admina, wiec się nie wpierdalaj tam gdzie ciebie nie potrzeba. Idz lepiej pilnować czy ktoś respa nie blokuje a nie wpierdalasz eis w wypowiedzi "starszego" admina który był przy całej sytuacji i wie co pisze.

To co Mrówka zrobił nie powinien teraz tak szybko pisać tego podania 

Jestem na NIE 

Nie wiem czy Cię to zaskoczy ale mam admina na surfie również i nie gram tylko na Bb, a co do blokowania to zastanowiłbym się czy w rozwoju się nie zblokowałeś xD

Ty tez masz problem, wyobraź sobie, że będę się wpierdalal do podania na serwerze na którym mam admina bo moje zdanie więcej znaczy niż Twoje xd

Zaznacze Ci jeszcze raz fakt: TIMOR SAM ZACZĄŁ TEMAT A ON TYLKO MU PRZYBLIŻYŁ TEMAT ŻEBY NIE WYSZŁO ZE KŁAMIE.

A druga rzeczą jest to, że minęło trochę czasu i można dac mu druga szanse. 

Co do tego żeby nie słuchali to tez poczytaj ze zrozumieniem najpierw może jakieś bajki dla dzieci żebyś i nad wyobraźnia popracował 😛

• Lubię to! 3
  • Dziękuję 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
9 godzin temu, Karolek napisał:

Timor zaczal temat o quadach i poprosił o jakieś dowody odnośnie tego czy kolega mrówek nie kłamie wiec ten kulturalnie wstawił jakieś zdjęcia / linki itd. Aby się uniewinnić xkurwad.exe 

co do podania, większość jest okej. Wiek Cię nie odrzuca, bo każdy miał te 15 lat i chciał spróbować bycia adminem, próbę można mu dac. Aktywność do nadrobienia.

jestem na tak aktualnie

Prosze cie... Myślisz, że ja nie wiem o czym mówię? Jesteś nowy i jeszcze mało wiesz. Skoro nie znasz sytuacji to się nie wypowiadaj, tylko kulturalnie oddaj głos i napisz jego uzasadnienie. 

To nie jest forum motoryzacyjne. Odpowiedź Timororowi można napisać w jednym poście, a nie w trzech. Też bym dał mu drugą szansę gdyby się bardziej postarał z podaniem, aktywnością i pokazał jakieś wsparcie dla społeczności. 

Proponuję skończyć gownoburze, bo to nie wnosi nic do podanka.

Jak jest jeszcze jakiś problem to zapraszam na tsa

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Będę szczery.. ani trochę Ci nie ufam. Zapamiętałem Cię również jako mega nieogarniętego typa, a przez ten czas który dzielił nasze ostatnie rozmowy nie zrobiłeś nic, aby to się zmieniło.

Serwer jest moim oczkiem w głowie, nie dam kolejny raz uprawnień komuś, kto na nie po prostu nie zasługuje.

• Lubię to! 1
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.